Uitslagen Clubkampioenschappen

28-09-2013

Jongens pupillen C
StnrNaamgeb40m600mVerspringenBalwerpenptn
250Stijn van Deutekom20057.42.30.03.0813.331228 ptn
242Jort Oosterveld20058.02.32.02.7213.681044 ptn
247Duco v.d. Wal20057.62.34.12.319.07927 ptn
233Jens Aukema20058.32.50.12.0910.72707 ptn
203Hugo Caspers20068.63.06.32.207.65539 ptn
Meisjes pupillen C
StnrNaamgeb40m600mVerspringenBalwerpenptn
257Lisca van Gelder20057.52.30.42.9010.351115 ptn
202Mayke Ruige20067.62.47.22.5711.38944 ptn
252Jasmijm Langius20057.82.44.42.4510.48885 ptn
204Renske Drenten20059.72.27.82.7512.76839 ptn
244Sophie Kuiken20058.13.21.62.1210.22602 ptn
232Julia de Jager20068.63.12.42.356.32510 ptn
256Dione van Gelder20079.53.36.01.863.94210 ptn
Jongens pupillen B
StnrNaamgeb40m1000mVerspringenBalwerpenptn
207Mathijs Pietersma20046.74.15.93.2932.091752 ptn
258Melle Ketellapper20046.94.07.13.3019.641593 ptn
238Sander Reinders20046.94.19.93.5017.171541 ptn
206Ward Wijnia20047.94.55.12.4819.521058 ptn
Meisjes pupillen B
StnrNaamgeb40m1000mVerspringenBalwerpenptn
205Eline Ruige20047.34.20.32.8518.441348 ptn
230Indy van Bon20047.44.58.03.0513.671160 ptn
248Dana v.d. Wal20047.64.56.02.8812.691079 ptn
239Wietske van der Weg20047.24.52.92.838.881079 ptn
Jongens pupillen A
StnrNaamgeb60m1000mVerspringenBalwerpenptn
251Jort van Deutekom20028.83.46.34.0625.932052 ptn
237Hidde van Gelder20039.44.08.83.6517.481638 ptn
245Lourens Kooistra20029.94.10.13.1523.201534 ptn
209Koen Caspers200210.04.10.02.9926.161525 ptn
208David Korte20039.74.09.23.1518.191498 ptn
Meisjes pupillen A
StnrNaamgeb60m1000mVerspringenBalwerpenptn
249Sofia Draaijer20029.44.35.03.6012.891447 ptn
253Danore Langius200210.85.14.02.6414.82961 ptn
Jongens junioren D
StnrNaamgeb80m1000mHoogspringenDiscuswerpenptn
215Stefan Volbeda200011.43.55.11.2513.511458 ptn
210Harmen-Tjeerd Meijer200112.03.39.61.3010.771427 ptn
218Timme Bontes200012.13.53.81.3012.611382 ptn
217Justin Qiu200012.24.01.31.1015.261247 ptn
213Jamy Osinga200112.94.53.01.2011.87954 ptn
235Joost Smit200113.74.08.31.158.25904 ptn
214Joris Agtereek200113.74.08.61.009.96840 ptn
211Evan van der Voort200113.64.13.01.009.30815 ptn
259Remy Borawitz20004.16.01.056.58522 ptn
234Nils Aukema200114.35.16.00.008.99275 ptn
Meisjes junioren D
StnrNaamgeb60m600mHoogspringenDiscuswerpenptn
212Cicely Sille20018.82.15.31.3016.171509 ptn
236Anne Sikkema20019.22.10.11.3013.961437 ptn
219Rixt Tuinstra20009.12.07.81.259.341328 ptn
216Annika Huizing20009.92.09.51.2015.001280 ptn
Jongens junioren C
StnrNaamgeb100m800mHoogspringenDiscuswerpenptn
226Menno Robben199813.12.30.01.4523.432129 ptn
227Koen Agtereek199813.82.29.61.5522.052099 ptn
221Ruben Korte199913.22.51.61.4516.661808 ptn
220Wouter-Geert Meijer199914.63.00.01.2515.441395 ptn
225Mathieu Meijer199816.32.54.61.1022.461289 ptn
222Jeppe Bandringa199915.73.01.11.15984 ptn
Meisjes junioren C
StnrNaamgeb80m600mHoogspringenDiscuswerpenptn
223Ellis Mourits199912.42.08.91.2012.381253 ptn
224Linda Kramer199913.62.32.40.9011.60686 ptn
Jongens junioren B
StnrNaamgeb100m800mVerspringenKogelstotenptn
Meisjes junioren B
StnrNaamgeb200m800mVerspringenKogelstotenptn
254Jacqueline Meijer199628.64.417.581499 ptn
Jongens junioren A
StnrNaamgeb100m800mVerspringenKogelstotenptn
Meisjes junioren A
StnrNaamgeb100m800mVerspringenKogelstotenptn
Mannen Senioren
StnrNaamgeb200m1500mVerspringenHoogspringenKogelstotenDiscuswerpenptn
246Wybren Nauta199127.56.02.81.258.2721.301195 ptn
Vrouwen Senioren
StnrNaamgeb200m1500mVerspringenHoogspringenKogelstotenDiscuswerpenptn
Mannen Masters
StnrNaamgeb200m1500mVerspringenHoogspringenKogelstotenDiscuswerpenptn
255Erwin Alberda197025.51.608.6530.641835 ptn
231Jaap Liefting196129.26.22.41.358.7426.461292 ptn
243Sjouke Nauta195529.21.308.8420.601040 ptn
229Fokke Draaijer196328.46.24.91.507.4112.58988 ptn
240Tjeerd v.d. Meulen196435.27.59.21.308.2420.53751 ptn
241Jan Jepma195529.75.67309 ptn
Vrouwen Masters
StnrNaamgeb200m1500mVerspringenHoogspringenKogelstotenDiscuswerpenptn
228Debora Peter197533.46.26.73.496.371140 ptn