UITSLAGEN RONDJE GOUTUM, 1-3-2009



Opmerkingen over de uitslag mailen naar sytze.wetting@hetnet.nl

Let op : 4 april 2009 Condensloop met 2,8 km , 9,5 km en halve marathon.
         Inschrijven via www.inschrijven.nl of via www.lionitas.nl (onder agenda).
         Beperkte na-inschrijving mogelijk, voor de jeugd op de 2,8 km is er voldoende na-inschrijving!!!
          
			  


laatste aanpassing: 2 maart 2009     






1 Rondje park = 1235 m
    1    127  Sander de Vries            Bedum                7:05  10,461     5:44

2 Rondjes park = 2470 m
    1    151  Jarick Keizer              Leeuwarden          11:34  12,813     4:40 
 
6 KM Mannen  ( 5900 m)
    1    167  Geert Tjeerdsma            Groningen           23:35  15,011     3:59 
    2    174  Rene Zandstra              Franeker            24:18  14,568     4:07 
    3    126  Marco Pietersma            AV Lionitas         25:43  13,765     4:21 
    4    150  Geert Keizer               AV Lionitas         26:15  13,486     4:26 
    5    163  Peter Boersen              SV Friesland        26:55  13,152     4:33 
    6    161  Arjen Middel               AV Lionitas         27:50  12,719     4:43 
    7    153  Wieger Boonstra            Leeuwarden          28:31  12,414     4:49 
    8    139  Edwin van der Wal          AV Lionitas         28:36  12,378     4:50 
    9    142  Jelmer Canrinus            DAV Kronos          29:16  12,096     4:57 
   10    136  Jan Jepma                  AV Lionitas         30:20  11,670     5:08 
   11    158  Herman Deems               Leeuwarden          31:01  11,413     5:15 
   12    128  Tjalling Kuipers           SV Friesland        31:09  11,364     5:16 
   13    145  Harrie Noppers             AV Lionitas         31:41  11,173     5:22 
   14    149  Eppie v.d. Veer            SV Friesland        32:25  10,920     5:29 
   15    172  Anton de Boer              Leeuwarden          32:36  10,859     5:31 
   16    160  Jan Boonstra               Engelum             34:13  10,346     5:47 
   17    165  Frans Hoitinga             Leeuwarden          34:17  10,326     5:48 
   18    141  Meindert Roosjen           SV Friesland        35:02  10,105     5:56 
   19    129  Herman Hoekstra            SV Friesland        36:24   9,725     6:10 
   20    159  Douwe Boonstra             Engelum             36:24   9,725     6:10 
   21    140  Gerrit ten Cate            SV Friesland        36:24   9,725     6:10 
   22    170  Willem Hooghiemstra        Leeuwarden          38:00   9,316     6:26 
   23    168  Richard Meijer             Leeuwarden          38:01   9,312     6:26 
   24    166  Martien Pannekoek          AV Lionitas         38:17   9,247     6:29 
   25    171  Eise Andela                AV Lionitas         39:37   8,936     6:42 
   26    137  Herman Wassens             AV Lionitas         40:09   8,817     6:48 
   27    125  Wijbren Visser             SV Friesland      1:01:23   5,767    10:24 

6 KM Vrouwen  (5900 m)
    1    169  Jeannet Huitema            AV Lionitas         30:32  11,594     5:10 
    2    146  Roelie de Vlas             AV Lionitas         31:15  11,328     5:17 
    3    144  Gonda Prosje               AV Lionitas         31:36  11,203     5:21 
    4    173  Charlotte Fiets            AV Lionitas         33:06  10,695     5:36 
    5    147  Anneke Sijtsma             SV Friesland        33:51  10,458     5:44 
    6    155  Joel Weerts                AV Lionitas         34:19  10,316     5:48 
    7    135  Annemiek Oldenburg         AV Lionitas         34:29  10,266     5:50 
    8    156  Ilse Schumacher            AV Lionitas         34:35  10,236     5:51 
    9    133  Anneke Postma              Hempens             34:44  10,192     5:53 
   10    176  Veronique Heidema          AV Lionitas         34:54  10,143     5:54 
   11    143  Marianne Kooistra          AV Lionitas         34:54  10,143     5:54 
   12    157  Hillegien Tol              Leeuwarden          35:20  10,019     5:59 
   13    130  Astrid Zijlstra            SV Friesland        36:24   9,725     6:10 
   14    175  Sjoukje van der Velde      AV Lionitas         36:43   9,641     6:13 
   15    152  Ina Kleefstra Buijs        AV Lionitas         36:44   9,637     6:13 
   16    132  Suzan van Ulzen            Leeuwarden          37:16   9,499     6:18 
   17    134  Mettiena Leemeijer         AV Lionitas         37:46   9,373     6:24 
   18    138  Eveline Poll               Leeuwarden          40:09   8,817     6:48 
   19    131  Miranda Overwijk           AV Lionitas         40:13   8,802     6:48 
   20    148  Klazien vd Meer Scheepstr  AV Lionitas         40:13   8,802     6:48 

10 E.M. Mannen
    1   B182  Geart Sierd van der Zee    AV Lionitas       1:02:56  15,341     3:54 
    2   B117  Cor Wetting                AV Lionitas       1:03:53  15,113     3:58 
    3   B133  Wouter Papenhove           AV Lionitas       1:04:19  15,011     3:59 
    4   B108  Daan van der Geest         SV Friesland      1:04:36  14,945     4:00 
    5   B176  Willijan Veltman           SV Friesland      1:05:21  14,774     4:03 
    6   B127  Otto de Boer               SV Friesland      1:05:28  14,747     4:04 
    7   B113  Jacob Oden                 AV Horror         1:06:56  14,424     4:09 
    8   B110  Lammert Odinga             AV Lionitas       1:09:48  13,832     4:20 
    9   B143  Jan Uiterwijk              LG Beilen         1:10:01  13,789     4:21 
   10   B148  Rudy Miedema               AV Heerenveen     1:12:07  13,387     4:28 
   11   B125  Sander Velt                Leeuwarden        1:12:17  13,357     4:29 
   12   B131  Johannes van der Veen      AV Lionitas       1:14:10  13,017     4:36 
   13   B147  Bouwe Tichelaar            AV Lionitas       1:14:17  12,997     4:36 
   14   B126  Hans Nagtegaal             AV Lionitas       1:15:33  12,779     4:41 
   15   B155  Klaas Jan Huizing          AV Lionitas       1:15:37  12,768     4:41 
   16   B154  Henk Hoekman               SV Friesland      1:15:37  12,768     4:41 
   17   B172  Pier Jacob Pottinga        Groningen         1:15:43  12,751     4:42 
   18   B159  Johannes Postma            AV Lionitas       1:17:12  12,506     4:47 
   19   B128  Erik Kleppe                AV Lionitas       1:17:12  12,506     4:47 
   20   B165  Paul Neven                 Leeuwarden        1:17:20  12,484     4:48 
   21   B106  Dick Henkes                AV Lionitas       1:17:55  12,391     4:50 
   22   B123  Johan Zwerver              SV Friesland      1:18:40  12,273     4:53 
   23   B139  Bauke van Houten           Leeuwarden        1:19:40  12,119     4:57 
   24   B170  Sytze Wetting              AV Lionitas       1:20:42  11,964     5:00 
   25   B145  Andre Jellema              AV Lionitas       1:20:43  11,961     5:00 
   26   B185  Edo Eisma                  Goutum            1:20:59  11,922     5:01 
   27   B152  Wybo Nauta                 Goutum            1:21:13  11,887     5:02 
   28   B151  Louis Bakker               SV Friesland      1:21:22  11,866     5:03 
   29   B158  Frank Burkels              Harlingen         1:22:13  11,743     5:06 
   30   B135  Lammert de Jong            Leeuwarden        1:22:29  11,705     5:07 
   31   B138  Paulus Dompeling           Leeuwarden        1:22:29  11,705     5:07 
   32   B184  Aad van der Windt          SV Friesland      1:23:48  11,521     5:12 
   33   B136  Jan van der Wal            SV Friesland      1:24:16  11,457     5:14 
   34   B178  Pieter Jellema             Leeuwarden        1:24:21  11,446     5:14 
   35   B962  Chris Fahner               AV Lionitas       1:25:00  11,358     5:16 
   36   B121  Jos Tempelman              SV Friesland      1:25:05  11,347     5:17 
   37   B173  Tieme ten Berge            Leeuwarden        1:25:31  11,290     5:18 
   38   B118  Beren Boom                 SV Friesland      1:25:34  11,283     5:19 
   39   B120  Peter Visser               Leeuwarden        1:25:51  11,246     5:20 
   40   B167  Nico van der Woude         AV Lionitas       1:26:05  11,215     5:20 
   41   B408  Edwin Deelstra             SV Friesland      1:26:20  11,183     5:21 
   42   B111  Feije van der Meulen       AV Heerenveen     1:26:28  11,166     5:22 
   43   B140  Wijbrand de Groot          SV Friesland      1:26:54  11,110     5:24 
   44   B134  Cor van Sluis              SV Friesland      1:26:54  11,110     5:24 
   45   B153  Jan Jaap Dicke             AV Lionitas       1:27:27  11,040     5:26 
   46   B168  Donald Koster              LG Leeuwarden     1:28:10  10,950     5:28 
   47   B156  Bauke de Jong              Goutum            1:28:55  10,858     5:31 
   48   B166  Jan Feenstra               SV Friesland      1:28:55  10,858     5:31 
   49   B161  Jan Watze Jousma           Leeuwarden        1:28:56  10,856     5:31 
   50   B162  Jaap Vos                   AV Lionitas       1:28:59  10,850     5:31 
   51   B177  Eerde Beulakker            AV Lionitas       1:29:14  10,819     5:32 
   52   B157  Geert Vogelzang            Leeuwarden        1:29:37  10,773     5:34 
   53   B163  Janneck van der Wolf       AV Lionitas       1:29:58  10,731     5:35 
   54   B124  Jan Huberts                Goutum            1:30:07  10,713     5:36 
   55   B179  Jan Zwerver                SV Friesland      1:30:23  10,682     5:37 
   56   B183  Rense Zwerver              Leeuwarden        1:30:33  10,662     5:37 
   57   B107  Wijbrand de Graaf          Berlikum          1:30:45  10,639     5:38 
   58   B112  Ronald Planting            Leeuwarden        1:31:04  10,602     5:39 
   59   B169  Jan van Dijk               AV Lionitas       1:31:30  10,551     5:41 
   60   B149  Jaan van der Zee           AV Lionitas       1:31:30  10,551     5:41 
   61   B130  Jan Panhuis                SV Friesland      1:31:33  10,546     5:41 
   62   B129  Joop Boonstra              SV Friesland      1:32:58  10,385     5:46 
   63   B132  Jippe Bokma                SV Friesland      1:32:58  10,385     5:46 
   64   B181  Rene van Baal              SV Friesland      1:34:23  10,229     5:51 
   65   B174  Rein Baarsma               Leeuwarden        1:35:27  10,115     5:55 
   66   B114  Klaas Engelse              Hempens           1:37:58   9,855     6:05 
   67   B141  Patrick Dijkhuizen         SV Friesland      1:43:07   9,363     6:24 
   68   B200  Thijs Hofstra              SV Friesland      1:46:55   9,030     6:38 
   69   B105  Jurgen de Vries            Bedum             1:47:40   8,967     6:41 
   70   B188  Johan Huitema              AV Lionitas       1:47:40   8,967     6:41 

10 E.M. Vrouwen
    1   B146  Bettie Agricola            AV Heerenveen     1:13:28  13,141     4:33 
    2   B104  Inge Wulffele              AV Lionitas       1:13:52  13,070     4:35 
    3   B115  Alletta Wedzinga           AV Impala         1:14:49  12,904     4:38 
    4   B137  Linda Werner               AV Lionitas       1:15:43  12,751     4:42 
    5   B144  Jacinta Fancel             AV Lionitas       1:16:52  12,560     4:46 
    6   B119  Corine Visser              Leeuwarden        1:19:19  12,172     4:55 
    7   B186  Sandra Tamminga            AV Lionitas       1:25:51  11,246     5:20 
    8   B103  Froukje Bijma Striesenou   LG Leeuwarden     1:28:10  10,950     5:28 
    9   B164  Ellis Miedema              Leeuwarden        1:29:47  10,753     5:34 
   10   B171  Lina Pol                   LG Leeuwarden     1:30:18  10,692     5:36 
   11   B122  Nienke Wierdsma            AV Heerenveen     1:30:18  10,692     5:36 
   12   B142  Adri Sluis                 Eesveen           1:32:10  10,475     5:43 
   13   B180  Marieke van Houten         Leeuwarden        1:34:43  10,193     5:53 
   14   B102  Jeannet Nagtegaal          Atletha           1:35:05  10,154     5:54 
   15   B150  Petra Lok                  AV Lionitas       1:35:45  10,083     5:57 
   16   B101  Monica Westra              Atletha           1:37:05   9,945     6:02 
   17   B116  Zuie yi                    Leeuwarden        1:43:59   9,285     6:27 
   18   B175  Hedwig van den Brink       AV Lionitas       1:46:53   9,033     6:38 
   19   B160  Monique Jager              Leeuwarden        1:47:41   8,966     6:41 
   20   B187  Fokkelien van der Meulen   Leeuwarden        1:47:41   8,966     6:41 

30 KM Mannen
    1   R462  Martin Ketellapper         AV Lionitas       1:47:26  16,755     3:34 
    2   R423  Harry Jorritsma            AV Heerenveen     2:03:05  14,624     4:06 
    3   R421  Harmen Jorritsma           AV Heerenveen     2:05:09  14,383     4:10 
    4   R422  Koen Kiestra               AV Lionitas       2:06:21  14,246     4:12 
    5   R471  Huub Bots                  AV Lionitas       2:08:46  13,979     4:17 
    6   R446  Eelco Salverda             Groningen         2:09:47  13,869     4:19 
    7   R437  Jacob van der Ley          AV Lionitas       2:11:19  13,707     4:22 
    8   R464  Jan Baan                   Nijverdal         2:15:25  13,292     4:30 
    9   R457  Gorgio Delea               SV Friesland      2:16:26  13,193     4:32 
   10   R454  Cor Appelman               SV Friesland      2:18:44  12,975     4:37 
   11   R426  Ronald Zuidema             Groningen         2:21:23  12,731     4:42 
   12   R407  Kees Visser                AV Heerenveen     2:21:36  12,712     4:43 
   13   R409  Nico van Ginkel            AV Lionitas       2:22:21  12,645     4:44 
   14   R431  Henk van Eldik             Leeuwarden        2:24:34  12,451     4:49 
   15   R467  Johan Noordenburg          AV Heerenveen     2:25:06  12,405     4:50 
   16   R403  Cor Wijnia                 AV Heerenveen     2:25:38  12,360     4:51 
   17   R453  Piet Scholten              Leeuwarden        2:26:40  12,273     4:53 
   18   R432  Erik Siemonsma             AV Horror         2:26:48  12,262     4:53 
   19   R442  Rudolf Das                 Leeuwarden        2:28:19  12,136     4:56 
   20   R429  Gerrie Boersma             SV Friesland      2:29:52  12,011     4:59 
   21   R447  Hans Westra                SV Friesland      2:29:52  12,011     4:59 
   22   R425  Duco Zijlstra              SV Friesland      2:30:10  11,987     5:00 
   23   R458  Jan van der Meij           SV Friesland      2:32:12  11,827     5:04 
   24   R438  Jan Wijnsma                AV Lionitas       2:32:13  11,825     5:04 
   25   R456  Richard Kienstra           AV Lionitas       2:32:13  11,825     5:04 
   26   R413  Wietze Jonker              AV Heerenveen     2:34:22  11,661     5:08 
   27   R443  Meint Lei                  Hempens           2:35:19  11,589     5:10 
   28   R411  Rien Diepenbroek           Grou              2:35:34  11,571     5:11 
   29   R463  Gerrit Baan                Noardburgum       2:36:26  11,506     5:12 
   30   R459  Cor Vegterlo               AV NOP            2:36:57  11,469     5:13 
   31   R404  Gerrit Kramer              AV Heerenveen     2:37:48  11,407     5:15 
   32   R401  Jan Remery                 AV Horror         2:37:54  11,400     5:15 
   33   R461  Arjen Veninga              Leeuwarden        2:38:41  11,343     5:17 
   34   R450  Gerard Houbein             AV Spartacus      2:40:45  11,198     5:21 
   35   R460  Bouke Fennema              SV Friesland      2:40:46  11,196     5:21 
   36   R419  Peter Bil                  AV Horror         2:43:01  11,042     5:26 
   37   R418  Jelle Wolthuizen           AV Horror         2:43:17  11,024     5:26 
   38   R417  Lolke Cnossen              AV Horror         2:43:39  10,999     5:27 
   39   R420  Cor Dijkstra               AV Horror         2:43:59  10,977     5:27 
   40   R436  Tjisse Schaap              Engelum           2:44:00  10,976     5:28 
   41   R466  Sander Bergsma             AV Heerenveen     2:44:11  10,963     5:28 
   42   R449  Tjeerd Visser              SV Friesland      2:44:48  10,922     5:29 
   43   R410  Karel Moojen               SV Friesland      2:45:11  10,897     5:30 
   44   R439  Jappie v.d. Veer           SV Friesland      2:46:06  10,837     5:32 
   45   R430  Peter Witsmeer             AV Lionitas       2:51:02  10,524     5:42 
   46   R470  Rudy Ten                   SV Friesland      2:51:06  10,520     5:42 
   47   R424  Wieger van Keulen          SV Friesland      2:54:01  10,344     5:48 
   48   R440  Rob van Goor               Uplengen Remels D 2:55:10  10,276     5:50 
   49   R451  Feike Politiek             Leeuwarden        2:56:09  10,219     5:52 
   50   R435  Jacob Dijkstra             SV Friesland      2:56:59  10,170     5:53 
   51   R433  Durk van Tuinen            AV Horror         2:57:04  10,166     5:54 
   52   R402  Felbo Perdok               AV Heerenveen     2:57:33  10,138     5:55 
   53   R412  Gerrit Haanstra            Joure             2:59:38  10,020     5:59 
   54   R468  Femme de Bruin             SV Friesland      3:00:45   9,959     6:01 
   55   R465  Jan Zondag                 Leeuwarden        3:02:09   9,882     6:04 
   56   R445  Jan Hoekstra               Peize             3:07:49   9,584     6:15

30 KM Vrouwen
    1   R416  Yvonne Kassenberg          AV Lionitas       2:14:33  13,378     4:29 
    2   R452  Berdina Seinstra           Leeuwarden        2:25:59  12,330     4:51 
    3   R415  Inge van Schaick           AV Lionitas       2:34:59  11,614     5:09 
    4   R444  Anke Peterson              AV Lionitas       2:43:29  11,010     5:26 
    5   R428  Jeltsje van der Wal        AV Lionitas       2:44:13  10,961     5:28 
    6   R427  Trudy Sanders              AV Horror         2:57:46  10,126     5:55 
    7   R455  Ineke Scheffer             SV Friesland      2:57:46  10,126     5:55 
    8   R405  Wibby Sittrop Akkerman     AV Heerenveen     3:01:20   9,926     6:02 
    9   R414  Dieneke de Groot           SV Friesland      3:02:09   9,882     6:04 
   10   R441  Gina Lamberts              Uplengen Remels D 3:11:06   9,419     6:22 

Opmerkingen over de uitslag mailen naar sytze.wetting@hetnet.nl

Let op : 4 april 2009 Condensloop met 2,8 km , 9,5 km en halve marathon.
         Inschrijven via www.inschrijven.nl of via www.lionitas.nl (onder agenda).
         Beperkte na-inschrijving mogelijk, voor de jeugd op de 2,8 km is er voldoende na-inschrijving!!!