Condensloop 2002



UITSLAG HALVE MARATHON CONDENSLOOP 06.04.2002

Nr. N A A M                   Vereniging/     Categorie  Gelopen
                               Woonplaats                 tijd
         
  1 Willem Faber              AV '55          Heren      1.11.02
  2 Rudy Sinnema              Lionitas        Heren      1.13.58
  3 Jan de Lange              Start '78       Hr 50+     1.15.54
  4 Rene van Kaam             Lionitas        Hr 40+     1.16.03
  5 Jan Boonstra              Horror          Hr 40+     1.16.17
  6 Martin Ketellapper        De Delvers      Heren      1.17.06
  7 Stefan van der Pols       Vogelenzang     Recreant   1.17.24
  8 Klaas Zijlstra            AV '55          Heren      1.17.41
  9 Auke Postma               Lionitas        Hr 40+     1.18.06
 10 Kosta Poltavets           AV '55          Hr 40+     1.18.52
 11 Saco Hemstra              S.V. Friesland  Heren      1.19.29
 12 Folkert Sinnema           Warga           Recreant   1.22.02
 13 Dirk Muizer               S.V. Friesland  Hr 40+     1.22.15
 14 Willi-Jan Veltman         Leeuwarden      Recreant   1.22.19
 15 Huib-Jan Imbens           S.V. Friesland  Hr 40+     1.22.52
 16 Jasper Keizer             S.V. Friesland  Hr 40+     1.24.07
 17 Marc Rooding              Goutum          Personeel  1.24.24
 18 Ed v/d Steeg              S.V. Friesland  Hr 40+     1.24.35
 19 Hielke Schaper            S.V. Friesland  Hr 40+     1.24.51
 20 Karst Anema               S.V. Friesland  Hr 50+     1.25.37
 21 Adrie Boermans            Warga           Recreant   1.26.11
 22 Jan Brink                 S.V. Friesland  Heren      1.26.55
 23 Koen Kiestra              S.V. Friesland  Hr 50+     1.27.10
 24 Yvonne Kassenberg         S.V. Friesland  Dames      1.27.14
 25 Duco Zijlstra             S.V. Friesland  Hr 40+     1.27.21
 26 Robert Korte              Leeuwarden      Recreant   1.27.40
 27 Kagabo Smis               Ferwert         Recreant   1.27.59
 28 Tjalling Westra           S.V. Friesland  Hr 40+     1.28.18
 29 Chris Draijer             Impala          Hr 40+     1.28.18
 30 Bob van der Weg           AV '55          Heren      1.28.38
 31 Arie Smedinga             S.V. Friesland  Hr 50+     1.28.49
 32 Sido Martens              Leeuwarden      Recreant   1.28.59
 33 Aise Bouma                Kimswert        Recreant   1.29.06
 34 Jan Lunshof               S.V. Friesland  Hr 40+     1.29.24
 35 Klaas Keizer              S.V. Friesland  Hr 40+     1.29.26
 36 Wennie Brouwer            Oosterend       Heren      1.29.53
 37 Cor Wijnja                AV '55          Hr 40+     1.30.42
 38 Pieter Tjeerdsma          Wartena         Recreant   1.31.26
 39 Daan v/d Geest            S.V. Friesland  Hr 40+     1.31.41
 40 Herman Geritz             S.V. Friesland  Hr 40+     1.31.52
 41 Jan Annema                Warga           Recreant   1.31.57
 42 Paul Neven                Leeuwarden      Recreant   1.32.07
 43 Ele Boskma                S.V. Friesland  Hr 60+     1.32.18
 44 Jos Tempelman             Leeuwarden      Recreant   1.32.40
 45 Wietse Jonker             Wommels         Recreant   1.33.02
 46 Johan Salverda            Gytsjerk        Recreant   1.33.14
 47 Joop Liefrink             Leeuwarden      Recreant   1.33.31
 48 Johan Jorritsma           Horror          Heren      1.34.01
 49 Leo van Herksen           S.V. Friesland  Hr 40+     1.34.13
 50 Albert Huisman            St. Annaparochi Recreant   1.34.14
 51 Jildert Andringa          Oenkerk         Personeel  1.34.26
 52 Otto de Boer              Leeuwarden      Recreant   1.35.36
 53 Ed de Boer                Deersum         Recreant   1.35.36
 54 Thea Glashouwer           Lionitas        Dames      1.35.54
 55 Inge van Schaick          Lionitas        Dm 35+     1.35.54
 56 Martin de Boer            Leeuwarden      Recreant   1.36.19
 57 Siebren Jan Jasper        Leeuwarden      Recreant   1.37.17
 58 Doeke Posthuma de Boer    Leiderdorp      Recreant   1.37.34
 59 Johan Beintema            Leeuwarden      Recreant   1.37.51
 60 Rudi Ten                  S.V. Friesland  Hr 60+     1.37.56
 61 Bouwe van der Steeg       Leeuwarden      Recreant   1.38.04
 62 Louke Berretty            Heerenveen      Recreant   1.38.08
 63 Marcel Copini             Leeuwarden      Recreant   1.38.10
 64 Johan Zwerver             Leeuwarden      Recreant   1.38.47
 65 Frans Feijen              Leeuwarden      Recreant   1.38.50
 66 Erik Bakker               Oosterbierum    Recreant   1.41.01
 67 Bote Yntema               Grou            Recreant   1.41.45
 68 Edseh Sambro              Athlon          Hr 50+     1.41.49
 69 Elly Bijlsma              Heerenveen      Recreant   1.41.49
 70 Cor Zeepmans              Goutum          Recreant   1.41.49
 71 Rijk Groenhof             Impala          Hr 40+     1.42.00
 72 Wim Jansen                Sneek           Recreant   1.42.00
 73 Klaas Jasper              Berlikum        Recreant   1.42.06
 74 Hans Breuker              Leeuwarden      Recreant   1.42.17
 75 Willem Broersma           Heerhugowaard   Recreant   1.42.18
 76 Henk Muller               Marssum         Recreant   1.42.18
 77 Koos Pietersma            Lionitas        Hr 60+     1.42.20
 78 Aad van der Windt         Leeuwarden      Recreant   1.42.36
 79 Johan Tamminga            Jelsum          Recreant   1.42.40
 80 Jeannemiek Miltenburg     Hijlaard        Recreant   1.42.44
 81 Willy Heidinga            Leeuwarden      Dm 35+     1.42.50
 82 Piet de Vos               A.V. Nop        Hr 50+     1.42.51
 83 Jan Kalsbeek              Stiens          Recreant   1.42.54
 84 Harm de Boer              Opeinde         Recreant   1.42.56
 85 Willie Muizer             S.V. Friesland  Dm 45+     1.42.58
 86 Wieger van Keulen         Leeuwarden      Recreant   1.43.18
 87 Mark van der Zee          Drachten        Recreant   1.43.24
 88 Cees Kamminga             Leeuwarden      Recreant   1.43.26
 89 Jelle Luinstra            Dronrijp        Recreant   1.43.30
 90 Henk Jepma                Stiens          Recreant   1.43.54
 91 Wim Mulder                Stiens          Recreant   1.43.58
 92 Pieter Joustra            Leeuwarden      Recreant   1.44.04
 93 Martin den Heijer         Heerenveen      Recreant   1.44.19
 94 Rinze Kootstra            S.V. Friesland  Hr 60+     1.44.26
 95 Anna Stein                Heerenveen      Recreant   1.44.28
 96 Hylke Flameling           Menaldum        Recreant   1.44.36
 97 Eric Edema                Invictus        Hr 60+     1.44.38
 98 Jan Zondag                Leeuwarden      Recreant   1.44.46
 99 Cees van den Berg         Leeuwarden      Recreant   1.44.53
100 Gerard Houbein            Franeker        Recreant   1.44.56
101 Peter Faber               Workum          Recreant   1.44.59
102 Klaas Tadema              Leeuwarden      Personeel  1.45.20
103 Tycho Olgers              Leeuwarden      Recreant   1.45.28
104 Tjalling de Vries         Leeuwarden      Recreant   1.45.28
105 Watze J. van der Meer     Wirdum          Recreant   1.45.54
106 Jan van der Wal           Stiens          Recreant   1.46.04
107 Femme de Bruin            Leeuwarden      Personeel  1.46.37
108 Jan Lavooij               Impala          Hr 50+     1.46.52
109 Joop Boonstra             Leeuwarden      Personeel  1.47.02
110 Piet Deen                 S.V. Friesland  Hr 60+     1.47.21
111 Piet van der Heide        Beetgumermolen  Recreant   1.47.28
112 Jacob Dijkstra            Beetgumermolen  Recreant   1.47.28
113 Gerrit B. Gildemacher     Leeuwarden      Recreant   1.47.32
114 Jan van der Hoek          S.V. Friesland  Hr 50+     1.47.42
115 Wim Eizenga               Leeuwarden      Recreant   1.49.44
116 Derco van Pol             Beetsterzwaag   Personeel  1.50.35
117 Pieter Cremer             Gorredijk       Recreant   1.51.13
118 Jippe Boksma              Leeuwarden      Personeel  1.51.18
119 Rein Baarsma              Leeuwarden      Recreant   1.51.52
120 Hilda v/d Veen            Jelsum          Recreant   1.51.59
121 Jan Panhuis               Leeuwarden      Recreant   1.52.00
122 Keimpe Vlietstra          Hallum          Recreant   1.52.00
123 Peter Braakman            Bergum          Recreant   1.52.17
124 Hendrik Hiemstra          Franeker        Recreant   1.53.12
125 Peter Glas                St. Annaparochi Recreant   1.53.13
126 Lambertha Busman          Wirdum          Recreant   1.53.25
127 Hester Groenveld          Lionitas        Dames      1.53.26
128 Mark Stuijt               Leeuwarden      Recreant   1.53.32
129 Jeffrey Robbers           Leeuwarden      Recreant   1.53.43
130 Jaap Rinsma               Kootstertille   Recreant   1.54.57
131 Jan Lindeboom             Leeuwarden      Recreant   1.55.56
132 Aante Nicolai             Stiens          Recreant   1.56.08
133 Hans den Hertog           Leeuwarden      Recreant   1.56.22
134 Sible v/d Meer            Wytgaard        Recreant   1.56.38
135 Foppe Huitema             Snikzwaag       Recreant   1.56.57
136 Chris Fahner              Leeuwarden      Recreant   1.57.27
137 Ronald Dickhoff           Leeuwarden      Recreant   1.57.57
138 Sipke Glas                Leeuwarden      Recreant   1.58.17
139 Gijs Honing               Blokker         Recreant   1.58.40
140 Jan de Heer               Loppersum       Recreant   2.00.46
141 Nico Lute                 Castricum       Recreant   2.00.57
142 Klaas Feenstra            Leeuwarden      Recreant   2.04.23
143 Christa Joustra           Leeuwarden      Recreant   2.04.51
144 Alle Broersma             Drachten        Recreant   2.04.57
145 Marianne Tanahatoe        Leeuwarden      Recreant   2.06.36
146 Piet Rodenhuis            Leeuwarden      Recreant   2.09.42
147 Matthijs Verkuijl         Sneek           Recreant   2.11.14
148 Horst Schulz              Leeuwarden      Recreant   2.11.52
149 Anita Fontein             Leeuwarden      Recreant   2.12.57
150 Siebren Jasper            Oldeboorn       Recreant   2.22.09
151 Christine Marinussen      Wijtgaard       Recreant   2.22.25








UITSLAG 10 KM CONDENSLOOP 06.04.2002

De scherpe tijden duiden niet op een snel parcours of 
snelle atleten, maar een aantal atleten heeft een 
afwijkende route genomen.
Het is ondoenlijk om uit te zoeken wie wat heeft gelopen,
zodat we de uitslag geven volgens tijd van aankomst. 
Een ieder weet wel of hij goed of fout heeft gelopen.
De exacte afstand van de 10 KM was 10.286 m

Nr. N A A M                   Woonplaats            Tijd
 
  1 Pieter Talsma             Warten               31.21
  2 Cor de Vries              Leeuwarden           31.23
  3 Johannes van der Veen     Goutum               31.53
  4 Cor Wetting               Leeuwarden           32.13
  5 Teatse Tichelaar          Harlingen            32.29
  6 Cor Appelman              Wirdum               33.05
  7 Arjen Lettinga            Leeuwarden           33.06
  8 Geart Sierd van der Zee   Kollum               33.21
  9 Cor van Sluis             Franeker             33.56
 10 Gerrit Kramer             Bolsward             34.23
 11 Johan Meinsma             Leeuwarden           34.37
 12 Harry Schaafsma           Leeuwarden           35.47
 13 Gerrit Jepma              Drachten             36.42
 14 Gerard Jansma             Leeuwarden           36.54
 15 Jacob van der Ley         leeuwarden           36.55
 16 Marco Bokkers             Hardegarijp          37.09
 17 Gerrit Visser             Wouterswoude         37.14
 18 Geert Jan Bosma           Leeuwarden           37.16
 19 Jacinta Fancel            Leeuwarden           37.17
 20 Klaas Muller              Hurdegarijp          37.42
 21 Ellen Kuipers             Leeuwarden           37.44
 22 Frouke Feenstra           Leeuwarden           37.44
 23 Jan Meijer                Leeuwarden           37.58
 24 Casper de Kievit          Dronrijp             38.01
 25 Abdelkader Ben Boudjeman  Leeuwarden           38.09
 26 Friso de Boer             Leeuwarden           38.14
 27 Jelle Postma              Kollum               38.29
 28 Jaap Bruynzeel            Lekkum               38.59
 29 Marit Houtsma             Ried                 39.14
 30 Eite Everts               Roden                39.29
 31 Jan Lettinga              Terschelling         40.04
 32 Jelle Kazimier            Leeuwarden           40.37
 33 Harold Hofenk             Leeuwarden           40.37
 34 Erik Scholte              Leeuwarden           41.24
 35 Christiaan Hallers        Groningen            42.15
 36 Nico Jan Hoekstra         leeuwarden           42.15
 37 Inge Wulffele             Leeuwarden           42.52
 38 Dick Henkes               Leeuwarden           43.01
 39 Hella Yntema              Bolsward             43.42
 40 Eeuwe Drijfhout           Goutum               44.03
 41 Jan Steenstra             Joure                45.26
 42 Martijn Bakker            Leeuwarden           45.31
 43 Jacob de Groot            Leeuwarden           45.43
 44 Fedde Steenstra           Heerenveen           46.08
 45 Tjipke Tasma              Leeuwarden           46.12
 46 Dirk de Vries             Hurdegarijp          46.38
 47 Richard Koerts            Groningen            46.44
 48 Roelof Elzinga            Dokkum               47.08
 49 Bart Krol                 Leeuwarden           48.06
 50 Sjoerd Holtrop            Leeuwarden           48.38
 51 Jan Feenstra              Leeuwarden           48.53
 52 Rommert Glazema           Damwoude             49.06
 53 Geert Boesjes             Warga                49.54
 54 Edwin Deelstra            Leeuwarden           50.00
 55 Ria van der Schoot        Goutum               50.07
 56 Jan Zwerver               Dronrijp             50.43
 57 Tjeerd Nijman             Goutum               50.52
 58 Walther Stikvoort         Assen                51.23
 59 Pieter van der Veer       Dronrijp             51.25
 60 Sjors Tissingh            Leeuwarden           51.30
 61 Anita van Zutphen         Stiens               51.31
 62 Dirk Venema               Leeuwarden           51.33
 63 Jouke Andringa            Heerenveen           51.33
 64 Tineke van der Meer       Leeuwarden           51.43
 65 Jurjen Stellingwerf       Ryptsjerk            51.43
 66 Herman Deems              Leeuwarden           52.19
 67 Laura Kamminga            Heerenveen           52.29
 68 Meike Zijlstra            Jorwert              52.31
 69 Maaike Hornstra           Jellum               52.32
 70 Anke Wieringa             Leeuwarden           52.44
 71 Marita Lagerwerf-Edema    Oosterwolde          52.52
 72 Arnold Schuil             Leeuwarden           53.05
 73 Djurre Johannen           Oenkerk              53.14
 74 Cor Veenstra              Beetgumermolen       53.18
 75 Gerrit de Jong            Leeuwarden           53.33
 76 Klaas Duits               Sneek                53.46
 77 Edo Eisma                 Goutum               53.50
 78 Tieme ten Berge           Leeuwarden           53.53
 79 Frits de Munck            Leeuwarden           54.09
 80 Iris Koorn                Leeuwarden           54.10
 81 Wim le Fevre              Boksum               54.13
 82 Jeannet Huitema           Leeuwarden           54.14
 83 Frank Zoete               Leeuwarden           54.15
 84 Lina Pol                  Leeuwarden           54.26
 85 Hendrie Douma             Leeuwarden           54.46
 86 John Duivensteijn         Leeuwarden           55.12
 87 Peter Kraak               Oosterwolde          55.16
 88 Anneke Sytsma             Leeuwarden           55.16
 89 Jan Iedema                Leeuwarden           55.36
 90 Egbert Geertsma           Groningen            55.41
 91 Astrid Zijlstra           Lekkum               55.51
 92 Peter Velt                Stiens               56.16
 93 Tineke de Jong v/d Zee    Stiens               56.32
 94 Adriaan Bruynzeel         Akkrum               56.44
 95 Fransien Kuiken-Haitsma   St Annaparochie      56.44
 96 Dick Nagelkorte           Brantgum             57.15
 97 Sharareh Farmari          Leeuwarden           57.28
 98 Renze Zwerver             Leeuwarden           57.32
 99 Marlous van Zutphen       Stiens               57.33
100 Mohammed Farmari          Leeuwarden           57.43
101 Simon Wartena             Leeuwarden           57.48
102 Ramzy Abou Hassan         Leeuwarden           57.49
103 Thea Monsma               Heerenveen           58.10
104 Cor Woudenberg            Leeuwarden           58.15
105 Douwe Schaafsma           Leeuwarden           58.15
106 Siske van Oostrum         Leeuwarden           58.20
107 Betty Nagelhout           Grou                 58.45
108 Jose Baas-Zondag          Grou                 59.01
109 Brigitte Feenstra         Leeuwarden           59.11
110 Meindert Roosjen          Leeuwarden           59.15
111 Cornelis Visser           Leeuwarden           59.18
112 Als van der Wal           Grou                 59.24
113 Miranda Hornstra          Wergea               59.25
114 Dennis Dijkstra           Leeuwarden           59.49
115 Ingrid le Fevre           Deinum             1.00.07
116 Janneke Toussaint         Leeuwarden         1.00.37
117 Bouke Steensma            Leeuwarden         1.01.05
118 Bouke Steensma            Leeuwarden         1.01.05
119 Irma Vennema              Hijum              1.01.32
120 Jolly van Dijk            Boksum             1.01.40
121 Gerrit Hottinga           Leeuwarden         1.02.17
122 Atje Langeraap            Leeuwarden         1.02.25
123 Pieter Glazema            Akkrum             1.02.37
124 Renate Tempelman          Leeuwarden         1.03.22
125 Anneke Veldtman           Leeuarden          1.03.26
126 Jan de Jong               Bolsward           1.03.38
127 Helga Boekhout            Leeuwarden         1.03.47
128 Saapke van der Meer       Leeuarden          1.04.22
129 Froukje Goudberg          Boksum             1.04.35
130 Frans vd Werff            Leeuwarden         1.04.45
131 Hilly Olde Olthof         Leeuwarden         1.05.37
132 Appie Kuipers             Leeuwarden         1.07.20
133 Henk Spoelman             Nw-Roden           1.07.52
134 Patrick Dijkhuizen        Sneek              1.07.57
135 Douwe Pitstra             Leeuwarden         1.08.05
136 Adri Sluis                Leeuwarden         1.08.17
137 Thera Lulf                Leeuwarden         1.08.17
138 Margreet Jousma           Leeuwarden         1.09.19
139 Ingrid van Delden         Leeuwarden         1.09.47
140 Jolanda Bokma             Leeuwarden         1.12.42
141 Roy Bruno                 Leeuwarden         1.12.43
142 Richtsje Appelman deGroot Wirdum             1.13.59
143 Freek Leeuwen             Leeuwarden         1.16.18
144 Wybren Visser             Harlingen          1.40.08



UITSLAG 3 KM CONDENSLOOP 06.04.2002.
(exacte afstand 2.965 m)

Nr. N A A M                   Woonplaats             Tijd
                    
  1 Rik Bruinsma              Leeuwarden    9 jr    13.33
  2 Patrick Sinnema           Leeuwarden    8 jr    13.34
  3 Hanneke Hofman            Cornjum      14 jr    13.48
  4 Piet Bruinsma             Leeuwarden   37 jr    14.05
  5 Hans Hilverda             Dronrijp     14 jr    15.12
  6 Femke v.d. Meer           Leeuwarden   12 jr    15.12
  7 Elsa Mulder               Leeuwarden    8 jr    16.09
  8 Eddy Boonstra             Leeuwarden   10 jr    16.57
  9 Rob Boonstra              Leeuwarden   14 jr    16.58
 10 Vincent Glas              Leeuwarden   13 jr    18.56