Uitslag Noorder Fitrun 8-10-2005.

De lopers konden vooraf kiezen uit 1,2,3 of 4 ronden. Echter een aantal
loopt minder of meer dan het aantal opgegeven ronden, zodat de uitslag
per gelopen ronden erg moeilijk wordt.
In de laatste kolom staat het aantal opgegeven ronden, dat dus kan
afwijken van het aantal werkelijk gelopen ronden. 
Lengte van n ronde is 2365 meter.
Dus 1R=2365m, 2R=4730m, 3R=7095m en 4R=9460m.

Nr. N A A M                   Vereniging/     Categorie  Gelopen opge-
                              Woonplaats                 tijd    geven
                                                                 ronden

             
  1. Menno Hunneman            Oosterwolde     Jongens>15   10.25   1
  2. Simon Wetting             Leeuwarden      Jongens>15   12.18   1
  3. Silvia Kuntz              Wytgaard        Dames        14.33   1
  4. Wim van der Wal           Leeuwarden      Heren        14.42   1
  5. Fenna van Wees            Surhuizum       Meisjes>15   14.52   1
  6. Startnummer 109                           Heren        14.53   1
  7. Renate Busstra            Leeuwarden      Meisjes>15   15.31   1
  8. Ronald Faber              Leeuwarden      Heren        16.25   2
  9. Klaas-Jan Elzinga         Landsmeer       Heren        17.01   2
 10. Marion Stam-Van Wees      Surhuizum       Dames        17.05   1
 11. Geale Simon Postma        Kollum          Heren        17.42   2
 12. Marit Adler               Kollum          Meisjes>15   17.57   1
 13. Simon Adler               Kollum          Jongens>15   17.57   1
 14. Aline Bouma               Leeuwarden      Meisjes>15   18.49   1
 15. Simone Smit               Leeuwarden      Meisjes>15   18.51   1
 16. Daven Degen               Olten CH        Heren        19.23   2
 17. Freke Kloek               Leeuwarden      Dames        21.02   2
 18. Wim Hunneman              Oosterwolde     Heren        21.29   2
 19. Ydwine van der Veen       Goutum          Meisjes>15   22.12   2
 20. Tjalling Kuipers          Leeuwarden      Heren        23.49   2
 21. Rik Bruinsma              Leeuwarden      Jongens>15   23.53   3
 22. Robert van der Weerd      Stiens          Jongens>15   24.02   2
 23. Mike Rappard              Stiens          Jongens>15   24.04   2
 24. Tjerk de Jong             Buitenpost      Personeel    25.17   2
 25. Chris Fahner              Leeuwarden      Heren        25.19   2
 26. Reinier Bletterman        Leeuwarden      Heren        25.40   2
 27. Afe Hoogsteen             Hallum          Dames        26.35   2
 28. Shakuntala Boorsma        Leeuwarden      Dames        26.38   2   
 29. Irene de Vries            Leeuwarden      Dames        26.41   2
 30. Jolanda Muizer            Leeuwarden      Dames        26.46   2
 31. Hendrikje de Groot        Leeuwarden      Dames        27.19   2
 32. Tabitha Dijkman           Leeuwarden      Dames        27.32   2
 33. Eddy Boonstra             Leeuwarden      Jongens>15   27.34   2
 34. Willem Hendriksen         Assen           Heren        27.38   2
 35. Rianne Bruining           Heerenveen      Dames        27.43   2
 36. Petra Postma              Harkema         Dames        27.52   2
 37. Wiebren de Vries          Hallum          Heren        28.34   2
 38. Gerrit ten Cate           Britsum         Heren        28.44   4
 39. Jelly Meindersma          Leeuwarden      Personeel    29.19   2
 40. Kim Boonstra              Leeuwarden      Dames        29.22   2
 41. Jan Remco Meijer          Leeuwarden      Heren        29.22   2
 42. Sandra Busstra            Leeuwarden      Dames        29.58   1
 43. Marije ter Haar           Leeuwarden      Meisjes>15   30.03   2
 44. Truus Moed                Tuk             Dames        30.18   2
 45. Alle van der Veen         Suwald          Heren        30.21   2
 46. Ineke Laagland            Leeuwarden      Dames        30.24   2
 47. Henriette Oosterhof       Heerenveen      Personeel    30.30   2
 48. Sjoukje van der Velde     Leeuwarden      Personeel    30.33   2
 49. Sandra Westra             Veenwouden      Dames        32.09   3
 50. Lieneke Hogenberg         Leeuwarden      Dames        32.41   1
 51. Stefan van der Pal        Leeuwarden      Heren        32.58   4 1e Hr
 52. Renske de Vries           Leeuwarden      Dames        33.01   3
 53. Johannes van der Veen     Goutum          Heren        33.09   3
 54. Albert Boonstra           Leeuwarden      Heren        33.21   3
 55. Pedro Martinez            Leeuwarden      Heren        33.38   4 2e Hr
 56. Henny van der Ley         Leeuwarden      Dames        33.57   2
 57. Marc Rooding              Goutum          Heren        34.03   4 3e Hr
 58. Henk Hoekman              Leeuwarden      Heren        34.13   4
 59. Danielle Bruggenkamp      Leeuwarden      Personeel    34.36   2
 60. Esther Tent               Leeuwarden      Personeel    34.36   2
 61. Jelle Postma              Pranger Rosier  Bedrijven    34.55   4
 62. Harry Wiersma             Marrum          Heren        35.03   4
 63. Koen Kiestra              Leeuwarden      Heren        35.11   4
 64. Henk Elzinga              Westergeest     Heren        35.22   4
 65. Rutger van Aken           Leeuwarden      Jongens>15   35.59   3
 66. Otto de Boer              Leeuwarden      Heren        36.43   4
 67. Nelleke Geenevasen        Leeuwarden      Dames        36.55   3
 68. Hannie Swart              Sneek           Dames        36.57   3
 69. Marian van der Schaaf     Oenkerk         Dames        36.57   4
 70. Wiebe Pieter Mulder       Bokma Bouw      Bedrijven    37.08   4
 71. Cor Wijnja                Heerenveen      Heren        37.14   4
 72. Hans Hendrik Westra       Zwaagwesteinde  Heren        37.18   4
 73. Karst Anema               Stiens          Heren        37.43   4
 74. Benno de Boer             Leeuwarden      Heren        37.48   4
 75. Sybrand Brouwer           Ballum          Heren        38.00   4
 76. Huub van de Meeren        Pranger Rosier  Bedrijven    38.03   4
 77. Jaap Visser               Pranger Rosier  Bedrijven    38.03   4
 78. Jan Jepma                 Leeuwarden      Heren        38.24   4
 79. Tsjip van de Meij         Pranger Rosier  Bedrijven    38.51   4
 80. Frank Zoete               Leeuwarden      Heren        38.55   3
 81. Folkert Sonsma            Leeuwarden      Heren        38.57   4
 82. Koen Sonsma               Leeuwarden      Jongens>15   38.57   4
 83. Willie Kiewiet            Gem. Menaldum   Bedrijven    39.02   4
 84. Dedde de Jong             Pranger Rosier  Bedrijven    39.20   4
 85. Jaap Vos                  Leeuwarden      Heren        39.23   4
 86. Henk van Eldik            Johnson Control Bedrijven    39.28   4
 87. Laas Bonnema              Prov.Zandlopers Bedrijven    39.39   4
 88. Matthijs Vleugel          Menaldum        Heren        39.46   4
 89. Wibo Drenth               Prov.Zandlopers Bedrijven    39.48   4
 90. John Duivesteijn          UWV             Bedrijven    39.51   4
 91. Anne Venema               Prov.Zandlopers Bedrijven    39.51   4
     Henk Bos                  Prov.Zandlopers Bedrijven    39.51   4 
 92. Cor van Sluis             Franeker        Heren        39.51   4
 93. Herwig Smits              Bergum          Heren        39.51   4
 94. Afke Duinstra             Stiens          Personeel    39.51   4 1e Dm
 95. Martin de Boer            Leeuwarden      Personeel    39.51   4
 96. Jan Ruiter                Delfzijl        Heren        39.59   4
 97. Jan Jorna                 Harlingen       Heren        40.10   4
 98. Erik Schippers            Leeuwarden      Heren        40.12   2
 99. Raimond de Lange          Harlingen       Heren        40.21   4
100. Hans van der Steen        Leeuwarden      Heren        40.32   4
101. Linda Werner              Leeuwarden      Dames        40.32   4 2e Dm
102. Roelof Elzinga            Pranger Rosier  Bedrijven    40.43   4
103. Bennie Moed               Tuk             Heren        40.47   4
104. Bote Yntema               Prov.Zandlopers Bedrijven    40.50   4
105. Anton Las                 FB team 1       Bedrijven    41.07   4
106. Wulfild Wallenburg        Heerenveen      Heren        41.08   4
107. Dick Henkes               Johnson Control Bedrijven    41.22   4
108. Fokje van der Meer        Tytsjerk        Personeel    41.33   4 3e Dm
109. Roelof Houttuin           FB team 1       Bedrijven    41.58   4
110. Sido Martens              Leeuwarden      Heren        41.59   4
111. Geert Luinstra            Leeuwarden      Personeel    42.03   4
112. Peter Schrier             De Knipe        Heren        42.06   4
113. Willy Heidinga            Leeuwarden      Personeel    42.06   4
114. Rene Beetsma              Bolsward        Heren        42.12   4
115. Mark Halma                FB Allegaartjes Bedrijven    42.13   4
116. Klaas van der Meulen      FB Allegaartjes Bedrijven    42.16   4
117. Geert Jan Bosma           UWV             Bedrijven    42.20   4
118. Thijs Tjalma              FB team 1       Bedrijven    42.22   4
119. Eeuwke Reidsma            Bokma Bouw      Bedrijven    42.30   4
120. Andre Br                 Leeuwarden      Heren        42.32   4
121. Pieter Joustra            Leeuwarden      Heren        42.37   4
122. Wieger Feddema            Gem. Menaldum   Bedrijven    42.40   4
123. Johan Jorritsma           Bokma Bouw      Bedrijven    42.41   4
124. Bouke Fennema             Britsum         Heren        42.43   4
125. Rommert Glazema           Damwoude        Heren        42.48   4
126. Jan ten Cate              FB team 2       Bedrijven    42.53   4
127. Durk Gros                 FB team 1       Bedrijven    42.53   4
128. Alfons Doopers            FB Allegaartjes Bedrijven    42.53   4
129. Rudolf Das                Leeuwarden      Heren        42.57   4
130. Sven Slikkerveer          Revalidatie 1   Bedrijven    43.04   4
131. Dirk Vroling              Revalidatie 1   Bedrijven    43.10   4
132. Rene van Wees             Surhuizum       Personeel    43.13   4
133. Klaas van der Kooij       Damwoude        Heren        43.16   4
134. Auke Venema               Nieuw Wonen Frl Bedrijven    43.19   4
135. Anna Maria Sodenkamp      Leeuwarden      Dames        43.31   3
136. Alfred Stel               FB team 2       Bedrijven    43.32   4
137. Eise Roorda               Johnson Control Bedrijven    43.34   4
138. Rennie Talsma             Mantgum         Dames        43.38   4
139. Uilke Schotanus           Johnson Control Bedrijven    43.43   4
140. Peter de Jong             Leeuwarden      Heren        44.04   4
141. Thijs Boersma             Leeuwarden      Heren        44.06   4
142. Arjen Lettinga            Leeuwarden      Heren        44.10   4
143. Reinier Nummerdor         Leeuwarden      Heren        44.25   4
144. Gerben Brouwer            Sneek           Heren        44.31   4
145. Anton Brinks              FB Allegaartjes Bedrijven    44.32   4
146. Erica Verdegaal           Leeuwarden      Dames        44.45   4
147. Maarten Uithol            Revalidatie 1   Bedrijven    44.47   4
148. Mark Stuyt                Leeuwarden      Heren        45.10   4
149. Jan van den Beukel        Berlikum        Heren        45.13   4
150. Johan Tamminga            Bokma Bouw      Bedrijven    45.18   4
151. Jan Feenstra              Leeuwarden      Heren        45.19   4
152. Hermans Wassens           Leeuwarden      Heren        45.21   4
153. Ido Bosman                Wetterskip      Bedrijven    45.37   4
154. Lisan de Vries            Leeuwarden      Personeel    45.44   4
155. Johny van Zurk            Johnson Control Bedrijven    45.49   4
156. Tiny Wouda                Kollum          Dames        45.51   4
157. Rian Westerhuis           Leeuwarden      Dames        45.52   4
158. Harrie Noppers            Hegebeintum     Heren        45.52   4
159. Jan Lindeboom             Leeuwarden      Heren        45.57   4
160. Simon Andringa            Nieuw Wonen Frl Bedrijven    46.01   4
161. Jan Castelein             Zwaagwesteinde  Heren        46.04   4
162. Jan van der Hoek          St.Annaparochie Heren        46.14   4
163. Bea Koerts                Dronrijp        Personeel    46.14   4
164. Annemieke Middelkamp      Franeker        Dames        46.16   3
165. Karin Bouius              Leeuwarden      Dames        46.16   3
166. Edo Eisma                 Goutum          Heren        46.18   4
167. Kees Elzinga              Leeuwarden      Heren        46.18   4
168. Betty Osinga              Leeuwarden      Personeel    46.18   4
169. John van Eijndhoven       Leeuwarden      Personeel    46.18   4
     Gerben de Boer            Leeuwarden                   46.18   4
     Ron ten Cate              Leeuwarden                   46.18   4
     Johan W. de Groot         Leeuwarden                   46.18   4
170. Nynke de Jong             Revalidatie 1   Bedrijven    46.28   4
171. Alie Hazeleger-Bosman     Wetterskip      Bedrijven    46.29   4
172. Manfred Rispens           Buitenpost      Heren        46.29   3
173. Desire Hindriks           UWV             Bedrijven    46.30   4
     Patrick Agterberg         Menaldum                     46.33   4
174. Gaby de Vos               FB team 1       Bedrijven    46.32   4
     Peter Bar                 Leeuwarden                   46.34   4
     Arie Smedinga             Tzum                         46.46   4
     Arjen Middel              Leeuwarden                   46.49   4
     Rinze Kootstra                                         46.50   4 
     Fokke Rinzema             Johnson Controls             47.02   4
175. Gert Piet van der Bogert  Hardegarijp     Heren        47.09   4
176. Frans Kingma              Gem. Menaldum   Bedrijven    47.13   4
177. Harald Laman              Revalidatie 2   Bedrijven    47.15   4
178. Ate Oosterhof             Vitens          Bedrijven    47.17   4
179. Johanna Wierema           Revalidatie 1   Bedrijven    47.19   4
180. Dirk Muizer               Vitens          Bedrijven    47.25   4
181. Henk Stienstra            Vitens          Bedrijven    47.25   4
182. Ria van Sluys             Leeuwarden      Dames        47.25   3
183. John Ritchi               FB team 2       Bedrijven    47.27   4
184. Jaap Postma               FB Trochbieters Bedrijven    47.27   4
185. Jildert Andringa          DeBoer Aandrijf Bedrijven    47.27   4
186. Femme de Bruin            DeBoer Aandrijf Bedrijven    47.27   4
187. Willy Muizer              DeBoer Aandrijf Bedrijven    47.27   4
188. Mohammed Farmani          Leeuwarden      Heren        47.27   4
189. Anke Peterson             Leeuwarden      Personeel    47.27   4
     Jan Panhuis               De Boer Aandrijf             47.27   4
     Jacob vd Ley              De Boer Aandrijf             47.27   4
     Hylke Schaper             De Boer Aandrijf             47.27   4 
190. Wybrand de Groot          Veenwouden      Heren        47.50   4
191. Bart Krol                 Leeuwarden      Heren        47.56   4
192. Michael Crook             Leeuwarden      Heren        47.57   4
193. Jan van der Kooi          Vitens          Bedrijven    47.58   4
194. Wim van Oosten            Wolvega         Heren        47.58   4
195. Ramzy Abouhassan          Leeuwarden      Personeel    48.18   4
196. Joop Boonstra             Leeuwarden      Heren        48.29   4
197. Gideon Korsten            Bokma Bouw      Bedrijven    48.39   4
198. Edmond van der Lende      UWV             Bedrijven    48.44   4
199. Joca van der Mee          Leeuwarden      Dames        48.44   3
200. Dominicus Mulder          UWV             Bedrijven    48.51   4
201. Ilse de Boer              Leeuwarden      Dames        48.54   4
202. Mettje Elzinga            Hallum          Dames        48.55   4
203. Stijn van Gijssel         Gem. Tytsjerk   Bedrijven    48.58   4
204. Otto Bruinsma             Leeuwarden      Heren        49.11   4
205. Baukje van der Burg       Cornjum         Dames        49.25   4
206. Alie Sinnema              Jelsum          Personeel    49.25   4
207. Monique Medema            ?               Dames        49.39   4
208. Doede Damsma              Leeuwarden      Heren        49.49   4
209. Horst Schulz              Leeuwarden      Heren        50.05   4
210. Dorienne van der Kaaden   Revalidatie 2   Bedrijven    50.08   4
211. Margreeth Korten          Menaldum        Dames        50.16   3
212. Lea Venneker              Leeuwarden      Heren        50.22   4
213. Meindert Roosjen          Leeuwarden      Heren        50.27   4
214. Henk Koet                 Buitenpost      Personeel    50.34   4
215. Betty Kingma              Gem. Menaldum   Bedrijven    50.37   4
216. Wim Paauw                 Gem. Tytsjerk   Bedrijven    50.57   4
217. Froukje van Althuis       Leeuwarden      Personeel    51.05   4
218. Dirkje Feenstra           Dronrijp        Personeel    51.23   4
219. Jildou Oosterhof          UWV             Bedrijven    51.38   4
220. Victor Dechesne           Leeuwarden      Heren        52.30   4
221. Ben Dijk                  FB team 2       Bedrijven    52.46   4
222. Ciska Heidema             Leeuwarden      Dames        52.47   4
223. Sharareh Farmani          Leeuwarden      Dames        52.48   4
224. Wybren Visser             Harlingen       Heren        53.02   2
225. Tineke de Vries           Leeuwarden      Dames        53.08   4
226. Johan van der Schoot      Goutum          Heren        53.19   4
227. Tjitske van Lien          Leeuwarden      Dames        53.35   4
228. Gerke Haringa             Grou            Heren        53.44   4
229. Leen Akkermans            Leeuwarden      Heren        54.02   4
230. Johannes Osinga           FB team 2       Bedrijven    54.07   4
231. Herman Hoekstra           Leeuwarden      Heren        54.11   4
232. Arnoud Burkels            Nieuw Wonen Frl Bedrijven    54.16   4
233. Lokkie Fijma              Goutum          Heren        54.22   4
234. Jan Wijbenga              Nieuw Wonen Frl Bedrijven    54.25   4
235. Margot van Heerde         FB Trochbieters Bedrijven    54.28   4
236. Oeds de Jager             Wetterskip      Bedrijven    54.50   4
237. Ernestine Glastra         Revalidatie 2   Bedrijven    55.29   4
238. Greetje Bijlsma           Leeuwarden      Personeel    55.30   4
239. Wies ten Kampe            FB Trochbieters Bedrijven    55.46   4
240. P. Oosterhof              Gytsjerk        Heren        56.27   4
241. Jetty Sinnema             Leeuwarden      Dames        56.45   4
242. Gerard Jansen             Wetterskip      Bedrijven    56.55   4
243. Cilia Marra               Wetterskip      Bedrijven    57.08   4
244. Janny Fennema             Britsum         Dames        57.09   4
245. Frans van der Werff       Leeuwarden      Heren        57.44   4
246. Helena Spits              Nieuw Wonen Frl Bedrijven    58.24   4
247. Ingrid Nijenhuis          Revalidatie 2   Bedrijven    58.44   4
248. Jolanda Bokma             Leeuwarden      Dames        58.47   4
249. Appie Kuipers             Leeuwarden      Heren        59.27   4
250. Jan Hoogterp              Vitens          Bedrijven    59.39   4
251. Pieter Cremer             Gorredijk       Heren        59.45   4
252. Joke Bakker               Vlieland        Dames        59.45   4
253. Marjan Fijma              Goutum          Dames        59.46   4
254. Brigitte Feenstra         Leeuwarden      Dames        59.48   4
255. Baukje Keuning            Leeuwarden      Dames        59.54   4
256. Durk Elsma                Gem. Menaldum   Bedrijven  1.00.34   4
257. Annet Stam                Nieuw Wonen Frl Bedrijven  1.00.37   4
258. Menno van Dijk            Leeuwarden      Heren      1.01.50   4
259. Wia ten Cate              Leeuwarden      Dames      1.01.50   4
260. Saskia Boom               Leeuwarden      Dames      1.02.07   4
261. Margreet Jousma           Leeuwarden      Dames      1.02.11   4
262. Ike Kooistra              FB Trochbieters Bedrijven  1.02.26   4
263. Gerda van der Ploeg       FB Trochbieters Bedrijven  1.02.26   4
264. Elly Groenia              Leeuwarden      Personeel  1.02.34   4
265. Maria Hoekstra            FB Trochbieters Bedrijven  1.04.59   4


Bedrijven run


Bedrijfsnaam             nr. tijd   nr.  tijd   nr.  tijd    nr. tijd     nr.  tijd     nr.   tijd
Pranger Rosier           84  34,55  83   38,03  80   38,03   79  38,51    82   39,20    81     40,43
Provincie De Zandlopers  61  39,39  57   39,48  56   39,51   58  39,51    59   40,50            
FB Team 1                97  41,07  18   41,58  19   42,22   17  42,53    13   46.32            
Johnson Controls          2  39,28   1   41,22   3   43,34    5  43,43     6   45,59           47,02        
FB Allegaartjes          28  42,13  27   42,16  29   42,53   30  44,32                        
Bouwbedrijf Bokma        85  37,08  90   42,30  86   42,41   87  45,18    88   48.39            
Revalidatie 1            70  43,04  71   43,10  78   44,47   72  46.28    73   47.19
De Boer Aandrijvers      43  47.27  47   47.27  42   47.27   44  47,27    46   47,27    48     47,27            
Vitens                   67  47.17  69   47.25  68   47.25   66  47.58    96   59.39            
UWV                      36  42,20  40   46.30  41   48.44   37  48.51    39   51.38    38     52.29
Gem. Menaldumadeel       94  39,02  93   42,40  92   47.13   91  50.37    95   01.00.34 
FB Team 2                 8  42,53  12   43,32   7   47.27    9  52.46    10   54.07                
Nieuw Wonen Friesland    54  43,19  52   46.01  51   54.16   53  54.25    49   58.24    50    01.00.37
Wetterskip Fryslan       33  45,37  34   48.52  31   54.50   32  56.55
Revalidatie 2            74  47.15  75   50.08  76   55.29   77  58.44 
FB Trochbieters          21  47.27  23   54.28  25   55.46   22  01.02.26 24   01.02.26 20    01.04.59
Gem. Tytsjerksteradiel   65  48.58  62   50.57                                                

Mochten er op- en/of aanmerkingen zijn op de uitslag, dan graag een mailtje sturen naar Tea Wesseling jan.wesseling@hetnet.nl