Uitslagen Clubkampioenschappen

01-10-2011


Jongens pupillen C
StnrNaamgeb40m600mVerspringenBalwerpenptn
704Mathijs mini Pietersma20047.62.30.63.0121.331295 ptn
708Frans Halma20038.32.40.12.5217.72968 ptn
707Lucian Verhey20038.43.04.72.7814.12815 ptn
705Melle mini Kettelapper20048.63.01.52.389.14630 ptn
706Hessel mini Bakker20040 ptn

Meisjes pupillen C
StnrNaamgeb40m600mVerspringenBalwerpenptn
703Iris mini Antonisse20048.22.43.72.5511.74869 ptn
701Kim mini Sikkema20048.12.45.02.1810.43779 ptn
702Vera mini Kramer20048.22.48.32.469.25776 ptn
700Eline mini Ruige20047.92.46.32.0110.71773 ptn

Jongens pupillen B
StnrNaamgeb40m1000mVerspringenKogelstotenptn
713Jort van Deutekom20027.53.54.03.734.341606 ptn
714Raymon Pietersma20027.24.49.53.015.331361 ptn
715Jing Oldhof20027.84.10.53.113.551291 ptn

Meisjes pupillen B
StnrNaamgeb40m1000mVerspringenKogelstotenptn
709Marene Scholtens20027.43.54.22.934.301461 ptn
710Sofia Draayer20027.24.38.83.314.341389 ptn
711Eva van Beusekom20027.84.15.32.503.191119 ptn
712Elke Hofstra20027.74.27.72.662.711075 ptn
732Noa Faber20028.45.25.02.613.41833 ptn

Jongens pupillen A(1e jrs)
StnrNaamgeb60m1000mVerspringenKogelstotenptn
721Harmen Tjeerd Meijer200110.13.49.13.425.521675 ptn
720Leon van Lunzen20019.74.13.53.495.191610 ptn
722Joris Agtereek200111.65.11.02.673.85900 ptn
755Evan van der Voort200111.94.52.52.423.44842 ptn

Jongens pupillen A(2e jrs)
StnrNaamgeb60m1000mVerspringenKogelstotenptn
730Jan Oldhoff200010.33.59.13.386.831668 ptn
729Stefan Volbeda200010.04.36.73.566.021541 ptn
728Timme Bontes200011.34.42.33.035.081186 ptn
727Justin Qiu200011.86.41.82.455.47798 ptn

Meisjes pupillen A(1e jrs)
StnrNaamgeb60m1000mVerspringenKogelstotenptn
718Anne Sikkema20019.54.32.03.556.901686 ptn
717Anne Iest200110.34.38.53.606.351519 ptn
719Cicely Sille20019.44.26.63.164.071460 ptn
716Suzanne Nicolai200111.64.47.82.784.581048 ptn

Meisjes pupillen A(2e jrs)
StnrNaamgeb60m1000mVerspringenKogelstotenptn
723Rosa Los20009.24.27.74.026.711835 ptn
725Mare te Biesebeek200010.34.00.83.225.121521 ptn
726Annika Huizing200010.34.21.53.374.111389 ptn
724Tessa Zwart200010.45.17.83.067.211326 ptn

Jongens junioren D
StnrNaamgeb80m1000mHoogspringenSpeerwerpenptn
742Mathieu Meijer199813.44.29.41.1016.551028 ptn
739Ruben Korte199913.04.16.71.159.871001 ptn
740Jeppe Bandringa199914.54.29.51.0011.79737 ptn
743Patrick Schuringa19980 ptn
741Los Oldhoff19980 ptn

Meisjes junioren D
StnrNaamgeb60m600mHoogspringenSpeerwerpenptn
738Paola Bakker19998.81.57.01.2512.871600 ptn
735Joska Lukkes19999.31.55.01.3012.691567 ptn
736Ellis Mourits19999.92.09.41.2511.611254 ptn
731Dainne Lourencia19999.72.17.91.1514.671206 ptn
733Linda Kramer199910.22.25.91.0510.90905 ptn
737Kenza Draaijer199910.31.008.06587 ptn
734Amber Smit19990 ptn

Meisjes junioren C
StnrNaamgeb80mhHoogspringenKogelstoten150mVerspringenSpeerwerpen600mptn
744Manya Paardekoper199617.41.358.8324.43.7521.952.24.02392 ptn

Meisjes junioren B
StnrNaamgeb100mhHoogspringenKogelstoten200mVerspringenSpeerwerpen800mptn
745Berber Sipma19944.36393 ptn

100m1 deelnemer(s)
745Sipma, Berber 1994AV Lionitas14.1sec

Meisjes junioren A
StnrNaamgeb100mhHoogspringenKogelstoten200mVerspringenSpeerwerpen800mptn
746Iris de Vries19931.404.36905 ptn

100m1 deelnemer(s)
746Vries, Iris de1993AV Lionitas15.3sec