Uitslagen Sluitingswedstrijd

24-09-2011


Jongens pupillen C
StnrNaamgeb40mVerspringenBalwerpenptn
113Daan Bijdevaate20037.13.2118.71 1139 ptn
99Justin Boes20037.23.0620.321112 ptn
72Hessel mini Bakker20057.62.8027.161074 ptn
114Leon Polman20037.82.8923.82 1016 ptn
73Mathijs mini Pietersma20047.42.7619.11997 ptn
120Jesper Kost20037.52.7317.06 941 ptn
160Florian van Dussen20037.92.5520.83891 ptn
270Jilke mini Oswald20057.52.7711.41855 ptn
121Olaf Okken20037.82.8013.90 853 ptn
71Melle mini Ketellapper20048.02.50 0 536 ptn
145Matthias mini Kan20048.82.325.01420 ptn

600m11 deelnemer(s)
129Spijker, Milan 25-05-2003Groningen Atletiek1.58.9min
160Dussen, Florian van2003Impala2.20.5min
121Okken, Olaf 2003De Sperwers2.29.2min
113Bijdevaate, Daan 02-04-2003Start '782.32.0min
73Pietersma, Mathijs mini27-01-2004Lionitas2.33.0min
72Bakker, Hessel mini2005Lionitas2.37.0min
114Polman, Leon 28-08-2003Start '782.47.0min
120Kost, Jesper 2003De Sperwers2.54.0min

Meisjes pupillen C
600m4 deelnemer(s)
46Stoppels, Danara Dewi 18-04-2003Fivelstreek2.14.1min
164Kramer, Vera mini2004Lionitas2.52.0min
96Ruige, Eline mini2004Lionitas2.57.0min
61Vlasblom, Karin mini2004Horror3.23.0min

StnrNaamgeb40mHoogspringenBalwerpenptn
46Danara Dewi Stoppels20036.81.0318.501202 ptn
61Karin mini Vlasblom20048.30.8511.95694 ptn
164Vera mini Kramer20048.20.607.20428 ptn
96Eline mini Ruige20048.50.656.90414 ptn

Jongens pupillen B
1000m5 deelnemer(s)
1112Kuiper, Jarno 12-01-2002Start '783.52.3min
269Deutekom, Jort van09-02-2002Lionitas3.57.4min
3144Kan, Joshua 2002Lionitas4.04.0min
445Voorwinde, Allard 24-02-2002Athleta4.11.0min

StnrNaamgeb40mVerspringenKogelstotenptn
69Jort van Deutekom20026.53.844.941434 ptn
45Allard Voorwinde20027.03.415.701287 ptn
112Jarno Kuiper20027.33.196.041204 ptn
56Teade Zijlstra20027.63.285.421128 ptn
144Joshua Kan20027.62.883.55913 ptn
70Raymon Pietersma20028.32.854.49866 ptn

Meisjes pupillen B
1000m13 deelnemer(s)
136Dokter, Sofie 19-12-2002Groningen Atletiek3.50.0min
137Biemans, Elle 25-07-2002Groningen Atletiek4.00.0min
138Leegwater, Isabeau 29-08-2002Groningen Atletiek4.00.0min
141Hoekstra, Julie 2002Jupiter4.10.0min
159Schuurman, Charlotte 2002Impala4.20.0min
87Hofstra, Elke 2002Lionitas4.22.0min
88Hoekstra, Madara 2001Lionitas4.24.0min
123Beilen, Sarah van2002De Sperwers4.27.0min
168Guikema, Meike 2002Jupiter4.30.0min
59Vlasblom, Hester 14-01-2002Horror4.36.0min
163Oosterbaan, Marrit 2002Impala4.39.0min
60Meeren, Karlijn van der22-06-2002Horror4.41.0min
106Kingma, Leandra 21-11-2002Spartacus4.51.0min

StnrNaamgeb40mHoogspringenKogelstotenptn
137Elle Biemans20027.01.054.761204 ptn
123Sarah van Beilen20027.21.054.421140 ptn
136Sofie Dokter20027.00.905.251127 ptn
163Marrit Oosterbaan20027.21.004.101079 ptn
138Isabeau Leegwater20027.61.004.251015 ptn
60Karlijn van der Meeren20027.60.954.03963 ptn
59Hester Vlasblom20027.70.804.86896 ptn
88Madara Hoekstra20017.40.952.57877 ptn
159Charlotte Schuurman20027.90.853.72814 ptn
106Leandra Kingma20028.00.903.19791 ptn
87Elke Hofstra20027.80.752.38641 ptn

Jongens pupillen A(1e jrs)
1000m7 deelnemer(s)
1165Meijer, Harmen Tjeerd 2001Lionitas3.49.0min
298Oswald, Gijs 10-03-2001Spartacus3.51.0min
3109Hermsen, Simon 2001Start '783.54.0min
4142Hiemstra, Arnold 2001Loopgroep H Veenker4.00.0min
541Nieland, Tim 21-09-2001Aquilo4.09.0min
6166Veenstra, Jurre 2001Lionitas4.39.0min
7162Polet, Johan 2001Impala4.50.0min

StnrNaamgeb60mVerspringenKogelstotenptn
98Gijs Oswald20019.63.747.091440 ptn
41Tim Nieland20019.63.395.931301 ptn
142Arnold Hiemstra200110.23.536.021244 ptn
97Alex Smits20019.93.195.931215 ptn
109Simon Hermsen200110.23.275.351150 ptn
162Johan Polet200110.43.235.701137 ptn
165Harmen Tjeerd Meijer200110.33.264.931105 ptn
166Jurre Veenstra200110.43.014.421007 ptn
66Jamy Osinga20010 ptn

Jongens pupillen A(2e jrs)
1000m5 deelnemer(s)
155Boer, Roman de01-09-2000Horror3.31.5min
2139Hoekstra, Ingmar 2000Jupiter3.40.3min
3110Mulder, Remco 06-04-2000Start '783.45.4min
4111Nijmeijer, Wolter 09-03-2000Start '785.31.0min
161Kooi, Jarin van der2000Impalamin

StnrNaamgeb60mVerspringenKogelstotenptn
161Jarin van der Kooi20008.94.398.761780 ptn
55Roman de Boer20009.43.616.711424 ptn
67Stefan Volbeda20009.53.455.521303 ptn
110Remco Mulder200010.43.366.851233 ptn
139Ingmar Hoekstra200010.03.205.771192 ptn
68Timme Bontes200011.02.985.09969 ptn
111Wolter Nijmeijer200013.62.484.71587 ptn

Meisjes pupillen A(1e jrs)
1000m6 deelnemer(s)
1140Guikema, Emy 11-06-2001Jupiter4.04.0min
286Sikkema, Anne 2001Lionitas4.14.0min
349Hoeven, Gytte van2001AV Heerenveen4.15.0min
490Vledder, Janne 2001Lionitas4.30.0min
85Nicolai, Suzanne 12-04-2001Lionitasmin
89Draayer, Sofia 2001Lionitasmin

StnrNaamgeb60mHoogspringenKogelstotenptn
86Anne Sikkema20019.51.256.821500 ptn
140Emy Guikema20019.31.255.071424 ptn
49Gytte van Hoeven200110.31.055.161130 ptn
89Sofia Draayer200110.71.054.621040 ptn
84Gwen Diepenmaat200111.01.054.971026 ptn
90Janne Vledder200111.91.104.07898 ptn
85Suzanne Nicolai200111.50.904.28809 ptn

Meisjes pupillen A(2e jrs)
1000m11 deelnemer(s)
52Kampen, Diewertje van15-10-2000Hollandia3.37.9min
118Kuiper, Thirza 14-02-2000Start '783.44.3min
135Schaaf, Marit van der28-09-2000Groningen Atletiek3.45.4min
93Biesebeek, Mare te30-04-2000Lionitas3.55.5min
103Kingma, Elyne-Laura 31-03-2000Spartacus4.07.0min
92Los, Rosa 21-03-2000Lionitas4.17.0min
119Scholten, Lisan 18-08-2000De Keien4.22.0min
95Lang, An de23-05-2000Lionitas4.28.0min
91Slotergraaf, Nicole 2000Lionitas4.36.0min
158Dekker, Rozemarijn 24-10-2000Impalamin
122Vis, Minette 12-06-2000De Sperwersdnfmin

StnrNaamgeb60mHoogspringenKogelstotenptn
103Elyne-Laura Kingma20009.41.258.031584 ptn
92Rosa Los20009.31.356.301575 ptn
167Bonne Cato Meijeraan20009.81.158.101450 ptn
94Tessa Zwart20009.71.156.631383 ptn
119Lisan Scholten200010.41.205.531251 ptn
158Rozemarijn Dekker200010.01.154.711215 ptn
104Sanne Bergsma200010.00.955.881147 ptn
135Marit van der Schaaf200010.21.005.391122 ptn
91Nicole Slotergraaf200010.41.054.731088 ptn
118Thirza Kuiper200010.40.955.821087 ptn
93Mare te Biesebeek200010.20.955.031062 ptn
95An de Lang200010.61.004.04973 ptn
52Diewertje van Kampen20009.76.17903 ptn
122Minette Vis200011.20.954.43892 ptn

Jongens junioren D
1000m4 deelnemer(s)
127Smeenge, Ruard 12-02-1998Groningen Atletiek3.03.6min
47Hoeven, Lars van06-06-1999AV Heerenveen3.20.8min
126Wijman, Amaru 28-09-1999Groningen Atletiek3.21.9min
63Deutekom, Niels van22-11-1999Lionitas3.40.6min

80m5 deelnemer(s)
125Slagers, Hugo 28-08-1998Groningen Atletiek10.5sec
156Negenman, Rense 12-06-1998Impala11.1sec
47Hoeven, Lars van06-06-1999AV Heerenveen11.2sec
63Deutekom, Niels van22-11-1999Lionitas11.6sec
108Boes, Kevin 04-03-1999Start '7812.7sec

kogel6 deelnemer(s)
125Slagers, Hugo 28-08-1998Groningen Atletiek10.75m
47Hoeven, Lars van06-06-1999AV Heerenveen7.95m
108Boes, Kevin 04-03-1999Start '787.43m
157Smeman, Sven 05-04-2004Impala6.22m
64Meijer, Mathieu 08-07-1998Lionitas6.13m
65Schuringa, Patrick 1998Lionitasm

ver7 deelnemer(s)
1125Slagers, Hugo 28-08-1998Groningen Atletiek4.61m
247Hoeven, Lars van06-06-1999AV Heerenveen4.25m
3108Boes, Kevin 04-03-1999Start '783.92m
463Deutekom, Niels van22-11-1999Lionitas3.84m
5156Negenman, Rense 12-06-1998Impala3.65m
6157Smeman, Sven 05-04-2004Impala3.59m
764Meijer, Mathieu 08-07-1998Lionitas3.35m

discus5 deelnemer(s)
1125Slagers, Hugo 28-08-1998Groningen Atletiek21.77m
2108Boes, Kevin 04-03-1999Start '7820.86m
347Hoeven, Lars van06-06-1999AV Heerenveen19.91m
464Meijer, Mathieu 08-07-1998Lionitas13.61m
65Schuringa, Patrick 1998Lionitasm

Meisjes junioren D
600m10 deelnemer(s)
51Kampen, Jetske van28-12-1998Hollandia1.43.3min
44Wonink, Anneloes 06-04-1999Aquilo1.54.1min
79Bakker, Paola 18-11-1999Lionitas1.58.1min
77Lukkes, Joska 12-05-1999Lionitas1.59.0min
57Vlasblom, Marije 14-01-1999Horror2.04.0min
83Neijenhuis, Rianne 1999Lionitas2.16.0min
102Leistra, Mara 13-09-1999Spartacus2.18.0min
134Leegwater, Romylie 29-01-1999Groningen Atletiek2.23.0min
81Hoek, Julia 14-07-1999Lionitas2.26.0min
82Draayer, Kenza 1999Lionitas2.28.0min

discus4 deelnemer(s)
158Zijlstra, Katinka 15-11-1999Horror22.18m
2154Wagenaar, Jasmijn 23-07-1998Impala18.58m
3134Leegwater, Romylie 29-01-1999Groningen Atletiek15.10m
451Kampen, Jetske van28-12-1998Hollandia13.72m

kogel14 deelnemer(s)
58Zijlstra, Katinka 15-11-1999Horror10.26m
154Wagenaar, Jasmijn 23-07-1998Impala8.94m
133Agbie, Efe 17-03-1998Groningen Atletiek8.72m
155Reekers, Jorien 01-01-1999Impala7.86m
79Bakker, Paola 18-11-1999Lionitas7.84m
77Lukkes, Joska 12-05-1999Lionitas7.54m
57Vlasblom, Marije 14-01-1999Horror7.46m
76Lourencia, Da´nne 1999Lionitas6.99m
134Leegwater, Romylie 29-01-1999Groningen Atletiek6.04m
80Mouris, Ellis 1999Lionitas6.00m
81Hoek, Julia 14-07-1999Lionitas5.59m
82Draayer, Kenza 1999Lionitas5.00m
78Kramer, Linda 12-02-1999Lionitas4.49m
44Wonink, Anneloes 06-04-1999Aquilom

60m17 deelnemer(s)
133Agbie, Efe 17-03-1998Groningen Atletiek8.7sec
48Brink, Karlijn ten06-04-1998AV Heerenveen8.7sec
44Wonink, Anneloes 06-04-1999Aquilo8.8sec
154Wagenaar, Jasmijn 23-07-1998Impala8.9sec
79Bakker, Paola 18-11-1999Lionitas8.9sec
58Zijlstra, Katinka 15-11-1999Horror8.9sec
155Reekers, Jorien 01-01-1999Impala9.0sec
102Leistra, Mara 13-09-1999Spartacus9.2sec
77Lukkes, Joska 12-05-1999Lionitas9.2sec
83Neijenhuis, Rianne 1999Lionitas9.4sec
57Vlasblom, Marije 14-01-1999Horror9.4sec
80Mouris, Ellis 1999Lionitas9.5sec
76Lourencia, Da´nne 1999Lionitas9.5sec
82Draayer, Kenza 1999Lionitas10.0sec
78Kramer, Linda 12-02-1999Lionitas10.2sec
134Leegwater, Romylie 29-01-1999Groningen Atletiek10.6sec
81Hoek, Julia 14-07-1999Lionitas10.6sec

60m - 1/2 finale12 deelnemer(s)
154Wagenaar, Jasmijn 23-07-1998Impala8.7sec
48Brink, Karlijn ten06-04-1998AV Heerenveen8.7sec
79Bakker, Paola 18-11-1999Lionitas8.7sec
133Agbie, Efe 17-03-1998Groningen Atletiek8.7sec
58Zijlstra, Katinka 15-11-1999Horror9.0sec
44Wonink, Anneloes 06-04-1999Aquilo9.2sec
155Reekers, Jorien 01-01-1999Impala9.2sec
57Vlasblom, Marije 14-01-1999Horror9.3sec
77Lukkes, Joska 12-05-1999Lionitas9.3sec
102Leistra, Mara 13-09-1999Spartacus9.5sec
76Lourencia, Da´nne 1999Lionitas9.7sec
83Neijenhuis, Rianne 1999Lionitas9.9sec

60m - finale6 deelnemer(s)
1133Agbie, Efe 17-03-1998Groningen Atletiek8.7sec
248Brink, Karlijn ten06-04-1998AV Heerenveen8.8sec
3154Wagenaar, Jasmijn 23-07-1998Impala8.9sec
479Bakker, Paola 18-11-1999Lionitas9.0sec
5155Reekers, Jorien 01-01-1999Impala9.1sec
658Zijlstra, Katinka 15-11-1999Horror9.1sec

ver14 deelnemer(s)
48Brink, Karlijn ten06-04-1998AV Heerenveen4.36m
44Wonink, Anneloes 06-04-1999Aquilo4.26m
79Bakker, Paola 18-11-1999Lionitas4.08m
133Agbie, Efe 17-03-1998Groningen Atletiek3.90m
57Vlasblom, Marije 14-01-1999Horror3.87m
77Lukkes, Joska 12-05-1999Lionitas3.85m
155Reekers, Jorien 01-01-1999Impala3.85m
58Zijlstra, Katinka 15-11-1999Horror3.80m
80Mouris, Ellis 1999Lionitas3.58m
51Kampen, Jetske van28-12-1998Hollandia3.36m
83Neijenhuis, Rianne 1999Lionitas3.28m
134Leegwater, Romylie 29-01-1999Groningen Atletiek3.20m
82Draayer, Kenza 1999Lionitas2.81m
81Hoek, Julia 14-07-1999Lionitas2.73m

Jongens junioren C
800m3 deelnemer(s)
1107Boer, Tim de16-01-1996Start '782.13.1min
2152Postma, Justin 29-04-1997Impala2.17.0min
362Veen, Jelmer van der24-11-1997Lionitas2.22.0min

speer6 deelnemer(s)
148Casse, Leon 06-05-1996HAC '6338.68m
53Zijlstra, Wout25-11-1997Horror37.15m
153Hoogterp, Rodney 24-02-1997Impala32.31m
150Meekma, Markus 25-02-1997Impala31.82m
54Boersma, Folkert 28-05-1996Horror27.61m
124Vries, Tim de04-12-1997Groningen Atletiekm

kogel4 deelnemer(s)
153Zijlstra, Wout25-11-1997Horror12.87m
2150Meekma, Markus 25-02-1997Impala12.70m
3149Moleman, Yorick 19-09-1996Impala10.48m
454Boersma, Folkert 28-05-1996Horror10.00m

hoog4 deelnemer(s)
1153Hoogterp, Rodney 24-02-1997Impala1.70m
2151Reekers, Sibren 30-05-1997Impala1.60m
353Zijlstra, Wout25-11-1997Horror1.50m
4124Vries, Tim de04-12-1997Groningen Atletiek1.50m

ver6 deelnemer(s)
1150Meekma, Markus 25-02-1997Impala5.46m
2153Hoogterp, Rodney 24-02-1997Impala5.43m
3148Casse, Leon 06-05-1996HAC '635.26m
4151Reekers, Sibren 30-05-1997Impala4.94m
5124Vries, Tim de04-12-1997Groningen Atletiek4.50m
53Zijlstra, Wout25-11-1997Horrorm

100m5 deelnemer(s)
148Casse, Leon 06-05-1996HAC '6311.8sec
150Meekma, Markus 25-02-1997Impala12.2sec
149Moleman, Yorick 19-09-1996Impala13.0sec
124Vries, Tim de04-12-1997Groningen Atletieksec
53Zijlstra, Wout25-11-1997Horrorsec

Meisjes junioren C
speer8 deelnemer(s)
50Kampen, Floortje van14-03-1997Hera26.92m
43Wonink, Henderyke 12-07-1996Aquilo26.58m
75Paardenkooper, Manya 14-09-1996Lionitas24.08m
74Meijer, Jacqueline 23-06-1996Lionitas23.77m
271Jong, Nynke de1997Spartacus23.52m
131Scholtens, Marjolein 02-03-1997Groningen Atletiek21.41m
272Herrema, Lianne 1997Lionitas16.11m
115Nijmeijer, Geesje 15-11-1996Start '7810.65m

hoog4 deelnemer(s)
175Paardenkooper, Manya 14-09-1996Lionitas1.45m
2272Herrema, Lianne 1997Lionitas1.35m
3143Leistra, Mara 1997Spartacus1.35m
474Meijer, Jacqueline 23-06-1996Lionitas1.35m

ver5 deelnemer(s)
143Wonink, Henderyke 12-07-1996Aquilo5.10m
274Meijer, Jacqueline 23-06-1996Lionitas4.17m
3131Scholtens, Marjolein 02-03-1997Groningen Atletiek4.15m
4272Herrema, Lianne 1997Lionitas4.00m
5115Nijmeijer, Geesje 15-11-1996Start '783.35m

kogel3 deelnemer(s)
1131Scholtens, Marjolein 02-03-1997Groningen Atletiek11.01m
2115Nijmeijer, Geesje 15-11-1996Start '785.58m
50Kampen, Floortje van14-03-1997Heram

600m7 deelnemer(s)
50Kampen, Floortje van14-03-1997Hera1.38.1min
116Oosterkamp, Claudia 09-10-1996Start '781.38.3min
130Buigel, Floor 09-07-1997Groningen Atletiek1.43.3min
132Heijer, Tessa den27-02-1996Groningen Atletiek1.44.0min
131Scholtens, Marjolein 02-03-1997Groningen Atletiek2.09.0min
143Leistra, Mara 1997Spartacusmin
42Prinsen, Danaid 20-08-1997Aquilomin

80m2 deelnemer(s)
143Wonink, Henderyke 12-07-1996Aquilo10.6sec
2131Scholtens, Marjolein 02-03-1997Groningen Atletiek11.8sec