LEEUWARDEN-GOUTUM-LEEUWARDEN 5 maart 2006



Opmerkingen over de uitslag mailen naar sytze.wetting@hetnet.nl
                     


 Nr. N A A M                   Vereniging/      Gelopen
                                Woonplaats         tijd

2470m.      
  1. Juliette Oden             AV Horror          11.10
  2. Pieternel Oden            AV Horror          11.40
  3. Jinke van Keulen          Leeuwarden         11.48
  4. Simon Wetting             AV Lionitas        12.32
  5. Bauke van Keulen          Leeuwarden         13.00
  6. Bram de Boer              AV Lionitas        13.28
  
  
4940m.
  1. Ilse Ypma                 AV Lionitas        26.45
  
  
5 KM.
  1. Marc Rooding              AV Lionitas        17.55
  2. Benno de Boer             AV Lionitas        18.12
  3. Jan Jepma                 AV Lionitas        20.35
  4. Albert Boonstra           AV Lionitas        21.58
  5. Sjoerd Krol               Winsum             22.13
  6. Freke Kloek               AV Lionitas        22.15
  7. Erica Verdegaal           AV Lionitas        22.40
  8. Hendrie van der Werf      SV Friesland       23.16
  9. Lammert Odinga            AV Lionitas        23.26
 10. Jolanda Smedinga          AV Lionitas        23.26
 11. Wencke Taatgen            AV Lionitas        24.44
 12. Arjen van der Logt        Goutum             24.44
 13. Peter van de Logt         Goutum             24.46
 14. Femme de Bruin            SV Friesland       25.51
 15. Jeffrey Robbers           SV Friesland       25.51
 16. Wiard van der Logt        Goutum             27.04
 17. Epeüs Jorritsma           SV Friesland       27.07
 18. Anke Boonstra             Utrecht            27.21
 19. Hilde Stinstra            AV Lionitas        27.40
 20. Reinder Sinnema           Leeuwarden         27.57
 21. André van der Graaf       Leeuwarden         28.00
 22. Astrid Zijlstra           SV Friesland       28.06
 23. Herman Hoekstra           SV Friesland       28.10
 24. Siep Tilstra              SV Friesland       28.10
 25. Jeldau Krol               Winsum             28.10
 26. Fokkelien van der Meulen  Leeuwarden         28.19
 27. Martien Pannekoek         AV Lionitas        28.34
 28. Klaas Duits               AV Horror          28.51
 29. Amarins Krol              Winsum             29.21
 30. Fokkelien Terpstra        Leeuwarden         29.42
 31. Janny Bruining            Leeuwarden         29.43
 32. Leo Schuil                Leeuwarden         30.55
 33. Brigitte Feenstra         AV Lionitas        31.44
 34. Nancy Caviet              SV Friesland       32.03
 35. Douwe Pitstra             SV Friesland       44.16
 
 
10 E.M.
  1. Abdelkader Beb Boudjemaa  AV Lionitas      1.00.05
  2. Harry Wiersma             SV Friesland     1.02.07
  3. Lars Wudich               AV Lionitas      1.02.39
  4. Jari Siderius             AV Lionitas      1.04.27
  5. Dirk Muizer               SV Friesland     1.05.37
  6. Joop Lusthof              AV Lionitas      1.08.32
  7. Cor de Vries              AV Lionitas      1.08.54
  8. Kees van der Werff        AV Impala        1.08.58
  9. Duco Zijlstra             SV Friesland     1.09.07
 10. Bouwe van der Steeg       SV Friesland     1.10.11
 11. Cor van Sluis             SV Friesland     1.10.43
 12. Arnold van der Meulen     Sneek            1.11.15
 13. Cor Wetting               AV Lionitas      1.11.27
 14. Erik Schippers            AV Lionitas      1.11.36
 15. Geart Sierd van der Zee   AV Horror        1.11.42
 16. Jacob Oden                AV Horror        1.12.08
 17. Keesjan de Vries          AV Lionitas      1.13.07
 18. Martin de Boer            AV Lionitas      1.13.13
 19. Roelof Houttuin           LG Leeuwarden    1.13.14
 20. Linda Werner              Leeuwarden       1.13.14
 21. Sytze Wetting             AV Lionitas      1.13.18
 22. Johan de Lange            Munein           1.14.24
 23. Anne Miedema              Athleta          1.14.34
 24. Dick Henkes               AV Lionitas      1.14.36
 25. Peter de Jong             SV Friesland     1.14.40
 26. Herman Wassens            AV Lionitas      1.15.11
 27. Jeannemiek Miltenburg     AV Lionitas      1.15.15
 28. Wieger van Keulen         SV Friesland     1.15.49
 29. Rudolf Das                Leeuwarden       1.16.25
 30. Aad van der Windt         SV Friesland     1.18.25      
 31. Willy Heidinga            AV Lionitas      1.19.37
 32. Johannes Postma           Leeuwarden       1.20.39
 33. Albert Reitsema           Mantgum          1.20.44
 34. Hans Broekhuizen          AV Lionitas      1.20.47
 35. Jan van der Wal           SV Friesland     1.21.19
 36. Geert Keizer              Leeuwarden       1.21.45
 37. Jan Kalsbeek              SV Friesland     1.21.57
 38. Elles de Vries            LG Leeuwarden    1.22.12
 39. Benny Bijlsma             AV Lionitas      1.22.14
 40. Berend Boom               SV Friesland     1.22.14
 41. Gerben de Boer            AV Lionitas      1.24.10
 42. Wytze Osinga              AV Lionitas      1.24.18
 43. Harrie Roossien           Leeuwarden       1.25.16
 44. Jeltsje van der Wal       AV Lionitas      1.25.23
 45. Ria van der Schoot        AV Lionitas      1.25.28
 46. Johan Huitema             AV Lionitas      1.25.55
 47. Piet de Vos               AV NOP           1.26.06
 48. Djurre van der Schaaf     SV Friesland     1.26.30
 49. Willem Kalksma            Leeuwarden       1.26.45
 50. Patrick van Vals          AV Lionitas      1.27.32
 51. Froukje Bijma-Striesenou  LG Leeuwarden    1.27.49
 52. Eelco de Graaf            AV Lionitas      1.28.03
 53. Foeke Idzenga             SV Friesland     1.28.47
 54. Mirjam Ganzinga           Leeuwarden       1.29.09
 55. Gaby de Vos               SV Friesland     1.29.09
 56. Jan Lindeboom             AV Lionitas      1.30.46
 57. Marijke Schilperoord      AV Lionitas      1.30.46
 58. Henk Betten               Leeuwarden       1.32.06
 59. Eric Nab                  Hallum           1.32.54
 60. Horst Schulz              SV Friesland     1.33.16
 61. Laura Sonnega             Leeuwarden       1.35.17
 62. Roeleke Faber             Leeuwarden       1.35.25
 63. Bert-Jan Zigterman        Middelstum       1.35.25
 64. Diane Pijl                Dronrijp         1.35.27
 65. Meindert Roosjen          SV Friesland     1.35.27
 66. Dora Hettinga             LG Leeuwarden    1.35.28
 67. Ron ten Cate              AV Lionitas      1.37.51
 68. Gerrit Hottinga           AV Lionitas      1.39.12
 69. Miriam van Keulen         AV Lionitas      1.39.33
 70. Marjan Fijma              AV Lionitas      1.40.33
 71. Jan van Dijk              AV Lionitas      1.42.48
 72. Colinda Popken            AV Lionitas      1.44.05
 
 
Enkele lopers zijn te vroeg afgeslagen en hebben daardoor
geen 10 EM gelopen maar 14,3 km.
     Otto de Boer              SV Friesland     1.00.48
     Koos Pietersma            AV Lionitas      1.15.18
     Jaan van der Zee          AV Lionitas      1.19.25
	 
30 KM.
  1. Jacob van der Ley         AV Lionitas      2.02.12
  2. Harmen Jorritsma          AV'55            2.02.56
  3. Sydo Hofstra              Heerenveen       2.11.46
  4. Jasper Keizer             SV Friesland     2.11.58
  5. Cor Appelman              SV Friesland     2.13.08
  6. Peter Wolters             AV Lionitas      2.17.04
  7. Hans van der Steen        AV Lionitas      2.19.09
  8. Jaap van der Veen         SV Friesland     2.20.47
  9. Piet Boskma               AV'55            2.20.55
 10. Jouke Jorritsma           Impala           2.21.03
 11. Kees Visser               AV'55            2.21.10
 12. Jos Tempelman             SV Friesland     2.21.11
 13. Henk Bos                  Oudwoude         2.24.22
 14. Marcel Stein              Sneek            2.24.30
 15. Johan Noordenburg         AV'55            2.26.30
 16. André van der Werf        AV Lionitas      2.27.30
 17. Jappie van der Veer       SV Friesland     2.28.27
 18. André Bär                 AV Lionitas      2.28.30
 19. Marc Koks                 Heerhugowaard    2.28.40
 20. Hans Breuker              SV Friesland     2.29.30
 21. Marcel Copini             AV Lionitas      2.29.54
 22. Pieter van Dijk           AV'55            2.32.05
 23. Ronald Borgman            Leeuwarden       2.35.09
 24. Ronald Loof               AV NOP           2.38.16
 25. Rias Zijlstra             Joure            2.40.01
 26. Bert Horlings             Stiens           2.40.16
 27. Rob van Nieuwland         Stiens           2.40.16
 28. Esther Poets              Uden NB          2.40.28
 29. Rudy Ten                  SV Friesland     2.41.59
 30. Klaas Jasper              SV Friesland     2.48.50
 31. Pieter Cremer             SV Friesland     2.49.15
 32. Anke Wieringa             AV Lionitas      2.50.10
 33. Jacquelien van Bloois     AV NOP           2.50.48
 34. Dieneke de Groot          SV Friesland     2.51.23

 35. Peter Keuning             Leeuwarden       2.52.40
 36. Bouke Fennema             SV Friesland     2.53.01
 37. Jacob Dijkstra            SV Friesland     2.55.58
 38. Harry Jaakke              Jelsum           2.56.07
 39. Marie-José Bosma          SV Friesland     3.10.40
 40. Mohammed Farmani          LG Leeuwarden    3.11.48
 41. Ankie Brandsma            AV Horror        3.13.47
 42. Martha Thenu              Assen            3.17.09
 43. Greetje Bijlsma           AV Lionitas      3.28.57

Opmerkingen over de uitslag opsturen naar sytze.wetting@hetnet.nl