Uitslagen Noordelijke Pupillen Kampioenschap

04-09-2010

Jongens pupillen C

600m 17 deelnemer(s)
1 168 Deutekom, Jort van 2002 AV Lionitas 2.11.36 min
2 157 Kuiper, Jarno 2002 AV Start '78 2.11.93 min
3 111 Katen, Robin ten 2002 Groningen Atletiek 2.15.24 min
4 230 Hooijer, Rick 2002 HAC '63 2.17.44 min
5 252 Naeff, Lennert 2002 AV Heerenveen 2.24.57 min
6 254 Visser, Sem 2002 AV Heerenveen 2.28.55 min
7 113 Nauta, Quinten 2002 Groningen Atletiek 2.35.68 min
8 211 Doest, Pjotter ter 2002 AV Impala 2.35.89 min
9 210 Rinsma, Bjorn 2002 AV Impala 2.36.74 min
10 170 Pietersma, Raymon 2002 AV Lionitas 2.37.73 min
11 115 Stade, Jorrit 2002 Groningen Atletiek 2.38.65 min
12 212 Bouma, Tobias 2002 AV Impala 2.38.72 min
13 204 Graaf, Matthijs de 2002 Jahn II Atletiek 2.42.57 min
14 196 Boes, Justin 2003 AV Spartacus 2.44.55 min
15 112 Lusthof, Leon 2002 Groningen Atletiek 2.46.35 min
16 255 Bakker, Noah 2004 AV Heerenveen 2.58.97 min
17 253 Veldman, Andres 2002 AV Heerenveen 3.00.58 min

StnrNaamgeb40mVerspringenBalwerpenptn
168Jort van Deutekom20026.963.3723.941322 ptn
156Luuk Geerders20027.193.3719.321210 ptn
115Jorrit Stade20027.912.8622.411013 ptn
230Rick Hooijer20027.863.1915.79993 ptn
114Boas Okken20027.892.8517.69949 ptn
212Tobias Bouma20028.202.8021.51941 ptn
113Quinten Nauta20027.952.9015.84919 ptn
170Raymon Pietersma20028.262.7718.36881 ptn
196Justin Boes20037.962.6513.42829 ptn
169Mathijs Pietersma20028.312.4513.18726 ptn
112Leon Lusthof20028.812.3618.96726 ptn
210Bjorn Rinsma20028.082.4710.64721 ptn
253Andres Veldman20028.852.2020.08705 ptn
211Pjotter ter Doest20028.892.3812.69619 ptn
255Noah Bakker20048.732.1913.45617 ptn
155Thijs Klein Velderman20029.102.1714.98588 ptn
236Sem Klein Velderman200410.022.059.85362 ptn
235Job Klein Velderman200410.001.6410.79301 ptn

StnrNaamgeb40mHoogspringenBalwerpenptn
252Lennert Naeff20027.641.1027.011247 ptn
254Sem Visser20027.931.0023.761080 ptn
157Jarno Kuiper20027.580.9020.391025 ptn
139Teade Zijlstra20027.780.9017.07940 ptn
111Robin ten Katen20028.040.8516.81854 ptn
204Matthijs de Graaf20028.820.8021.79770 ptn

Meisjes pupillen C

600m15 deelnemer(s)
1171Scholtens, Marene 2002AV Lionitas2.14.73min
2107Dokter, Sofie 2002Groningen Atletiek2.15.58min
3209Stoppels, Danara 2003AV Fivelstreek2.15.91min
4110Leegwater, Isabeau 2002Groningen Atletiek2.23.38min
5234Meerding, Ilse 2003AV Horror2.24.84min
6193Boomstra, Nina 2002AV Lionitas2.35.20min
7194Boomstra, Floor 2002AV Lionitas2.35.83min
8262Bult, Nienke van de2002AV Heerenveen2.39.36min
9265Boer, Serena de2003AV Heerenveen2.43.19min
10138Vlasblom, Hester 2002AV Horror2.44.89min
11109Martens, Ilse 2002Groningen Atletiek2.46.00min
12215Wal, Anna Bo van der2002AV Impala2.48.78min
13264Wiebenga, Rixt 2003AV Heerenveen3.01.42min
14195Ruige, Eline 29-05-2004 AV Lionitas3.07.76min
15263Duim, Ilse van der2002AV Heerenveen4.28.26min

StnrNaamgeb40mVerspringenBalwerpenptn
209Danara Stoppels20037.513.1218.471084 ptn
132Lilian van Klinken20027.552.7513.01914 ptn
110Isabeau Leegwater20028.042.7414.34848 ptn
216Carmen Mulder20027.952.7712.15831 ptn
138Hester Vlasblom20028.012.7812.21824 ptn
234Ilse Meerding20037.872.5912.17810 ptn
214Yassine Bulthuis20027.972.4912.16772 ptn
109Ilse Martens20028.102.5711.39752 ptn
265Serena de Boer20038.372.4112.08690 ptn
215Anna Bo van der Wal20028.382.278.43588 ptn
263Ilse van der Duim20028.912.1911.76561 ptn
264Rixt Wiebenga20038.651.867.85453 ptn
195Eline Ruige29-05-2004 9.991.866.83261 ptn

StnrNaamgeb40mHoogspringenBalwerpenptn
107Sofie Dokter20027.521.1115.791122 ptn
262Nienke van de Bult20027.661.0016.281022 ptn
171Marene Scholtens20027.740.9012.85878 ptn
194Floor Boomstra20028.120.8013.60753 ptn
217Sanne Bijma20028.290.7510.01622 ptn
193Nina Boomstra20028.340.559.27453 ptn

Jongens pupillen B

1000m13 deelnemer(s)
1248Jonker, Thijs 2001AV Heerenveen3.50.87min
2247Boer, Thomas de2001AV Heerenveen3.52.47min
3134Philips, Patrick 2001AAC '613.56.44min
4102Nieland, Tim 2001AV Aquilo4.00.87min
5231Kleine, Rico 2001HAC '634.04.94min
6120Leeuwen, Bouwe van2001Groningen Atletiek4.07.97min
7219Talstra, Ruben 2001AV Impala4.18.58min
8158Hermsen, Simon 2001AV Start '784.24.04min
9172Slikman, Samuel 2001AV Lionitas4.24.23min
10192Osinga, Jamy 2001AV Lionitas4.27.99min
11159Visser, Jarmo 2001AV Start '784.38.40min
12250Vries, Max de2001AV Heerenveen4.47.28min
13119Kaap, Gideon van der2001Groningen Atletiek4.52.45min

StnrNaamgeb40mVerspringenKogelstotenptn
231Rico Kleine20016.903.716.511471 ptn
249Tiemen Jorna20017.033.445.711339 ptn
159Jarmo Visser20016.903.145.731309 ptn
247Thomas de Boer20017.223.176.451289 ptn
248Thijs Jonker20017.293.355.321241 ptn
172Samuel Slikman20017.153.134.681182 ptn
102Tim Nieland20017.383.304.611164 ptn
134Patrick Philips20017.803.204.041022 ptn
250Max de Vries20018.032.795.03972 ptn
219Ruben Talstra20018.082.904.16923 ptn
119Gideon van der Kaap20018.932.264.00656 ptn

StnrNaamgeb40mHoogspringenBalwerpenptn
218Jocghum van der Meulen20017.201.1022.701278 ptn
120Bouwe van Leeuwen20017.321.0024.091198 ptn
192Jamy Osinga20017.770.9529.841146 ptn
220Jarno Dirksen20017.521.0020.101105 ptn
158Simon Hermsen20017.980.9518.14958 ptn

Meisjes pupillen B

1000m8 deelnemer(s)
1203Winter, Jet 2001Jahn II Atletiek3.47.96min
2173Sikkema, Anne 2001AV Lionitas4.08.15min
3118Vellinga, Aukje 2001Groningen Atletiek4.08.40min
4140Siemonsma, Nikťe 2001AV Horror4.20.25min
5116Derksema, Vera 2001Groningen Atletiek4.25.40min
6261Ooms, Elvira 2001AV Heerenveen4.31.23min
7208Moes, Anoek 2001AVD DOS4.55.30min
8232Drent, Roosmarij 2001HAC '635.02.07min

StnrNaamgeb40mHoogspringenBalwerpenptn
203Jet Winter20016.881.0523.191318 ptn
173Anne Sikkema20016.981.0018.671196 ptn
118Aukje Vellinga20017.921.1020.051105 ptn
140Nikťe Siemonsma20017.281.0015.571085 ptn
116Vera Derksema20017.610.9518.861034 ptn
208Anoek Moes20018.401.0017.55917 ptn
261Elvira Ooms20017.660.9511.55906 ptn

StnrNaamgeb40mVerspringenKogelstotenptn
232Roosmarij Drent20017.343.285.641237 ptn
205Desanka Stoppels20017.792.995.271069 ptn
174Gwen Diepenmaat20017.623.113.891026 ptn
175Suzanne Nicolai20018.222.574.19838 ptn

Jongens pupillen A(1e jrs)

1000m14 deelnemer(s)
1238Wiebenga, Luuk 2000AV Heerenveen3.29.22min
2176Kooi, Jarin van der 2000AV Lionitas3.41.73min
3164Ensing, Simon 2000AV Start '783.43.13min
4165Mulder, Remco 06-04-2000AV Start '783.45.47min
5129Vries, Jef de2000Groningen Atletiek3.53.15min
6239Wijbrands, Wouter 2000AV Heerenveen3.58.28min
7237Bakker, Matthias 2000AV Heerenveen4.09.60min
8223Wij, Gijs van der2000AV Impala4.16.18min
9222Bouma, Mathijs 2000AV Impala4.23.04min
10128Tuithof, Wieger 2000Groningen Atletiek4.29.77min
11177Bontes, Timme 2000AV Lionitas4.39.62min
12224Heide, Jilles van der2000AV Impala4.40.99min
13197Veen, Mike van der2000AV Spartacus4.58.16min
14166Nijmeijer, Wolter 2000AV Start '785.31.67min

StnrNaamgeb60mVerspringenKogelstotenptn
176Jarin van der Kooi20009.234.307.251664 ptn
238Luuk Wiebenga20009.154.156.621612 ptn
104Geert Koets200010.063.886.831419 ptn
141Wouter Baljet20009.933.836.291397 ptn
222Mathijs Bouma200010.163.525.551254 ptn
239Wouter Wijbrands200010.693.295.551133 ptn
237Matthias Bakker200010.423.374.471112 ptn
223Gijs van der Wij200011.003.195.311056 ptn
177Timme Bontes200011.392.955.13948 ptn
165Remco Mulder200011.862.925.43909 ptn
224Jilles van der Heide200011.822.544.25755 ptn
197Mike van der Veen200012.212.474.21697 ptn
166Wolter Nijmeijer200013.742.464.48575 ptn

StnrNaamgeb60mHoogspringenBalwerpenptn
164Simon Ensing20009.801.1032.991403 ptn
129Jef de Vries200010.031.2025.761356 ptn
128Wieger Tuithof200011.461.0526.911069 ptn

Jongens pupillen A(2e jrs)

Helaas heeft de ET de tijd niet geregistreerd
1000m16 deelnemer(s)
1240Ekkers, Lammert 08-10-1999AV Heerenveenmin
2183Sinnema, Pascal 10-10-1999AV Lionitasmin
3243Hoeven, Lars van06-06-1999AV Heerenveenmin
4200Visser, Niels 1999Jahn II Atletiekmin
5246Wever, Chris 21-03-1999AV Heerenveenmin
6152Hoekstra, Wesley 03-08-1999AV Start '78min
7201Speelman, Tom 1999Jahn II Atletiekmin
8130Boer, Jurgen de1999Groningen Atletiekmin
9182Deutekom, Niels van22-11-1999AV Lionitasmin
10153Stuiver, Eric 25-06-1999AV Start '78min
11149Bijdevaate, Bram 28-06-1999AV Start '78min
12242Haan, Gerwin de1999AV Heerenveenmin
13188Korte, Ruben 1999AV Lionitasmin
14244Jeeninga, Johan 1999AV Heerenveenmin
15245Smilda, Jovan 07-01-1999AV Heerenveenmin
16150Boes, Kevin 1999AV Start '78min

StnrNaamgeb60mHoogspringenBalwerpenptn
136Merijn Bennen19999.111.4031.411729 ptn
137Jim Dhore19998.961.3528.321680 ptn
200Niels Visser19999.391.3027.081550 ptn
183Pascal Sinnema19999.871.3030.471510 ptn
246Chris Wever19999.871.2529.651464 ptn
242Gerwin de Haan199910.301.3029.711436 ptn
184Willem Tettero199910.441.2025.521293 ptn
149Bram Bijdevaate199910.351.2023.291277 ptn
131Roberto Lima199910.011.1021.211226 ptn
244Johan Jeeninga199910.571.1027.101221 ptn
153Eric Stuiver199910.211.0522.931182 ptn

StnrNaamgeb60mVerspringenKogelstotenptn
243Lars van Hoeven19999.164.297.981715 ptn
241Joram Ganzevoort19999.733.927.481516 ptn
240Lammert Ekkers19999.783.877.121477 ptn
150Kevin Boes19999.983.797.651459 ptn
182Niels van Deutekom19999.643.666.661431 ptn
130Jurgen de Boer199910.243.588.011398 ptn
188Ruben Korte199910.023.516.541334 ptn
152Wesley Hoekstra199910.143.506.681322 ptn
154Jorrit Wubben199910.233.476.401285 ptn
245Jovan Smilda199910.973.246.151123 ptn
201Tom Speelman199910.483.124.441052 ptn
151Peter Hoekstra199911.963.105.26923 ptn

Meisjes pupillen A(1e jrs)

1000m23 deelnemer(s)
1124Kuiper, Marjolein 2000Groningen Atletiek3.38.93min
2125Schaaf, Marit van der2000Groningen Atletiek3.42.71min
3126Spikman, Fanny 11-10-2000Groningen Atletiek3.46.42min
4123Kuiper, Evelien 2000Groningen Atletiek3.49.09min
5163Tissingh, Rosalie 08-04-2000AV Start '783.54.06min
6101Tiegelaar, Benthe 2000AV Aquilio3.55.60min
7199Kingma, Elyne 2000AV Spartacus4.09.90min
8162Kuiper, Thirza 2000AV Start '784.10.45min
9228Dekker, Rozemarijn 2000AV Impala4.12.26min
10266Linstra, Daphne 2000AV Fivelstreek4.17.27min
11268Louwinger, Merle 2000AV Athleta4.18.76min
12145Veen, Femke v.d.2000AV Athleta4.20.24min
13191Los, Rosa 2000AV Lionitas4.23.16min
14122Jordaan, Eva 16-01-2000Groningen Atletiek4.25.63min
15121Bootsma, Sabien 2000Groningen Atletiek4.26.15min
16225Mulder, Laura 2000AV Impala4.26.83min
17189Vink, Carolien 2000AV Lionitas4.28.31min
18258Hoeve, Jessica ten2000AV Heerenveen4.41.86min
19190Slotegraaf, Nicole 2000AV Lionitas4.46.78min
20256Elgersma, Nynke 2000AV Heerenveen4.54.54min
21178Meijer, Alisha 2000AV Lionitas5.06.66min
22179Zwart, Tessa 2000AV Lionitas5.24.23min
23233Reinders, Aniek 2000HAC '635.25.89min

StnrNaamgeb60mHoogspringenBalwerpenptn
163Rosalie Tissingh200010.021.2023.301326 ptn
199Elyne Kingma200010.031.2019.491272 ptn
126Fanny Spikman200010.161.2515.031222 ptn
167Amber Bekius200010.401.0525.461188 ptn
258Jessica ten Hoeve200010.221.1517.301175 ptn
145Femke v.d. Veen200010.701.1521.451167 ptn
266Daphne Linstra200010.341.1016.481109 ptn
228Rozemarijn Dekker200010.771.0016.94983 ptn
178Alisha Meijer200011.331.0018.61938 ptn
125Marit van der Schaaf200010.690.9515.36933 ptn
190Nicole Slotegraaf200010.991.0012.09874 ptn
227Ellis de Wit200012.101.0013.44769 ptn
226Esther van der Pol200011.220.958.72743 ptn
256Nynke Elgersma200012.070.9014.72720 ptn
233Aniek Reinders200012.600.9511.09641 ptn

StnrNaamgeb60mVerspringenKogelstotenptn
124Marjolein Kuiper20009.663.316.221332 ptn
191Rosa Los200010.043.545.351263 ptn
160Demi Berger200010.123.355.451219 ptn
122Eva Jordaan20009.663.115.061217 ptn
101Benthe Tiegelaar200010.083.355.081201 ptn
123Evelien Kuiper200010.393.334.731127 ptn
225Laura Mulder200010.733.254.611055 ptn
179Tessa Zwart200011.312.876.101004 ptn
268Merle Louwinger200010.822.984.71997 ptn
162Thirza Kuiper200011.232.935.17967 ptn
121Sabien Bootsma200010.912.904.32941 ptn
161Sanne Geerders200011.512.754.83874 ptn
189Carolien Vink200011.852.614.04750 ptn

Meisjes pupillen A(2e jrs)

1000m15 deelnemer(s)
1148Servage, Soraya 20-01-1999AV Start '783.41.94min
2105Dis, Marinde van1999E.A.C. de Sperwers3.45.71min
3187Lukkes, Joska 1999AV Lionitas3.48.49min
4103Wonink, Anneloes 06-04-1999AV Aquilo3.49.11min
5185Bakker, Paola 1999AV Lionitas3.49.92min
6259Witteveen, Julia 1999AV Heerenveen3.52.90min
7206Driesprong, Marieke 1999AVD DOS3.56.57min
8147Roerink, Marije 1999AV Start '783.59.35min
9186Nyenhuis, Rianne 12-09-1999AV Lionitas4.01.31min
10143Vlasblom, Marije 14-01-1999AV Horror4.04.71min
11142Huizen, Julia van1999E.A.C. de Sperwers4.04.93min
12207Moes, MariŽlle 1999AVD DOS4.09.79min
13106Withagen, Lisa 1999E.A.C. de Sperwers4.10.92min
14229Reekers, Jorien 1999AV Impala4.11.87min
15127Leegwater, Romylie 1999Groningen Atletiek4.39.55min

StnrNaamgeb60mHoogspringenBalwerpenptn
147Marije Roerink19999.351.3519.831499 ptn
105Marinde van Dis19999.321.2518.381410 ptn
229Jorien Reekers19999.851.3019.871379 ptn
142Julia van Huizen19999.811.2014.401229 ptn
106Lisa Withagen19999.831.1018.061210 ptn
198Mara Leistra199910.281.2014.741163 ptn
260Sabine Witteveen199910.661.1513.811057 ptn
207MariŽlle Moes199911.051.1017.691032 ptn
267Annemien Vries199911.381.1015.94965 ptn

StnrNaamgeb60mVerspringenKogelstotenptn
148Soraya Servage19998.954.489.591876 ptn
144Katinka Zijlstra19999.244.319.081761 ptn
103Anneloes Wonink19999.674.107.961587 ptn
187Joska Lukkes19999.583.956.861511 ptn
206Marieke Driesprong19999.883.905.861392 ptn
185Paola Bakker19999.493.535.671370 ptn
143Marije Vlasblom199910.323.865.421289 ptn
202Vera Hinrichs199910.853.156.411137 ptn
259Julia Witteveen199910.603.155.111088 ptn
186Rianne Nyenhuis199910.513.304.451084 ptn
127Romylie Leegwater199911.533.074.57917 ptn
181Jeanine Dol199911.032.694.47895 ptn