Uitslag Noorder Fitrun 12-10-2002.
De deelnemers konden kiezen uit 1,2,3, of 4 ronden van 2500m.
In de uitslag staan alleen de gelopen tijden vermeld, maar niet  
het aantal gelopen ronden.


  1 Frouke Feenstra           Loopschool      Dames      0.11.18
  2 Jacintha Fancel           Loopschool      Dames      0.11.18
  3 Reinier Bletterman        Leeuwarden      Heren      0.12.08
  4 Bonaventure Fohtung       Leeuwarden      Heren      0.12.08
  5 Charissa Zijlstra         Lekkum          Meisjes<16 0.13.25
  6 Anne-Marthe Jongbloed     Leeuwarden      Meisjes<16 0.15.18
  7 Iris Kramer               Leeuwarden      Meisjes<16 0.15.20
  8 Reinoud Kruithof          Warnsveld       Heren      0.16.32
  9 Nienke Castelein          Loopschool      Dames      0.18.22
 10 Joost Goosensen           Hardegarijp     Jongens<16 0.19.17
 11 Tom Goosensen             Hardegarijp     Heren      0.19.17
 12 Geale Simon Postma        Kollum          Heren      0.19.54
 13 Ilse Velkers              Leeuwarden      Meisjes<16 0.23.34
 14 Henk Boonstra             Loopschool      Heren      0.23.49
 15 Gideon Korsten            Stiens          Jongens<16 0.24.12
 16 Chris Fahner              Leeuwarden      Heren      0.24.22
 17 Hendrikje de Groot        Leeuwarden      Dames      0.25.07
 18 Rutger van Aken           Leeuwarden      Heren      0.26.03
 19 Vilius van Kooten         Leeuwarden      Jongens<16 0.26.04
 20 Johan Gerbenzon           Leeuwarden      Heren      0.26.15
 21 Ronald Kramer             Leeuwarden      Heren      0.26.23
 22 Robinson Veldmeijer       Leeuwarden      Jongens<16 0.26.30
 23 Astrid Zijlstra           Lekkum          Dames      0.26.37
 24 Andre Fonteijn            Loopschool      Heren      0.26.58
 25 Theo Spies                Leeuwarden      Heren      0.28.00
 26 Cornelis Visser           Leeuwarden      Heren      0.28.34
 27 Marijke Schilperoord      Loopschool      Dames      0.29.10
 28 Jelly Meindersma          Leeuwarden      Dames      0.29.27
 29 Aukje Kruithof            Warnsveld       Dames      0.29.27
 30 Tjitse Bouma              Boksum          Heren      0.30.05
 31 Arjen Rusticus            Leeuwarden      Heren      0.30.05
 32 Theo van Aken             Leeuwarden      Heren      0.30.05
 33 Riety Lunter              Loopschool      Dames      0.30.24
 34 Nancy L. Caviet           Dokkum          Dames      0.30.34
 35 Chris Korsten             Stiens          Jongens<16 0.30.55
 36 Nienke Kerkstra           Luxwoude        Dames      0.30.56
 37 Nanette Kalisvaart        Leeuwarden      Dames      0.31.11
 38 Joan Das                  Loopschool      Dames      0.31.16
 39 Baukje Castelein-de Vries St. Jacobipar.  Dames      0.31.23
 40 Anja van Wieren           Loopschool      Dames      0.31.30
 41 Dick Jansen               Leeuwarden      Heren      0.31.36
 42 Marjan Fijma              Goutum          Dames      0.31.39
 43 Steven van Aken           Leeuwarden      Heren      0.31.40
 44 Harry Goosensen           Hardegarijp     Heren      0.32.12
 45 Hanneke Fonteijn-Griendt  Loopschool      Dames      0.32.17
 46 Dukke Posthuma            Loopschool      Dames      0.32.17
 47 Annette Schoof            Loopschool      Dames      0.32.17
 48 Saskia Tuinstra           Loopschool      Dames      0.32.17
 49 Henny vd Ley-vd Mey       Leeuwarden      Dames      0.32.17
 50 Nants Schilstra           Loopschool      Dames      0.33.00
 51 Saapke de Boer-Postma     Loopschool      Dames      0.33.17
 52 Ynze Stienstra            Wergea          Heren      0.33.17
 53 Liesbeth Oppenheimer      Bergum          Dames      0.33.42
 54 Friso de Boer             Leeuwarden      Jongens<16 0.34.23
 55 Stefan van der Pol        Leeuwarden      Heren      0.34.34
 56 Gerrit Visser             Pranger-Rosier  Bedrijven  0.34.35
 57 Jelle Postma              Pranger-Rosier  Bedrijven  0.34.58
 58 Anita Brouwer             Loopschool      Dames      0.35.14
 59 Baudy Romkes              Loopschool      Dames      0.35.14
 60 Laura Eenling             Loopschool      Dames      0.35.15
 61 Jacob v.d. Leij           Leeuwarden      Heren      0.35.27
 62 Cor de Vries              Leeuwarden      Heren      0.35.35
 63 Willem Hendriksen         Leeuwarden      Heren      0.36.27
 64 Hielke Schaper            Leeuwarden      Heren      0.36.37
 65 Koen Kiestra              Leeuwarden      Heren      0.36.57
 66 Anne Venema               De Zandlopers   Bedrijven  0.36.59
 67 Patricia Kuipers          Loopschool      Dames      0.37.16
 68 Duco Zijlstra             Lekkum          Heren      0.37.54
 69 Pieter Visser             Pranger-Rosier  Bedrijven  0.37.59
 70 Jaap Visser               Pranger-Rosier  Bedrijven  0.38.04
 71 Jochum Dijkstra           Pranger-Rosier  Bedrijven  0.38.09
 72 Marc Rooding              Goutum          Heren      0.38.13
 73 Pieter Tjeerdsma          Wartena         Heren      0.38.19
 74 Willie Kiewiet            Menaldumadeel   Bedrijven  0.38.38
 75 Gerrit Abma               Frieslandbank 1 Bedrijven  0.38.54
 76 Cor Appelman              Wirdum          Heren      0.38.56
 77 Yvonne Kassenberg         Bergum          Dames      0.38.58
 78 Jan Ulfman                Hardegarijp     Heren      0.39.13
 79 Laas Bonnema              De Zandlopers   Bedrijven  0.39.19
 80 Nico Hoekstra             Leeuwarden      Heren      0.39.21
 81 Inge Wulffele             De Zandlopers   Bedrijven  0.39.26
 82 Kees Westra               Giekerk         Heren      0.39.32
 83 Rutger in't Hof           Ernst & Young   Bedrijven  0.39.33
 84 Geert Jan Bosma           GAK Paperclip 1 Bedrijven  0.39.39
 85 Wiebe Pieter Mulder       Bokma Bouw      Bedrijven  0.39.52
 86 Hans Tijsma               AGW Runners     Bedrijven  0.39.56
 87 Wiebe Kootstra            Twijzelerheide  Heren      0.39.59
 88 Freddy Venema             Snakkerburen    Heren      0.40.13
 89 Jan Jepma                 Leeuwarden      Heren      0.40.37
 90 Arjen Lettinga            Leeuwarden      Heren      0.40.40
 91 Peter van der Voort       Boksum          Heren      0.40.40
 92 Martin de Boer            Leeuwarden      Heren      0.40.47
 93 Anne de Vries             De Zandlopers   Bedrijven  0.40.56
 94 Jildert Andringa          Oenkerk         Heren      0.41.07
 95 Sven Slikkerveer          Revalidatie     Bedrijven  0.41.18
 96 Richard Koerts            Groningen       Heren      0.41.20
 97 Otto de Boer              ABN AMRO        Bedrijven  0.41.23
 98 Henk Velkers              Leeuwarden      Heren      0.41.26
 99 Johan Beintema            Edunoord        Bedrijven  0.41.43
100 Cees Kamminga             Edunoord        Bedrijven  0.41.43
101 Johan Boonstra            Edunoord        Bedrijven  0.41.43
102 Klaas J. Huizing          Leeuwarden      Heren      0.41.48
103 Christine Marinussen      Wytgaard        Dames      0.42.13
104 Atje Langeraap            Leeuwarden      Dames      0.42.17
105 Louis Herrema             Leeuwarden      Heren      0.42.17
106 Coenraad Mebius           Leeuwarden      Heren      0.42.24
107 Wieger Feddema            Menaldumadeel   Bedrijven  0.42.25
108 Else Andela               Loopschool      Dames      0.42.31
109 Wieger van Keulen         Edunoord        Bedrijven  0.42.37
110 Erik Scholte              Leeuwarden      Heren      0.42.40
111 Johan Meinsma             Leeuwarden      Heren      0.42.54
112 Hille Jongsma             Sumar           Heren      0.42.56
113 Klaas Jasper              Berlikum        Heren      0.43.03
114 Jacob Veenstra            ABN AMRO        Bedrijven  0.43.16
115 Wim Nijp                  Friesland       Heren 40+  0.43.27
116 Willy Heidinga            Leeuwarden      Dames      0.43.30
    Gerrit van der Meulen     Heerenveen.     Heren      0.43.32 
117 Willemien Zandberg        ABN AMRO        Bedrijven  0.43.34
118 Eerde Beulakker           Leeuwarden      Heren      0.43.38
119 Sjoerd Holtrop            Leeuwarden      Heren      0.43.40
120 Rommert Glazema           Damwoude        Heren      0.43.42
121 Lambert Kappert           Us Leeuwen      Bedrijven  0.43.44
122 Rudi Ten                  Leeuwarden      Heren      0.43.54
123 Johan Tamminga            Bokma Bouw      Bedrijven  0.43.58
124 Thijs Hofstra             GAK Paperclip 1 Bedrijven  0.44.02
125 Jan van der Zee           Leeuwarden      Heren      0.44.07
126 Bart Krol                 AGW Runners     Bedrijven  0.44.13
127 Bouke Fennema             Britsum         Heren      0.44.15
128 Willem J. van Elsakker    Wetterskip      Bedrijven  0.44.20
129 Tiny Wouda                Kollum          Dames      0.44.25
130 Anton Las                 Frieslandbank 1 Bedrijven  0.44.28
131 Roelof Houttuin           Frieslandbank 3 Bedrijven  0.44.28
132 Maaike Sybesma            Loopschool      Dames      0.44.34
133 Annette Jongma            Loopschool      Dames      0.44.34
134 Koos de Vries             Wetterskip      Bedrijven  0.44.34
135 Leo Korsten               Bokma Bouw      Bedrijven  0.44.34
136 Emiel Wegman              De Zandlopers   Bedrijven  0.44.50
137 Minne van Houten          ABN AMRO        Bedrijven  0.44.54
138 Peter van der Plaats      GAK Paperclip 1 Bedrijven  0.44.57
139 Hans Kerkhoven            Leeuwarden      Heren      0.44.59
140 Klaas de Graaf            Leeuwarden      Heren      0.44.59
141 Thea v/d Meulen           Pranger-Rosier  Bedrijven  0.44.59
142 Gerrit de Jong            Leeuwarden      Heren      0.45.06
143 Jan Kalsbeek              Us Leeuwen      Bedrijven  0.45.10
144 Hielke Flameling          Menaldum        Bedrijven  0.45.13
145 Dominicus Mulder          GAK Paperclip 1 Bedrijven  0.45.16
146 Jaap Bruijnzeel           Lekkum          Heren      0.45.20
147 Jan Hooghiemstra          Frieslandbank 3 Bedrijven  0.45.20
148 Rudolf Das                Leeuwarden      Heren      0.45.21
149 Tracy Wijnsma             Damwoude        Dames      0.45.25
150 Ido Bosman                Wetterskip      Bedrijven  0.45.32
151 Jan Bosgraaf              Drachten        Heren      0.45.33
152 Geert Holtrop             AGW Runners     Bedrijven  0.45.36
153 Elly Groenia              Loopschool      Dames      0.45.40
154 Geesje van der Schaar     Loopschool      Dames      0.45.40
155 Andre Alberda             AGW Runners     Bedrijven  0.45.40
156 Oeds Jager                Wetterskip      Bedrijven  0.45.46
157 Ant Bottema               Vitens          Bedrijven  0.45.49
158 Klaas Schippers           Frieslandbank 1 Bedrijven  0.46.02
159 Martinus van Leur         Vitens          Bedrijven  0.46.11
160 Froukje Bakker            Buro Rechtshulp Bedrijven  0.46.12
161 Gerrit Bakker             Buro Rechtshulp Bedrijven  0.46.12
162 Klaas Muller              Hardegarijp     Heren      0.46.19
163 Ate Oosterhof             Vitens          Bedrijven  0.46.23
164 Loek Carabain             Distrivers      Bedrijven  0.46.29
165 Liesbeth ten Hoeve        Frieslandbank 3 Bedrijven  0.46.32
166 Jelle Luinstra            Frieslandbank 3 Bedrijven  0.46.32
167 Thijs Wierema             Revalidatie     Bedrijven  0.46.36
168 Johanna Wierema           Revalidatie     Bedrijven  0.46.36
169 Dooitze van den Berg      Ernst & Young   Bedrijven  0.46.41
170 Coert Tjallings           ABN AMRO        Bedrijven  0.46.46
171 Simon Tijsma              De Zandlopers   Bedrijven  0.46.50
172 Johannes Kramer           Menaldumadeel   Bedrijven  0.46.53
173 Frits Veldmeijer          Us Leeuwen      Bedrijven  0.47.02
174 Herman Wassens            Leeuwarden      Heren      0.47.10
175 Gerrit Tamminga           Bokma Bouw      Bedrijven  0.47.22
176 Anton Wijkhuys            Us Leeuwen      Bedrijven  0.47.42
177 Tjeerd Nijman             Goutum          Heren      0.47.45
178 Peter Velt                Us Leeuwen      Bedrijven  0.47.45
179 Mark Stunt                Leeuwarden      Heren      0.47.47
180 Cobie van der Meulen      Heerenveen      Dames      0.47.50
181 Nynke de Jong             Revalidatie     Bedrijven  0.47.53
182 Willie Muizer             Boer Aandrijver Bedrijven  0.47.59
183 Marian van der Schaaf     Boer Aandrijver Bedrijven  0.47.59
184 Femme de Bruin            Boer Aandrijver Bedrijven  0.47.59
185 Jippe Bokma               Boer Aandrijver Bedrijven  0.47.59
186 Henk van der Land         Boer Aandrijver Bedrijven  0.47.59
187 Jeffrey Robbers           GAK Paperclip 1 Bedrijven  0.47.59
188 Lamberta Wielinga         Loopschool      Dames      0.48.18
189 Thijs Boersma             Leeuwarden      Heren      0.48.18
190 Freek van Leeuwen         Leeuwarden      Heren      0.48.18
191 Jakob van Huizen          Grou            Heren      0.48.30
192 Bettie Kingma             Menaldumadeel   Bedrijven  0.48.31
193 Anke Wieringa             Leeuwarden      Dames      0.48.36
194 Alfred Stel               Frieslandbank 2 Bedrijven  0.48.36
195 Ida Verbree               Distrivers      Bedrijven  0.48.41
196 Hans Dijkstra             Joure           Heren      0.48.42
197 Theodora de Bruin         Frieslandbank 2 Bedrijven  0.48.45
198 Douwe Groenendijk         Ernst & Young   Bedrijven  0.48.52
199 Cindy Hesse               Leeuwarden      Dames      0.48.57
200 Mathieu Spekle            Distrivers      Bedrijven  0.48.57
201 Pieter Kuiken             Oldeboorn       Heren      0.49.02
202 Henri Beerda              Distrivers      Bedrijven  0.49.07
203 Jouke Andringa            Heerenveen      Heren      0.49.17
204 Geert Luinstra            Leeuwarden      Heren      0.49.19
205 Frank Zoete               Leeuwarden      Heren      0.49.23
206 Gerk Hogedoorn            Frieslandbank 2 Bedrijven  0.49.34
207 Koos van der Geest        Wetterskip      Bedrijven  0.49.36
208 Martin de Bruin           Frieslandbank 2 Bedrijven  0.49.47
209 Willemien Runia           Lemmer          Dames      0.50.09
210 Pieter Gietema            Ernst & Young   Bedrijven  0.50.22
211 Frits de Munck            Leeuwarden      Heren      0.50.29
212 Fokke Rinzema             Leeuwarden      Heren      0.50.31
213 Roland Dijkstra           Leeuwarden      Heren      0.50.35
214 Leen Akkerman             Leeuwarden      Heren      0.50.37
215 Klaas J. Beers            Stiens          Heren      0.50.47
216 Herman Hoekstra           ABN AMRO        Bedrijven  0.50.49
217 Mathieu Woudenberg        Bokma Bouw      Bedrijven  0.50.50
218 Annemarie Visser          Pensioendesk    Bedrijven  0.50.51
219 Sytse Evert Adema         Pensioendesk    Bedrijven  0.50.52
220 Douwe Schaafsma           Us Leeuwen      Bedrijven  0.51.01
221 Brigitte Feenstra         Leeuwarden      Dames      0.51.14
222 Wieger Meijer             AGW Runners     Bedrijven  0.51.16
223 Jan de Roos               Pensioendesk    Bedrijven  0.51.29
224 Rene Frieswijk            Pensioendesk    Bedrijven  0.51.30
225 Herman Jongbloed          Leeuwarden      Heren      0.51.43
226 Karel Boomsma             Goutum          Heren      0.51.44
227 Lammert Castelein         St. Jacobipar.  Heren      0.51.52
228 Tineke de Jong-vd Zee     GAK Paperclip 2 Bedrijven  0.52.16
229 Francien Kuiken           GAK Paperclip 2 Bedrijven  0.52.18
230 Simon Wartena             Leeuwarden      Heren      0.52.19
231 Sharareh Farmari          Leeuwarden      Dames      0.52.27
232 Johan van der Schoot      Goutum          Heren      0.52.27
233 Carla Asselman            Dronrijp        Dames      0.52.32
234 Mohammed Farmanni         Leeuwarden      Heren      0.52.32
235 Age Offringa              Frieslandbank 1 Bedrijven  0.52.32
236 John Duivesteijn          GAK Paperclip 2 Bedrijven  0.52.35
237 Roelof Raap               Buro Rechtshulp Bedrijven  0.53.16
238 Gaby Broekhuijsen         Pensioendesk    Bedrijven  0.53.25
239 Froukje Bijma             GAK Paperclip 2 Bedrijven  0.53.50
240 Harald Laman              Revalidatie     Bedrijven  0.54.03
241 Bettie Bruijnzeel-Berkum  Lekkum          Dames      0.54.22
242 Lokkie Fijma              Goutum          Heren      0.54.35
243 Dirk van der Wal          Buro Rechtshulp Bedrijven  0.54.37
244 Wijtze Osinga             Leeuwarden      Heren      0.54.41
245 Cilia Marre               Wetterskip      Bedrijven  0.54.46
246 Martha Piedera            Frieslandbank 2 Bedrijven  0.55.24
247 Metske Dekkinga           GAK Paperclip 2 Bedrijven  0.55.24
248 Theo Claassen             Loopschool      Heren      0.55.38
249 Helga Boekhout            Leeuwarden      Dames      0.55.48
250 Janneke Toussaint         Leeuwarden      Dames      0.55.50
251 Simone Steen              Leeuwarden      Dames      0.55.50
252 Houwien Reitsema          Gerkesklooster  Dames      0.56.00
253 Anne van der Veen         Leeuwarden      Heren      0.56.23
254 Josh Geenen               Bokma Bouw      Bedrijven  0.56.24
255 Bouke Steensma            Leeuwarden      Heren      0.56.31
256 Cora Repkes               Stiens          Dames      0.56.57
257 Irma Pronk                Vitens          Bedrijven  0.56.57
258 Jan de Roos               Distrivers      Bedrijven  0.57.02
259 Renate Tempelman          Leeuwarden      Dames      0.57.24
260 Anneke Knepper            Loopschool      Dames      0.57.51
261 Frans van der Werff       Leeuwarden      Heren      0.57.51
262 Jacqueline Nieman         Frieslandbank 1 Bedrijven  0.57.57
263 Greetje Bijlsma           Leeuwarden      Dames      0.58.03
264 Gerke Haringa             Grou            Heren      0.58.18
265 Jaap van Dalen            Vitens          Bedrijven  0.58.40
266 Miriam van Keulen         Loopschool      Dames      0.58.56
267 Jopie Jongma              Leeuwarden      Heren      0.59.27
268 Hilde Olde Olthof         Leeuwarden      Dames      1.00.12
269 Etty van der Veer         Leeuwarden      Dames      1.00.33
270 Sietske Slob              Loopschool      Dames      1.00.39
271 Werdina Brandsma          Loopschool      Dames      1.00.53
272 Ingrid van Delden         Leeuwarden      Dames      1.01.41
273 Corine van Aken           Ernst & Young   Bedrijven  1.02.12
274 Margreet Jansma           Leeuwarden      Dames      1.02.13
275 Tiny Posthumus            Loopschool      Dames      1.02.26
276 Ekelien Beimers           Loopschool      Dames      1.05.15
277 Fennie Homan-Veenstra     Loopschool      Dames      1.05.15
278 Irma Keulen               Loopschool      Dames      1.05.15
279 Klaas Wierenga            Leeuwarden      Heren      1.14.42


Uitslag Bedrijvenloop over 10 km.
(tijd van de 4e aankomende geldt als eindtijd)

  1 Pranger-Rosier            0.38.04
  2 De Zandlopers             0.40.56
  3 Edunoord                  0.42.37
  4 GAK Paperclip 1           0.45.16
  5 AGW Runners               0.45.40
  6 Wetterskip                0.45.46
  7 Frieslandbank 3           0.46.32
  8 ABN AMRO                  0.46.46
  9 Menaldumadeel             0.46.53
 10 Bokma Bouw                0.47.22
 11 Us Leeuwen                0.47.42
 12 Revalidatie               0.47.53
 13 De Boer Aandrijver        0.47.59
 14 Distrivers                0.49.07
 15 Frieslandbank 2           0.49.34
 16 Ernst & Young             0.50.22
 17 Pensioendesk              0.51.30
 18 Frieslandbank 1           0.52.53
 19 GAK Paperclip 2           0.53.50
 20 Buro Rechtshulp           0.54.17
 21 Vitens                    0.56.57