UITSLAGEN RONDJE GOUTUM, 02-03-2008



Opmerkingen over de uitslag mailen naar sytze.wetting@hetnet.nl

Let op : 29 maart 2008 Condensloop met 2,8 km , 9,5 km en halve marathon.
              Inschrijven via www.inschrijven.nl of via www.lionitas.nl (onder agenda).
              Geen na-inschrijving mogelijk, alleen voor de jeugd op de 2,8 km !!!
			  


laatste aanpassing: 6 maart 2008                  
                                      

2 Rondjes Park (2470 m)

Plts   StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts      Tijd  km/Uur  Tijd/Km
-----  -----  -------------------------  --------------------     ----  ------  -------
    1    441  Jarick Keizer              Leeuwarden              13:44  10,791     5:33 
    2    329  Isaac Boogaard             Franeker                14:05  10,523     5:42 
    3    390  Jorrit van der Meulen      Bergum                  15:04   9,836     6:05 
    4    480  Isjetty Visser             Burgum                  15:08   9,793     6:07 
    5    482  Folkert Visser             Burgum                  15:08   9,793     6:07 
    6    442  Amarant Keizer             Leeuwarden              15:32   9,541     6:17 
    7    415  Dennis Soepboer            Hurdegaryp              16:08   9,186     6:31 
    8    500  Rianne Bosma               Leeuwarden              17:29   8,477     7:04 
    9    397  Xanthe de Groot            Burgum                  17:47   8,334     7:11 
   10    418  Julian Soepboer            Hurdegaryp              19:20   7,666     7:49 
   11    396  Emmie Soepboer             Burgum                  19:22   7,652     7:50 

6 KM Mannen (5900 M)

    1    328  Ingo Moerenhout            AV Spartacus            25:54  13,668     4:23 
    2    350  Hanno Zomermaand           Franeker                26:14  13,494     4:26 
    3    420  Duco Zijlstra              SV Friesland            27:54  12,688     4:43 
    4    409  Jeroen Wels                AV Lionitas             30:16  11,696     5:07 
    5    481  Jan Jaap Dicks             AV Lionitas             31:07  11,377     5:16 
    6    417  Theo Soepboer              Hardergarijp            32:22  10,937     5:29 
    7    469  Said Henstra               Leeuwarden              33:37  10,530     5:41 
    8    386  Dick Sanders               AV Horror               33:45  10,489     5:43 
    9    471  Reinder Sinnema            AV Lionitas             34:02  10,402     5:46 
   10    461  Jos Preusting              Leeuwarden              34:37  10,226     5:52 
   11    497  Martien Pannekoek          AV Lionitas             36:06   9,806     6:07 
   12    489  Gerard Jansma              SV Friesland            36:17   9,757     6:08 
   13    337  Klaas Duits                AV Horror               36:27   9,712     6:10 
   14    477  Harry Kuiper               Goutum                  39:05   9,058     6:37 
   15    488  Jacob Jan Vries            Leeuwarden              43:34   8,125     7:23 

6 km Vrouwen (5900 m)

    1    421  Charissa Zijlstra          Lekkum                  27:53  12,696     4:43 
    2    351  Freke Kloek                AV Lionitas             28:12  12,553     4:46 
    3    406  Jeannet Huitema            AV Lionitas             32:22  10,937     5:29
    4    428  Inge Tuinhof               AV Lionitas             32:24  10,926     5:29  
    5    475  Rixt Veltman               AV Lionitas             32:54  10,760     5:34 
    6    431  Diana de Rouwe             AV Lionitas             33:22  10,609     5:39 
    7    340  Wendela Hielema            Burgum                  33:37  10,530     5:41 
    8    426  Anneke Sijtsma             SV Friesland            33:48  10,473     5:43 
    9    430  Lisette Doze               Goutum                  33:52  10,453     5:44 
   10    427  Ilse Schumacher            AV Lionitas             34:34  10,241     5:51 
   11    460  Griteke Preusting          AV Lionitas             34:37  10,226     5:52 
   12    389  Marijke de Boer            AV Lionitas             35:26   9,991     6:00 
   13    364  Kirsten Smit               Nes                     35:38   9,935     6:02 
   14    449  Inge Kools                 SV Friesland            35:58   9,842     6:05 
   15    490  Erna Dalemans              Goutum                  36:17   9,757     6:08 
   16    408  Alie Langerak              AV Spartacus            36:17   9,757     6:08 
   17    407  Pietie Dokter              AV Spartacus            36:17   9,757     6:08 
   18    429  Sita Hoomans               AV Lionitas             36:56   9,585     6:15 
   19    493  Gelske Rozema              Goutum                  38:34   9,179     6:32 
   20    446  Ingrid v.d. Hoek           AV Lionitas             38:52   9,108     6:35 
   21    391  Lia Bronkhorst             Leeuwarden              39:06   9,054     6:37 
   22    302  Nancy Caviet               SV Friesland            40:27   8,752     6:51 
   23    485  Margriet Postmus           Leeuwarden              40:32   8,734     6:52 

10 E.M. Mannen

    1    395  Jaring de Groot            AV Lionitas           1:03:45  15,144     3:57 
    2    416  Geart Sierd van der Zee    AV Lionitas           1:05:15  14,796     4:03 
    3    432  Ritske Flootman            AV Lionitas           1:05:23  14,766     4:03 
    4    303  Johannes van der Veen      AV Lionitas           1:05:28  14,747     4:04 
    5    377  Cor Wetting                AV Lionitas           1:05:30  14,740     4:04 
    6    333  Johannes Postma            AV Lionitas           1:08:05  14,181     4:13 
    7    361  Koen Kiestra               AV Lionitas           1:08:58  13,999     4:17 
    8    357  Bart Boogaard              Franeker              1:08:58  13,999     4:17 
    9    324  Theo Borawitz              SV Friesland          1:09:25  13,908     4:18 
   10    332  Jannes Dijkstra            SV Friesland          1:11:27  13,512     4:26 
   11    413  Menno Cramer               Leeuwarden            1:11:50  13,440     4:27 
   12    465  Wouter de Vries            AV Lionitas           1:12:30  13,317     4:30 
   13    486  Hans van der Steen         AV Lionitas           1:12:36  13,298     4:30 
   14    314  Daan van der Geest         SV Friesland          1:12:38  13,292     4:30 
   15    316  Aike Bult                  Molkwar               1:12:42  13,280     4:31 
   16    496  Eppie Oosterhuis           SV Friesland          1:12:47  13,265     4:31 
   17    468  Rob Kelder                 Leeuwarden            1:12:48  13,262     4:31 
   18    368  Erik Kleppe                AV Lionitas           1:13:13  13,186     4:33 
   19    346  Hans Nagtegaal             AV Lionitas           1:13:44  13,094     4:34 
   20    447  Tserk-Sake Castelein       Grou                  1:14:05  13,032     4:36 
   21    494  Nico Hoekstra              AV Lionitas           1:14:12  13,012     4:36 
   22    392  Johan Jorritsma            AV Horror             1:15:02  12,867     4:39 
   23    424  Klaas Jan Huizing          AV Lionitas           1:16:44  12,582     4:46 
   24    380  Geert Keizer               AV Lionitas           1:16:45  12,579     4:46 
   25    388  Harm de Roo                SV Friesland          1:16:56  12,549     4:46 
   26    317  Roelof Houttuin            LG Leeuwarden         1:17:06  12,522     4:47 
   27    365  Andries Koenen             AV Horror             1:17:08  12,517     4:47 
   28    456  Alex van Zurk              SV Friesland          1:17:23  12,476     4:48 
   29    483  Paul Neven                 Leeuwarden            1:17:34  12,447     4:49 
   30    320  Dick Alberts               AV Lionitas           1:17:35  12,444     4:49 
   31    452  Wim Oldhoff                AV Lionitas           1:17:36  12,441     4:49 
   32    322  Cor Dijkstra               AV Horror             1:17:36  12,441     4:49 
   33    464  Feiko de Boer              AV Lionitas           1:17:36  12,441     4:49 
   34    356  Erik Siemonsma             AV Horror             1:17:39  12,433     4:49 
   35    372  Richard Kienstra           Dronrijp              1:18:09  12,354     4:51 
   36    308  Jaap van der Veen          SV Friesland          1:18:34  12,288     4:52 
   37    498  Hans Groenwoud             SV Friesland          1:18:46  12,257     4:53 
   38    414  Piet Gemser                SV Friesland          1:18:57  12,229     4:54 
   39    444  Peter de Jong              LG Leeuwarden         1:19:13  12,188     4:55 
   40   X466  Piet Scholten              Leeuwarden            1:19:21  12,167     4:55 
   41    404  Jan van der Meij           SV Friesland          1:19:33  12,137     4:56 
   42    425  Johan Zerver               SV Friesland          1:19:38  12,124     4:56 
   43    384  Dick Henkes                AV Lionitas           1:20:03  12,061     4:58 
   44    393  Marten Jager               Dronrijp              1:20:10  12,043     4:58 
   45    383  Frederick van Haevezaette  Grijpskerk            1:20:38  11,973     5:00 
   46    499  Edo Eisma                  Goutum                1:22:32  11,698     5:07 
   47    323  Jelle Wolthuizen           Sneek                 1:23:26  11,572     5:11 
   48    374  Sietze van der Meer        Surhuisterveen        1:23:26  11,572     5:11 
   49    412  Eelco de Graaf             AV Lionitas           1:23:41  11,537     5:12 
   50    476  Gerben Brouwer             SV Friesland          1:23:42  11,535     5:12 
   51    445  Theo Wolfs                 SV Friesland          1:24:38  11,408     5:15 
   52    469  Jacob Dijkstra             Beetgumermolen        1:24:58  11,363     5:16 
   53    400  Henk Velkers               Leeuwarden            1:25:01  11,356     5:17 
   54    530  Louis Bakker               SV Friesland          1:26:39  11,142     5:23 
   55    420  Richard Weel               Leeuwarden            1:26:40  11,140     5:23 
   56    381  Wybrand de Groot           SV Friesland          1:26:44  11,131     5:23 
   57    410  Cor van Sluis              SV Friesland          1:26:44  11,131     5:23 
   58    433  Andries Bakker             Leeuwarden            1:26:48  11,123     5:23 
   59    434  Bouke Fennema              Britsum               1:27:03  11,091     5:24 
   60    402  Rense Zwerver              Leeuwarden            1:27:03  11,091     5:24 
   61    367  Guus Vergnes               Goutum                1:27:05  11,087     5:24 
   62    495  Arjen Vonk                 Leeuwarden            1:27:38  11,017     5:26 
   63    394  Jos Tempelman              SV Friesland          1:27:45  11,002     5:27 
   64    454  Chris Fahner               AV Lionitas           1:28:01  10,969     5:28 
   65    478  Jan Zwerver                SV Friesland          1:28:02  10,967     5:28 
   66    387  Koos Pietersma             AV Lionitas           1:28:43  10,883     5:30 
   67    382  Aad van der Burg           SV Friesland          1:28:49  10,870     5:31 
   68    473  Hedzer Castelein           Marssum               1:28:57  10,854     5:31 
   69    313  Rein Bootsma               Goenga                1:29:24  10,799     5:33 
   70    398  Edward Pechler             LG Bedum              1:29:28  10,791     5:33 
   71    422  Harry Pechler              Leeuwarden            1:29:34  10,779     5:33 
   72    487  Jaap Vos                   AV Lionitas           1:29:35  10,777     5:34 
   73    300  Mans Veldsink              Dedemsvaart           1:29:36  10,775     5:34 
   74    453  Harrie Moerings            AV Lionitas           1:29:37  10,773     5:34 
   75    423  Sipke Glas                 Leeuwarden            1:29:50  10,747     5:34 
   76    338  Joop Boonstra              SV Friesland          1:30:34  10,660     5:37 
   77    369  Geert Vogelzang            Leeuwarden            1:30:41  10,646     5:38 
   78    343  Willem Kalksma             AV Lionitas           1:30:41  10,646     5:38 
   79    366  Jacob Schaap               SV Friesland          1:30:48  10,633     5:38 
   80    341  Arie de Haan               A.V.V.N (Vet. Ned.)   1:31:57  10,500     5:42 
   81    336  Durk van Tuinen            AV Horror             1:32:51  10,398     5:46 
   82    491  Dirk Venema                SV Friesland          1:32:54  10,392     5:46 
   83    467  Jan van Dijk               AV Lionitas           1:33:07  10,368     5:47 
   84    319  Febo Perdok                AV Heerenveen         1:34:06  10,260     5:50 
   85    373  Henk Postma                Leeuwarden            1:34:28  10,220     5:52 
   86    342  Djurre van der Schaaf      SV Friesland          1:34:49  10,182     5:53 
   87    330  Thijs Hofstra              SV Friesland          1:35:16  10,134     5:55 
   88    479  Peter Nijholt              Leeuwarden            1:35:17  10,133     5:55 
   89    301  Egbert Geertsma            Groningen             1:38:32   9,798     6:07 
   90    472  Jaap Anema                 Arum                  1:39:26   9,710     6:10 
   91    470  Sybren van Dijk            Hitzum                1:39:27   9,708     6:10 
   92    345  Jeroen Koning              Leeuwarden            1:39:31   9,701     6:11 
   93    321  Klaas Evert Engelse        Hempems               1:39:32   9,700     6:11 
   94    306  Jippe Bokma                SV Friesland          1:40:34   9,600     6:14 
   95    411  Marc van Gelder            AV Lionitas           1:42:00   9,465     6:20 
   96    379  Herman Hoekstra            SV Friesland          1:42:34   9,413     6:22 
   97    344  Meindert Roosjen           SV Friesland          1:44:11   9,267     6:28 
   98    474  Menzo Rohn                 Arum                  1:44:12   9,265     6:28 
   99    331  Appie Kuipers              SV Friesland          1:57:32   8,214     7:18 

10 E.M. Vrouwen

    1    311  Ylona Kruis                AV Horror             1:10:29  13,698     4:22 
    2    325  Tineke van der Vliert      AV Horror             1:13:14  13,183     4:33 
    3    309  Yvonne Kassenberg          AV Lionitas           1:13:43  13,097     4:34 
    4    378  Bettie Agricola            AV Heerenveen         1:15:02  12,867     4:39 
    5    310  Ineke Altenburg            AV Horror             1:15:02  12,867     4:39 
    6    443  Elles de Vries             SV Friesland          1:17:45  12,417     4:49 
    7    448  Berdina Seinstra           Leeuwarden            1:19:20  12,170     4:55 
    8    403  Anja Hoekstra              Raard                 1:19:30  12,144     4:56 
    9    492  Annet Everaarts            AV Lionitas           1:21:15  11,883     5:02 
   10    466  Inge van Schaick           AV Lionitas           1:21:58  11,779     5:05 
   11    305  Inge Wulffele              AV Lionitas           1:22:35  11,691     5:07 
   12    312  Anita Boschma              AV Horror             1:24:59  11,361     5:16 
   13    315  Wilma Hemstra              SV Friesland          1:25:03  11,352     5:17 
   14    484  Jeannemiek Miltenburg      AV Lionitas           1:26:13  11,198     5:21 
   15    355  Trudy Sanders              AV Horror             1:26:50  11,119     5:23 
   16    455  Geja Droogsma              LG Leeuwarden         1:27:04  11,089     5:24 
   17    405  Lina Pol                   LG Leeuwarden         1:30:27  10,674     5:37 
   18    354  Nienke Wierdsma            AV Heerenveen         1:30:33  10,662     5:37 
   19    360  Jolanda Muizer             LG Leeuwarden         1:30:35  10,658     5:37 
   20    462  Laura Sonnega              LG Leeuwarden         1:30:41  10,646     5:38 
   21    463  Erna v. Houten-de Vries    LG Leeuwarden         1:30:41  10,646     5:38 
   22    359  Lydia Kuperus              LG Leeuwarden         1:30:46  10,637     5:38 
   23    327  Nargreet van der Meer      AV Horror             1:30:48  10,633     5:38 
   24    376  Greet Andringa             Suwald                1:32:45  10,409     5:45 
   25    353  Renatta Kistenmacher       AV Horror             1:32:47  10,406     5:45 
   26    358  Wibby Sittrop              AV Heerenveen         1:34:06  10,260     5:50 
   27    335  Joke Heida                 AV Horror             1:34:16  10,242     5:51 
   28    334  Tine Jellesma              it Heidenskip         1:34:23  10,229     5:51 
   29    347  Monica Westra              Athleta               1:35:45  10,083     5:57 
   30    399  Vanessa Wuijster           Groningen             1:37:23   9,914     6:03 
   31    375  Ienskje van der Ploeg      AV Heerenveen         1:37:43   9,880     6:04 
   32    348  Jeannet Nagtegaal          Athleta               1:39:06   9,742     6:09 
   33    371  Mia Stumpf                 LG Leeuwarden         1:42:55   9,381     6:23 
   34    401  Greetje Bijlsma            AV Lionitas           1:50:32   8,735     6:52 
   35    451  Gezina van der Zwaag       Oentsjerk             1:53:51   8,480     7:04 
   36    450  Karin Westra               SV Friesland          1:55:35   8,353     7:10 

30 KM Mannen

    1   R477  Martin Ketellapper         AV Lionitas           1:53:03  15,922     3:46 
    2   R417  Auke Postma                AV Lionitas           2:03:49  14,538     4:07 
    3   R450  Harry Wiersma              SV Friesland          2:04:11  14,495     4:08 
    4   R385  Klaas Kroese               AV Horror             2:09:30  13,900     4:19 
    5   R441  Harmen Jorritsma           AV Heerenveen         2:09:32  13,896     4:19 
    6   R405  Jan Boonstra               AV Horror             2:09:32  13,896     4:19 
    7   R452  Jacob van der Leij         AV Lionitas           2:14:53  13,345     4:29 
    8   R456  Jasper Keizer              SV Friesland          2:16:28  13,190     4:32 
    9   R457  Willie Kiewiet             AV Lionitas           2:17:28  13,094     4:34 
   10   R444  Piet Boskma                AV Heerenveen         2:17:40  13,075     4:35 
   11   R403  Karst Anema                SV Friesland          2:17:40  13,075     4:35 
   12   R445  Kees Visser                AV Heerenveen         2:17:42  13,072     4:35 
   13   R406  Beke Cnossen               AV Horror             2:17:44  13,069     4:35 
   14   R414  Geerie Boersma             SV Friesland          2:17:48  13,062     4:35 
   15   R407  Jacob Wieland              AV Heerenveen         2:21:08  12,754     4:42 
   16   R404  Harry Jorritsma            AV Heerenveen         2:21:08  12,754     4:42 
   17   R453  Dirk Muizer                SV Friesland          2:21:20  12,736     4:42 
   18   R415  Jan Wijnsma                AV Lionitas           2:22:32  12,629     4:45 
   19   R446  Cor Wijnja                 AV Heerenveen         2:24:45  12,435     4:49 
   20   R461  Gorgio Delea               SV Friesland          2:24:51  12,427     4:49 
   21   R472  Hans Westra                SV Friesland          2:25:54  12,337     4:51 
   22   R413  Bote Yntema                Grou                  2:29:05  12,074     4:58 
   23   R470  Sytze Wetting              AV Lionitas           2:29:11  12,066     4:58 
   24   R401  Jouke Jorritsma            AV Impala             2:29:26  12,046     4:58 
   25   R408  Johan van Noordenburg      AV Heerenveen         2:30:47  11,938     5:01 
   26   R463  Ton Wever                  AV Hera               2:30:52  11,931     5:01 
   27   R418  Henk van Eldik             Leeuwarden            2:36:56  11,470     5:13 
   28   R462  Andre Steketee             Krommenie             2:37:43  11,413     5:15 
   29   R474  Rudolf Das                 Leeuwarden            2:37:49  11,406     5:15 
   30   R471  Hans Breuker               SV Friesland          2:37:49  11,406     5:15 
   31   R442  Thierry van Groen          Drachten              2:38:49  11,334     5:17 
   32   R451  Marcel Stein               Sneek                 2:39:28  11,288     5:18 
   33   R481  Mark Stuyt                 LG Leeuwarden         2:39:28  11,288     5:18 
   34   R468  Arend de Haan              AV Heerenveen         2:40:12  11,236     5:20 
   35   R410  Jan van der Wal            SV Friesland          2:40:27  11,218     5:20 
   36   R464  Bouwe Tichelaar            AV Lionitas           2:43:20  11,020     5:26 
   37   R480  Erik van der Kam           Goutum                2:43:31  11,008     5:27 
   38   R458  Cor Vegterlo               AV NOP                2:43:53  10,983     5:27 
   39   R447  Wieger van Keulen          SV Friesland          2:47:59  10,715     5:35 
   40   R448  Sander Bergsma             Jubbega               2:49:23  10,627     5:38 
   41   R467  Cees Kamminga              SV Friesland          2:49:58  10,590     5:39 
   42   R449  Jan Panhuis                SV Friesland          2:49:58  10,590     5:39 
   43   R419  John-Paul Kloosterman      Leeuwarden            2:50:54  10,532     5:41 
   44   R473  Jacob Vriese               Stiens                2:51:02  10,524     5:42 
   45   R478  Eerde Beulakker            AV Lionitas           2:51:56  10,469     5:43 
   46   R475  Martin Williams            AAC'61                2:53:58  10,347     5:47 
   47   R476  Egbert van Beenen          Bergum                2:53:58  10,347     5:47 
   48   R454  Harry Jaakke               AV Lionitas           2:54:15  10,330     5:48 
   49   R465  Jaap Roosjen               Leeuwarden            2:55:36  10,251     5:51 
   50   R459  Paul Tijsen                AV Startbaan          3:08:00   9,574     6:16 
   51   R455  Jan van der Hoek           SV Friesland          3:09:55   9,478     6:19 
   52   R479  Pier van der Sluis         Leeuwarden            3:09:55   9,478     6:19 
   53   R412  Pieter Cremer              SV Friesland          3:23:58   8,825     6:47 

30 KM Vrouwen

    1   R402  Jantsje Lageveen           AV Impala             2:30:37  11,951     5:01 
    2   R409  Ria Stoet- Schurer         AV Heerenveen         2:32:07  11,833     5:04 
    3   R416  Anke Peterson              AV Lionitas           2:50:07  10,581     5:40 
    4   R460  Anja Blom                  AV Startbaan          3:03:59   9,783     6:07 
    5   R443  Jannie Lindeboom           Beilen                3:12:00   9,375     6:24 
    6   R411  Joke Cremer                SV Friesland          3:23:58   8,825     6:47 




Opmerkingen over de uitslag mailen naar sytze.wetting@hetnet.nl

Let op : 29 maart 2008 Condensloop met 2,8 km , 9,5 km en halve marathon.
         Inschrijven via www.inschrijven.nl of via www.lionitas.nl (onder agenda).
         Er is alleen na-inschrijving voor de jeugd op de 2,8 km.