Wedstrijd: Lwd-Marssum-Lwd
Datum: 4-2-2007 A.V. Lionitas te Leeuwarden
Het laatst aangepast op:7-2-2007
Opmerkingen over de uitslag opsturen naar sytze.wetting@hetnet.nl
2 rondje park 2470 meter
Plts Naam Vereniging/Woonplts Tijd Km/Uur Tijd/Km
----- ------------------------- -------------------- -------- ------ -------
1 Ilse Ypma AV Lionitas 12:01 12,333 4:51
2 Simon Wetting AV Lionitas 12:36 11,762 5:06
3 Daniël Schut AV Lionitas 12:50 11,548 5:11
4 Jimi van Oosten AV Lionitas 13:30 10,978 5:27
5 Janny Faber Leeuwarden 16:28 9,000 6:39
6 Sjoukje de Boer Hurdegarijp 16:30 8,982 6:40
7 Erna van Vliet Leeuwarden 18:21 8,076 7:25
8 Jacqueline Sallie Britsum 19:58 7,422 8:05
9 Erik ten Oever Britsum 19:58 7,422 8:05
4 rondjes park 4940 meter
Plts Naam Vereniging/Woonplts Tijd Km/Uur Tijd/Km
----- ------------------------- -------------------- -------- ------ -------
1 Rinke Roskam St. Annaparochie 19:39 15,084 3:58
2 Jeffrey Peereboom Stiens 21:46 13,617 4:24
3 Lisanne Jager AV Lionitas 23:17 12,730 4:42
4 Patrick Scheepstra AV Lionitas 24:14 12,231 4:54
5 Epeüs Jorritsma SV Friesland 28:00 10,586 5:40
6 Johan Koning SV Friesland 29:07 10,180 5:53
7 Sylvia Visser Start'78 31:57 9,277 6:28
8 Joan Das Leeuwarden 32:59 8,986 6:40
9 José van Vliet Drontmann Diemen 32:59 8,986 6:40
11.170 meter
Plts Naam Vereniging/Woonplts Uitsl.Cat Tijd Km/Uur Tijd/Km
----- ------------------------- -------------------- --------- -------- ------ -------
1 Ritske Flootman AV Lionitas 1e Heren 41:58 15,970 3:45
2 Auke Postma AV Lionitas 2e Heren 42:24 15,807 3:47
3 Cor Wetting AV Lionitas 3e Heren 42:32 15,757 3:48
4 Cor de Vries AV Lionitas 4e Heren 43:02 15,574 3:51
5 Erik Schippers AV Lionitas 5e Heren 43:35 15,377 3:54
6 Willi-jan Veltman SV Friesland 6e Heren 43:43 15,331 3:54
7 Theo Borawitz SV Friesland 7e Heren 44:21 15,112 3:58
8 Keimpe Jager SV Friesland 8e Heren 44:50 14,949 4:00
9 Karst Anema SV Friesland 9e Heren 45:15 14,811 4:03
10 Otto de Boer SV Friesland 10e Heren 45:40 14,676 4:05
11 Duco Zijlstra SV Friesland 11e Heren 46:03 14,554 4:07
12 Koos de Vries AV Lionitas 12e Heren 46:05 14,543 4:07
13 Yvonne Kassenberg AV Lionitas 1e Dames 46:41 14,356 4:10
14 Bastiaan Langhout AV Lionitas 13e Heren 47:27 14,124 4:14
15 Kees Jan de Vries AV Lionitas 14e Heren 47:35 14,085 4:15
16 Nico Hoekstra AV Lionitas 15e Heren 47:58 13,972 4:17
17 Linda Werner AV Lionitas 2e Dames 48:22 13,857 4:19
18 Paul Neven Leeuwarden 16e Heren 48:47 13,738 4:22
19 Ronald van Haastregt SV Friesland 17e Heren 48:56 13,696 4:22
20 Wim Oldhoff AV Lionitas 18e Heren 49:43 13,480 4:27
21 Liesbeth Andreae AV Lionitas 3e Dames 49:44 13,476 4:27
22 Klaas Jan Huizing AV Lionitas 19e Heren 49:54 13,431 4:28
23 Frouke Feenstra AV Lionitas 4e Dames 50:05 13,382 4:29
24 Marco Pietersma AV Lionitas 20e Heren 50:13 13,346 4:29
25 Joop van Zutphen Stiens 21e Heren 50:24 13,298 4:30
26 Sytze Wetting AV Lionitas 22e Heren 50:34 13,254 4:31
27 Annet Everaarts AV Lionitas 5e Dames 50:42 13,219 4:32
28 Eeuwe Drijfhout AV Lionitas 23e Heren 50:50 13,184 4:33
29 Martin de Boer AV Lionitas 24e Heren 50:56 13,158 4:33
30 Dick Henkes AV Lionitas 25e Heren 50:57 13,154 4:33
31 Eerde Beulakker AV Lionitas 26e Heren 51:10 13,098 4:34
32 Stephan Versteeg Start'78 27e Heren 51:15 13,077 4:35
33 Anton Sinnema Grou 28e Heren 51:40 12,972 4:37
34 Robin Boor AV Lionitas 29e Heren 51:47 12,942 4:38
35 Elisabeth ten Hoeve LG Leeuwarden 6e Dames 52:15 12,827 4:40
36 Roelof Houttuin LG Leeuwarden 30e Heren 52:15 12,827 4:40
37 Johan Zwerver SV Friesland 31e Heren 52:31 12,762 4:42
38 Freke Kloek AV Lionitas 7e Dames 52:41 12,721 4:42
39 Jan Jepma AV Lionitas 32e Heren 52:42 12,717 4:43
40 Sybrand Adema Leeuwarden 33e Heren 52:50 12,685 4:43
41 Frits Lautenbag Hattem 34e Heren 52:54 12,669 4:44
42 Marco van IJs Leeuwarden 35e Heren 52:59 12,649 4:44
43 Feiko de Boer AV Lionitas 36e Heren 52:59 12,649 4:44
44 Jildert Andringa SV Friesland 37e Heren 53:08 12,614 4:45
45 Jeffrey Robben SV Friesland 38e Heren 53:34 12,512 4:47
46 Marco Bokkers LG Leeuwarden 39e Heren 53:44 12,473 4:48
47 Patrick Agterberg LG Leeuwarden 40e Heren 53:44 12,473 4:48
48 Peter Braakman LG Leeuwarden 41e Heren 53:59 12,415 4:49
49 Cora van der Haar Leeuwarden 8e Dames 54:01 12,407 4:50
50 Robert Kaatee AV Lionitas 42e Heren 54:19 12,339 4:51
51 Gerben de Boer AV Lionitas 43e Heren 54:44 12,245 4:54
52 Edo Eisma Goutum 44e Heren 54:49 12,226 4:54
53 Jaan van der Zee AV Lionitas 45e Heren 54:56 12,200 4:55
54 Koos Pietersma AV Lionitas 46e Heren 55:07 12,160 4:56
55 Rennie Talsma SV Friesland 9e Dames 55:07 12,160 4:56
56 Femme de Bruin SV Friesland 47e Heren 55:34 12,061 4:58
57 Ron ten Cate AV Lionitas 48e Heren 55:45 12,022 4:59
58 Michiel van de Wiel Leeuwarden 49e Heren 55:50 12,004 4:59
59 Jeltsje van der Wal AV Lionitas 10e Dames 56:00 11,968 5:00
60 Marian van der Schaaf SV Friesland 11e Dames 56:11 11,929 5:01
61 Willie Muizer SV Friesland 12e Dames 56:28 11,869 5:03
62 Berend Boom SV Friesland 50e Heren 56:30 11,862 5:03
63 Lina Pol LG Leeuwarden 13e Dames 56:49 11,796 5:05
64 Robert van der Kaaden Mantgum 51e Heren 57:08 11,730 5:06
65 Rense Zwerver Leeuwarden 52e Heren 57:16 11,703 5:07
66 Jan Lindeboom AV Lionitas 53e Heren 57:28 11,662 5:08
67 Joop Boonstra SV Friesland 54e Heren 57:29 11,659 5:08
68 Christiaan Huizinga AV Lionitas 55e Heren 57:45 11,605 5:10
69 Jolanda Jansen SV Friesland 14e Dames 57:52 11,582 5:10
70 Mirjam Ganzing Leeuwarden 15e Dames 57:52 11,582 5:10
71 Seke Reitsma LG Hugo Veenker 16e Dames 57:58 11,562 5:11
72 van Hubers Goutum 56e Heren 58:14 11,509 5:12
73 Lucia Hollander AV Lionitas 17e Dames 58:16 11,502 5:12
74 Klaas Peereboom AV'55 57e Heren 58:24 11,476 5:13
75 Thom Giliam Leeuwarden 58e Heren 58:25 11,473 5:13
76 Peter Bär AV Lionitas 59e Heren 58:32 11,450 5:14
77 Peter Nijholt Leeuwarden 60e Heren 58:38 11,430 5:14
78 Jippe Bokma SV Friesland 61e Heren 58:40 11,424 5:15
79 Pieter Wielinga AV Lionitas 62e Heren 58:49 11,395 5:15
80 Nienke Wierdsma AThlon 18e Dames 59:01 11,356 5:17
81 André van der Graaf LG Leeuwarden 63e Heren 59:07 11,337 5:17
82 Arjen Middel AV Lionitas 64e Heren 59:18 11,302 5:18
83 Frank Zoete AV Lionitas 65e Heren 59:53 11,192 5:21
84 Marijke Schilperoord AV Lionitas 66e Heren 1:00:32 11,072 5:25
85 Djurre van der Schaaf SV Friesland 67e Heren 1:00:50 11,017 5:26
86 Roel Houttuin AV Lionitas 68e Heren 1:01:14 10,945 5:28
87 Anneke Sijtsma SV Friesland 19e Dames 1:01:55 10,824 5:32
88 Roel Landman Leeuwarden 69e Heren 1:02:04 10,798 5:33
89 Nienke de Vries Leeuwarden 20e Dames 1:02:04 10,798 5:33
90 Monique Pascha AV Lionitas 21e Dames 1:02:20 10,752 5:34
91 Fokje van der Meer Tytsjerk 22e Dames 1:02:45 10,680 5:37
92 Hilde Stinstra AV Lionitas 23e Dames 1:03:28 10,560 5:40
93 Marijke de Boer AV Lionitas 24e Dames 1:03:32 10,549 5:41
94 Jan van Dijk AV Lionitas 70e Heren 1:03:48 10,505 5:42
95 Meindert Roosjen SV Friesland 71e Heren 1:04:17 10,426 5:45
96 Willem van der Meer Leeuwarden 72e Heren 1:04:20 10,418 5:45
97 Monique Tjeerdsma Leeuwarden 25e Dames 1:04:40 10,364 5:47
98 Siep Tilstra SV Friesland 73e Heren 1:04:52 10,332 5:48
99 Geert Teitsma Stiens 74e Heren 1:04:52 10,332 5:48
100 José Teitsma Brouwer Stiens 26e Dames 1:04:53 10,329 5:48
101 Henk Bruins Leeuwarden 75e Heren 1:04:57 10,319 5:48
102 Griteke Preusting AV Lionitas 27e Dames 1:05:36 10,216 5:52
103 Jos Preusting Leeuwarden 76e Heren 1:05:37 10,214 5:52
104 Fokkelien van der Meulen AV Lionitas 28e Dames 1:05:41 10,204 5:52
105 Desiré Hindriks Leeuwarden 29e Dames 1:06:57 10,010 5:59
106 René Swart Leeuwarden 77e Heren 1:06:57 10,010 5:59
107 Betty Stellingwerf AV Lionitas 30e Dames 1:07:08 9,983 6:00
108 Antje Koopmans AV Lionitas 31e Dames 1:08:08 9,837 6:05
109 Sietske Slob AV Lionitas 32e Dames 1:08:09 9,834 6:06
110 Inge Kools SV Friesland 33e Dames 1:08:17 9,815 6:06
111 Frans van der Werff Leeuwarden 78e Heren 1:08:21 9,805 6:07
112 Lenny Diepenmaat AV Lionitas 34e Dames 1:08:40 9,760 6:08
113 Marlous van Ztphen SV Friesland 35e Dames 1:09:23 9,659 6:12
114 Hedwig van den Brink AV Lionitas 36e Dames 1:09:25 9,655 6:12
115 Gerie van de Galiën Britsum 37e Dames 1:10:20 9,529 6:17
116 Janny Fennema Britsum 38e Dames 1:10:20 9,529 6:17
117 Martine Adema AV Lionitas 79e Heren 1:10:31 9,504 6:18
118 Herman Hoekstra SV Friesland 80e Heren 1:10:35 9,495 6:19
119 Reinder Sinnema AV Lionitas 81e Heren 1:11:14 9,409 6:22
120 Wia ten Cate AV Lionitas 39e Dames 1:11:53 9,323 6:26
121 Ina Kleefstra Buijs AV Lionitas 40e Dames 1:12:36 9,231 6:29
122 Alice Beimers AV Lionitas 41e Dames 1:13:13 9,154 6:33
123 Miranda Overwijk AV Lionitas 42e Dames 1:13:22 9,135 6:34
124 Appie Kuipers SV Friesland 82e Heren 1:13:42 9,094 6:35
Halve marathon.
Plts Naam Vereniging/Woonplts Uitsl.Cat Tijd Km/Uur Tijd/Km
----- ------------------------- -------------------- --------- -------- ------ -------
1 Remon van Lunzen AV Lionitas 1e Heren 1:14:16 17,043 3:31
2 Martin Ketellapper AV Lionitas 2e Heren 1:14:52 16,907 3:32
3 Douwe Peter Rijpstra AV Impala 3e Heren 1:18:46 16,070 3:44
4 Harry Wiersma SV Friesland 4e Heren 1:20:10 15,789 3:48
5 Johannes van der Veen AV Lionitas 5e Heren 1:26:26 14,644 4:05
6 Erik Bakker Ter Herne 6e Heren 1:26:59 14,552 4:07
7 Willie Kiewiet Mantgum 7e Heren 1:29:03 14,214 4:13
8 Henk Toepall SV Friesland 8e Heren 1:30:01 14,061 4:16
9 Inge van Schaick AV Lionitas 1e Dames 1:31:40 13,808 4:20
10 Elmar Otter AV Lionitas 9e Heren 1:31:49 13,786 4:21
11 Hans Versteeg Start'78 10e Heren 1:32:46 13,645 4:23
12 Hans Tijsma Leeuwarden 11e Heren 1:33:41 13,511 4:26
13 Maaike Hornstra SV Friesland 2e Dames 1:35:18 13,282 4:31
14 Hans Breuker LG Leeuwarden 12e Heren 1:36:00 13,185 4:33
15 Frans van Vliet Diemen 13e Heren 1:36:37 13,101 4:34
16 Meint Lei Hempens 14e Heren 1:37:10 13,027 4:36
17 Frits Feddema SV Friesland 15e Heren 1:37:34 12,973 4:37
18 Arnout Slijkhuis Leeuwarden 16e Heren 1:37:54 12,929 4:38
19 Jan Ruiter Vet. Nerderland 17e Heren 1:38:45 12,818 4:40
20 Dirk Laverman SV Friesland 18e Heren 1:39:36 12,708 4:43
21 Elles de Vries LG Leeuwarden 3e Dames 1:39:41 12,698 4:43
22 Peter de Jong LG Leeuwarden 19e Heren 1:39:49 12,681 4:43
23 Henri Hofman SV Friesland 20e Heren 1:39:51 12,677 4:43
24 Simon Wiersma Leeuwarden 21e Heren 1:40:17 12,622 4:45
25 Erik Zwanenburg Rijptsjerk 22e Heren 1:40:34 12,586 4:46
26 Bert Horlings Stiens 23e Heren 1:40:41 12,572 4:46
27 Geert Keizer Leeuwarden 24e Heren 1:40:49 12,555 4:46
28 Dimitri Ravensbergen Grou 25e Heren 1:40:51 12,551 4:46
29 Johannes Postma Leeuwarden 26e Heren 1:40:54 12,545 4:46
30 Jaap van der Veen SV Friesland 27e Heren 1:40:55 12,543 4:47
31 Hans Nagtegaal Grou 28e Heren 1:41:32 12,466 4:48
32 Rudolf Das Leeuwarden 29e Heren 1:42:19 12,371 4:51
33 Benny Bijlsma AV Lionitas 30e Heren 1:42:38 12,333 4:51
34 Tjeerd Visser SV Friesland 31e Heren 1:42:38 12,333 4:51
35 André Bär AV Lionitas 32e Heren 1:43:07 12,275 4:53
36 Henk Muller LG Leeuwarden 33e Heren 1:43:30 12,230 4:54
37 Ele Boskma SV Friesland 34e Heren 1:43:45 12,200 4:55
38 Inge Wulffelé AV Lionitas 4e Dames 1:44:12 12,147 4:56
39 Paul IJsselmuiden Leeuwarden 35e Heren 1:44:42 12,089 4:57
40 Kienstra Dronrijp 36e Heren 1:44:54 12,066 4:58
41 Louis Bakker Ryptsjerk 37e Heren 1:44:57 12,061 4:58
42 Jurjen Stellingwerf Ryptsjerk 38e Heren 1:45:01 12,053 4:58
43 Jacob de Groot SV Friesland 39e Heren 1:45:05 12,045 4:58
44 Piet Scholten Leeuwarden 40e Heren 1:45:21 12,015 4:59
45 Johan Huitema AV Lionitas 41e Heren 1:45:53 11,954 5:01
46 Berdina Seinstra Leeuwarden 5e Dames 1:46:07 11,928 5:01
47 Gert Jan van der Beek Start'78 42e Heren 1:46:30 11,885 5:02
48 André van der Werf AV Lionitas 43e Heren 1:46:31 11,883 5:02
49 Sjef Damhuis Steenwijkerwold 44e Heren 1:46:37 11,872 5:03
50 Jan Panhuis SV Friesland 45e Heren 1:47:51 11,736 5:06
51 Jappie van der Veer Oudebidzijl 46e Heren 1:48:27 11,671 5:08
52 Johnny Post Leeuwarden 47e Heren 1:49:35 11,551 5:11
53 Arie Roest AV Lionitas 48e Heren 1:50:06 11,496 5:13
54 Anke Peterson AV Lionitas 6e Dames 1:52:12 11,281 5:19
55 Aad van der Burg Eaterlittens 49e Heren 1:52:12 11,281 5:19
56 Piet Streefkerk Leeuwarden 50e Heren 1:52:21 11,266 5:19
57 Jan Feenstra SV Frieslnd 51e Heren 1:52:24 11,261 5:19
58 Geja Droogsma LG leeuwarden 7e Dames 1:55:25 10,967 5:28
59 Oane Rinkema Oudebildzijl 52e Heren 1:55:28 10,962 5:28
60 Laura Sonnega LG Leeuwarden 8e Dames 1:56:23 10,876 5:31
61 Eric Pronk LG Leeuwarden 53e Heren 1:57:58 10,730 5:35
62 Siska Ravensbergen Grou 9e Dames 1:59:15 10,614 5:39
63 Dieneke de Groot SV Friesland 10e Dames 1:59:33 10,588 5:40
64 Jaap Roosjen Leeuwarden 54e Heren 1:59:33 10,588 5:40
65 Tieme ten Berge Leeuwarden 55e Heren 2:00:10 10,533 5:41
66 Anne Zijlstra Leeuwarden 56e Heren 2:00:58 10,464 5:44
67 Harrie Moerings AV Lionitas 57e Heren 2:01:44 10,398 5:46
68 Otto Bruinsma LG Leeuwarden 58e Heren 2:04:09 10,195 5:53
69 Maaike José Bosma SV Friesland 11e Dames 2:09:07 9,803 6:07
70 Jan Brinksma Oppenhuizen 59e Heren 2:09:31 9,773 6:08
71 Yvonne Groenendijk Leeuwarden 12e Dames 2:10:20 9,712 6:10
72 Fokko Sinnema Nieuwebrug 60e Heren 2:11:00 9,662 6:12
73 Griet Rijpstra Stiens 13e Dames 2:11:41 9,612 6:14
74 Atte Visser Leeuwarden 61e Heren 2:12:22 9,563 6:16
75 Geert van Everdink Leeuwarden 62e Heren 2:35:52 8,121 7:23
Opmerkingen over de uitslag opsturen naar sytze.wetting@hetnet.nl