Uitslag Condensloop
AV LIONITAS, LEEUWARDEN, 4 APRIL 2009

laatst bijgewerkt: 8 april 2009 (4e versie)
  Opmerkingen over uitslag naar sytze.wetting@hetnet.nl


  Sponsor: Friesland Campina

                   
2,8 KM JEUGD - M<15
Uitsl  StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Plts    Bruto    Netto     Km/Uur
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------  -------- --------  ------
    1   1040  Denise Sinnema             Leeuwarden            1995      1e     10:37    10:36  15,824 
    2   1005  Fleur Baljet               Oosthem               1995      3e     10:54    10:54  15,413 
    3   1042  Claudia Oosterkamp         Steggerda             1996      8e     11:33    11:32  14,545 
    4   1002  Cato Bontekoe              Drachten              1997     10e     11:52    11:51  14,157 
    5   1071  Irene Kalter               Leeuwarden            1997     11e     12:20    12:20  13,622 
    6   1041  Rianne Nyenhuis            Leeuwarden            1999     18e     13:22    13:21  12,569 
    7   1066  Mare te Biesebeek          Leeuwarden            2000     19e     13:24    13:22  12,537 
    8   1009  Berber Struiksma           Boksum                1999     20e     13:28    13:27  12,475 
    9   1054  Ilse Oldenburg             Leeuwarden            1998     21e     13:29    13:26  12,460 
   10   1046  Sybrich Wijnsma            Boksum                1998     22e     13:30    13:28  12,444 
   11   1087  Welmoed Mink               Leeuwarden            1997     23e     14:07    14:06  11,901 
   12   1068  Anne van Zalinge           Dronrijp              1995     25e     14:19    14:16  11,735 
   13   1065  Sophia van der Heide       Leeuwarden            1999     29e     15:32    15:30  10,815 
   14   1055  Annefleur Oldenburg        Leeuwarden            1998     32e     15:47    15:46  10,644 
   15   1058  Amarant Keizer             Leeuwarden            1995     33e     15:49    15:47  10,622 
   16   1080  Nicole Kalter              Leeuwarden            1995     37e     16:11    16:06  10,381 
   17   1079  Lisa Rinsma                Leeuwarden            1996     39e     16:20    16:16  10,286 
   18   1003  Nora van der Bij           Leeuwarden            2002     43e     16:42    16:38  10,060 
   19   1050  Anne Sikkema               Leeuwarden            2001     45e     17:46    17:41   9,456 
   20   1029  Ilse van der Sluis         Leeuwarden            1999     46e     17:47    17:44   9,447 
   21   1039  Manouk van Zalinge         Monnickendam          1998     47e     17:48    17:44   9,438 
   22   1069  Sara van Zalinge           Dronrijp              1997     48e     17:48    17:44   9,438 
   23   1089  Eva Imbens                 Wirdum Fr             2000     49e     17:55    17:51   9,377 
   24   1072  Alix Leemburg              Rinsumageest          1999     50e     17:56    17:54   9,368 
   25   1026  Robyn Sprietsma            Leeuwarden            1999     55e     19:25    19:21   8,652 
   26   1093  Esmee Alice Bosma          Leeuwarden            1999     56e     19:28    19:23   8,630 
   27   1019  Romee de Jong              Leeuwarden            2000     57e     19:39    19:34   8,550 
   28   1018  Daphne Wiggers             Leeuwarden            1999     58e     19:42    19:38   8,528 
   
   
2,8 KM JEUGD - M<15
    1   1030  Corné Dijkstra             Drachten              1997      2e     10:52    10:52  15,460 
    2   1038  Lammert Ekkers             Katlijk               1999      4e     10:59    10:57  15,296 
    3   1024  Jelmer v/d Veen            Goutum                1997      5e     11:11    11:09  15,022 
    4   1025  Pascal Sinnema             Leeuwarden            1999      6e     11:13    11:12  14,978 
    5   1028  Lútsen van der Wal         Leeuwarden            1996      7e     11:21    11:20  14,802 
    6   1008  Chris Gaitanis             Bolsward              1997      9e     11:41    11:40  14,379 
    7   1010  Rutger Struiksma           Boksum                1996     12e     12:43    12:42  13,211 
    8   1059  Jarick Keizer              Leeuwarden            1998     13e     12:43    12:42  13,211 
    9   1085  Jens Boermans              Wergea                1998     14e     13:05    13:04  12,841 
   10   1094  Ywer Weerstra              Leeuwarden            1999     15e     13:06    13:05  12,824 
   11   1043  Niels van Deutekom         Leeuwarden            1999     16e     13:18    13:16  12,632 
   12   1001  Bram de Boer               Leeuwarden            1996     17e     13:18    13:17  12,632 
   13   1045  Nick Richard               Leeuwarden            1996     24e     14:10    14:08  11,859 
   14   1047  Sieger Wijnsma             Boksum                2000     26e     14:27    14:24  11,626 
   15   1007  Jarno Holwerda             Damwoude              1998     27e     14:29    14:24  11,600 
   16   1077  Robin van der Kam          Goutum                1998     28e     14:47    14:44  11,364 
   17   1086  Diedrik Dillema            Burgum                1997     30e     15:34    15:32  10,792 
   18   1091  Guido Bemelmans            Wirdum Fr             1999     31e     15:42    15:39  10,701 
   19   1082  Leffert Jullens            Leeuwarden            1998     34e     16:02    15:59  10,478 
   20   1020  Ruben Korte                Leeuwarden            1999     35e     16:04    15:59  10,456 
   21   1078  Ronald Kalter              Leeuwarden            1999     36e     16:08    16:04  10,413 
   22   1000  Mark Wiggers               Leeuwarden            2001     38e     16:16    16:13  10,328 
   23   1006  Niels Plomp                Leeuwarden            1999     40e     16:23    16:21  10,254 
   24   1052  Eelke Leemeijer            Leeuwarden            1998     41e     16:28    16:26  10,202 
   25   1083  Jelte Hoen                 Leeuwarden            2000     42e     16:29    16:25  10,192 
   26   1073  Remon Rozendaal            Leeuwarden            1998     44e     17:31    17:29   9,591 
   27   1127  Edwin Stumpf               Burgum                1997     51e     18:20    18:18   9,164 
   28   1061  Raymon Pietersma           Leeuwarden            2002     52e     18:57    18:55   8,865 
   29   1044  Glenn Richard              Leeuwarden            1999     53e     19:18    19:16   8,705 
   30   1090  Rivano Miquel              Leeuwarden            2001     54e     19:22    19:16   8,675 
   31   1084  Quin Berko                 Leeuwarden            1999     59e     20:45    20:40   8,096 
   
   
Vrouwen 2,8 km
    1   1023  Ydwine v/d Veen            Goutum                1993      1e     10:52    14:49  15,460 
    2   1032  Marieke Gjaltema           Leeuwarden            1981      6e     15:40    15:33  10,723 
    3   1033  Agatha de Jong             Leeuwarden            1975      7e     15:42    15:36  10,701 
    4   1021  Anneke Korte               Leeuwarden            1971      8e     16:18    16:14  10,307 
    5   1015  Ngoc Yen Ly                Leeuwarden            1981     13e     16:48    16:40  10,000 
    6   1062  Liesbeth Kooi              Leeuwarden            1976     14e     16:52    16:46   9,960 
    7   1037  Maria Osinga               Goutum                1977     15e     16:53    16:47   9,951 
    8   1012  Lies Landstra              Leeuwarden            1954     16e     16:54    16:48   9,941 
    9   1048  Christina Krol             Mantgum               1978     17e     17:46    17:39   9,456 
   10   1074  Ana Alice Milani de Valk   Leeuwarden            1990     20e     17:53    17:44   9,394 
   11   1075  Mila Milani de Valk        Leeuwarden            1991     21e     17:53    17:44   9,394 
   12   1031  Akke Postma                Leeuwarden            1962     22e     18:29    18:23   9,089 
   13   1036  Anneke Bouma               Leeuwarden            1952     23e     18:42    18:34   8,984 
   14   1063  Lisette Hoekstra           Leeuwarden            1980     24e     18:45    18:38   8,960 
   15   1060  Jacqueline van der Woude   Leeuwarden            1969     25e     18:47    18:40   8,944 
   16   1035  Nel Gjaltema               Leeuwarden            1955     26e     18:47    18:41   8,944 
   17   1056  Jildou Idema               Leeuwarden            1988     27e     18:47    18:39   8,944 
   18   1004  Tjitske Kooistra           Leeuwarden            1970     28e     18:49    18:42   8,928 
   19   1013  Greetje Wijtzes            Leeuwarden            1965     29e     18:57    18:49   8,865 
   20   1014  Marcia Dijkstra            Leeuwarden            1982     31e     19:19    19:12   8,697 
   21   1088  Romana Melker de Jong      Leeuwarden            1967     32e     19:40    19:32   8,542 
   22   1092  Liesbeth ter Hoeve         Veenwouden                     33e     19:43    19:39   8,521 
   23   1053  Marjan de Jong             Leeuwarden            1975     34e     20:47    20:42   8,083 
   24   1011  José vd Veen               Leeuwarden            1967     35e     21:14    21:07   7,912 

   
Mannen 2,8 km
    1   1070  Ave Burink                 Leeuwarden            1991      2e     11:23    11:22  14,758 
    2   1017  Hung Tieu                  Leeuwarden            1977      3e     14:00    13:51  12,000 
    3   1064  Bas Kalkman                Leeuwarden            1963      4e     14:23    14:16  11,680 
    4   1126  Erik van der Kam           Goutum                1964      5e     14:52    14:48  11,300 
    5   1081  Johan Kalter               Leeuwarden            1959      9e     16:21    16:16  10,275 
    6   1034  Dirk Grootendorst          Leeuwarden            1956     10e     16:28    16:19  10,202 
    7   1057  Douwe Idema                Leeuwarden            1953     11e     16:30    16:22  10,182 
    8   1022  Henk van der Bij           Leeuwarden            1972     12e     16:42    16:38  10,060 
    9   1051  Willem Sikkema             Leeuwarden            1974     18e     17:46    17:41   9,456 
   10   1049  Douwe Jan Krol             Mantgum               1981     19e     17:49    17:42   9,429 
   11   1027  Koos Pietersma             Leeuwarden            1938     30e     18:57    18:55   8,865 
   12    580  Wijbren Visser             Harlingen             1922     36e     30:44    30:36   5,466  
   
   
Vrouwen 9,5 km
    1    751  Bettie Agricola            Goingarijp            1967     33e     40:55    40:49  13,931 
    2    416  Mariska Boek               Leeuwarden            1975     34e     41:05    40:53  13,874 
    3    969  Jacinta Fancel             Leeuwarden            1963     38e     41:12    41:09  13,835 
    4    684  Irma van Steijn            Leeuwarden            1966     45e     41:35    40:55  13,707 
    5    512  Geja Droogsma              Leeuwarden            1975     49e     41:56    41:50  13,593 
    6    967  Ellen Kuipers              Dronrijp              1969     74e     43:43    43:41  13,039 
    7    515  Itty Speelman              Heerenveen            1982     80e     43:54    43:52  12,984 
    8    577  Debora Peter               Leeuwarden            1975     98e     45:30    45:29  12,527 
    9    981  Tessa Boot                 Bolsward              1984    119e     46:27    46:22  12,271 
   10    952  Annet Everaarts            Haarlem               1973    126e     46:40    46:35  12,214 
   11    990  Miranda Hornstra           Warga                 1981    127e     46:48    46:43  12,179 
   12    930  Bente van den Berge        Leeuwarden            1994    129e     46:53    46:42  12,158 
   13    983  Cora van der Haar          Leeuwarden            1956    141e     47:27    47:06  12,013 
   14    738  Sjirry Beijaard-hiemstra   Sint Nicolaasga       1968    142e     47:29    47:13  12,004 
   15    723  Janet Krooshof             Grou                  1974    143e     47:30    47:30  12,000 
   16    978  Coco Nijenhuis             Groningen             1979    144e     47:45    47:08  11,937 
   17    858  Ria Schrale                Boksum                1949    152e     47:56    47:51  11,892 
   18    876  Marjan Houkes              Leeuwarden            1956    154e     47:59    47:46  11,879 
   19    895  Diane Pijl                 Dronrijp              1987    159e     48:17    47:35  11,805 
   20    989  Klaske van Lunzen          Leeuwarden            1968    163e     48:31    48:15  11,749 
   21    933  Marijke Terpstra           Stiens                1953    164e     48:32    47:56  11,745 
   22    907  Nienke Wierdsma            Heerenveen            1965    166e     48:34    48:23  11,736 
   23    548  Marian van der Schaaf      Oentsjerk             1956    167e     48:37    48:04  11,724 
   24    991  Baukje v/d Burg            Cornjum               1961    168e     48:40    48:05  11,712 
   25    609  Fenna de Pee               Leeuwarden            1979    173e     48:55    48:39  11,652 
   26    770  Karen de Kruif             Blauwhuis             1966    181e     49:19    49:14  11,558 
   27    746  Erica Verweij              Sint Nicolaasga       1968    184e     49:27    48:41  11,527 
   28    929  Annemarieke van den Berge  Leeuwarden            1959    186e     49:32    49:21  11,507 
   29    961  Lina Pol                   Leeuwarden            1950    190e     49:43    49:32  11,465 
   30    517  Marjolein vd Nieuwenhof    Leeuwarden            1981    192e     49:45    49:26  11,457 
   31    519  Kim Tinga                  Leeuwarden            1980    194e     49:50    49:47  11,438 
   32    539  Berber Akkerman            Leeuwarden            1982    196e     49:57    49:51  11,411 
   33    500  Jolanda Muizer             Leeuwarden            1976    204e     50:26    49:58  11,302 
   34    824  Hester Henstra             Leeuwarden            1969    205e     50:29    50:13  11,291 
   35    986  Rieno Hes                  Dokkum                1957    207e     50:35    50:27  11,269 
   36    523  José van Egmond            Leeuwarden            1975    210e     50:45    50:15  11,232 
   37    826  Karin Woldringh            Leeuwarden            1967    212e     50:46    50:29  11,228 
   38    831  Agnes van der Meulen       Leeuwarden            1972    213e     50:46    50:32  11,228 
   39    904  Lydia Kuperus              Leeuwarden            1973    214e     50:46    50:31  11,228 
   40    919  Klaske Prose-Romkes        Leeuwarden            1963    217e     50:58    50:44  11,184 
   41    567  Doreen de Jong             Leeuwarden            1968    221e     51:00    50:44  11,176 
   42    842  Linde Hartman              Leeuwarden            1975    223e     51:14    50:44  11,126 
   43    630  Monica Westra              Grou                  1964    225e     51:19    50:49  11,108 
   44    690  Yvonne Bijman              Leeuwarden            1970    227e     51:24    50:57  11,089 
   45    816  Mettje Elzinga             Leeuwarden            1962    228e     51:25    50:57  11,086 
   46    625  Lidy de Boer               Groningen             1960    230e     51:34    51:13  11,054 
   47    839  Joke Regeling              Bolsward              1970    234e     51:52    51:47  10,990 
   48    696  Antsje de Jong-Smeding     Sint Nicolaasga       1968    235e     51:55    51:36  10,979 
   49    542  Brigitte Feenstra          Leeuwarden            1972    240e     52:07    51:26  10,937 
   50    744  Coby de Jong               Pingjum               1963    242e     52:14    52:02  10,913 
   51    735  Charlotte Fiets -vd Weerd  Leeuwarden            1972    245e     52:28    52:22  10,864 
   52    604  Ingrid Giezen              Leeuwarden            1966    247e     52:30    52:13  10,857 
   53    602  Margriet Visser            Leeuwarden            1965    248e     52:31    52:16  10,854 
   54    513  Jeanet Nagtegaal           Grou                  1962    249e     52:33    52:03  10,847 
   55    887  Hiske Kuilman              Boksum                1985    252e     52:42    52:07  10,816 
   56    524  Cora van Zwol              Leeuwarden            1960    255e     52:46    52:35  10,802 
   57    926  Hilberta Veenje            Leeuwarden            1984    256e     52:46    52:01  10,802 
   58    939  Ria Oord                   Oosterwolde Fr        1960    257e     52:47    52:40  10,799 
   59    627  Marleen Veenstra           Leeuwarden            1977    259e     52:51    52:01  10,785 
   60    761  Wybertha Brouwer           Bolsward              1969    260e     52:52    52:49  10,782 
   61    803  Rita Wierda                Katlijk               1965    263e     52:53    52:32  10,778 
   62    934  Hester Berkelmans          Leeuwarden            1968    264e     52:55    52:40  10,772 
   63    666  Anneke Sijtsma             Leeuwarden            1952    265e     52:55    52:31  10,772 
   64    574  Willeke van der Bij        Leeuwarden            1971    266e     52:56    52:45  10,768 
   65    994  Marja van der Werf         Joure                 1963    268e     52:57    52:48  10,765 
   66    594  Annemiek Oldenburg         Leeuwarden            1962    271e     53:11    53:03  10,718 
   67    501  Josien Bruinsma            Leeuwarden            1983    272e     53:13    52:49  10,711 
   68    910  Nienke de Vries            Leeuwarden            1960    274e     53:13    52:45  10,711 
   69    893  Carin Kuiper               Leeuwarden            1966    276e     53:14    52:59  10,708 
   70    575  Nelia Vos                  Hurdegaryp            1978    277e     53:19    53:00  10,691 
   71    606  Els Bos                    Hurdegaryp            1968    278e     53:19    53:01  10,691 
   72    765  Corinne van der Bijl       Leeuwarden            1984    279e     53:28    52:51  10,661 
   73    558  Monique Schilstra          Leeuwarden            1969    284e     53:38    53:21  10,628 
   74    697  Louisa Terpstra            Wijtgaard             1981    286e     53:49    53:30  10,592 
   75    698  Femke Nijder-Kamperman     Leeuwarden            1982    287e     53:49    53:30  10,592 
   76    768  Sjoerdtje Keizer           Tzum                  1962    289e     53:56    53:16  10,569 
   77    658  Van oostrum Siske          Leeuwarden            1953    290e     53:56    53:41  10,569 
   78    913  Klaske v.d. Wal            Menaldum              1958    292e     53:57    53:42  10,565 
   79    980  Fokelien van der Meulen    Leeuwarden            1960    293e     54:00    53:56  10,556 
   80    423  Henny de Jong              Leeuwarden            1956    295e     54:08    54:02  10,530 
   81    644  Karin Boersma              Sint Nicolaasga       1965    296e     54:11    53:48  10,520 
   82    927  Ida Hoekstra               Akkrum                1951    298e     54:17    53:20  10,500 
   83    756  Roelie de Vlas             Leeuwarden            1976    299e     54:21    53:35  10,488 
   84    540  Vos Angelique              Sneek                 1973    302e     54:36    54:03  10,440 
   85    838  Hannie Keidel              Wirdum Fr             1962    303e     54:36    54:23  10,440 
   86    847  Yvonne Groenendijk         Leeuwarden            1963    305e     54:38    53:58  10,433 
   87    727  Jelanda Kloosterman        Hoornsterzwaag        1972    306e     54:42    54:07  10,420 
   88    833  Ingrid Alkema Nagel        Leeuwarden            1974    307e     54:47    54:43  10,405 
   89    718  Renske Anjema              De Wilgen             1958    310e     55:03    54:18  10,354 
   90    640  Getty Dusseljee-Kamminga   Assen                 1976    311e     55:04    54:13  10,351 
   91    700  Ingrid v/d Veen-Kooistra   Leeuwarden            1958    312e     55:05    54:32  10,348 
   92    582  Anita Dijkstra             Leeuwarden            1979    314e     55:06    54:49  10,345 
   93    404  Hannie Bouma-Menger        Leeuwarden            1960    315e     55:07    54:36  10,342 
   94    855  Gabi Wagenaar              Leeuwarden            1969    316e     55:11    54:41  10,329 
   95    851  Marjolein Staal            Weidum                1962    317e     55:15    54:20  10,317 
   96    664  Anneke Zijlstra            Leeuwarden            1960    318e     55:16    54:28  10,314 
   97    846  Els Dijkman                Drachten              1954    319e     55:18    55:15  10,307 
   98    710  Conny Molenkamp-Varekamp   Sint Nicolaasga       1962    320e     55:18    54:54  10,307 
   99    650  Petra Pol                  Leeuwarden            1969    322e     55:25    54:52  10,286 
  100    793  Tietie de Vries            Oude Bildtzijl        1949    323e     55:34    55:08  10,258 
  101    906  Silke Visser               Leeuwarden            1982    324e     55:39    55:34  10,243 
  102    944  Monique Dijkstra           Leeuwarden            1968    326e     55:49    55:01  10,212 
  103    421  Froukje van Welie          Leeuwarden            1954    327e     55:50    55:35  10,209 
  104    871  Sybylle Kroon              Leeuwarden            1964    328e     55:52    55:20  10,203 
  105    966  Postma Janny               Goutum                1967    329e     55:54    55:08  10,197 
  106    856  Farah Rastad               Weidum                1962    330e     55:54    55:23  10,197 
  107    953  Sietske Slob               Leeuwarden            1960    332e     56:00    55:19  10,179 
  108    850  Jellie Tolsma              Leeuwarden            1977    334e     56:04    55:29  10,166 
  109    925  Sabine Pijlman             Leeuwarden            1981    335e     56:05    55:23  10,163 
  110    428  Fokje van der Meer         Tytsjerk              1956    336e     56:05    55:49  10,163 
  111    898  Anke Boonstra              Utrecht               1985    337e     56:10    55:21  10,148 
  112    629  Betty Stellingwerf         Leeuwarden            1963    338e     56:10    55:39  10,148 
  113    777  Baukje Tjeerdsma           Leeuwarden            1960    340e     56:24    56:13  10,106 
  114    965  Anca van der Heide         Leeuwarden            1959    341e     56:25    56:16  10,103 
  115    923  Gerrie de Jong             Ee                    1967    344e     56:29    55:30  10,091 
  116    686  Klaske Portena             Sint Nicolaasga       1967    348e     56:32    56:08  10,083 
  117    775  Diana de Rouwe             Leeuwarden            1972    349e     56:36    55:59  10,071 
  118    938  Anna Lena Hartmann         Leeuwarden            1982    350e     56:37    56:25  10,068 
  119    605  Susan Wubs                 Leeuwarden            1956    353e     56:50    56:46  10,029 
  120    782  Frouke Rullmann            Leeuwarden            1984    354e     56:51    56:34  10,026 
  121    835  Hillegien Tol              Leeuwarden            1970    355e     56:51    56:11  10,026 
  122    402  Margreet Stienstra         Leeuwarden                    357e     56:52    56:29  10,023 
  123    947  Heleen Boekema             Franeker              1963    358e     56:55    56:46  10,015 
  124    748  Douwine Bom                Leeuwarden            1975    359e     57:01    56:22   9,997 
  125    728  Toos Koning                Oudehorne             1962    360e     57:14    56:39   9,959 
  126    533  Gisi Lukkes-Schöb          Weidum                1961    362e     57:16    56:31   9,953 
  127    968  Margriet van der Werf      Hurdegaryp            1972    364e     57:17    56:58   9,951 
  128    547  Johanna Venema             Tytsjerk              1969    365e     57:22    56:34   9,936 
  129    841  Ingrid Huitenga            Leeuwarden            1981    366e     57:27    57:01   9,922 
  130    837  Gerda Del Grosso           Leeuwarden            1976    367e     57:28    56:44   9,919 
  131    889  Josetta Witteveen          Leeuwarden            1989    368e     57:31    57:04   9,910 
  132    598  Corine de Jong             Leeuwarden            1975    372e     57:42    57:05   9,879 
  133    638  Els Roosma                 Franeker              1956    373e     57:47    57:39   9,864 
  134    699  Margriet vd Meulen-Visser  Goutum                1963    374e     57:50    57:17   9,856 
  135    844  Jose Baas-Zondag           Grou                  1957    375e     57:52    56:54   9,850 
  136    872  Susan Konst                Sint Nicolaasga       1963    376e     57:53    57:29   9,847 
  137    749  Pieke Dijkman              Leeuwarden            1943    377e     57:59    57:40   9,830 
  138    568  Anneke v.d.Meer            Leeuwarden            1961    380e     58:15    57:38   9,785 
  139    924  Annet Stam                 Leeuwarden            1965    381e     58:18    58:15   9,777 
  140    946  Hinke Flonk                Houtigehage           1976    383e     58:27    57:27   9,752 
  141    785  Agnes Ploegstra            Leeuwarden            1966    386e     58:45    57:48   9,702 
  142    435  Sissy de Vries             Grou                  1970    387e     58:48    58:06   9,694 
  143    676  Larissa Bakker             Leeuwarden            1972    388e     58:58    57:58   9,666 
  144    784  Nicola Iles                Leeuwarden            1969    391e     59:01    58:05   9,658 
  145    400  Froukje Hietkamp           Leeuwarden            1962    393e     59:02    58:16   9,656 
  146    937  Nancy van Heerde           Goutum                1971    394e     59:10    58:33   9,634 
  147    589  Yvonne Bruinsma            Leeuwarden            1977    395e     59:13    58:18   9,626 
  148    545  Nynke Abbink               Tytsjerk              1964    397e     59:15    58:26   9,620 
  149    618  Regina Visser              Hurdegaryp            1967    398e     59:20    59:02   9,607 
  150    829  Ria Luinstra               Leeuwarden            1969    400e     59:25    58:37   9,593 
  151    565  Heidi te Slaa              Goutum                1971    401e     59:26    59:03   9,591 
  152    792  Tineke de Jong             Stiens                1960    402e     59:29    58:54   9,583 
  153    796  Fransien Kuiken-Haitsma    Sint Annaparochie     1961    403e     59:29    58:57   9,583 
  154    510  Matty Hondema              Goutum                1976    404e     59:31    58:44   9,577 
  155    511  Gonda Prosje-Hondema       Deinum                1974    405e     59:31    58:44   9,577 
  156    514  Karin Posset               Leeuwarden            1984    407e     59:34    59:10   9,569 
  157    920  Renee Lokman               Delfzijl              1957    408e     59:35    58:47   9,566 
  158    665  Jeanet de Vries            Leeuwarden            1964    409e     59:37    58:47   9,561 
  159    861  Wilma Klarenbeek           Leeuwarden            1955    410e     59:37    58:48   9,561 
  160    734  Nynke van der Wal          Heerenveen            1979    411e     59:48    59:14   9,532 
  161    505  Linda Bruinsma             Leeuwarden            1980    413e     59:53    59:00   9,519 
  162    525  Veronique Heidema          Leeuwarden            1968    414e     59:56    59:15   9,511 
  163    576  Anneke Roorda              Leeuwarden            1976    415e     59:56    59:11   9,511 
  164    588  Annalies Rosier            Leeuwarden            1972    416e     59:57    59:01   9,508 
  165    518  Henriette Dam              Goutum                1966    417e   1:00:01    59:13   9,497 
  166    932  Petra Zuidema              Leeuwarden            1979    418e   1:00:01    59:15   9,497 
  167    612  Hilda Buning               Leeuwarden            1969    419e   1:00:06    59:11   9,484 
  168    800  Lia de Jong                Leeuwarden            1980    420e   1:00:14    59:21   9,463 
  169    715  Mattie de Boer             Joure                 1955    422e   1:00:16    59:35   9,458 
  170    527  Roelie van der Hoek        Goutum                1965    423e   1:00:17    59:30   9,455 
  171    798  Frency van den Broek       Leeuwarden            1961    425e   1:00:21    59:32   9,445 
  172    663  Everdina Faber             Leeuwarden            1956    426e   1:00:34  1:00:19   9,411 
  173    417  Trijntje Alma              Twijzelerheide        1956    427e   1:00:39  1:00:30   9,398 
  174    870  Paula Hoogstra             Leeuwarden            1967    429e   1:00:43    59:57   9,388 
  175    821  Ageeth Rouwé               Hurdegaryp            1975    430e   1:00:45    59:48   9,383 
  176    724  Pauline Roozen-Everts      Leeuwarden            1963    431e   1:00:46  1:00:33   9,380 
  177    619  Els Postma                 Mantgum               1971    432e   1:00:48  1:00:15   9,375 
  178    562  Ria van Dijk               Leeuwarden            1962    433e   1:00:48  1:00:05   9,375 
  179    956  Tineke Hulshoff            Leeuwarden            1971    434e   1:00:53  1:00:18   9,362 
  180    430  Loura Postma Nijenhuis     Goutum                1974    435e   1:01:00  1:00:36   9,344 
  181    848  Karin Huitema              Jubbega               1983    436e   1:01:02  1:00:26   9,339 
  182    909  Afina Herder               Hurdegaryp            1968    437e   1:01:04  1:00:46   9,334 
  183    740  Hikmet Kesici              Leeuwarden            1974    440e   1:01:09  1:00:49   9,321 
  184    820  Erna Jansen                Leeuwarden            1955    442e   1:01:12  1:00:38   9,314 
  185    693  Annie Oostenbrink          Oldeberkoop           1964    443e   1:01:16  1:00:33   9,304 
  186    759  Berber Terpstra            Wijtgaard             1975    444e   1:01:16  1:00:34   9,304 
  187    688  Gerda IJdema               Leeuwarden            1954    445e   1:01:22  1:00:47   9,288 
  188    815  Charlotte Boonstra         Leeuwarden            1968    446e   1:01:25  1:00:38   9,281 
  189    508  Sandra Wiggers             Leeuwarden            1972    448e   1:01:26  1:01:16   9,278 
  190    553  Sjoukje van der Velde      Leeuwarden            1961    449e   1:01:27  1:00:44   9,276 
  191    530  Alice Beimers              Sint Annaparochie     1960    450e   1:01:27  1:00:43   9,276 
  192    570  Ina Kleefstra              Leeuwarden            1953    451e   1:01:28  1:00:45   9,273 
  193    611  Carla Tinga                Deinum                1956    452e   1:02:03  1:01:09   9,186 
  194    601  Jolijn Flasch              Leeuwarden            1976    454e   1:02:10  1:01:33   9,169 
  195    685  Klaske van der West        Joure                 1959    457e   1:02:26  1:01:45   9,130 
  196    603  Mine Hoogerhuis            Franeker              1970    459e   1:02:40  1:02:23   9,096 
  197    789  Simone Kingma              Dronrijp              1971    461e   1:03:04  1:02:10   9,038 
  198    808  Martine Blumers            Leeuwarden            1979    463e   1:03:11  1:02:21   9,021 
  199    874  Maaike Bokma               Leeuwarden            1979    464e   1:03:11  1:02:21   9,021 
  200    936  Judith Zijlstra            Warstiens             1973    465e   1:03:15  1:02:36   9,012 
  201    408  Marion Allema              Leeuwarden            1960    466e   1:03:15  1:02:37   9,012 
  202    538  Truus Duiker               Leeuwarden            1961    467e   1:03:15  1:02:54   9,012 
  203    811  Lucie Tuinenga             Leeuwarden            1958    469e   1:03:45  1:02:54   8,941 
  204    546  Marieke Kingma             Leeuwarden            1978    470e   1:04:10  1:03:16   8,883 
  205    654  Anja van Wieren            Oosterwolde Fr        1964    472e   1:04:17  1:04:10   8,867 
  206    733  Teddy Pool                 Burgum                1963    473e   1:04:22  1:04:01   8,856 
  207    899  Lipkje Reitsma             Dronrijp              1965    474e   1:04:34  1:03:51   8,828 
  208    522  Ines van Grootel           Leeuwarden            1954    475e   1:04:35  1:04:03   8,826 
  209    726  Henriëtte Visser-de Haan   Leeuwarden            1956    479e   1:06:08  1:05:16   8,619 
  210    827  Suzanne Flim               Leeuwarden            1991    480e   1:06:08  1:05:47   8,619 
  211    794  Laura Bolscher             Leeuwarden            1991    481e   1:06:08  1:05:47   8,619 
  212    529  Else Bahnen                Leeuwarden            1961    482e   1:06:20  1:05:59   8,593 
  213    549  Lies Hoekstra              Hurdegaryp            1962    483e   1:06:21  1:05:58   8,591 
  214    586  Evelien de Jong-Faber      Leeuwarden            1966    485e   1:06:31  1:06:05   8,569 
  215    896  Jelske Leemeijer           Leeuwarden            1961    486e   1:06:40  1:06:07   8,550 
  216    964  Ank Jonker                 Leeuwarden            1963    487e   1:06:41  1:06:09   8,548 
  217    509  Klazien van der Meer       Leeuwarden            1961    488e   1:06:44  1:06:05   8,541 
  218    940  Elly Westerhuis            Leeuwarden            1967    489e   1:06:46  1:06:16   8,537 
  219    541  Miranda Overwijk           Leeuwarden            1974    490e   1:06:50  1:06:09   8,529 
  220    818  Sybrich Schoenmakers       Leeuwarden            1981    492e   1:09:02  1:08:05   8,257 
  221    732  Gerda Goudberg             Leeuwarden            1966    493e   1:09:02  1:08:06   8,257 
  222    882  Nancy L. Caviët            Dokkum                1950    494e   1:09:08  1:08:10   8,245 
  223    507  Marja Muller               Mantgum               1962    495e   1:09:36  1:09:04   8,190 
  224    694  Hiltje Geertsma            Franeker              1956    496e   1:09:39  1:08:54   8,184 
  225    596  Petra Torenga              Leeuwarden            1964    497e   1:12:56  1:12:01   7,815 
  
  
Mannen 9,5 km
    1    971  Naol Ghari Beritie         Leeuwarden            1991      1e     33:30    33:29  17,015 
    2    950  Elmar Ruiter               Hurdegaryp            1990      2e     33:31    33:31  17,006 
    3    817  Peter van Elzelingen       Leeuwarden            1961      3e     34:25    34:24  16,562 
    4    438  Pieter Talsma              Warten                1983      4e     35:06    35:04  16,239 
    5    908  Rudy Sinnema               Leeuwarden            1963      5e     35:11    35:09  16,201 
    6    550  Simon van den Beukel       Beetgum               1978      6e     35:15    35:14  16,170 
    7    973  Rafal Gorski               Groningen             1980      7e     36:30    36:29  15,616 
    8    610  Johnny van Zurk            Leeuwarden            1960      8e     37:13    37:09  15,316 
    9      1  Cor de Vries               Leeuwarden            1966      9e     37:16    37:13  15,295 
   10    528  Lammert Odinga             Leeuwarden            1968     10e     37:17    37:14  15,288 
   11    521  Stefan van der Wal         Drachten              1970     11e     37:33    37:32  15,180 
   12    623  Adwin de Kluyver           Leeuwarden            1968     12e     38:03    37:59  14,980 
   13    812  Simon Regnerus             Marrum                1968     13e     38:34    38:32  14,780 
   14    891  Hans van der Steen         Leeuwarden            1955     14e     38:38    38:34  14,754 
   15    788  Johan Meinsma              Leeuwarden            1965     15e     38:55    38:55  14,647 
   16    713  Erik Verdoorn              Leeuwarden            1980     16e     38:58    38:53  14,628 
   17    659  Freerk Bokma               Scharnegoutum         1963     17e     39:16    39:10  14,516 
   18    681  Wouter de Vries            Suwald                1975     18e     39:16    39:09  14,516 
   19    424  Theo Borawitz              Leeuwarden            1959     19e     39:16    39:15  14,516 
   20    677  Menno Tuik                 Leeuwarden            1961     20e     39:22    39:21  14,479 
   21    437  Andrew Guest               Sneek                 1963     21e     39:23    39:21  14,473 
   22    993  Henk Ruiter                Sneek                 1962     22e     39:31    39:29  14,424 
   23    600  Johan Zandstra             Drachten              1991     23e     39:41    39:36  14,364 
   24    532  Jan Roelof Hofstra         Leeuwarden            1963     24e     39:45    39:38  14,340 
   25    806  Piet Boskma                Heerenveen            1952     25e     39:46    39:44  14,334 
   26    883  Keimpe Jager               Dronrijp              1945     26e     39:53    39:51  14,292 
   27    951  Yoran Ruiter               Hurdegaryp            1992     27e     39:56    39:47  14,274 
   28    431  Hans Breuker               Leeuwarden            1961     28e     40:27    40:18  14,091 
   29    931  Ed van der Steeg           Veenwouden            1959     29e     40:40    40:38  14,016 
   30    877  Adrie Hoks                 Joure                 1977     30e     40:43    40:40  13,999 
   31    928  Herbert van den Berge      Leeuwarden            1958     31e     40:44    40:35  13,993 
   32    631  Bauke Van Houten           Leeuwarden            1974     32e     40:51    40:47  13,953 
   33    945  Jaap Bijlstra              Dokkum                1987     35e     41:05    41:03  13,874 
   34    774  Friso Bakker               Leeuwarden            1984     36e     41:10    40:53  13,846 
   35    755  Nico Hoekstra              Leeuwarden            1962     37e     41:10    40:51  13,846 
   36    810  Sybrand Brouwer            Ballum                1951     39e     41:16    41:09  13,813 
   37    583  Richard zuiderveld         Leeuwarden            1976     40e     41:20    41:13  13,790 
   38    412  Stefan Hoekstra            Leeuwarden            1988     41e     41:21    41:17  13,785 
   39    731  Keesjan de Vries           Leeuwarden            1955     42e     41:30    41:19  13,735 
   40    674  Feiko de Boer              Leeuwarden            1961     43e     41:32    41:28  13,724 
   41    805  Marco Pietersma            Leeuwarden            1970     44e     41:33    41:31  13,718 
   42    982  Mark Peereboom             Leeuwarden            1977     46e     41:37    41:28  13,696 
   43    843  Piet van der Steeg         Hurdegaryp            1971     47e     41:44    41:37  13,658 
   44    922  Jasper Keizer              Sint Annaparochie     1957     48e     41:56    41:48  13,593 
   45    413  Cornelis van Sluis         Franeker              1949     50e     42:02    42:01  13,561 
   46    834  Jaap Veenstra              Stiens                1964     51e     42:04    41:49  13,550 
   47    772  Anne Jan Barkmeijer        Tytsjerk              1980     52e     42:12    41:30  13,507 
   48    854  Rutger Wagenaar            Leeuwarden            1981     53e     42:13    41:44  13,502 
   49    771  Rene Wijnstra              Dokkum                1968     54e     42:14    42:08  13,496 
   50    954  Nolke Hoekstra             Leeuwarden            1971     55e     42:26    42:19  13,433 
   51    592  André Jellema              Leeuwarden            1969     56e     42:30    42:25  13,412 
   52    881  Jacob Visser               Heerenveen            1944     57e     42:31    42:28  13,407 
   53    669  Bart bij de Leij           Gorredijk             1968     58e     42:40    42:19  13,359 
   54    682  Alwin van Beem             Dronrijp              1976     59e     42:42    41:58  13,349 
   55    403  Jan Hooghiemstra           Oentsjerk             1955     60e     42:45    42:40  13,333 
   56    960  Johannes Schilstra         Scharnegoutum         1968     61e     42:46    42:44  13,328 
   57    653  Paulus Dompeling           Leeuwarden            1963     62e     42:48    42:46  13,318 
   58    836  Arjen Lettinga             Leeuwarden            1959     63e     42:48    42:33  13,318 
   59    962  Sjors Tissingh             Leeuwarden            1971     64e     42:50    42:42  13,307 
   60    832  Klaas Jan Huizing          Leeuwarden            1964     65e     42:54    42:25  13,287 
   61    914  Egbert van der Wal         Buitenpost            1955     66e     42:54    42:48  13,287 
   62    941  Geert Luinstra             Leeuwarden            1966     67e     43:00    42:29  13,256 
   63    636  Lammert de Jong            Leeuwarden            1954     68e     43:05    43:01  13,230 
   64    645  Harrit Winia               Sint Nicolaasga       1962     69e     43:06    42:43  13,225 
   65    780  Jan Pieter Gorter          Leeuwarden            1980     70e     43:16    42:38  13,174 
   66    977  Simon Andringa             Tytsjerk              1946     71e     43:16    43:12  13,174 
   67    179  Klaas Abma                 Wommels               1960     72e     43:26    43:19  13,124 
   68    702  Piet Streefkerk            Boelenslaan           1957     73e     43:38    42:58  13,063 
   69     39  Henk Koet                  Buitenpost            1959     75e     43:44    43:43  13,034 
   70    915  Ronnie Wind                IJlst                 1977     76e     43:46    43:23  13,024 
   71    729  Harm Andringa              Leeuwarden            1972     77e     43:47    43:40  13,019 
   72    988  Jelle Kracht               Leeuwarden            1963     78e     43:48    43:42  13,014 
   73    992  Thony van der Veen         Burgum                1970     79e     43:53    43:46  12,989 
   74    905  Hielke Bijsma              Leeuwarden            1956     81e     44:09    44:03  12,911 
   75    943  Bert Baanstra              Sneek                 1970     82e     44:10    43:52  12,906 
   76    621  Ronald van Dellen          Dokkum                1987     83e     44:11    43:52  12,901 
   77    963  Benno van der Heide        Leeuwarden            1959     84e     44:17    44:08  12,872 
   78    591  Edo Eisma                  Goutum                1958     85e     44:19    44:10  12,862 
   79    595  Leen Oldenburg             Leeuwarden            1963     86e     44:31    44:23  12,804 
   80    958  Gaatse Westra              Leeuwarden            1973     87e     44:35    44:09  12,785 
   81    974  Rienk van der Veen         Leeuwarden            1975     88e     44:48    44:41  12,723 
   82    987  Johan de Boer              Rotterdam             1963     89e     44:53    44:22  12,700 
   83    862  Sieberen de Jong           Vegelinsoord          1973     90e     44:57    44:52  12,681 
   84    823  Jan van der Veen           Hurdegaryp            1972     91e     44:58    44:51  12,676 
   85    878  Harold ten Dam             Leeuwarden            1974     92e     45:00    44:34  12,667 
   86    894  Jan van Zalinge            Dronrijp              1964     93e     45:08    44:26  12,629 
   87    773  T.H. Keegstra              Leeuwarden            1981     94e     45:18    44:36  12,583 
   88    534  Harrie Wetterhahn          Leeuwarden            1967     95e     45:19    45:15  12,578 
   89    873  Peter Boersen              Leeuwarden            1964     96e     45:24    45:20  12,555 
   90    955  Martin de Boer             Leeuwarden            1952     97e     45:30    44:59  12,527 
   91    849  Arie Smedinga              Tzum                  1947     99e     45:31    45:25  12,523 
   92    959  Bram Bakker                Wommels               1972    100e     45:43    45:40  12,468 
   93    434  Winrik Weerstra            Leeuwarden            1994    101e     45:44    45:42  12,464 
   94    433  Henk Weerstra              Leeuwarden            1957    102e     45:44    45:43  12,464 
   95    543  Jelmer Wolthuizen          Leeuwarden            1987    103e     45:50    45:41  12,436 
   96    754  Patrick Reitsma            Leeuwarden            1995    104e     45:51    45:44  12,432 
   97    536  Ele Boskma                 Leeuwarden            1941    105e     45:55    45:51  12,414 
   98    900  Ferdinand Kits             Drachten              1967    106e     45:56    45:37  12,409 
   99    608  Michiel Wagenaar           Leeuwarden            1971    107e     45:57    45:39  12,405 
  100    578  Jan van der Kooi           Franeker              1958    108e     45:59    45:47  12,396 
  101    660  Ivo Volkers                Leeuwarden            1982    109e     46:00    45:48  12,391 
  102    662  René Sturing               Leeuwarden            1983    110e     46:01    45:48  12,387 
  103    427  Aad van der Windt          Leeuwarden            1955    111e     46:02    45:52  12,382 
  104    628  Martin Stellingwerf        Leeuwarden            1958    112e     46:04    45:40  12,373 
  105    860  Dedde de Jong              Dokkum                1963    113e     46:06    45:40  12,364 
  106    632  Roelof Elzinga             Dokkum                1957    114e     46:06    45:40  12,364 
  107    828  Tom Mollinga               Makkum Fr             1964    115e     46:11    46:03  12,342 
  108    695  Sietze Jongsma             Hoornsterzwaag        1965    116e     46:14    45:42  12,329 
  109    949  Hendrik Douma              Leeuwarden            1957    117e     46:15    46:13  12,324 
  110    675  Edwin van der Wal          Leeuwarden            1975    118e     46:25    46:11  12,280 
  111    722  Chris Kalsbeek             Leeuwarden            1958    120e     46:28    45:55  12,267 
  112    559  Albert Raap                Leeuwarden            1958    121e     46:32    46:06  12,249 
  113    719  Rene Sjoerdsma             Leeuwarden            1973    122e     46:33    46:25  12,245 
  114    879  Johan Knoester             Oudehaske             1945    123e     46:39    46:30  12,219 
  115    652  Jan Kuil                   Rolde                 1959    124e     46:40    46:25  12,214 
  116    902  Robbert ter Steege         Winsum Gn             1969    125e     46:40    46:39  12,214 
  117    617  Bouke van der Hem          Groningen             1946    128e     46:51    46:38  12,166 
  118    701  Herman Wassens             Leeuwarden            1960    130e     46:56    46:04  12,145 
  119    757  Arie de Wit                Harlingen             1952    131e     46:58    46:16  12,136 
  120    506  Jan Jepma                  Leeuwarden            1955    132e     46:58    46:39  12,136 
  121    407  Keimpe Wiersma             Leeuwarden            1965    133e     46:58    46:57  12,136 
  122    822  Robert Kaatee              Garyp                 1964    134e     47:01    46:07  12,123 
  123    957  Ruerd Kuiper               Leeuwarden            1979    135e     47:06    46:59  12,102 
  124    648  Paul Dekker                Groningen             1990    136e     47:13    46:59  12,072 
  125    656  Eise de Vries              Groningen             1989    137e     47:13    46:59  12,072 
  126    432  Jan Rienstra               Drachten              1956    138e     47:15    46:30  12,063 
  127    668  Jan Cees Stork             Leeuwarden            1972    139e     47:20    47:18  12,042 
  128    670  Saďd Henstra               Leeuwarden            1995    140e     47:22    47:13  12,034 
  129    903  Jan Jaap Dicke             Leeuwarden            1968    145e     47:45    47:03  11,937 
  130    979  Ruurd Veenstra             Twijzelerheide        1949    146e     47:48    47:33  11,925 
  131    804  Jelke Visser               Twijzelerheide        1951    147e     47:48    47:34  11,925 
  132    422  Michiel Oudega             Lekkum                1977    148e     47:50    46:59  11,916 
  133    504  Karel Kiers                Leeuwarden            1978    149e     47:55    47:32  11,896 
  134    420  Jaap Vos                   Leeuwarden            1960    150e     47:55    47:28  11,896 
  135    975  Harry Jaakke               Jelsum                1961    151e     47:56    47:03  11,892 
  136    573  Henk Melker                Leeuwarden            1968    153e     47:57    47:29  11,887 
  137    747  Eelco Dekkers              Leeuwarden            1976    155e     48:00    47:31  11,875 
  138    901  Albert Boonstra            Leeuwarden            1959    156e     48:04    47:17  11,859 
  139    814  Gerben Brouwer             Sneek                 1950    157e     48:10    47:48  11,834 
  140    745  Cees van der Bij           Heerenveen            1952    158e     48:13    47:48  11,822 
  141    649  Tjalling Hielkema          Leeuwarden            1969    160e     48:25    47:37  11,773 
  142    970  Jan Nijenhuis              Katlijk               1950    161e     48:26    47:42  11,769 
  143    707  Sjoerd van der Bij         Goutum                1956    162e     48:28    48:05  11,761 
  144    581  André Dijkstra             Leeuwarden            1977    165e     48:32    48:14  11,745 
  145    712  Marco Schillemans          Beetsterzwaag         1964    169e     48:40    48:13  11,712 
  146    786  Jacob Munneke              Leeuwarden            1977    170e     48:44    48:10  11,696 
  147    764  Rense Zwerver              Leeuwarden            1952    171e     48:47    48:40  11,684 
  148    405  Patrick van Vals           Leeuwarden            1970    172e     48:52    48:01  11,664 
  149    641  Jos Preusting              Leeuwarden            1958    174e     48:55    48:42  11,652 
  150    767  Jan Iedema                 Leeuwarden            1950    175e     48:59    48:41  11,637 
  151    853  Abel van der Laan          Weidum                1992    176e     49:03    48:12  11,621 
  152    414  Cor de Bakker              Weidum                1992    177e     49:04    48:14  11,617 
  153    736  Mark Dijkstra              Leeuwarden            1964    178e     49:06    48:44  11,609 
  154    526  Wijbrand de Graaf          Berlikum Fr           1949    179e     49:08    49:02  11,601 
  155    551  Jan Zwerver                Dronrijp              1945    180e     49:10    48:50  11,593 
  156    703  Klaas Veldman              Sint Nicolaasga       1955    182e     49:22    48:56  11,546 
  157    419  Jeffery Robbens            Leeuwarden            1963    183e     49:26    49:16  11,531 
  158    622  Jenneck van der Wolf       Leeuwarden            1976    185e     49:31    48:39  11,511 
  159    750  Gerrit Jousma              Schingen              1958    187e     49:32    49:04  11,507 
  160    643  Roelof Mulder              Rolde                 1955    188e     49:35    49:20  11,496 
  161    779  Hedzer Kikstra             Leeuwarden            1978    189e     49:43    49:26  11,465 
  162    673  Job de Boer                Leeuwarden            1991    191e     49:44    48:55  11,461 
  163    661  Arjen de Haan              Leeuwarden            1983    193e     49:46    49:34  11,453 
  164    763  Sije Roolvink              Burgum                1962    195e     49:54    49:40  11,423 
  165    918  Geert Vogelzang            Leeuwarden            1954    197e     50:01    49:24  11,396 
  166    691  Cor Pijlman                Leeuwarden            1977    198e     50:02    49:26  11,392 
  167    557  Doede Sijszeling           Wommels               1985    199e     50:05    49:44  11,381 
  168    689  André van den Heuvel       Leeuwarden            1959    200e     50:20    49:54  11,325 
  169    415  Andries Meijer             Leeuwarden            1978    201e     50:21    50:15  11,321 
  170    916  Geert Peereboom            Dronrijp              1951    202e     50:26    49:42  11,302 
  171    752  Eric Pronk                 Leeuwarden            1966    203e     50:26    49:56  11,302 
  172    706  Lammert Profijt            Tytsjerk              1961    206e     50:29    50:17  11,291 
  173    572  Tjalling Kuipers           Leeuwarden            1974    208e     50:40    50:14  11,250 
  174    680  Gerben Sprietsma           Leeuwarden            1971    209e     50:41    50:31  11,246 
  175    426  Tsjebbe de Vries           Weidum                1958    211e     50:46    50:01  11,228 
  176    616  Otto Bruinsma              Leeuwarden            1944    215e     50:47    50:23  11,224 
  177    503  W.K. Dantuma               Gytsjerk              1952    216e     50:56    50:42  11,191 
  178    766  Siep Siesling              Leeuwarden            1954    218e     50:59    50:16  11,180 
  179    411  Ids v.d. Meer              Leeuwarden            1981    219e     50:59    50:20  11,180 
  180    985  Hans-Henk Wolters          Leeuwarden            1973    220e     50:59    50:36  11,180 
  181    866  Lolke Buma                 Witmarsum             1940    222e     51:03    50:29  11,166 
  182    778  Herman Wassenaar           Menaldum              1962    224e     51:17    50:51  11,115 
  183    714  Louis Ubbens               Sneek                 1969    226e     51:23    51:04  11,093 
  184    683  Wybe Sierksma              Marrum                1960    229e     51:25    50:59  11,086 
  185    797  Jefta Bogaard              Leeuwarden            1968    231e     51:39    51:08  11,036 
  186    801  Ewout Rijkaart             Leeuwarden            1970    232e     51:39    50:47  11,036 
  187    737  Klaas Peereboom            Heerenveen            1953    233e     51:42    50:46  11,025 
  188     46  Jan van der Hoek           Sint Annaparochie     1951    236e     51:56    51:26  10,976 
  189    716  Femme de Bruin             Leeuwarden            1953    237e     51:57    51:38  10,972 
  190    409  Hans Schell                Leeuwarden            1963    238e     52:01    51:05  10,958 
  191    554  Hendrik-Piet Hiemstra      Franeker              1965    239e     52:03    51:46  10,951 
  192    657  Simon Pears                Nes gem Boarnsterhim  1972    241e     52:13    51:17  10,916 
  193    917  Johan Mous                 Jirnsum               1960    243e     52:21    51:55  10,888 
  194    537  Sytze de Witte             Sneek                 1953    244e     52:22    51:45  10,885 
  195    825  J. van Egmond              Drachten              1958    246e     52:29    52:08  10,861 
  196    429  Andries Tijsma             Dronrijp              1944    250e     52:36    52:16  10,837 
  197    830  Paul van Vliet             Wommels               1971    251e     52:38    52:01  10,830 
  198    864  Michel Garmann             Leeuwarden            1971    253e     52:43    51:52  10,813 
  199    819  Andre Jager                Leeuwarden            1960    254e     52:46    52:28  10,802 
  200    535  Jan Pieters                Tytsjerk              1955    258e     52:50    52:19  10,789 
  201    436  Johan Ijsbrandij           Sneek                 1972    261e     52:52    52:24  10,782 
  202    845  Henk Oosterloo             Oosterwolde Fr        1963    262e     52:53    52:44  10,778 
  203    760  Ronald Beukers             Sneek                 1962    267e     52:56    51:56  10,768 
  204    679  Erik de Jong               Leeuwarden            1970    269e     52:59    52:50  10,758 
  205    912  Willem Verheij             Leeuwarden            1980    270e     53:08    52:29  10,728 
  206    502  Finn Passchier             Leeuwarden            1988    273e     53:13    52:49  10,711 
  207    635  Klaas Houtstra             Leeuwarden            1958    275e     53:14    53:00  10,708 
  208    875  Jochum Roorda              Leeuwarden            1956    280e     53:29    53:18  10,658 
  209    984  Jan Bosman                 Leeuwarden            1956    281e     53:30    53:10  10,654 
  210    972  Almer Scholten             Leeuwarden            1976    282e     53:34    52:40  10,641 
  211    590  Foppe Slotegraaf           Leeuwarden            1974    283e     53:34    52:40  10,641 
  212    563  Willem Bijlsma             Weidum                1956    285e     53:42    52:57  10,615 
  213    717  Rients van Gunst           Hilaard               1953    288e     53:51    53:22  10,585 
  214    418  Durk v.d. Veen             Leeuwarden            1953    291e     53:57    53:02  10,565 
  215    597  Johan Huitema              Leeuwarden            1959    294e     54:00    53:56  10,556 
  216    571  Marnix Oudega              Tytsjerk              1975    297e     54:13    53:22  10,513 
  217    753  Ane de Jong                Leeuwarden            1963    300e     54:25    54:16  10,475 
  218    655  Hendrik van der Veen       Leeuwarden            1984    301e     54:29    54:01  10,462 
  219    783  Cor Langius                Leeuwarden            1971    304e     54:38    54:14  10,433 
  220    708  Robert Roosjen             Leeuwarden            1975    308e     55:01    54:16  10,360 
  221    646  Tsjerk Bottema             Leeuwarden            1978    309e     55:01    54:22  10,360 
  222    787  Harry Meijer               Leeuwarden            1951    313e     55:05    54:46  10,348 
  223    742  Egbert Geertsma            Groningen             1961    321e     55:23    54:34  10,292 
  224    564  Jelle Postma               Leeuwarden            1975    325e     55:48    54:57  10,215 
  225    885  Eric Fennema               Leeuwarden            1968    331e     55:55    55:29  10,194 
  226    859  Hotze Schrale              Boksum                1947    333e     56:04    55:03  10,166 
  227    976  Thijs Hofstra              Wytgaard              1946    339e     56:20    55:59  10,118 
  228    687  Roelof IJdema              Leeuwarden            1951    342e     56:26    55:53  10,100 
  229    425  Jan Atze Nicolai           Leeuwarden            1965    343e     56:28    56:16  10,094 
  230    892  Klaas Sipma                Ee                    1974    345e     56:29    55:30  10,091 
  231    890  Wibo Sijtsma               Oentsjerk             1970    346e     56:30    55:30  10,088 
  232    886  Roel Landman               Leeuwarden            1950    347e     56:30    55:49  10,088 
  233    566  Herman Hoekstra            Leeuwarden            1952    351e     56:39    56:16  10,062 
  234    897  Age Vallinga               Wommels               1953    352e     56:47    55:49  10,038 
  235    401  Jan Swart                  Leeuwarden            1961    356e     56:52    56:07  10,023 
  236    795  Albert Kuurstra            Goutum                1941    361e     57:14    56:29   9,959 
  237    614  Farmani. Mohammed          Leeuwarden            1949    363e     57:17    57:06   9,951 
  238    615  Patrick Dijkhuizen         Sneek                 1972    369e     57:38    57:34   9,890 
  239    799  Klaas Duits                Sneek                 1944    370e     57:41    57:04   9,882 
  240    776  Meindert Roosjen           Leeuwarden            1943    371e     57:42    57:05   9,879 
  241    867  Sierk de Jong              Stiens                1959    378e     57:59    57:23   9,830 
  242    520  Ton van der Mark           Sneek                 1957    379e     58:15    57:40   9,785 
  243    868  Dirk B. Elsma              Dronrijp              1952    382e     58:19    58:15   9,774 
  244    634  Piet Struiksma             Boksum                1958    384e     58:28    57:49   9,749 
  245    884  Rene Hobma                 Leeuwarden            1966    385e     58:33    57:56   9,735 
  246    544  Peter Jansen               Leeuwarden            1981    389e     59:01    58:05   9,658 
  247    406  Joop van der Wijk          Goutum                1946    390e     59:01    58:01   9,658 
  248    809  Aebe Pronk                 Leeuwarden            1944    392e     59:01    58:26   9,658 
  249    743  Sjoerd Fopma               Leeuwarden            1939    396e     59:14    58:30   9,623 
  250    711  Ane Heidema                Leeuwarden            1963    399e     59:21    59:08   9,604 
  251    762  Cor de Rouwe               Leeuwarden            1945    406e     59:32    58:54   9,574 
  252    758  Luit _Jan Lukkes           Weidum                1957    412e     59:48    58:48   9,532 
  253    410  Meindert Engwerda          Sneek                 1957    421e   1:00:15    59:53   9,461 
  254    556  Dick Krekelaar             Ysbrechtum            1950    424e   1:00:17    59:41   9,455 
  255    921  Eelke de Vries             Leeuwarden            1945    428e   1:00:39  1:00:29   9,398 
  256    620  Jan de Jong                Leeuwarden            1943    438e   1:01:07  1:00:22   9,326 
  257    741  Frans Hoitinga             Leeuwarden            1949    439e   1:01:09  1:00:49   9,321 
  258    911  Wim van der Meer           Leeuwarden            1953    441e   1:01:09  1:00:40   9,321 
  259    807  Klaas Nico Feenstra        Goutum                1949    447e   1:01:25  1:00:38   9,281 
  260    869  Marten Hoogstra            Leeuwarden            1965    453e   1:02:05  1:01:18   9,181 
  261    813  Jurjen de Vries            Grou                  1940    455e   1:02:18  1:01:35   9,149 
  262    705  Jan van de Bult            Leeuwarden            1949    456e   1:02:25  1:01:46   9,132 
  263    721  Foppe Huitema              Snikzwaag             1936    458e   1:02:28  1:02:19   9,125 
  264    942  Siebe Annema               Leeuwarden            1956    460e   1:02:52  1:01:57   9,067 
  265    935  Patrick Bemelmans          Wirdum Fr             1966    462e   1:03:09  1:02:15   9,026 
  266    857  Pieter Oosterhof           Gytsjerk              1950    468e   1:03:19  1:03:06   9,002 
  267    569  Jaap Wagenaar              Tytsjerk              1948    471e   1:04:16  1:03:46   8,869 
  268    671  Martien Pannekoek          Leeuwarden            1962    476e   1:04:36  1:03:50   8,824 
  269    667  Frans v.d. Werff           Leeuwarden            1935    477e   1:05:12  1:04:34   8,742 
  270    725  Klaas Visser               Leeuwarden            1954    478e   1:06:04  1:05:12   8,628 
  271    552  Appie Kuipers              Leeuwarden            1936    484e   1:06:27  1:05:58   8,578 
  272    672  Johan van der Veen         Leeuwarden            1954    491e   1:07:39  1:06:59   8,426 
  
  
Wedstrijd Vrouwen senioren 21 km.
    1     43  Yvonne Kassenberg          Lionitas              1974     24e   1:23:50  1:23:48  15,099 
    2    173  Yvonna Tinga               Horror                1974     41e   1:29:03  1:28:59  14,214 
    3    143  Sandra van Strien          Friesland             1974     83e   1:37:00  1:36:49  13,049 
    4      2  Liesbeth Andreae           Lionitas              1978    122e   1:45:34  1:45:13  11,990 
    5    156  Marjan Rodenhuis           Lionitas              1977    147e   1:47:24  1:47:10  11,785 
	
	
Wedstrijd Vrouwen 35+ 21 km.
    1    198  Lydia Klessens             Friesland             1964     45e   1:31:09  1:31:05  13,887 
    2    141  Liesbeth Steenbergen       Horror                1966     64e   1:33:56  1:33:51  13,475 
    3     65  Elles de Vries             Friesland             1968     78e   1:36:37  1:36:28  13,101 
    4    197  Anneke de Boer             Horror                1967     81e   1:36:43  1:36:37  13,087 
    5     16  Alletta Wedzinga           Impala                1972     84e   1:37:16  1:37:11  13,013 
    6     98  Thea van der Meulen        Friesland             1974    131e   1:46:37  1:46:23  11,872 
    7    293  Jetty van Delden           Friesland             1965    165e   1:49:33  1:49:21  11,554 
    8     35  Wilma Hemstra              Friesland             1966    170e   1:50:07  1:49:55  11,495 
    9    191  Annelies van Buiten        Start '78             1967    175e   1:51:07  1:51:02  11,391
   10     68  Lucia Hollander            Lionitas              1969    222e   2:04:33  2:04:18  10,163  
   
   
Wedstrijd Vrouwen 45+ 21 km.
    1    188  Inge van Schaick           Lionitas              1961     69e   1:34:24  1:34:13  13,408 
    2    216  Jeannemiek Miltenburg      Lionitas              1955    119e   1:45:25  1:45:23  12,007 
    3    294  Rixte Stoker               Friesland             1960    178e   1:52:02  1:51:48  11,298 
    4    203  Minke Oord                 Friesland             1956    191e   1:54:59  1:54:53  11,008
    5    145  Adri Sluis                 Start '78             1960    209e   1:59:10  1:58:59  10,622 
	
	 
Vrouwen recreanten 21 km.
    1     15  Corine Visser              Leeuwarden            1972     96e   1:39:42  1:39:37  12,696 
    2    223  Hettie Hellinga            Schiermonnikoog       1964    124e   1:45:35  1:45:22  11,988 
    3    221  Elisabeth Plokhooij        Bussum                1967    129e   1:46:16  1:46:11  11,911 
    4     47  Marian Sijszeling          Mantgum               1980    139e   1:47:04  1:46:44  11,822 
    5    190  Betty Osinga               Leeuwarden            1961    147e   1:47:21  1:47:09  11,791 
    6    157  Froukje Bijma-Striesenou   Leeuwarden            1975    151e   1:47:48  1:47:40  11,742 
    7    155  Mirjam Ganzinga            Leeuwarden            1966    156e   1:48:31  1:48:12  11,664 
    8     40  Marieke van Houten         Leeuwarden            1959    202e   1:57:29  1:57:12  10,774 
    9    231  Roeleke Faber              Leeuwarden            1973    205e   1:58:22  1:58:02  10,694 
   10    230  Jolanda Jansen             Leeuwarden            1978    206e   1:58:23  1:58:03  10,692 
   11    152  Jetty Taal                 Deinum                1962    208e   1:58:35  1:58:15  10,674 
   12    185  Froukje van Althuis        Leeuwarden            1961    212e   1:59:24  1:59:12  10,601 
   13    202  Annette Oosterwijk         Oentsjerk             1960    214e   2:00:01  1:59:43  10,547 
   14    139  Ali Tilma                  Leeuwarden            1964    216e   2:01:04  2:00:54  10,455 
   15    123  Vera Keidel                Wirdum Fr             1989    220e   2:02:00  2:01:44  10,375 
   16     58  Marijke Kuypers            Leeuwarden            1977    227e   2:06:03  2:05:45  10,042 
   17     53  Welmoed van Seijen         Leeuwarden            1976    228e   2:06:04  2:05:45  10,040 
   18    200  Mieke Siemensma            Leeuwarden            1953    230e   2:08:00  2:07:37   9,889 
   19    110  Anneke Prins               Leeuwarden            1959    231e   2:09:47  2:09:23   9,753 
   20     31  Lies de Vries-groen        Broek Fr              1953    234e   2:14:35  2:14:21   9,405 
   21    171  Greetje Bijlsma            Leeuwarden            1951    235e   2:15:55  2:15:35   9,313 
   
    
Wedstrijd mannen senioren 21 km.
    1    142  Stefan van der Pal         Friesland             1980      4e   1:16:23  1:16:22  16,571 
    2    164  Douwe Nauta                Lionitas              1977      5e   1:17:46  1:17:44  16,276 
    3    222  Willem de Boer             Horror                1977     11e   1:20:50  1:20:49  15,659 
    4    228  Geart Sierd van der Zee    Lionitas              1975     12e   1:20:52  1:20:50  15,652 
    5      6  Bert Dijkstra              Lionitas              1980     21e   1:23:43  1:23:41  15,120 
    6     38  Willi-Jan Veltman          Friesland             1975     22e   1:23:44  1:23:43  15,117 
    7    229  Gerrit Duits               Horror                1979     25e   1:24:00  1:23:58  15,069 
    8    399  Giorgio Delea              Friesland             1976     43e   1:30:09  1:30:04  14,041 
    9    296  Alle Sterk                 Friesland             1974     59e   1:33:19  1:33:17  13,564 
   10    248  Ate Bijlsma                Garyp                 1975     70e   1:34:48  1:34:41  13,352 
   11    116  Anton Spinder              Impala                1979     74e   1:35:56  1:35:53  13,194 
   
   
Wedstrijd mannen 35+ 21 km.
    1    236  Rudi van der Lelie         AV Heerenveen         1972      1e   1:12:52  1:12:51  17,371 
    2    186  Huub Bots                  Lionitas              1967      2e   1:13:40  1:13:39  17,182 
    3    235  Gerrit Kramer              Horror                1966      3e   1:14:08  1:14:08  17,074 
    4     91  Jan Albert Veenema         Horror                1974      7e   1:18:51  1:18:50  16,053 
    5    167  Eelco Hoogeveen            Friesland             1970      9e   1:19:32  1:19:30  15,915 
    6    175  Tiedo Tinga                Horror                1973     10e   1:19:56  1:19:56  15,835 
    7    138  Saco Hemstra               Friesland             1968     14e   1:20:57  1:20:55  15,636 
    8     62  Harmen Jorritsma           AV Heerenveen         1968     16e   1:21:18  1:21:15  15,569 
    9     49  Michael Schmidt            Dutch Runners Gold    1966     19e   1:22:38  1:22:19  15,318 
   10    169  Klaas Kroese               Horror                1968     20e   1:22:46  1:22:46  15,293 
   11    160  Klaas-jan Elzinga          Friesland             1967     28e   1:25:35  1:25:32  14,790 
   12    225  Dimitri Ravensbergen       Lionitas              1968     56e   1:32:15  1:32:12  13,721 
   13    165  Edward Pechler             Loopgroep Bedum       1965    162e   1:49:22  1:49:04  11,574 
   
   
Wedstrijd mannen 45+ 21 km.
    1    287  Kosta Poltavets            AV Heerenveen         1962      6e   1:18:05  1:18:04  16,210 
    2    207  Hero Polet                 Horror                1961      8e   1:19:10  1:19:07  15,989 
    3    130  Jacob vd Leij              Lionitas              1958     13e   1:20:52  1:20:52  15,652 
    4    184  Erik Bakker                Friesland             1961     15e   1:21:01  1:20:58  15,623 
    5    113  Sieds Wiersma              Impala                1962     17e   1:21:47  1:21:45  15,477 
    6     85  Otto de Boer               Friesland             1955     26e   1:24:03  1:23:57  15,060 
    7    214  Huib-Jan Imbens            Friesland             1962     29e   1:25:46  1:25:43  14,758 
    8    181  Hans Versteeg              Friesland             1959     31e   1:25:53  1:25:49  14,738 
    9    134  Johannes v/d Veen          Lionitas              1957     32e   1:25:55  1:25:54  14,732 
   10    172  Jacob Oden                 Horror                1960     33e   1:26:28  1:26:26  14,639 
   11    232  Willem Hoogsteen           Impala                1961     35e   1:27:21  1:27:19  14,491 
   12     70  Erik Kleppe                Lionitas              1958     37e   1:27:53  1:27:51  14,403 
   13     95  Geert Veenstra             Friesland             1959     40e   1:28:44  1:28:41  14,265 
   14    132  Sjoerd Boskma              Horror                1958     42e   1:29:32  1:29:32  14,137 
   15    174  Eddy Oosterkamp            Start '78             1957     44e   1:30:26  1:30:21  13,997 
   16    178  Chris Draijer              Impala                1955     46e   1:31:09  1:31:07  13,887 
   17    147  Jan Uiterwijk              Loopgroep Beilen      1958     49e   1:31:20  1:31:17  13,859 
   18     96  Kees Visser                AV Heerenveen         1961     51e   1:31:26  1:31:23  13,844 
   19    121  Harry Bos                  Friesland             1961     52e   1:31:38  1:31:31  13,813 
   20    250  Reitze Kooistra            Oudehaske             1957     54e   1:31:48  1:31:46  13,788 
   21    193  Adrie van Dijk             ATC '75               1954     55e   1:32:11  1:32:05  13,731 
   22     45  Daan van der Geest         Friesland             1962     60e   1:33:39  1:33:34  13,516 
   23    163  Herman Geritz              Friesland             1959     66e   1:33:56  1:33:48  13,475 
   24     11  Hans Nagtegaal             Lionitas              1956     79e   1:36:40  1:36:37  13,094 
   25    103  Duco Zijlstra              Friesland             1957     80e   1:36:42  1:36:35  13,090 
   26    107  Cor Wijnja                 AV Heerenveen         1956     86e   1:37:36  1:37:32  12,969 
   27    115  Jan Bosgraaf               Impala                1961    106e   1:42:17  1:42:03  12,375 
   28     59  Gerard Schade              Lionitas              1960    116e   1:45:02  1:44:39  12,051 
   29    153  Sander Bergsma             AV Heerenveen         1959    124e   1:45:43  1:45:36  11,973 
   30     10  Christiaan Fahner          Lionitas              1955    164e   1:49:30  1:49:13  11,559 
   31    234  Rommert Glazema            Friesland             1954    173e   1:50:44  1:50:30  11,431 
   32    240  Folkert Sonsma             Loopgroep Leeuwarden  1961    186e   1:54:02  1:53:52  11,100
   33    297  Edsel Sambro               AV Heerenveen                 214e   2:00:26  2:00:26  10,510 
   
    
Wedstrijd mannen 55+ 21 km.
    1    120  Auke Postma                Lionitas              1953     18e   1:22:15  1:22:14  15,389 
    2     78  Cor Wetting                Lionitas              1953     23e   1:23:47  1:23:45  15,108 
    3    292  Cor Appelman               Friesland             1952     38e   1:28:25  1:28:23  14,316 
    4    148  Karst Anema                Friesland             1946     63e   1:33:55  1:33:53  13,477 
    5    166  Jan Bijlsma                Friesland             1953     65e   1:33:56  1:33:49  13,475 
    6     55  Eppie Oosterhuis           Friesland             1954     69e   1:34:16  1:34:11  13,427 
    7    144  Johan van Noordenburg      AV Heerenveen         1949     78e   1:36:19  1:36:16  13,142 
    8     42  Dries Wedzinga             Impala                1947     86e   1:37:35  1:37:31  12,971 
    9    168  Gerrit Kramer              AV Heerenveen         1947    113e   1:43:44  1:43:36  12,202 
   10     81  Klaas vander Kooij         Friesland             1946    146e   1:47:18  1:47:04  11,796 
   11     87  Karel Moojen               Friesland             1952    181e   1:52:03  1:51:34  11,296 
   12    290  Piet Boelens               Friesland             1952    185e   1:53:08  1:52:46  11,188 
   13    170  Meinte Jelsma              Friesland             1952    189e   1:54:37  1:54:12  11,043 
   14    246  Koos Jacobsen              Horror                1953    191e   1:54:59  1:54:36  11,008 
   15    131  Jan van Dijk               Lionitas              1948    209e   1:58:41  1:58:25  10,665 
   16     28  Djurre Joh van der Schaaf  Friesland             1951    217e   2:01:35  2:01:23  10,411 
   17    226  Gijs Honing                avVN                  1945    222e   2:03:13  2:02:50  10,273 
   18     23  Wieger G. Klijnstra        AV Heerenveen         1948    233e   2:14:35  2:14:19   9,405 
   
    
Wedstrijd mannen 65+ 21 km.
    1    217  Rudi Ten                   Friesland             1935    169e   1:49:56  1:49:33  11,514
    2    195  Eerde Beulakker            Lionitas              1944    220e   2:02:27  2:02:09  10,337  
	
	
Mannen recreanten 21 km.
    1      3  Ivo van der Meer           Leeuwarden            1975     27e   1:24:07  1:24:05  15,048 
    2    196  Pieter-Jan Kooi            Loppersum             1967     30e   1:25:49  1:25:41  14,750 
    3    244  Roelof Burghoorn           Wytgaard              1974     34e   1:27:19  1:27:14  14,496 
    4     93  Jan Willem van der Ploeg   Leeuwarden            1979     36e   1:27:25  1:27:14  14,480 
    5      9  Jan Wijnsma                Boksum                1964     39e   1:28:42  1:28:38  14,270 
    6    101  Jaap Visser                Damwoude              1962     47e   1:31:15  1:31:10  13,871 
    7     26  Mein Lei                   Hempens               1960     48e   1:31:18  1:31:14  13,864 
    8    114  Henk van Eldik             Leeuwarden            1960     50e   1:31:21  1:31:16  13,856 
    9    243  Durk Polet                 Burgum                1967     53e   1:31:43  1:31:40  13,801 
   10    183  Aise Bouma                 Kimswerd              1962     57e   1:33:13  1:33:04  13,579 
   11    106  Sander Velt                Leeuwarden            1973     58e   1:33:18  1:33:11  13,567 
   12     25  Frans van Vliet            Amsterdam             1965     61e   1:33:46  1:33:40  13,499 
   13    135  Peter Groothoff            Sneek                 1967     62e   1:33:53  1:33:46  13,482 
   14     27  Rudolf Das                 Leeuwarden            1962     67e   1:34:05  1:34:00  13,454 
   15    137  Arnold Nijp                Grou                  1965     68e   1:34:11  1:34:07  13,439 
   16    149  Tsjerk-Sake castelein      Grou                  1978     72e   1:35:04  1:34:56  13,314 
   17    288  Menno Cramer               Leeuwarden            1967     73e   1:35:51  1:35:44  13,206 
   18     13  Robert Korte               Leeuwarden            1971     74e   1:35:56  1:35:49  13,194 
   19    204  Andries Tolman             Oldeholtpade          1954     76e   1:36:03  1:35:59  13,178 
   20    211  Jan Castelein              Zwaagwesteinde        1963     77e   1:36:09  1:36:04  13,164 
   21    154  Pieter Tolsma              Arum                  1969     83e   1:36:47  1:36:38  13,078 
   22    109  Jelle de Jong              Joure                 1954     88e   1:37:56  1:37:45  12,925 
   23    220  Albert Algera              Hallum                1961     89e   1:38:23  1:38:13  12,866 
   24     44  Eise Roorda                Menaldum              1960     90e   1:38:24  1:38:17  12,863 
   25    111  Uwe Baldamus               Burgum                1966     91e   1:38:26  1:38:14  12,859 
   26    182  Roland J. Nauta            Gytsjerk              1969     92e   1:38:28  1:38:20  12,855 
   27    146  Marten Jager               Dronrijp              1970     93e   1:38:53  1:38:47  12,801 
   28     12  Hans De Jong               Leeuwarden            1963     94e   1:39:19  1:39:15  12,745 
   29    112  Rien Diepenbroek           Grou                  1963     95e   1:39:38  1:39:31  12,704 
   30    108  Henk Bos                   Oudwoude              1957     97e   1:39:53  1:39:35  12,672 
   31     21  Terpstra Johan             Wijtgaard             1974     98e   1:40:00  1:39:56  12,658 
   32     57  Klaas Zwart                Snakkerburen          1956     99e   1:40:02  1:39:44  12,653 
   33      8  Reno Papa                  Leeuwarden            1966    100e   1:40:13  1:39:52  12,630 
   34    227  Anne de Vries              Leeuwarden            1959    101e   1:40:17  1:39:58  12,622 
   35     41  Mark Stuijt                Leeuwarden            1962    102e   1:40:33  1:40:20  12,588 
   36    125  Dick Henkes                Leeuwarden            1955    103e   1:40:49  1:40:32  12,555 
   37    158  Frits van Twuyver          Callantsoog           1969    104e   1:40:59  1:40:43  12,534 
   38     77  Adrie Atsma                Leeuwarden            1972    105e   1:41:36  1:41:24  12,458 
   39    249  Douwe Walda                Leeuwarden            1955    106e   1:41:38  1:41:29  12,454 
   40     71  Bert Jansen                Leeuwarden            1956    108e   1:42:32  1:42:14  12,345 
   41    127  Theo de Vries              Leeuwarden            1956    109e   1:42:39  1:42:27  12,331 
   42     24  Thierry van Groen          Gorredijk             1978    110e   1:42:54  1:42:37  12,301 
   43      4  Wybo Nauta                 Goutum                1971    111e   1:43:07  1:42:58  12,275 
   44     34  Jildert Andringa           Oentsjerk             1954    112e   1:43:39  1:43:29  12,212 
   45    239  Jacob Jan de Vries         Tytsjerk              1975    114e   1:43:46  1:43:31  12,198 
   46    201  Peter de Jong              Leeuwarden            1957    115e   1:44:02  1:43:52  12,167 
   47    242  Ate Oosterhof              Hurdegaryp            1974    116e   1:44:39  1:44:25  12,095 
   48    140  Jasper Kruizinga           Joure                 1961    118e   1:45:23  1:45:00  12,011 
   49     82  Klaas Bos                  Joure                 1966    119e   1:45:23  1:45:00  12,011 
   50    104  Johan Beintema             Leeuwarden            1959    121e   1:45:27  1:45:02  12,003 
   51     76  Lex van Houte              Leeuwarden            1954    122e   1:45:30  1:45:05  11,998 
   52     33  Wieger van Keulen          Leeuwarden            1959    126e   1:45:45  1:45:20  11,969 
   53     73  R.J. Heida                 Wergea                1957    127e   1:45:47  1:45:26  11,966 
   54     84  Albert Dijkstra            Wergea                1946    128e   1:45:55  1:45:34  11,951 
   55    215  Jorn Boringa               Tytsjerk              1976    130e   1:46:34  1:46:10  11,878 
   56    224  Jeroen Meiberg             Leeuwarden            1975    131e   1:46:34  1:46:11  11,878 
   57     83  Ytze de Boer               Buitenpost            1963    133e   1:46:48  1:46:23  11,852 
   58     54  Patrick Vink               Wergea                1967    134e   1:46:49  1:46:26  11,850 
   59     19  Fred Willekes              Hurdegaryp            1948    135e   1:46:54  1:46:38  11,841 
   60    187  Pieter Joustra             Leeuwarden            1955    136e   1:46:55  1:46:36  11,839 
   61     89  Jan van der Wal            Stiens                1955    137e   1:46:58  1:46:48  11,833 
   62    105  Ed Coulter                 Leeuwarden            1966    138e   1:47:03  1:46:41  11,824 
   63    136  Kees Oosterbaan            Leeuwarden            1955    140e   1:47:05  1:46:56  11,820 
   64    192  Louis Bakker               Ryptsjerk             1955    141e   1:47:11  1:46:58  11,809 
   65    126  Jeroen Fey                 Leeuwarden            1970    142e   1:47:12  1:47:03  11,807 
   66     56  Jacco van der Vinne        Arnhem                1971    143e   1:47:13  1:47:03  11,806 
   67    151  Durk Gros                  Damwoude              1958    144e   1:47:14  1:47:00  11,804 
   68    150  Jacob Vriese               Stiens                1962    145e   1:47:17  1:47:04  11,798 
   69     79  Gerke Boekema              Franeker              1957    149e   1:47:40  1:47:19  11,756 
   70    159  Donald Koster              Leeuwarden            1969    150e   1:47:48  1:47:39  11,742 
   71    177  Alex van Zurk              Leeuwarden            1962    152e   1:47:51  1:47:42  11,736 
   72    118  Johan Zwerver              Leeuwarden            1949    153e   1:48:19  1:48:08  11,686 
   73     67  Sijbren v. Dijk            Hitzum                1983    154e   1:48:23  1:48:00  11,679 
   74     94  Tjalling de Vries          Leeuwarden            1959    155e   1:48:26  1:48:05  11,673 
   75    289  Tycko Olgers               Leeuwarden            1977    157e   1:48:33  1:48:12  11,661 
   76     51  Gerard Houbein             Franeker              1947    158e   1:48:42  1:48:22  11,645 
   77     30  Jan Boersma                Goutum                1943    159e   1:49:03  1:48:49  11,607 
   78      7  Henk Betten                Leeuwarden            1956    160e   1:49:06  1:48:41  11,602 
   79     99  Nick Deekens               Leeuwarden            1954    161e   1:49:16  1:48:59  11,584 
   80    298  Tieme ter Berge            Leeuwarden            1960    162e   1:49:17  1:49:02  11,582 
   81    180  Harry Pechler              Leeuwarden            1960    164e   1:49:22  1:49:04  11,574 
   82    245  Cornelis S. Rijskamp       Groningen             1945    167e   1:49:45  1:49:38  11,533 
   83    189  Janwillem de Vries         Hallum                1972    168e   1:49:51  1:49:35  11,523 
   84    241  Jef Muhren                 Leeuwarden            1964    169e   1:49:54  1:49:48  11,517 
   85    213  Marco Fais                 's-Gravenhage         1966    172e   1:50:37  1:50:12  11,443 
   86    128  Wim Eizenga                Leeuwarden            1941    173e   1:50:42  1:50:33  11,434 
   87    194  Folkert Solle              Kollum                1959    175e   1:50:56  1:50:50  11,410 
   88    238  Berend Boom                Leeuwarden            1953    177e   1:51:07  1:50:49  11,391 
   89     14  Peter Visser               Leeuwarden            1970    178e   1:51:16  1:51:00  11,376 
   90    218  Geert Boesjes              Wergea                1961    180e   1:52:03  1:51:38  11,296 
   91    210  Acronius Hettinga          Deinum                1952    182e   1:52:07  1:51:43  11,290 
   92    233  Febo Perdok                Heerenveen            1951    183e   1:52:11  1:52:02  11,283 
   93    129  Peter Faber                Workum                1957    184e   1:52:37  1:52:18  11,240 
   94   1076  Manfred Beuker             Ureterp               1966    185e   1:52:38  1:52:12  11,238 
   95    208  Albert de Ruiter           Leeuwarden            1971    187e   1:53:22  1:53:13  11,165 
   96     75  Bauke Keekstra             Dokkum                1960    189e   1:54:17  1:53:54  11,076 
   97     32  Johan Tamminga             Jelsum                1951    191e   1:54:54  1:54:32  11,016 
   98      5  Jan Panhuis                Leeuwarden            1946    194e   1:55:52  1:55:38  10,924 
   99    247  Bauke de Jong              Goutum                1955    195e   1:56:38  1:56:25  10,852 
  100     74  Ruud Glas                  Wirdum Fr             1963    196e   1:56:41  1:56:17  10,848 
  101    133  Henk Stienstra             Drachten              1966    197e   1:56:50  1:56:35  10,834 
  102    162  Ronald Planting            Leeuwarden            1954    198e   1:56:51  1:56:30  10,832 
  103    295  Feike Politiek             Leeuwarden            1966    199e   1:56:58  1:56:30  10,822 
  104    291  Jurgen van der Wal         Leeuwarden            1971    200e   1:57:09  1:56:49  10,805 
  105     80  Jan de Heer                Loppersum             1949    201e   1:57:12  1:56:50  10,800 
  106     50  Watze van der Meer         Leeuwarden            1948    202e   1:57:26  1:57:14  10,779 
  107     92  Lex Brijs                  Amsterdam             1957    204e   1:57:38  1:57:26  10,760 
  108     22  Wybrand de Groot           Veenwouden            1956    205e   1:58:08  1:57:50  10,715 
  109     61  Sible van der Meer         Wijtgaard             1949    208e   1:58:31  1:58:19  10,680 
  110     63  Gerben Glas                Leeuwarden            1947    212e   1:59:22  1:58:54  10,604 
  111    176  Jan Hubers                 Goutum                1951    214e   1:59:46  1:59:41  10,569 
  112    206  Tjitte de Vries            Oranjewoud            1968    219e   2:01:46  2:01:35  10,395 
  113    209  Cor Viëtor                 Gytsjerk              1951    220e   2:01:46  2:01:36  10,395 
  114     52  Cor Kloostra               Mantgum               1963    225e   2:05:16  2:04:53  10,105 
  115    205  Benne Vellema              Reitsum               1958    226e   2:05:59  2:05:45  10,047 
  116    237  Piet Sikkema               Grou                  1961    227e   2:06:00  2:05:41  10,046 
  117    219  Waling de Valk             Leeuwarden            1953    230e   2:07:02  2:06:51   9,964 
  118     64  Jippe Bokma                Leeuwarden            1949    233e   2:10:13  2:09:59   9,720 
  119    122  Reinder Sinnema            Leeuwarden            1958    237e   2:21:58  2:21:31   8,916 
  120    199  Johan Siemensma            Leeuwarden            1954    238e   2:33:41  2:33:24   8,236

           Opmerkingen over uitslag naar sytze.wetting@hetnet.nl



		   
		   Sponsor: Friesland Campina