LEEUWARDEN-GOUTUM-LEEUWARDEN 4 maart 2007
Opmerkingen over de uitslag mailen naar sytze.wetting@hetnet.nl
Let op : 31 maart 2007 Condensloop met 2,8 km , 9,5 km en halve marathon.
inschrijven via www.inschrijven.nl of via www.lionitas.nl (onder agenda).
Plts St.nr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Uitsl Categ Tijd Km/Uur Tijd/Km
----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ ----- -------- ------ -------
2 rondjes park 2470 meter
1 16 Eelke Leimeier AV Lionitas 1e 2470m 16:22 9,055 6:37
2 11 Huub Rotert AV Lionitas 2e 2470m 16:22 9,055 6:37
6 KM.
1 26 Geart v.d. Zee AV Lionitas 1e Heren 17:35 20,474 2:55
2 15 Arnold v.d. Meulen Sneek 2e Heren 19:42 18,274 3:17
3 13 Marco Pietersma Leeuwarden 3e Heren 21:21 16,862 3:33
4 4 Hendrie v.d. Werf SV Friesland 4e Heren 21:30 16,744 3:35
5 38 Lisanne Jager AV Lionitas 1e Dames 22:13 16,204 3:42
6 9 Arnoud Huisman Sneek 5e Heren 23:06 15,584 3:51
7 19 Arjen Middel AV Lionitas 6e Heren 23:53 15,073 3:58
8 32 Wencke Taatgen AV Lionitas 2e Dames 23:57 15,031 3:59
9 55 Jeroen Wels AV Lionitas 7e Heren 24:05 14,948 4:00
10 34 Herman Deems Leeuwarden 8e Heren 24:42 14,575 4:07
11 58 Jeannet Huitema AV Lionitas 3e Dames 24:57 14,429 4:09
12 1 Dirk van Zon SV Friesland 9e Heren 25:04 14,362 4:10
13 21 Klaas Bruinenberg AV Athleta 10e Heren 25:04 14,362 4:10
14 14 Welmoed van Seijen LG Leeuwarden 4e Dames 25:29 14,127 4:14
15 60 Steffen Feenstra Stiens 11e Heren 25:35 14,072 4:15
16 22 Froukje Bijma Striesenou LG Leeuwarden 5e Dames 26:16 13,706 4:22
17 35 Martien Pannekoek AV Lionitas 12e Heren 26:25 13,628 4:24
18 67 Jouke v.d. Meer AV Lionitas 13e Heren 27:05 13,292 4:30
19 68 Nienke de Vries Leeuwarden 6e Dames 27:09 13,260 4:31
20 44 Nienke Bays Surhuisterveen 7e Dames 27:14 13,219 4:32
21 40 Simon de Jong SV Friesland 14e Heren 27:19 13,179 4:33
22 37 Anneke Sijtsma SV Friesland 8e Dames 27:22 13,155 4:33
23 65 Willem v.d. Meer Leeuwarden 15e Heren 27:27 13,115 4:34
24 62 Luuk Feitsma Leeuwarden 16e Heren 27:36 13,043 4:36
25 46 Bettie Bruijnzeel AV Lionitas 9e Dames 27:37 13,036 4:36
26 43 Griteke Preusting AV Lionitas 10e Dames 27:39 13,020 4:36
27 50 Sietske Slob AV Lionitas 11e Dames 27:46 12,965 4:37
28 23 Herman Hoekstra SV Friesland 17e Heren 27:56 12,888 4:39
29 25 Marijke de Boer AV Lionitas 12e Dames 27:56 12,888 4:39
30 64 Douwe Schaafsma Leeuwarden 18e Heren 27:57 12,880 4:39
31 33 Inge Tuinhof AV Lionitas 13e Dames 27:57 12,880 4:39
32 39 Erna Dalemans Goutum 14e Dames 28:05 12,819 4:40
33 61 Karin Bouius AV Lionitas 15e Dames 28:07 12,804 4:41
34 45 Cor de Rouwe Leeuwarden 19e Heren 28:19 12,713 4:43
35 59 Rixt Veltman AV Lionitas 16e Dames 28:21 12,698 4:43
36 56 Simon Wartena AV Lionitas 20e Heren 29:00 12,414 4:50
37 57 Karel Boomsma AV Lionitas 21e Heren 29:00 12,414 4:50
38 20 Frederieke Draaisma LG leeuwarden 17e Dames 29:15 12,308 4:52
39 49 Marlous van Zutphen SV Friesland 18e Dames 29:23 12,252 4:53
40 52 Emiel Neven AV Lionitas 22e Heren 29:39 12,142 4:56
41 28 Otto Bakker Hoogkerk 23e Heren 29:46 12,094 4:57
42 3 Nancy Caviet SV Friesland 19e Dames 29:47 12,087 4:57
43 29 Tonnie Bakker Sneek 24e Heren 30:12 11,921 5:02
44 30 Cor Bakker Leek 25e Heren 30:14 11,907 5:02
45 6 Jeanice v.d. Burgh AV Lionitas 20e Dames 31:16 11,514 5:12
46 8 Fyona Teensma AV Lionitas 21e Dames 31:17 11,508 5:12
47 10 Alice Beimers AV Lionitas 22e Dames 31:19 11,495 5:13
48 27 Veronique Heidema AV Lionitas 23e Dames 31:19 11,495 5:13
49 12 Sjoukje v.d. Velde AV Lionitas 24e Dames 31:19 11,495 5:13
50 36 Syp Sopenkamp Leeuwarden 25e Dames 31:44 11,345 5:17
51 63 Harry Kuiper Goutum 26e Heren 31:47 11,327 5:17
52 18 Methiena Leemeijer AV Lionitas 26e Dames 32:49 10,970 5:28
53 51 Jaap Mosselaar Leeuwarden 27e Heren 33:18 10,811 5:33
54 54 Chantal de Jongh AV Lionitas 27e Dames 34:22 10,475 5:43
55 5 Jan Jorna SV Friesland 28e Heren 44:42 8,054 7:27
56 2 Wybren Visser SV Friesland 29e Heren 1:05:00 5,538 10:50
10 E.M.
1 722 R. Hunneman Zuidlaren 1e Heren 1:00:22 15,993 3:45
2 754 Albert v.d. Ziel SV Friesland 2e Heren 1:00:30 15,958 3:45
3 708 Hans van Driel AV Veluwe 3e Heren 1:02:27 15,460 3:52
4 729 Cor de Vries AV Lionitas 4e Heren 1:04:23 14,995 4:00
5 731 Theo Borawitz SV Friesland 5e Heren 1:04:48 14,899 4:01
6 713 Otto de Boer SV Friesland 6e Heren 1:05:13 14,804 4:03
7 791 Daan v.d. Geest SV Friesland 7e Heren 1:06:13 14,580 4:06
8 724 Dirk Muizer SV Friesland 8e Heren 1:06:35 14,500 4:08
9 720 Keimpe Jager SV Friesland 9e Heren 1:08:15 14,146 4:14
10 743 Klaas Kooistra AV Horror 10e Heren 1:08:38 14,067 4:15
11 733 Aise Bouma SV Friesland 11e Heren 1:08:50 14,026 4:16
12 746 Ivo v.d. Meer Leeuwarden 12e Heren 1:10:26 13,707 4:22
13 755 Cor van Sluis SV Friesland 13e Heren 1:11:03 13,588 4:24
14 751 Nico Hoekstra AV Lionitas 14e Heren 1:11:05 13,582 4:25
15 714 Henk van Eldik Leeuwarden 15e Heren 1:12:56 13,238 4:31
16 717 Sybren Wip Groningen 16e Heren 1:12:58 13,232 4:32
17 752 Herman Wassens AV Lionitas 17e Heren 1:13:28 13,141 4:33
18 732 Peter Klaver AV Lionitas 18e Heren 1:13:51 13,073 4:35
19 739 Geert Tjeerdsma Jelsum 19e Heren 1:14:39 12,933 4:38
20 777 Joop van Zutphen Stiens 20e Heren 1:14:45 12,916 4:38
21 464 Richard Kienstra 21e Heren 1:14:53 12,893 4:39
22 781 Paul Neven Leeuwarden 22e Heren 1:15:08 12,850 4:40
23 758 Gerard Jansma SV Friesland 23e Heren 1:15:10 12,844 4:40
24 785 Rudolf Das Leeuwarden 24e Heren 1:15:34 12,776 4:41
25 757 Klaas Jan Huizing AV Lionitas 25e Heren 1:15:46 12,743 4:42
26 786 Meint Lei Hempens 26e Heren 1:15:58 12,709 4:43
27 773 Eerde Beulakker AV Lionitas 27e Heren 1:16:01 12,701 4:43
28 711 Frouke Feenstra AV Lionitas 1e Dames 1:16:13 12,667 4:44
29 467 Johan Huitema AV Lionitas 28e Heren 1:16:32 12,615 4:45
30 465 Louis Bakker 29e Heren 1:16:37 12,601 4:45
31 468 Piet Scholten 30e Heren 1:16:41 12,590 4:45
32 718 Martin v.d. Burg Sneek 31e Heren 1:16:46 12,577 4:46
33 495 Berdina Seinstra 2e Dames 1:17:09 12,514 4:47
34 470 Johnny Post 32e Heren 1:17:12 12,506 4:47
35 762 Johan Zwerver SV Friesland 33e Heren 1:17:30 12,458 4:48
36 478 Paul Doornenbal 34e Heren 1:17:39 12,433 4:49
37 741 Edwin de Swart Leeuwarden 35e Heren 1:17:52 12,399 4:50
38 460 Erik Zwanengurg 36e Heren 1:18:08 12,357 4:51
39 770 Bert-Jan van Brummelen Leeuwarden 37e Heren 1:18:17 12,333 4:51
40 748 Robin Boor AV Lionitas 38e Heren 1:18:50 12,247 4:53
41 719 Rien Diepenbroek Grou 39e Heren 1:18:57 12,229 4:54
42 765 Marco Bays Surhuisterveen 40e Heren 1:18:57 12,229 4:54
43 787 Jeannemiek Miltenburg AV Lionitas 3e Dames 1:19:19 12,172 4:55
44 463 Paul IJsselmuiden 41e Heren 1:19:25 12,157 4:56
45 481 Peter Sider 42e Heren 1:19:38 12,124 4:56
46 473 Hans v.d. Meijden 43e Heren 1:20:22 12,013 4:59
47 756 Jan v.d. Meij SV Friesland 44e Heren 1:20:41 11,966 5:00
48 469 Jappie v.d. Veer 45e Heren 1:20:42 11,964 5:00
49 716 Klaas Muller AV Lionitas 46e Heren 1:20:46 11,954 5:01
50 721 Lammert Odinga AV Lionitas 47e Heren 1:21:00 11,919 5:02
51 768 Aad v.d. Windt SV Friesland 48e Heren 1:21:10 11,895 5:02
52 723 Arend de Haan Athlon 49e Heren 1:21:14 11,885 5:02
53 767 Feiko de Boer AV Lionitas 50e Heren 1:21:20 11,870 5:03
54 728 Gerben Brouwer SV Friesland 51e Heren 1:21:43 11,815 5:04
55 474 Jacob Vriese 52e Heren 1:22:14 11,740 5:06
56 472 Piet Streefkerk 53e Heren 1:22:14 11,740 5:06
57 486 Anne Zijlstra 54e Heren 1:22:32 11,698 5:07
58 726 Koos Pietersma AV Lionitas 55e Heren 1:22:42 11,674 5:08
59 706 Jan van der Wal SV Friesland 56e Heren 1:22:43 11,672 5:08
60 705 Jan Kalsbeek SV Friesland 57e Heren 1:22:44 11,670 5:08
61 487 Oane Rinkema 58e Heren 1:22:47 11,662 5:08
62 738 Wybe Visser SV Friesland 59e Heren 1:22:55 11,644 5:09
63 704 Rennie Talsma SV Friesland 4e Dames 1:22:55 11,644 5:09
64 774 Wim Eizenga SV Friesland 60e Heren 1:23:07 11,616 5:09
65 789 Edo Eisma Goutum 61e Heren 1:23:29 11,565 5:11
66 458 Johannes Postma 62e Heren 1:23:45 11,528 5:12
67 776 Ria v.d. Schoot AV Lionitas 5e Dames 1:24:08 11,475 5:13
68 742 Berend Boom SV Friesland 63e Heren 1:24:08 11,475 5:13
69 779 Jaap Bruijnzeel AV Lionitas 64e Heren 1:24:12 11,466 5:13
70 730 Jaan v.d. Zee AV Lionitas 65e Heren 1:24:12 11,466 5:13
71 772 Rudi Ten SV Friesland 66e Heren 1:24:50 11,381 5:16
72 710 Femme de Bruin SV Friesland 67e Heren 1:25:08 11,341 5:17
73 760 Lina Pol LG Leeuwarden 6e Dames 1:25:08 11,341 5:17
74 763 Tieme ten Berge Leeuwarden 68e Heren 1:25:42 11,266 5:19
75 790 Rense Zwerver Leeuwarden 69e Heren 1:25:43 11,263 5:19
76 709 Johan Beintema SV Friesland 70e Heren 1:26:05 11,215 5:20
77 778 Edwin Deelstra SV Friesland 71e Heren 1:26:11 11,202 5:21
78 471 Aad v.d. Burg 72e Heren 1:26:24 11,174 5:22
79 712 Djurre v.d. Schaaf SV Friesland 73e Heren 1:26:43 11,133 5:23
80 761 Marco van IJs Leeuwarden 74e Heren 1:27:02 11,093 5:24
81 784 Sipke Glas Leeuwarden 75e Heren 1:27:06 11,085 5:24
82 734 Jeffrey Robbers SV Friesland 76e Heren 1:27:23 11,049 5:25
83 775 Tabitha Dijkman LG Leeuwarden 7e Dames 1:27:30 11,034 5:26
84 740 Nienke Wierdsma Athlon 8e Dames 1:27:41 11,011 5:26
85 782 Gaby de Vos AV Lionitas 9e Dames 1:27:54 10,984 5:27
86 796 Henk Betten Leeuwarden 77e Heren 1:28:28 10,913 5:29
87 780 Mirjam Ganzinga Leeuwarden 10e Dames 1:28:30 10,909 5:29
88 702 Thijs Hofstra SV Friesland 78e Heren 1:29:08 10,832 5:32
89 783 Jaap Vos AV Lionitas 79e Heren 1:30:27 10,674 5:37
90 744 Wim Bartol Leek 80e Heren 1:30:32 10,664 5:37
91 477 Willem Kalksma 81e Heren 1:30:36 10,656 5:37
92 792 Chris Fahner AV Lionitas 82e Heren 1:30:46 10,637 5:38
93 715 Lydia Ardjosoediro AV Lionitas 11e Dames 1:31:04 10,602 5:39
94 794 Peter Nijholt Leeuwarden 83e Heren 1:31:11 10,588 5:40
95 788 Lucia Hollander AV Lionitas 12e Dames 1:31:52 10,509 5:42
96 747 Marcel van IJs Goutum 84e Heren 1:32:06 10,483 5:43
97 795 Cor Woudenberg Leeuwarden 85e Heren 1:33:20 10,344 5:48
98 735 Feike Politiek Leeuwarden 86e Heren 1:33:20 10,344 5:48
99 769 Jan van Dijk Leeuwarden 87e Heren 1:34:10 10,253 5:51
100 492 Fokelien v.d. Meulen AV Lionitas 13e Dames 1:35:00 10,163 5:54
101 493 Griet Rijpstra 14e Dames 1:35:06 10,152 5:54
102 753 Brigitte Feenstra AV Lionitas 15e Dames 1:35:33 10,104 5:56
103 793 John Bonnema Leeuwarden 88e Heren 1:35:43 10,087 5:56
104 701 Egbert Geertsma Groningen 89e Heren 1:35:49 10,076 5:57
105 759 Diana Pijl Dronrijp 16e Dames 1:36:54 9,963 6:01
106 797 Evelien Walstra Leeuwarden 17e Dames 1:36:54 9,963 6:01
107 483 Focko Sinnema 90e Heren 1:37:40 9,885 6:04
108 482 Jan Brinksma 91e Heren 1:39:08 9,739 6:09
109 727 Meindert Roosjen SV Friesland 92e Heren 1:40:21 9,621 6:14
110 749 Greetje Bijlsma AV Lionitas 18e Dames 1:41:30 9,512 6:18
111 725 Vanessa Wuijster Groningen 19e Dames 1:46:02 9,105 6:35
112 484 Atte Visser 93e Heren 1:46:47 9,041 6:38
113 703 Appie Kuipers SV Friesland 94e Heren 1:49:19 8,832 6:47
30 KM.
1 318 Tonnie Stouten AV Veluwe 1e Heren 1:43:50 17,335 3:27
2 348 Martin Ketellapper AV Lionitas 2e Heren 1:44:45 17,184 3:29
3 355 Remon van Lunzen AV Lionitas 3e Heren 1:44:45 17,184 3:29
4 337 Harry Wiersma SV Friesland 4e Heren 1:51:40 16,119 3:43
5 356 Chris v.d. Neut AV Startbaan 5e Heren 1:55:16 15,616 3:50
6 323 Jacob v.d. Ley AV Lionitas 6e Heren 1:57:02 15,380 3:54
7 340 Auke Postma AV Lionitas 7e Heren 1:59:26 15,071 3:58
8 331 Klaas Kroese Scharnegoutum 8e Heren 1:59:32 15,059 3:59
9 325 Huib-Jan Imbens SV Friesland 9e Heren 2:00:27 14,944 4:00
10 302 Koen Kiestra AV Lionitas 10e Heren 2:03:40 14,555 4:07
11 304 Johannes v.d. Veen AV Lionitas 11e Heren 2:06:44 14,203 4:13
12 341 Chris Draijer AV Impala 12e Heren 2:07:05 14,164 4:14
13 301 Karst Anema SV Friesland 13e Heren 2:07:05 14,164 4:14
14 306 Jacob Wieland Heerenveen 14e Heren 2:07:48 14,085 4:15
15 319 Ed v.d. Steeg SV Friesland 15e Heren 2:07:56 14,070 4:15
16 343 Hans Tijsma Leeuwarden 16e Heren 2:08:40 13,990 4:17
17 349 Jan Albert Venema AV Horror 17e Heren 2:09:55 13,855 4:19
18 334 Inge Wulffelé AV Lionitas 1e Dames 2:10:21 13,809 4:20
19 350 Hans Versteeg Start ' 78 18e Heren 2:10:23 13,805 4:20
20 305 André v.d. Werf AV Lionitas 19e Heren 2:11:21 13,704 4:22
21 313 Hielke Nienhuis SV Friesland 20e Heren 2:11:50 13,654 4:23
22 322 Duco Zijlstra SV Friesland 21e Heren 2:12:26 13,592 4:24
23 333 Bote Yntema Grou 22e Heren 2:14:16 13,406 4:28
24 351 Peter Wolters AV Lionitas 23e Heren 2:16:30 13,187 4:33
25 453 Hans v.d. Steen AV Lionitas 24e Heren 2:19:36 12,894 4:39
26 324 Edward Pechler LG Bedum 25e Heren 2:19:37 12,892 4:39
27 332 Gerard Halsema LG Bedum 26e Heren 2:19:40 12,888 4:39
28 307 Jaap v.d. Veen SV Friesland 27e Heren 2:20:01 12,856 4:40
29 309 Jildert Andringa SV Friesland 28e Heren 2:27:04 12,239 4:54
30 354 Jolanda Jansen SV Friesland 2e Dames 2:27:40 12,190 4:55
31 336 Cor Vegterlo AV NOP 29e Heren 2:28:03 12,158 4:56
32 339 Thierry van Groen Drachten 30e Heren 2:29:53 12,009 4:59
33 320 Sjaak van Helden Vet. Nederland 31e Heren 2:30:10 11,987 5:00
34 321 Rob v.d. Meulen LG Zuidhorn 32e Heren 2:30:15 11,980 5:00
35 344 Henri Meijering SV Friesland 33e Heren 2:30:20 11,973 5:00
36 345 Jos Tempelman SV Friesland 34e Heren 2:30:37 11,951 5:01
37 315 Jan Panhuis SV Friesland 35e Heren 2:30:37 11,951 5:01
38 496 Martin de Boer AV Lionitas 36e Heren 2:31:01 11,919 5:02
39 490 Inge van Schaick AV Lionitas 3e Dames 2:31:02 11,918 5:02
40 335 Jan Zondag SV Friesland 37e Heren 2:32:48 11,780 5:05
41 457 Hans Nagtegaal 38e Heren 2:32:58 11,767 5:05
42 316 Wieger van Keulen SV Friesland 39e Heren 2:33:01 11,763 5:06
43 303 Wim Havinga LG Bedum 40e Heren 2:33:24 11,734 5:06
44 491 Willie Kiewiet 41e Heren 2:33:57 11,692 5:07
45 459 Bert Horlings 42e Heren 2:34:11 11,674 5:08
46 461 Dirk Laverman 43e Heren 2:35:04 11,608 5:10
47 456 André Bär AV Lionitas 44e Heren 2:36:13 11,522 5:12
48 454 Dirk Kuiken 45e Heren 2:36:13 11,522 5:12
49 353 Bouke Fennema SV Friesland 46e Heren 2:39:23 11,294 5:18
50 310 Harry Jaakke AV Lionitas 47e Heren 2:41:55 11,117 5:23
51 317 Ritske Mud Leeuwarden 48e Heren 2:42:40 11,066 5:25
52 347 Anke Peterson AV Lionitas 4e Dames 2:44:14 10,960 5:28
53 352 Tjeerd Visser SV Friesland 49e Heren 2:44:14 10,960 5:28
54 342 Harrie Moerings AV Lionitas 50e Heren 2:52:04 10,461 5:44
55 346 Jaap Roosjen Leeuwarden 51e Heren 2:53:54 10,351 5:47
56 311 Joke Cremer SV Friesland 5e Dames 3:07:32 9,598 6:15
57 312 Edsel Sambro Athlon 52e Heren 3:07:33 9,597 6:15
Opmerkingen over de uitslag mailen naar sytze.wetting@hetnet.nl
Let op : 31 maart 2007 Condensloop met 2,8 km , 9,5 km en halve marathon.
inschrijven via www.inschrijven.nl of via www.lionitas.nl (onder agenda).