Uitslag Condensloop
AV LIONITAS, LEEUWARDEN, 4 APRIL 2009
laatst bijgewerkt: 8 april 2009 (4e versie)
Opmerkingen over uitslag naar sytze.wetting@hetnet.nl
Sponsor: Friesland Campina
2,8 KM JEUGD - M<15
Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts Bruto Netto Km/Uur
----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- ------
1 1040 Denise Sinnema Leeuwarden 1995 1e 10:37 10:36 15,824
2 1005 Fleur Baljet Oosthem 1995 3e 10:54 10:54 15,413
3 1042 Claudia Oosterkamp Steggerda 1996 8e 11:33 11:32 14,545
4 1002 Cato Bontekoe Drachten 1997 10e 11:52 11:51 14,157
5 1071 Irene Kalter Leeuwarden 1997 11e 12:20 12:20 13,622
6 1041 Rianne Nyenhuis Leeuwarden 1999 18e 13:22 13:21 12,569
7 1066 Mare te Biesebeek Leeuwarden 2000 19e 13:24 13:22 12,537
8 1009 Berber Struiksma Boksum 1999 20e 13:28 13:27 12,475
9 1054 Ilse Oldenburg Leeuwarden 1998 21e 13:29 13:26 12,460
10 1046 Sybrich Wijnsma Boksum 1998 22e 13:30 13:28 12,444
11 1087 Welmoed Mink Leeuwarden 1997 23e 14:07 14:06 11,901
12 1068 Anne van Zalinge Dronrijp 1995 25e 14:19 14:16 11,735
13 1065 Sophia van der Heide Leeuwarden 1999 29e 15:32 15:30 10,815
14 1055 Annefleur Oldenburg Leeuwarden 1998 32e 15:47 15:46 10,644
15 1058 Amarant Keizer Leeuwarden 1995 33e 15:49 15:47 10,622
16 1080 Nicole Kalter Leeuwarden 1995 37e 16:11 16:06 10,381
17 1079 Lisa Rinsma Leeuwarden 1996 39e 16:20 16:16 10,286
18 1003 Nora van der Bij Leeuwarden 2002 43e 16:42 16:38 10,060
19 1050 Anne Sikkema Leeuwarden 2001 45e 17:46 17:41 9,456
20 1029 Ilse van der Sluis Leeuwarden 1999 46e 17:47 17:44 9,447
21 1039 Manouk van Zalinge Monnickendam 1998 47e 17:48 17:44 9,438
22 1069 Sara van Zalinge Dronrijp 1997 48e 17:48 17:44 9,438
23 1089 Eva Imbens Wirdum Fr 2000 49e 17:55 17:51 9,377
24 1072 Alix Leemburg Rinsumageest 1999 50e 17:56 17:54 9,368
25 1026 Robyn Sprietsma Leeuwarden 1999 55e 19:25 19:21 8,652
26 1093 Esmee Alice Bosma Leeuwarden 1999 56e 19:28 19:23 8,630
27 1019 Romee de Jong Leeuwarden 2000 57e 19:39 19:34 8,550
28 1018 Daphne Wiggers Leeuwarden 1999 58e 19:42 19:38 8,528
2,8 KM JEUGD - M<15
1 1030 Corné Dijkstra Drachten 1997 2e 10:52 10:52 15,460
2 1038 Lammert Ekkers Katlijk 1999 4e 10:59 10:57 15,296
3 1024 Jelmer v/d Veen Goutum 1997 5e 11:11 11:09 15,022
4 1025 Pascal Sinnema Leeuwarden 1999 6e 11:13 11:12 14,978
5 1028 Lútsen van der Wal Leeuwarden 1996 7e 11:21 11:20 14,802
6 1008 Chris Gaitanis Bolsward 1997 9e 11:41 11:40 14,379
7 1010 Rutger Struiksma Boksum 1996 12e 12:43 12:42 13,211
8 1059 Jarick Keizer Leeuwarden 1998 13e 12:43 12:42 13,211
9 1085 Jens Boermans Wergea 1998 14e 13:05 13:04 12,841
10 1094 Ywer Weerstra Leeuwarden 1999 15e 13:06 13:05 12,824
11 1043 Niels van Deutekom Leeuwarden 1999 16e 13:18 13:16 12,632
12 1001 Bram de Boer Leeuwarden 1996 17e 13:18 13:17 12,632
13 1045 Nick Richard Leeuwarden 1996 24e 14:10 14:08 11,859
14 1047 Sieger Wijnsma Boksum 2000 26e 14:27 14:24 11,626
15 1007 Jarno Holwerda Damwoude 1998 27e 14:29 14:24 11,600
16 1077 Robin van der Kam Goutum 1998 28e 14:47 14:44 11,364
17 1086 Diedrik Dillema Burgum 1997 30e 15:34 15:32 10,792
18 1091 Guido Bemelmans Wirdum Fr 1999 31e 15:42 15:39 10,701
19 1082 Leffert Jullens Leeuwarden 1998 34e 16:02 15:59 10,478
20 1020 Ruben Korte Leeuwarden 1999 35e 16:04 15:59 10,456
21 1078 Ronald Kalter Leeuwarden 1999 36e 16:08 16:04 10,413
22 1000 Mark Wiggers Leeuwarden 2001 38e 16:16 16:13 10,328
23 1006 Niels Plomp Leeuwarden 1999 40e 16:23 16:21 10,254
24 1052 Eelke Leemeijer Leeuwarden 1998 41e 16:28 16:26 10,202
25 1083 Jelte Hoen Leeuwarden 2000 42e 16:29 16:25 10,192
26 1073 Remon Rozendaal Leeuwarden 1998 44e 17:31 17:29 9,591
27 1127 Edwin Stumpf Burgum 1997 51e 18:20 18:18 9,164
28 1061 Raymon Pietersma Leeuwarden 2002 52e 18:57 18:55 8,865
29 1044 Glenn Richard Leeuwarden 1999 53e 19:18 19:16 8,705
30 1090 Rivano Miquel Leeuwarden 2001 54e 19:22 19:16 8,675
31 1084 Quin Berko Leeuwarden 1999 59e 20:45 20:40 8,096
Vrouwen 2,8 km
1 1023 Ydwine v/d Veen Goutum 1993 1e 10:52 14:49 15,460
2 1032 Marieke Gjaltema Leeuwarden 1981 6e 15:40 15:33 10,723
3 1033 Agatha de Jong Leeuwarden 1975 7e 15:42 15:36 10,701
4 1021 Anneke Korte Leeuwarden 1971 8e 16:18 16:14 10,307
5 1015 Ngoc Yen Ly Leeuwarden 1981 13e 16:48 16:40 10,000
6 1062 Liesbeth Kooi Leeuwarden 1976 14e 16:52 16:46 9,960
7 1037 Maria Osinga Goutum 1977 15e 16:53 16:47 9,951
8 1012 Lies Landstra Leeuwarden 1954 16e 16:54 16:48 9,941
9 1048 Christina Krol Mantgum 1978 17e 17:46 17:39 9,456
10 1074 Ana Alice Milani de Valk Leeuwarden 1990 20e 17:53 17:44 9,394
11 1075 Mila Milani de Valk Leeuwarden 1991 21e 17:53 17:44 9,394
12 1031 Akke Postma Leeuwarden 1962 22e 18:29 18:23 9,089
13 1036 Anneke Bouma Leeuwarden 1952 23e 18:42 18:34 8,984
14 1063 Lisette Hoekstra Leeuwarden 1980 24e 18:45 18:38 8,960
15 1060 Jacqueline van der Woude Leeuwarden 1969 25e 18:47 18:40 8,944
16 1035 Nel Gjaltema Leeuwarden 1955 26e 18:47 18:41 8,944
17 1056 Jildou Idema Leeuwarden 1988 27e 18:47 18:39 8,944
18 1004 Tjitske Kooistra Leeuwarden 1970 28e 18:49 18:42 8,928
19 1013 Greetje Wijtzes Leeuwarden 1965 29e 18:57 18:49 8,865
20 1014 Marcia Dijkstra Leeuwarden 1982 31e 19:19 19:12 8,697
21 1088 Romana Melker de Jong Leeuwarden 1967 32e 19:40 19:32 8,542
22 1092 Liesbeth ter Hoeve Veenwouden 33e 19:43 19:39 8,521
23 1053 Marjan de Jong Leeuwarden 1975 34e 20:47 20:42 8,083
24 1011 José vd Veen Leeuwarden 1967 35e 21:14 21:07 7,912
Mannen 2,8 km
1 1070 Ave Burink Leeuwarden 1991 2e 11:23 11:22 14,758
2 1017 Hung Tieu Leeuwarden 1977 3e 14:00 13:51 12,000
3 1064 Bas Kalkman Leeuwarden 1963 4e 14:23 14:16 11,680
4 1126 Erik van der Kam Goutum 1964 5e 14:52 14:48 11,300
5 1081 Johan Kalter Leeuwarden 1959 9e 16:21 16:16 10,275
6 1034 Dirk Grootendorst Leeuwarden 1956 10e 16:28 16:19 10,202
7 1057 Douwe Idema Leeuwarden 1953 11e 16:30 16:22 10,182
8 1022 Henk van der Bij Leeuwarden 1972 12e 16:42 16:38 10,060
9 1051 Willem Sikkema Leeuwarden 1974 18e 17:46 17:41 9,456
10 1049 Douwe Jan Krol Mantgum 1981 19e 17:49 17:42 9,429
11 1027 Koos Pietersma Leeuwarden 1938 30e 18:57 18:55 8,865
12 580 Wijbren Visser Harlingen 1922 36e 30:44 30:36 5,466
Vrouwen 9,5 km
1 751 Bettie Agricola Goingarijp 1967 33e 40:55 40:49 13,931
2 416 Mariska Boek Leeuwarden 1975 34e 41:05 40:53 13,874
3 969 Jacinta Fancel Leeuwarden 1963 38e 41:12 41:09 13,835
4 684 Irma van Steijn Leeuwarden 1966 45e 41:35 40:55 13,707
5 512 Geja Droogsma Leeuwarden 1975 49e 41:56 41:50 13,593
6 967 Ellen Kuipers Dronrijp 1969 74e 43:43 43:41 13,039
7 515 Itty Speelman Heerenveen 1982 80e 43:54 43:52 12,984
8 577 Debora Peter Leeuwarden 1975 98e 45:30 45:29 12,527
9 981 Tessa Boot Bolsward 1984 119e 46:27 46:22 12,271
10 952 Annet Everaarts Haarlem 1973 126e 46:40 46:35 12,214
11 990 Miranda Hornstra Warga 1981 127e 46:48 46:43 12,179
12 930 Bente van den Berge Leeuwarden 1994 129e 46:53 46:42 12,158
13 983 Cora van der Haar Leeuwarden 1956 141e 47:27 47:06 12,013
14 738 Sjirry Beijaard-hiemstra Sint Nicolaasga 1968 142e 47:29 47:13 12,004
15 723 Janet Krooshof Grou 1974 143e 47:30 47:30 12,000
16 978 Coco Nijenhuis Groningen 1979 144e 47:45 47:08 11,937
17 858 Ria Schrale Boksum 1949 152e 47:56 47:51 11,892
18 876 Marjan Houkes Leeuwarden 1956 154e 47:59 47:46 11,879
19 895 Diane Pijl Dronrijp 1987 159e 48:17 47:35 11,805
20 989 Klaske van Lunzen Leeuwarden 1968 163e 48:31 48:15 11,749
21 933 Marijke Terpstra Stiens 1953 164e 48:32 47:56 11,745
22 907 Nienke Wierdsma Heerenveen 1965 166e 48:34 48:23 11,736
23 548 Marian van der Schaaf Oentsjerk 1956 167e 48:37 48:04 11,724
24 991 Baukje v/d Burg Cornjum 1961 168e 48:40 48:05 11,712
25 609 Fenna de Pee Leeuwarden 1979 173e 48:55 48:39 11,652
26 770 Karen de Kruif Blauwhuis 1966 181e 49:19 49:14 11,558
27 746 Erica Verweij Sint Nicolaasga 1968 184e 49:27 48:41 11,527
28 929 Annemarieke van den Berge Leeuwarden 1959 186e 49:32 49:21 11,507
29 961 Lina Pol Leeuwarden 1950 190e 49:43 49:32 11,465
30 517 Marjolein vd Nieuwenhof Leeuwarden 1981 192e 49:45 49:26 11,457
31 519 Kim Tinga Leeuwarden 1980 194e 49:50 49:47 11,438
32 539 Berber Akkerman Leeuwarden 1982 196e 49:57 49:51 11,411
33 500 Jolanda Muizer Leeuwarden 1976 204e 50:26 49:58 11,302
34 824 Hester Henstra Leeuwarden 1969 205e 50:29 50:13 11,291
35 986 Rieno Hes Dokkum 1957 207e 50:35 50:27 11,269
36 523 José van Egmond Leeuwarden 1975 210e 50:45 50:15 11,232
37 826 Karin Woldringh Leeuwarden 1967 212e 50:46 50:29 11,228
38 831 Agnes van der Meulen Leeuwarden 1972 213e 50:46 50:32 11,228
39 904 Lydia Kuperus Leeuwarden 1973 214e 50:46 50:31 11,228
40 919 Klaske Prose-Romkes Leeuwarden 1963 217e 50:58 50:44 11,184
41 567 Doreen de Jong Leeuwarden 1968 221e 51:00 50:44 11,176
42 842 Linde Hartman Leeuwarden 1975 223e 51:14 50:44 11,126
43 630 Monica Westra Grou 1964 225e 51:19 50:49 11,108
44 690 Yvonne Bijman Leeuwarden 1970 227e 51:24 50:57 11,089
45 816 Mettje Elzinga Leeuwarden 1962 228e 51:25 50:57 11,086
46 625 Lidy de Boer Groningen 1960 230e 51:34 51:13 11,054
47 839 Joke Regeling Bolsward 1970 234e 51:52 51:47 10,990
48 696 Antsje de Jong-Smeding Sint Nicolaasga 1968 235e 51:55 51:36 10,979
49 542 Brigitte Feenstra Leeuwarden 1972 240e 52:07 51:26 10,937
50 744 Coby de Jong Pingjum 1963 242e 52:14 52:02 10,913
51 735 Charlotte Fiets -vd Weerd Leeuwarden 1972 245e 52:28 52:22 10,864
52 604 Ingrid Giezen Leeuwarden 1966 247e 52:30 52:13 10,857
53 602 Margriet Visser Leeuwarden 1965 248e 52:31 52:16 10,854
54 513 Jeanet Nagtegaal Grou 1962 249e 52:33 52:03 10,847
55 887 Hiske Kuilman Boksum 1985 252e 52:42 52:07 10,816
56 524 Cora van Zwol Leeuwarden 1960 255e 52:46 52:35 10,802
57 926 Hilberta Veenje Leeuwarden 1984 256e 52:46 52:01 10,802
58 939 Ria Oord Oosterwolde Fr 1960 257e 52:47 52:40 10,799
59 627 Marleen Veenstra Leeuwarden 1977 259e 52:51 52:01 10,785
60 761 Wybertha Brouwer Bolsward 1969 260e 52:52 52:49 10,782
61 803 Rita Wierda Katlijk 1965 263e 52:53 52:32 10,778
62 934 Hester Berkelmans Leeuwarden 1968 264e 52:55 52:40 10,772
63 666 Anneke Sijtsma Leeuwarden 1952 265e 52:55 52:31 10,772
64 574 Willeke van der Bij Leeuwarden 1971 266e 52:56 52:45 10,768
65 994 Marja van der Werf Joure 1963 268e 52:57 52:48 10,765
66 594 Annemiek Oldenburg Leeuwarden 1962 271e 53:11 53:03 10,718
67 501 Josien Bruinsma Leeuwarden 1983 272e 53:13 52:49 10,711
68 910 Nienke de Vries Leeuwarden 1960 274e 53:13 52:45 10,711
69 893 Carin Kuiper Leeuwarden 1966 276e 53:14 52:59 10,708
70 575 Nelia Vos Hurdegaryp 1978 277e 53:19 53:00 10,691
71 606 Els Bos Hurdegaryp 1968 278e 53:19 53:01 10,691
72 765 Corinne van der Bijl Leeuwarden 1984 279e 53:28 52:51 10,661
73 558 Monique Schilstra Leeuwarden 1969 284e 53:38 53:21 10,628
74 697 Louisa Terpstra Wijtgaard 1981 286e 53:49 53:30 10,592
75 698 Femke Nijder-Kamperman Leeuwarden 1982 287e 53:49 53:30 10,592
76 768 Sjoerdtje Keizer Tzum 1962 289e 53:56 53:16 10,569
77 658 Van oostrum Siske Leeuwarden 1953 290e 53:56 53:41 10,569
78 913 Klaske v.d. Wal Menaldum 1958 292e 53:57 53:42 10,565
79 980 Fokelien van der Meulen Leeuwarden 1960 293e 54:00 53:56 10,556
80 423 Henny de Jong Leeuwarden 1956 295e 54:08 54:02 10,530
81 644 Karin Boersma Sint Nicolaasga 1965 296e 54:11 53:48 10,520
82 927 Ida Hoekstra Akkrum 1951 298e 54:17 53:20 10,500
83 756 Roelie de Vlas Leeuwarden 1976 299e 54:21 53:35 10,488
84 540 Vos Angelique Sneek 1973 302e 54:36 54:03 10,440
85 838 Hannie Keidel Wirdum Fr 1962 303e 54:36 54:23 10,440
86 847 Yvonne Groenendijk Leeuwarden 1963 305e 54:38 53:58 10,433
87 727 Jelanda Kloosterman Hoornsterzwaag 1972 306e 54:42 54:07 10,420
88 833 Ingrid Alkema Nagel Leeuwarden 1974 307e 54:47 54:43 10,405
89 718 Renske Anjema De Wilgen 1958 310e 55:03 54:18 10,354
90 640 Getty Dusseljee-Kamminga Assen 1976 311e 55:04 54:13 10,351
91 700 Ingrid v/d Veen-Kooistra Leeuwarden 1958 312e 55:05 54:32 10,348
92 582 Anita Dijkstra Leeuwarden 1979 314e 55:06 54:49 10,345
93 404 Hannie Bouma-Menger Leeuwarden 1960 315e 55:07 54:36 10,342
94 855 Gabi Wagenaar Leeuwarden 1969 316e 55:11 54:41 10,329
95 851 Marjolein Staal Weidum 1962 317e 55:15 54:20 10,317
96 664 Anneke Zijlstra Leeuwarden 1960 318e 55:16 54:28 10,314
97 846 Els Dijkman Drachten 1954 319e 55:18 55:15 10,307
98 710 Conny Molenkamp-Varekamp Sint Nicolaasga 1962 320e 55:18 54:54 10,307
99 650 Petra Pol Leeuwarden 1969 322e 55:25 54:52 10,286
100 793 Tietie de Vries Oude Bildtzijl 1949 323e 55:34 55:08 10,258
101 906 Silke Visser Leeuwarden 1982 324e 55:39 55:34 10,243
102 944 Monique Dijkstra Leeuwarden 1968 326e 55:49 55:01 10,212
103 421 Froukje van Welie Leeuwarden 1954 327e 55:50 55:35 10,209
104 871 Sybylle Kroon Leeuwarden 1964 328e 55:52 55:20 10,203
105 966 Postma Janny Goutum 1967 329e 55:54 55:08 10,197
106 856 Farah Rastad Weidum 1962 330e 55:54 55:23 10,197
107 953 Sietske Slob Leeuwarden 1960 332e 56:00 55:19 10,179
108 850 Jellie Tolsma Leeuwarden 1977 334e 56:04 55:29 10,166
109 925 Sabine Pijlman Leeuwarden 1981 335e 56:05 55:23 10,163
110 428 Fokje van der Meer Tytsjerk 1956 336e 56:05 55:49 10,163
111 898 Anke Boonstra Utrecht 1985 337e 56:10 55:21 10,148
112 629 Betty Stellingwerf Leeuwarden 1963 338e 56:10 55:39 10,148
113 777 Baukje Tjeerdsma Leeuwarden 1960 340e 56:24 56:13 10,106
114 965 Anca van der Heide Leeuwarden 1959 341e 56:25 56:16 10,103
115 923 Gerrie de Jong Ee 1967 344e 56:29 55:30 10,091
116 686 Klaske Portena Sint Nicolaasga 1967 348e 56:32 56:08 10,083
117 775 Diana de Rouwe Leeuwarden 1972 349e 56:36 55:59 10,071
118 938 Anna Lena Hartmann Leeuwarden 1982 350e 56:37 56:25 10,068
119 605 Susan Wubs Leeuwarden 1956 353e 56:50 56:46 10,029
120 782 Frouke Rullmann Leeuwarden 1984 354e 56:51 56:34 10,026
121 835 Hillegien Tol Leeuwarden 1970 355e 56:51 56:11 10,026
122 402 Margreet Stienstra Leeuwarden 357e 56:52 56:29 10,023
123 947 Heleen Boekema Franeker 1963 358e 56:55 56:46 10,015
124 748 Douwine Bom Leeuwarden 1975 359e 57:01 56:22 9,997
125 728 Toos Koning Oudehorne 1962 360e 57:14 56:39 9,959
126 533 Gisi Lukkes-Schöb Weidum 1961 362e 57:16 56:31 9,953
127 968 Margriet van der Werf Hurdegaryp 1972 364e 57:17 56:58 9,951
128 547 Johanna Venema Tytsjerk 1969 365e 57:22 56:34 9,936
129 841 Ingrid Huitenga Leeuwarden 1981 366e 57:27 57:01 9,922
130 837 Gerda Del Grosso Leeuwarden 1976 367e 57:28 56:44 9,919
131 889 Josetta Witteveen Leeuwarden 1989 368e 57:31 57:04 9,910
132 598 Corine de Jong Leeuwarden 1975 372e 57:42 57:05 9,879
133 638 Els Roosma Franeker 1956 373e 57:47 57:39 9,864
134 699 Margriet vd Meulen-Visser Goutum 1963 374e 57:50 57:17 9,856
135 844 Jose Baas-Zondag Grou 1957 375e 57:52 56:54 9,850
136 872 Susan Konst Sint Nicolaasga 1963 376e 57:53 57:29 9,847
137 749 Pieke Dijkman Leeuwarden 1943 377e 57:59 57:40 9,830
138 568 Anneke v.d.Meer Leeuwarden 1961 380e 58:15 57:38 9,785
139 924 Annet Stam Leeuwarden 1965 381e 58:18 58:15 9,777
140 946 Hinke Flonk Houtigehage 1976 383e 58:27 57:27 9,752
141 785 Agnes Ploegstra Leeuwarden 1966 386e 58:45 57:48 9,702
142 435 Sissy de Vries Grou 1970 387e 58:48 58:06 9,694
143 676 Larissa Bakker Leeuwarden 1972 388e 58:58 57:58 9,666
144 784 Nicola Iles Leeuwarden 1969 391e 59:01 58:05 9,658
145 400 Froukje Hietkamp Leeuwarden 1962 393e 59:02 58:16 9,656
146 937 Nancy van Heerde Goutum 1971 394e 59:10 58:33 9,634
147 589 Yvonne Bruinsma Leeuwarden 1977 395e 59:13 58:18 9,626
148 545 Nynke Abbink Tytsjerk 1964 397e 59:15 58:26 9,620
149 618 Regina Visser Hurdegaryp 1967 398e 59:20 59:02 9,607
150 829 Ria Luinstra Leeuwarden 1969 400e 59:25 58:37 9,593
151 565 Heidi te Slaa Goutum 1971 401e 59:26 59:03 9,591
152 792 Tineke de Jong Stiens 1960 402e 59:29 58:54 9,583
153 796 Fransien Kuiken-Haitsma Sint Annaparochie 1961 403e 59:29 58:57 9,583
154 510 Matty Hondema Goutum 1976 404e 59:31 58:44 9,577
155 511 Gonda Prosje-Hondema Deinum 1974 405e 59:31 58:44 9,577
156 514 Karin Posset Leeuwarden 1984 407e 59:34 59:10 9,569
157 920 Renee Lokman Delfzijl 1957 408e 59:35 58:47 9,566
158 665 Jeanet de Vries Leeuwarden 1964 409e 59:37 58:47 9,561
159 861 Wilma Klarenbeek Leeuwarden 1955 410e 59:37 58:48 9,561
160 734 Nynke van der Wal Heerenveen 1979 411e 59:48 59:14 9,532
161 505 Linda Bruinsma Leeuwarden 1980 413e 59:53 59:00 9,519
162 525 Veronique Heidema Leeuwarden 1968 414e 59:56 59:15 9,511
163 576 Anneke Roorda Leeuwarden 1976 415e 59:56 59:11 9,511
164 588 Annalies Rosier Leeuwarden 1972 416e 59:57 59:01 9,508
165 518 Henriette Dam Goutum 1966 417e 1:00:01 59:13 9,497
166 932 Petra Zuidema Leeuwarden 1979 418e 1:00:01 59:15 9,497
167 612 Hilda Buning Leeuwarden 1969 419e 1:00:06 59:11 9,484
168 800 Lia de Jong Leeuwarden 1980 420e 1:00:14 59:21 9,463
169 715 Mattie de Boer Joure 1955 422e 1:00:16 59:35 9,458
170 527 Roelie van der Hoek Goutum 1965 423e 1:00:17 59:30 9,455
171 798 Frency van den Broek Leeuwarden 1961 425e 1:00:21 59:32 9,445
172 663 Everdina Faber Leeuwarden 1956 426e 1:00:34 1:00:19 9,411
173 417 Trijntje Alma Twijzelerheide 1956 427e 1:00:39 1:00:30 9,398
174 870 Paula Hoogstra Leeuwarden 1967 429e 1:00:43 59:57 9,388
175 821 Ageeth Rouwé Hurdegaryp 1975 430e 1:00:45 59:48 9,383
176 724 Pauline Roozen-Everts Leeuwarden 1963 431e 1:00:46 1:00:33 9,380
177 619 Els Postma Mantgum 1971 432e 1:00:48 1:00:15 9,375
178 562 Ria van Dijk Leeuwarden 1962 433e 1:00:48 1:00:05 9,375
179 956 Tineke Hulshoff Leeuwarden 1971 434e 1:00:53 1:00:18 9,362
180 430 Loura Postma Nijenhuis Goutum 1974 435e 1:01:00 1:00:36 9,344
181 848 Karin Huitema Jubbega 1983 436e 1:01:02 1:00:26 9,339
182 909 Afina Herder Hurdegaryp 1968 437e 1:01:04 1:00:46 9,334
183 740 Hikmet Kesici Leeuwarden 1974 440e 1:01:09 1:00:49 9,321
184 820 Erna Jansen Leeuwarden 1955 442e 1:01:12 1:00:38 9,314
185 693 Annie Oostenbrink Oldeberkoop 1964 443e 1:01:16 1:00:33 9,304
186 759 Berber Terpstra Wijtgaard 1975 444e 1:01:16 1:00:34 9,304
187 688 Gerda IJdema Leeuwarden 1954 445e 1:01:22 1:00:47 9,288
188 815 Charlotte Boonstra Leeuwarden 1968 446e 1:01:25 1:00:38 9,281
189 508 Sandra Wiggers Leeuwarden 1972 448e 1:01:26 1:01:16 9,278
190 553 Sjoukje van der Velde Leeuwarden 1961 449e 1:01:27 1:00:44 9,276
191 530 Alice Beimers Sint Annaparochie 1960 450e 1:01:27 1:00:43 9,276
192 570 Ina Kleefstra Leeuwarden 1953 451e 1:01:28 1:00:45 9,273
193 611 Carla Tinga Deinum 1956 452e 1:02:03 1:01:09 9,186
194 601 Jolijn Flasch Leeuwarden 1976 454e 1:02:10 1:01:33 9,169
195 685 Klaske van der West Joure 1959 457e 1:02:26 1:01:45 9,130
196 603 Mine Hoogerhuis Franeker 1970 459e 1:02:40 1:02:23 9,096
197 789 Simone Kingma Dronrijp 1971 461e 1:03:04 1:02:10 9,038
198 808 Martine Blumers Leeuwarden 1979 463e 1:03:11 1:02:21 9,021
199 874 Maaike Bokma Leeuwarden 1979 464e 1:03:11 1:02:21 9,021
200 936 Judith Zijlstra Warstiens 1973 465e 1:03:15 1:02:36 9,012
201 408 Marion Allema Leeuwarden 1960 466e 1:03:15 1:02:37 9,012
202 538 Truus Duiker Leeuwarden 1961 467e 1:03:15 1:02:54 9,012
203 811 Lucie Tuinenga Leeuwarden 1958 469e 1:03:45 1:02:54 8,941
204 546 Marieke Kingma Leeuwarden 1978 470e 1:04:10 1:03:16 8,883
205 654 Anja van Wieren Oosterwolde Fr 1964 472e 1:04:17 1:04:10 8,867
206 733 Teddy Pool Burgum 1963 473e 1:04:22 1:04:01 8,856
207 899 Lipkje Reitsma Dronrijp 1965 474e 1:04:34 1:03:51 8,828
208 522 Ines van Grootel Leeuwarden 1954 475e 1:04:35 1:04:03 8,826
209 726 Henriëtte Visser-de Haan Leeuwarden 1956 479e 1:06:08 1:05:16 8,619
210 827 Suzanne Flim Leeuwarden 1991 480e 1:06:08 1:05:47 8,619
211 794 Laura Bolscher Leeuwarden 1991 481e 1:06:08 1:05:47 8,619
212 529 Else Bahnen Leeuwarden 1961 482e 1:06:20 1:05:59 8,593
213 549 Lies Hoekstra Hurdegaryp 1962 483e 1:06:21 1:05:58 8,591
214 586 Evelien de Jong-Faber Leeuwarden 1966 485e 1:06:31 1:06:05 8,569
215 896 Jelske Leemeijer Leeuwarden 1961 486e 1:06:40 1:06:07 8,550
216 964 Ank Jonker Leeuwarden 1963 487e 1:06:41 1:06:09 8,548
217 509 Klazien van der Meer Leeuwarden 1961 488e 1:06:44 1:06:05 8,541
218 940 Elly Westerhuis Leeuwarden 1967 489e 1:06:46 1:06:16 8,537
219 541 Miranda Overwijk Leeuwarden 1974 490e 1:06:50 1:06:09 8,529
220 818 Sybrich Schoenmakers Leeuwarden 1981 492e 1:09:02 1:08:05 8,257
221 732 Gerda Goudberg Leeuwarden 1966 493e 1:09:02 1:08:06 8,257
222 882 Nancy L. Caviët Dokkum 1950 494e 1:09:08 1:08:10 8,245
223 507 Marja Muller Mantgum 1962 495e 1:09:36 1:09:04 8,190
224 694 Hiltje Geertsma Franeker 1956 496e 1:09:39 1:08:54 8,184
225 596 Petra Torenga Leeuwarden 1964 497e 1:12:56 1:12:01 7,815
Mannen 9,5 km
1 971 Naol Ghari Beritie Leeuwarden 1991 1e 33:30 33:29 17,015
2 950 Elmar Ruiter Hurdegaryp 1990 2e 33:31 33:31 17,006
3 817 Peter van Elzelingen Leeuwarden 1961 3e 34:25 34:24 16,562
4 438 Pieter Talsma Warten 1983 4e 35:06 35:04 16,239
5 908 Rudy Sinnema Leeuwarden 1963 5e 35:11 35:09 16,201
6 550 Simon van den Beukel Beetgum 1978 6e 35:15 35:14 16,170
7 973 Rafal Gorski Groningen 1980 7e 36:30 36:29 15,616
8 610 Johnny van Zurk Leeuwarden 1960 8e 37:13 37:09 15,316
9 1 Cor de Vries Leeuwarden 1966 9e 37:16 37:13 15,295
10 528 Lammert Odinga Leeuwarden 1968 10e 37:17 37:14 15,288
11 521 Stefan van der Wal Drachten 1970 11e 37:33 37:32 15,180
12 623 Adwin de Kluyver Leeuwarden 1968 12e 38:03 37:59 14,980
13 812 Simon Regnerus Marrum 1968 13e 38:34 38:32 14,780
14 891 Hans van der Steen Leeuwarden 1955 14e 38:38 38:34 14,754
15 788 Johan Meinsma Leeuwarden 1965 15e 38:55 38:55 14,647
16 713 Erik Verdoorn Leeuwarden 1980 16e 38:58 38:53 14,628
17 659 Freerk Bokma Scharnegoutum 1963 17e 39:16 39:10 14,516
18 681 Wouter de Vries Suwald 1975 18e 39:16 39:09 14,516
19 424 Theo Borawitz Leeuwarden 1959 19e 39:16 39:15 14,516
20 677 Menno Tuik Leeuwarden 1961 20e 39:22 39:21 14,479
21 437 Andrew Guest Sneek 1963 21e 39:23 39:21 14,473
22 993 Henk Ruiter Sneek 1962 22e 39:31 39:29 14,424
23 600 Johan Zandstra Drachten 1991 23e 39:41 39:36 14,364
24 532 Jan Roelof Hofstra Leeuwarden 1963 24e 39:45 39:38 14,340
25 806 Piet Boskma Heerenveen 1952 25e 39:46 39:44 14,334
26 883 Keimpe Jager Dronrijp 1945 26e 39:53 39:51 14,292
27 951 Yoran Ruiter Hurdegaryp 1992 27e 39:56 39:47 14,274
28 431 Hans Breuker Leeuwarden 1961 28e 40:27 40:18 14,091
29 931 Ed van der Steeg Veenwouden 1959 29e 40:40 40:38 14,016
30 877 Adrie Hoks Joure 1977 30e 40:43 40:40 13,999
31 928 Herbert van den Berge Leeuwarden 1958 31e 40:44 40:35 13,993
32 631 Bauke Van Houten Leeuwarden 1974 32e 40:51 40:47 13,953
33 945 Jaap Bijlstra Dokkum 1987 35e 41:05 41:03 13,874
34 774 Friso Bakker Leeuwarden 1984 36e 41:10 40:53 13,846
35 755 Nico Hoekstra Leeuwarden 1962 37e 41:10 40:51 13,846
36 810 Sybrand Brouwer Ballum 1951 39e 41:16 41:09 13,813
37 583 Richard zuiderveld Leeuwarden 1976 40e 41:20 41:13 13,790
38 412 Stefan Hoekstra Leeuwarden 1988 41e 41:21 41:17 13,785
39 731 Keesjan de Vries Leeuwarden 1955 42e 41:30 41:19 13,735
40 674 Feiko de Boer Leeuwarden 1961 43e 41:32 41:28 13,724
41 805 Marco Pietersma Leeuwarden 1970 44e 41:33 41:31 13,718
42 982 Mark Peereboom Leeuwarden 1977 46e 41:37 41:28 13,696
43 843 Piet van der Steeg Hurdegaryp 1971 47e 41:44 41:37 13,658
44 922 Jasper Keizer Sint Annaparochie 1957 48e 41:56 41:48 13,593
45 413 Cornelis van Sluis Franeker 1949 50e 42:02 42:01 13,561
46 834 Jaap Veenstra Stiens 1964 51e 42:04 41:49 13,550
47 772 Anne Jan Barkmeijer Tytsjerk 1980 52e 42:12 41:30 13,507
48 854 Rutger Wagenaar Leeuwarden 1981 53e 42:13 41:44 13,502
49 771 Rene Wijnstra Dokkum 1968 54e 42:14 42:08 13,496
50 954 Nolke Hoekstra Leeuwarden 1971 55e 42:26 42:19 13,433
51 592 André Jellema Leeuwarden 1969 56e 42:30 42:25 13,412
52 881 Jacob Visser Heerenveen 1944 57e 42:31 42:28 13,407
53 669 Bart bij de Leij Gorredijk 1968 58e 42:40 42:19 13,359
54 682 Alwin van Beem Dronrijp 1976 59e 42:42 41:58 13,349
55 403 Jan Hooghiemstra Oentsjerk 1955 60e 42:45 42:40 13,333
56 960 Johannes Schilstra Scharnegoutum 1968 61e 42:46 42:44 13,328
57 653 Paulus Dompeling Leeuwarden 1963 62e 42:48 42:46 13,318
58 836 Arjen Lettinga Leeuwarden 1959 63e 42:48 42:33 13,318
59 962 Sjors Tissingh Leeuwarden 1971 64e 42:50 42:42 13,307
60 832 Klaas Jan Huizing Leeuwarden 1964 65e 42:54 42:25 13,287
61 914 Egbert van der Wal Buitenpost 1955 66e 42:54 42:48 13,287
62 941 Geert Luinstra Leeuwarden 1966 67e 43:00 42:29 13,256
63 636 Lammert de Jong Leeuwarden 1954 68e 43:05 43:01 13,230
64 645 Harrit Winia Sint Nicolaasga 1962 69e 43:06 42:43 13,225
65 780 Jan Pieter Gorter Leeuwarden 1980 70e 43:16 42:38 13,174
66 977 Simon Andringa Tytsjerk 1946 71e 43:16 43:12 13,174
67 179 Klaas Abma Wommels 1960 72e 43:26 43:19 13,124
68 702 Piet Streefkerk Boelenslaan 1957 73e 43:38 42:58 13,063
69 39 Henk Koet Buitenpost 1959 75e 43:44 43:43 13,034
70 915 Ronnie Wind IJlst 1977 76e 43:46 43:23 13,024
71 729 Harm Andringa Leeuwarden 1972 77e 43:47 43:40 13,019
72 988 Jelle Kracht Leeuwarden 1963 78e 43:48 43:42 13,014
73 992 Thony van der Veen Burgum 1970 79e 43:53 43:46 12,989
74 905 Hielke Bijsma Leeuwarden 1956 81e 44:09 44:03 12,911
75 943 Bert Baanstra Sneek 1970 82e 44:10 43:52 12,906
76 621 Ronald van Dellen Dokkum 1987 83e 44:11 43:52 12,901
77 963 Benno van der Heide Leeuwarden 1959 84e 44:17 44:08 12,872
78 591 Edo Eisma Goutum 1958 85e 44:19 44:10 12,862
79 595 Leen Oldenburg Leeuwarden 1963 86e 44:31 44:23 12,804
80 958 Gaatse Westra Leeuwarden 1973 87e 44:35 44:09 12,785
81 974 Rienk van der Veen Leeuwarden 1975 88e 44:48 44:41 12,723
82 987 Johan de Boer Rotterdam 1963 89e 44:53 44:22 12,700
83 862 Sieberen de Jong Vegelinsoord 1973 90e 44:57 44:52 12,681
84 823 Jan van der Veen Hurdegaryp 1972 91e 44:58 44:51 12,676
85 878 Harold ten Dam Leeuwarden 1974 92e 45:00 44:34 12,667
86 894 Jan van Zalinge Dronrijp 1964 93e 45:08 44:26 12,629
87 773 T.H. Keegstra Leeuwarden 1981 94e 45:18 44:36 12,583
88 534 Harrie Wetterhahn Leeuwarden 1967 95e 45:19 45:15 12,578
89 873 Peter Boersen Leeuwarden 1964 96e 45:24 45:20 12,555
90 955 Martin de Boer Leeuwarden 1952 97e 45:30 44:59 12,527
91 849 Arie Smedinga Tzum 1947 99e 45:31 45:25 12,523
92 959 Bram Bakker Wommels 1972 100e 45:43 45:40 12,468
93 434 Winrik Weerstra Leeuwarden 1994 101e 45:44 45:42 12,464
94 433 Henk Weerstra Leeuwarden 1957 102e 45:44 45:43 12,464
95 543 Jelmer Wolthuizen Leeuwarden 1987 103e 45:50 45:41 12,436
96 754 Patrick Reitsma Leeuwarden 1995 104e 45:51 45:44 12,432
97 536 Ele Boskma Leeuwarden 1941 105e 45:55 45:51 12,414
98 900 Ferdinand Kits Drachten 1967 106e 45:56 45:37 12,409
99 608 Michiel Wagenaar Leeuwarden 1971 107e 45:57 45:39 12,405
100 578 Jan van der Kooi Franeker 1958 108e 45:59 45:47 12,396
101 660 Ivo Volkers Leeuwarden 1982 109e 46:00 45:48 12,391
102 662 René Sturing Leeuwarden 1983 110e 46:01 45:48 12,387
103 427 Aad van der Windt Leeuwarden 1955 111e 46:02 45:52 12,382
104 628 Martin Stellingwerf Leeuwarden 1958 112e 46:04 45:40 12,373
105 860 Dedde de Jong Dokkum 1963 113e 46:06 45:40 12,364
106 632 Roelof Elzinga Dokkum 1957 114e 46:06 45:40 12,364
107 828 Tom Mollinga Makkum Fr 1964 115e 46:11 46:03 12,342
108 695 Sietze Jongsma Hoornsterzwaag 1965 116e 46:14 45:42 12,329
109 949 Hendrik Douma Leeuwarden 1957 117e 46:15 46:13 12,324
110 675 Edwin van der Wal Leeuwarden 1975 118e 46:25 46:11 12,280
111 722 Chris Kalsbeek Leeuwarden 1958 120e 46:28 45:55 12,267
112 559 Albert Raap Leeuwarden 1958 121e 46:32 46:06 12,249
113 719 Rene Sjoerdsma Leeuwarden 1973 122e 46:33 46:25 12,245
114 879 Johan Knoester Oudehaske 1945 123e 46:39 46:30 12,219
115 652 Jan Kuil Rolde 1959 124e 46:40 46:25 12,214
116 902 Robbert ter Steege Winsum Gn 1969 125e 46:40 46:39 12,214
117 617 Bouke van der Hem Groningen 1946 128e 46:51 46:38 12,166
118 701 Herman Wassens Leeuwarden 1960 130e 46:56 46:04 12,145
119 757 Arie de Wit Harlingen 1952 131e 46:58 46:16 12,136
120 506 Jan Jepma Leeuwarden 1955 132e 46:58 46:39 12,136
121 407 Keimpe Wiersma Leeuwarden 1965 133e 46:58 46:57 12,136
122 822 Robert Kaatee Garyp 1964 134e 47:01 46:07 12,123
123 957 Ruerd Kuiper Leeuwarden 1979 135e 47:06 46:59 12,102
124 648 Paul Dekker Groningen 1990 136e 47:13 46:59 12,072
125 656 Eise de Vries Groningen 1989 137e 47:13 46:59 12,072
126 432 Jan Rienstra Drachten 1956 138e 47:15 46:30 12,063
127 668 Jan Cees Stork Leeuwarden 1972 139e 47:20 47:18 12,042
128 670 Saïd Henstra Leeuwarden 1995 140e 47:22 47:13 12,034
129 903 Jan Jaap Dicke Leeuwarden 1968 145e 47:45 47:03 11,937
130 979 Ruurd Veenstra Twijzelerheide 1949 146e 47:48 47:33 11,925
131 804 Jelke Visser Twijzelerheide 1951 147e 47:48 47:34 11,925
132 422 Michiel Oudega Lekkum 1977 148e 47:50 46:59 11,916
133 504 Karel Kiers Leeuwarden 1978 149e 47:55 47:32 11,896
134 420 Jaap Vos Leeuwarden 1960 150e 47:55 47:28 11,896
135 975 Harry Jaakke Jelsum 1961 151e 47:56 47:03 11,892
136 573 Henk Melker Leeuwarden 1968 153e 47:57 47:29 11,887
137 747 Eelco Dekkers Leeuwarden 1976 155e 48:00 47:31 11,875
138 901 Albert Boonstra Leeuwarden 1959 156e 48:04 47:17 11,859
139 814 Gerben Brouwer Sneek 1950 157e 48:10 47:48 11,834
140 745 Cees van der Bij Heerenveen 1952 158e 48:13 47:48 11,822
141 649 Tjalling Hielkema Leeuwarden 1969 160e 48:25 47:37 11,773
142 970 Jan Nijenhuis Katlijk 1950 161e 48:26 47:42 11,769
143 707 Sjoerd van der Bij Goutum 1956 162e 48:28 48:05 11,761
144 581 André Dijkstra Leeuwarden 1977 165e 48:32 48:14 11,745
145 712 Marco Schillemans Beetsterzwaag 1964 169e 48:40 48:13 11,712
146 786 Jacob Munneke Leeuwarden 1977 170e 48:44 48:10 11,696
147 764 Rense Zwerver Leeuwarden 1952 171e 48:47 48:40 11,684
148 405 Patrick van Vals Leeuwarden 1970 172e 48:52 48:01 11,664
149 641 Jos Preusting Leeuwarden 1958 174e 48:55 48:42 11,652
150 767 Jan Iedema Leeuwarden 1950 175e 48:59 48:41 11,637
151 853 Abel van der Laan Weidum 1992 176e 49:03 48:12 11,621
152 414 Cor de Bakker Weidum 1992 177e 49:04 48:14 11,617
153 736 Mark Dijkstra Leeuwarden 1964 178e 49:06 48:44 11,609
154 526 Wijbrand de Graaf Berlikum Fr 1949 179e 49:08 49:02 11,601
155 551 Jan Zwerver Dronrijp 1945 180e 49:10 48:50 11,593
156 703 Klaas Veldman Sint Nicolaasga 1955 182e 49:22 48:56 11,546
157 419 Jeffery Robbens Leeuwarden 1963 183e 49:26 49:16 11,531
158 622 Jenneck van der Wolf Leeuwarden 1976 185e 49:31 48:39 11,511
159 750 Gerrit Jousma Schingen 1958 187e 49:32 49:04 11,507
160 643 Roelof Mulder Rolde 1955 188e 49:35 49:20 11,496
161 779 Hedzer Kikstra Leeuwarden 1978 189e 49:43 49:26 11,465
162 673 Job de Boer Leeuwarden 1991 191e 49:44 48:55 11,461
163 661 Arjen de Haan Leeuwarden 1983 193e 49:46 49:34 11,453
164 763 Sije Roolvink Burgum 1962 195e 49:54 49:40 11,423
165 918 Geert Vogelzang Leeuwarden 1954 197e 50:01 49:24 11,396
166 691 Cor Pijlman Leeuwarden 1977 198e 50:02 49:26 11,392
167 557 Doede Sijszeling Wommels 1985 199e 50:05 49:44 11,381
168 689 André van den Heuvel Leeuwarden 1959 200e 50:20 49:54 11,325
169 415 Andries Meijer Leeuwarden 1978 201e 50:21 50:15 11,321
170 916 Geert Peereboom Dronrijp 1951 202e 50:26 49:42 11,302
171 752 Eric Pronk Leeuwarden 1966 203e 50:26 49:56 11,302
172 706 Lammert Profijt Tytsjerk 1961 206e 50:29 50:17 11,291
173 572 Tjalling Kuipers Leeuwarden 1974 208e 50:40 50:14 11,250
174 680 Gerben Sprietsma Leeuwarden 1971 209e 50:41 50:31 11,246
175 426 Tsjebbe de Vries Weidum 1958 211e 50:46 50:01 11,228
176 616 Otto Bruinsma Leeuwarden 1944 215e 50:47 50:23 11,224
177 503 W.K. Dantuma Gytsjerk 1952 216e 50:56 50:42 11,191
178 766 Siep Siesling Leeuwarden 1954 218e 50:59 50:16 11,180
179 411 Ids v.d. Meer Leeuwarden 1981 219e 50:59 50:20 11,180
180 985 Hans-Henk Wolters Leeuwarden 1973 220e 50:59 50:36 11,180
181 866 Lolke Buma Witmarsum 1940 222e 51:03 50:29 11,166
182 778 Herman Wassenaar Menaldum 1962 224e 51:17 50:51 11,115
183 714 Louis Ubbens Sneek 1969 226e 51:23 51:04 11,093
184 683 Wybe Sierksma Marrum 1960 229e 51:25 50:59 11,086
185 797 Jefta Bogaard Leeuwarden 1968 231e 51:39 51:08 11,036
186 801 Ewout Rijkaart Leeuwarden 1970 232e 51:39 50:47 11,036
187 737 Klaas Peereboom Heerenveen 1953 233e 51:42 50:46 11,025
188 46 Jan van der Hoek Sint Annaparochie 1951 236e 51:56 51:26 10,976
189 716 Femme de Bruin Leeuwarden 1953 237e 51:57 51:38 10,972
190 409 Hans Schell Leeuwarden 1963 238e 52:01 51:05 10,958
191 554 Hendrik-Piet Hiemstra Franeker 1965 239e 52:03 51:46 10,951
192 657 Simon Pears Nes gem Boarnsterhim 1972 241e 52:13 51:17 10,916
193 917 Johan Mous Jirnsum 1960 243e 52:21 51:55 10,888
194 537 Sytze de Witte Sneek 1953 244e 52:22 51:45 10,885
195 825 J. van Egmond Drachten 1958 246e 52:29 52:08 10,861
196 429 Andries Tijsma Dronrijp 1944 250e 52:36 52:16 10,837
197 830 Paul van Vliet Wommels 1971 251e 52:38 52:01 10,830
198 864 Michel Garmann Leeuwarden 1971 253e 52:43 51:52 10,813
199 819 Andre Jager Leeuwarden 1960 254e 52:46 52:28 10,802
200 535 Jan Pieters Tytsjerk 1955 258e 52:50 52:19 10,789
201 436 Johan Ijsbrandij Sneek 1972 261e 52:52 52:24 10,782
202 845 Henk Oosterloo Oosterwolde Fr 1963 262e 52:53 52:44 10,778
203 760 Ronald Beukers Sneek 1962 267e 52:56 51:56 10,768
204 679 Erik de Jong Leeuwarden 1970 269e 52:59 52:50 10,758
205 912 Willem Verheij Leeuwarden 1980 270e 53:08 52:29 10,728
206 502 Finn Passchier Leeuwarden 1988 273e 53:13 52:49 10,711
207 635 Klaas Houtstra Leeuwarden 1958 275e 53:14 53:00 10,708
208 875 Jochum Roorda Leeuwarden 1956 280e 53:29 53:18 10,658
209 984 Jan Bosman Leeuwarden 1956 281e 53:30 53:10 10,654
210 972 Almer Scholten Leeuwarden 1976 282e 53:34 52:40 10,641
211 590 Foppe Slotegraaf Leeuwarden 1974 283e 53:34 52:40 10,641
212 563 Willem Bijlsma Weidum 1956 285e 53:42 52:57 10,615
213 717 Rients van Gunst Hilaard 1953 288e 53:51 53:22 10,585
214 418 Durk v.d. Veen Leeuwarden 1953 291e 53:57 53:02 10,565
215 597 Johan Huitema Leeuwarden 1959 294e 54:00 53:56 10,556
216 571 Marnix Oudega Tytsjerk 1975 297e 54:13 53:22 10,513
217 753 Ane de Jong Leeuwarden 1963 300e 54:25 54:16 10,475
218 655 Hendrik van der Veen Leeuwarden 1984 301e 54:29 54:01 10,462
219 783 Cor Langius Leeuwarden 1971 304e 54:38 54:14 10,433
220 708 Robert Roosjen Leeuwarden 1975 308e 55:01 54:16 10,360
221 646 Tsjerk Bottema Leeuwarden 1978 309e 55:01 54:22 10,360
222 787 Harry Meijer Leeuwarden 1951 313e 55:05 54:46 10,348
223 742 Egbert Geertsma Groningen 1961 321e 55:23 54:34 10,292
224 564 Jelle Postma Leeuwarden 1975 325e 55:48 54:57 10,215
225 885 Eric Fennema Leeuwarden 1968 331e 55:55 55:29 10,194
226 859 Hotze Schrale Boksum 1947 333e 56:04 55:03 10,166
227 976 Thijs Hofstra Wytgaard 1946 339e 56:20 55:59 10,118
228 687 Roelof IJdema Leeuwarden 1951 342e 56:26 55:53 10,100
229 425 Jan Atze Nicolai Leeuwarden 1965 343e 56:28 56:16 10,094
230 892 Klaas Sipma Ee 1974 345e 56:29 55:30 10,091
231 890 Wibo Sijtsma Oentsjerk 1970 346e 56:30 55:30 10,088
232 886 Roel Landman Leeuwarden 1950 347e 56:30 55:49 10,088
233 566 Herman Hoekstra Leeuwarden 1952 351e 56:39 56:16 10,062
234 897 Age Vallinga Wommels 1953 352e 56:47 55:49 10,038
235 401 Jan Swart Leeuwarden 1961 356e 56:52 56:07 10,023
236 795 Albert Kuurstra Goutum 1941 361e 57:14 56:29 9,959
237 614 Farmani. Mohammed Leeuwarden 1949 363e 57:17 57:06 9,951
238 615 Patrick Dijkhuizen Sneek 1972 369e 57:38 57:34 9,890
239 799 Klaas Duits Sneek 1944 370e 57:41 57:04 9,882
240 776 Meindert Roosjen Leeuwarden 1943 371e 57:42 57:05 9,879
241 867 Sierk de Jong Stiens 1959 378e 57:59 57:23 9,830
242 520 Ton van der Mark Sneek 1957 379e 58:15 57:40 9,785
243 868 Dirk B. Elsma Dronrijp 1952 382e 58:19 58:15 9,774
244 634 Piet Struiksma Boksum 1958 384e 58:28 57:49 9,749
245 884 Rene Hobma Leeuwarden 1966 385e 58:33 57:56 9,735
246 544 Peter Jansen Leeuwarden 1981 389e 59:01 58:05 9,658
247 406 Joop van der Wijk Goutum 1946 390e 59:01 58:01 9,658
248 809 Aebe Pronk Leeuwarden 1944 392e 59:01 58:26 9,658
249 743 Sjoerd Fopma Leeuwarden 1939 396e 59:14 58:30 9,623
250 711 Ane Heidema Leeuwarden 1963 399e 59:21 59:08 9,604
251 762 Cor de Rouwe Leeuwarden 1945 406e 59:32 58:54 9,574
252 758 Luit _Jan Lukkes Weidum 1957 412e 59:48 58:48 9,532
253 410 Meindert Engwerda Sneek 1957 421e 1:00:15 59:53 9,461
254 556 Dick Krekelaar Ysbrechtum 1950 424e 1:00:17 59:41 9,455
255 921 Eelke de Vries Leeuwarden 1945 428e 1:00:39 1:00:29 9,398
256 620 Jan de Jong Leeuwarden 1943 438e 1:01:07 1:00:22 9,326
257 741 Frans Hoitinga Leeuwarden 1949 439e 1:01:09 1:00:49 9,321
258 911 Wim van der Meer Leeuwarden 1953 441e 1:01:09 1:00:40 9,321
259 807 Klaas Nico Feenstra Goutum 1949 447e 1:01:25 1:00:38 9,281
260 869 Marten Hoogstra Leeuwarden 1965 453e 1:02:05 1:01:18 9,181
261 813 Jurjen de Vries Grou 1940 455e 1:02:18 1:01:35 9,149
262 705 Jan van de Bult Leeuwarden 1949 456e 1:02:25 1:01:46 9,132
263 721 Foppe Huitema Snikzwaag 1936 458e 1:02:28 1:02:19 9,125
264 942 Siebe Annema Leeuwarden 1956 460e 1:02:52 1:01:57 9,067
265 935 Patrick Bemelmans Wirdum Fr 1966 462e 1:03:09 1:02:15 9,026
266 857 Pieter Oosterhof Gytsjerk 1950 468e 1:03:19 1:03:06 9,002
267 569 Jaap Wagenaar Tytsjerk 1948 471e 1:04:16 1:03:46 8,869
268 671 Martien Pannekoek Leeuwarden 1962 476e 1:04:36 1:03:50 8,824
269 667 Frans v.d. Werff Leeuwarden 1935 477e 1:05:12 1:04:34 8,742
270 725 Klaas Visser Leeuwarden 1954 478e 1:06:04 1:05:12 8,628
271 552 Appie Kuipers Leeuwarden 1936 484e 1:06:27 1:05:58 8,578
272 672 Johan van der Veen Leeuwarden 1954 491e 1:07:39 1:06:59 8,426
Wedstrijd Vrouwen senioren 21 km.
1 43 Yvonne Kassenberg Lionitas 1974 24e 1:23:50 1:23:48 15,099
2 173 Yvonna Tinga Horror 1974 41e 1:29:03 1:28:59 14,214
3 143 Sandra van Strien Friesland 1974 83e 1:37:00 1:36:49 13,049
4 2 Liesbeth Andreae Lionitas 1978 122e 1:45:34 1:45:13 11,990
5 156 Marjan Rodenhuis Lionitas 1977 147e 1:47:24 1:47:10 11,785
Wedstrijd Vrouwen 35+ 21 km.
1 198 Lydia Klessens Friesland 1964 45e 1:31:09 1:31:05 13,887
2 141 Liesbeth Steenbergen Horror 1966 64e 1:33:56 1:33:51 13,475
3 65 Elles de Vries Friesland 1968 78e 1:36:37 1:36:28 13,101
4 197 Anneke de Boer Horror 1967 81e 1:36:43 1:36:37 13,087
5 16 Alletta Wedzinga Impala 1972 84e 1:37:16 1:37:11 13,013
6 98 Thea van der Meulen Friesland 1974 131e 1:46:37 1:46:23 11,872
7 293 Jetty van Delden Friesland 1965 165e 1:49:33 1:49:21 11,554
8 35 Wilma Hemstra Friesland 1966 170e 1:50:07 1:49:55 11,495
9 191 Annelies van Buiten Start '78 1967 175e 1:51:07 1:51:02 11,391
10 68 Lucia Hollander Lionitas 1969 222e 2:04:33 2:04:18 10,163
Wedstrijd Vrouwen 45+ 21 km.
1 188 Inge van Schaick Lionitas 1961 69e 1:34:24 1:34:13 13,408
2 216 Jeannemiek Miltenburg Lionitas 1955 119e 1:45:25 1:45:23 12,007
3 294 Rixte Stoker Friesland 1960 178e 1:52:02 1:51:48 11,298
4 203 Minke Oord Friesland 1956 191e 1:54:59 1:54:53 11,008
5 145 Adri Sluis Start '78 1960 209e 1:59:10 1:58:59 10,622
Vrouwen recreanten 21 km.
1 15 Corine Visser Leeuwarden 1972 96e 1:39:42 1:39:37 12,696
2 223 Hettie Hellinga Schiermonnikoog 1964 124e 1:45:35 1:45:22 11,988
3 221 Elisabeth Plokhooij Bussum 1967 129e 1:46:16 1:46:11 11,911
4 47 Marian Sijszeling Mantgum 1980 139e 1:47:04 1:46:44 11,822
5 190 Betty Osinga Leeuwarden 1961 147e 1:47:21 1:47:09 11,791
6 157 Froukje Bijma-Striesenou Leeuwarden 1975 151e 1:47:48 1:47:40 11,742
7 155 Mirjam Ganzinga Leeuwarden 1966 156e 1:48:31 1:48:12 11,664
8 40 Marieke van Houten Leeuwarden 1959 202e 1:57:29 1:57:12 10,774
9 231 Roeleke Faber Leeuwarden 1973 205e 1:58:22 1:58:02 10,694
10 230 Jolanda Jansen Leeuwarden 1978 206e 1:58:23 1:58:03 10,692
11 152 Jetty Taal Deinum 1962 208e 1:58:35 1:58:15 10,674
12 185 Froukje van Althuis Leeuwarden 1961 212e 1:59:24 1:59:12 10,601
13 202 Annette Oosterwijk Oentsjerk 1960 214e 2:00:01 1:59:43 10,547
14 139 Ali Tilma Leeuwarden 1964 216e 2:01:04 2:00:54 10,455
15 123 Vera Keidel Wirdum Fr 1989 220e 2:02:00 2:01:44 10,375
16 58 Marijke Kuypers Leeuwarden 1977 227e 2:06:03 2:05:45 10,042
17 53 Welmoed van Seijen Leeuwarden 1976 228e 2:06:04 2:05:45 10,040
18 200 Mieke Siemensma Leeuwarden 1953 230e 2:08:00 2:07:37 9,889
19 110 Anneke Prins Leeuwarden 1959 231e 2:09:47 2:09:23 9,753
20 31 Lies de Vries-groen Broek Fr 1953 234e 2:14:35 2:14:21 9,405
21 171 Greetje Bijlsma Leeuwarden 1951 235e 2:15:55 2:15:35 9,313
Wedstrijd mannen senioren 21 km.
1 142 Stefan van der Pal Friesland 1980 4e 1:16:23 1:16:22 16,571
2 164 Douwe Nauta Lionitas 1977 5e 1:17:46 1:17:44 16,276
3 222 Willem de Boer Horror 1977 11e 1:20:50 1:20:49 15,659
4 228 Geart Sierd van der Zee Lionitas 1975 12e 1:20:52 1:20:50 15,652
5 6 Bert Dijkstra Lionitas 1980 21e 1:23:43 1:23:41 15,120
6 38 Willi-Jan Veltman Friesland 1975 22e 1:23:44 1:23:43 15,117
7 229 Gerrit Duits Horror 1979 25e 1:24:00 1:23:58 15,069
8 399 Giorgio Delea Friesland 1976 43e 1:30:09 1:30:04 14,041
9 296 Alle Sterk Friesland 1974 59e 1:33:19 1:33:17 13,564
10 248 Ate Bijlsma Garyp 1975 70e 1:34:48 1:34:41 13,352
11 116 Anton Spinder Impala 1979 74e 1:35:56 1:35:53 13,194
Wedstrijd mannen 35+ 21 km.
1 236 Rudi van der Lelie AV Heerenveen 1972 1e 1:12:52 1:12:51 17,371
2 186 Huub Bots Lionitas 1967 2e 1:13:40 1:13:39 17,182
3 235 Gerrit Kramer Horror 1966 3e 1:14:08 1:14:08 17,074
4 91 Jan Albert Veenema Horror 1974 7e 1:18:51 1:18:50 16,053
5 167 Eelco Hoogeveen Friesland 1970 9e 1:19:32 1:19:30 15,915
6 175 Tiedo Tinga Horror 1973 10e 1:19:56 1:19:56 15,835
7 138 Saco Hemstra Friesland 1968 14e 1:20:57 1:20:55 15,636
8 62 Harmen Jorritsma AV Heerenveen 1968 16e 1:21:18 1:21:15 15,569
9 49 Michael Schmidt Dutch Runners Gold 1966 19e 1:22:38 1:22:19 15,318
10 169 Klaas Kroese Horror 1968 20e 1:22:46 1:22:46 15,293
11 160 Klaas-jan Elzinga Friesland 1967 28e 1:25:35 1:25:32 14,790
12 225 Dimitri Ravensbergen Lionitas 1968 56e 1:32:15 1:32:12 13,721
13 165 Edward Pechler Loopgroep Bedum 1965 162e 1:49:22 1:49:04 11,574
Wedstrijd mannen 45+ 21 km.
1 287 Kosta Poltavets AV Heerenveen 1962 6e 1:18:05 1:18:04 16,210
2 207 Hero Polet Horror 1961 8e 1:19:10 1:19:07 15,989
3 130 Jacob vd Leij Lionitas 1958 13e 1:20:52 1:20:52 15,652
4 184 Erik Bakker Friesland 1961 15e 1:21:01 1:20:58 15,623
5 113 Sieds Wiersma Impala 1962 17e 1:21:47 1:21:45 15,477
6 85 Otto de Boer Friesland 1955 26e 1:24:03 1:23:57 15,060
7 214 Huib-Jan Imbens Friesland 1962 29e 1:25:46 1:25:43 14,758
8 181 Hans Versteeg Friesland 1959 31e 1:25:53 1:25:49 14,738
9 134 Johannes v/d Veen Lionitas 1957 32e 1:25:55 1:25:54 14,732
10 172 Jacob Oden Horror 1960 33e 1:26:28 1:26:26 14,639
11 232 Willem Hoogsteen Impala 1961 35e 1:27:21 1:27:19 14,491
12 70 Erik Kleppe Lionitas 1958 37e 1:27:53 1:27:51 14,403
13 95 Geert Veenstra Friesland 1959 40e 1:28:44 1:28:41 14,265
14 132 Sjoerd Boskma Horror 1958 42e 1:29:32 1:29:32 14,137
15 174 Eddy Oosterkamp Start '78 1957 44e 1:30:26 1:30:21 13,997
16 178 Chris Draijer Impala 1955 46e 1:31:09 1:31:07 13,887
17 147 Jan Uiterwijk Loopgroep Beilen 1958 49e 1:31:20 1:31:17 13,859
18 96 Kees Visser AV Heerenveen 1961 51e 1:31:26 1:31:23 13,844
19 121 Harry Bos Friesland 1961 52e 1:31:38 1:31:31 13,813
20 250 Reitze Kooistra Oudehaske 1957 54e 1:31:48 1:31:46 13,788
21 193 Adrie van Dijk ATC '75 1954 55e 1:32:11 1:32:05 13,731
22 45 Daan van der Geest Friesland 1962 60e 1:33:39 1:33:34 13,516
23 163 Herman Geritz Friesland 1959 66e 1:33:56 1:33:48 13,475
24 11 Hans Nagtegaal Lionitas 1956 79e 1:36:40 1:36:37 13,094
25 103 Duco Zijlstra Friesland 1957 80e 1:36:42 1:36:35 13,090
26 107 Cor Wijnja AV Heerenveen 1956 86e 1:37:36 1:37:32 12,969
27 115 Jan Bosgraaf Impala 1961 106e 1:42:17 1:42:03 12,375
28 59 Gerard Schade Lionitas 1960 116e 1:45:02 1:44:39 12,051
29 153 Sander Bergsma AV Heerenveen 1959 124e 1:45:43 1:45:36 11,973
30 10 Christiaan Fahner Lionitas 1955 164e 1:49:30 1:49:13 11,559
31 234 Rommert Glazema Friesland 1954 173e 1:50:44 1:50:30 11,431
32 240 Folkert Sonsma Loopgroep Leeuwarden 1961 186e 1:54:02 1:53:52 11,100
33 297 Edsel Sambro AV Heerenveen 214e 2:00:26 2:00:26 10,510
Wedstrijd mannen 55+ 21 km.
1 120 Auke Postma Lionitas 1953 18e 1:22:15 1:22:14 15,389
2 78 Cor Wetting Lionitas 1953 23e 1:23:47 1:23:45 15,108
3 292 Cor Appelman Friesland 1952 38e 1:28:25 1:28:23 14,316
4 148 Karst Anema Friesland 1946 63e 1:33:55 1:33:53 13,477
5 166 Jan Bijlsma Friesland 1953 65e 1:33:56 1:33:49 13,475
6 55 Eppie Oosterhuis Friesland 1954 69e 1:34:16 1:34:11 13,427
7 144 Johan van Noordenburg AV Heerenveen 1949 78e 1:36:19 1:36:16 13,142
8 42 Dries Wedzinga Impala 1947 86e 1:37:35 1:37:31 12,971
9 168 Gerrit Kramer AV Heerenveen 1947 113e 1:43:44 1:43:36 12,202
10 81 Klaas vander Kooij Friesland 1946 146e 1:47:18 1:47:04 11,796
11 87 Karel Moojen Friesland 1952 181e 1:52:03 1:51:34 11,296
12 290 Piet Boelens Friesland 1952 185e 1:53:08 1:52:46 11,188
13 170 Meinte Jelsma Friesland 1952 189e 1:54:37 1:54:12 11,043
14 246 Koos Jacobsen Horror 1953 191e 1:54:59 1:54:36 11,008
15 131 Jan van Dijk Lionitas 1948 209e 1:58:41 1:58:25 10,665
16 28 Djurre Joh van der Schaaf Friesland 1951 217e 2:01:35 2:01:23 10,411
17 226 Gijs Honing avVN 1945 222e 2:03:13 2:02:50 10,273
18 23 Wieger G. Klijnstra AV Heerenveen 1948 233e 2:14:35 2:14:19 9,405
Wedstrijd mannen 65+ 21 km.
1 217 Rudi Ten Friesland 1935 169e 1:49:56 1:49:33 11,514
2 195 Eerde Beulakker Lionitas 1944 220e 2:02:27 2:02:09 10,337
Mannen recreanten 21 km.
1 3 Ivo van der Meer Leeuwarden 1975 27e 1:24:07 1:24:05 15,048
2 196 Pieter-Jan Kooi Loppersum 1967 30e 1:25:49 1:25:41 14,750
3 244 Roelof Burghoorn Wytgaard 1974 34e 1:27:19 1:27:14 14,496
4 93 Jan Willem van der Ploeg Leeuwarden 1979 36e 1:27:25 1:27:14 14,480
5 9 Jan Wijnsma Boksum 1964 39e 1:28:42 1:28:38 14,270
6 101 Jaap Visser Damwoude 1962 47e 1:31:15 1:31:10 13,871
7 26 Mein Lei Hempens 1960 48e 1:31:18 1:31:14 13,864
8 114 Henk van Eldik Leeuwarden 1960 50e 1:31:21 1:31:16 13,856
9 243 Durk Polet Burgum 1967 53e 1:31:43 1:31:40 13,801
10 183 Aise Bouma Kimswerd 1962 57e 1:33:13 1:33:04 13,579
11 106 Sander Velt Leeuwarden 1973 58e 1:33:18 1:33:11 13,567
12 25 Frans van Vliet Amsterdam 1965 61e 1:33:46 1:33:40 13,499
13 135 Peter Groothoff Sneek 1967 62e 1:33:53 1:33:46 13,482
14 27 Rudolf Das Leeuwarden 1962 67e 1:34:05 1:34:00 13,454
15 137 Arnold Nijp Grou 1965 68e 1:34:11 1:34:07 13,439
16 149 Tsjerk-Sake castelein Grou 1978 72e 1:35:04 1:34:56 13,314
17 288 Menno Cramer Leeuwarden 1967 73e 1:35:51 1:35:44 13,206
18 13 Robert Korte Leeuwarden 1971 74e 1:35:56 1:35:49 13,194
19 204 Andries Tolman Oldeholtpade 1954 76e 1:36:03 1:35:59 13,178
20 211 Jan Castelein Zwaagwesteinde 1963 77e 1:36:09 1:36:04 13,164
21 154 Pieter Tolsma Arum 1969 83e 1:36:47 1:36:38 13,078
22 109 Jelle de Jong Joure 1954 88e 1:37:56 1:37:45 12,925
23 220 Albert Algera Hallum 1961 89e 1:38:23 1:38:13 12,866
24 44 Eise Roorda Menaldum 1960 90e 1:38:24 1:38:17 12,863
25 111 Uwe Baldamus Burgum 1966 91e 1:38:26 1:38:14 12,859
26 182 Roland J. Nauta Gytsjerk 1969 92e 1:38:28 1:38:20 12,855
27 146 Marten Jager Dronrijp 1970 93e 1:38:53 1:38:47 12,801
28 12 Hans De Jong Leeuwarden 1963 94e 1:39:19 1:39:15 12,745
29 112 Rien Diepenbroek Grou 1963 95e 1:39:38 1:39:31 12,704
30 108 Henk Bos Oudwoude 1957 97e 1:39:53 1:39:35 12,672
31 21 Terpstra Johan Wijtgaard 1974 98e 1:40:00 1:39:56 12,658
32 57 Klaas Zwart Snakkerburen 1956 99e 1:40:02 1:39:44 12,653
33 8 Reno Papa Leeuwarden 1966 100e 1:40:13 1:39:52 12,630
34 227 Anne de Vries Leeuwarden 1959 101e 1:40:17 1:39:58 12,622
35 41 Mark Stuijt Leeuwarden 1962 102e 1:40:33 1:40:20 12,588
36 125 Dick Henkes Leeuwarden 1955 103e 1:40:49 1:40:32 12,555
37 158 Frits van Twuyver Callantsoog 1969 104e 1:40:59 1:40:43 12,534
38 77 Adrie Atsma Leeuwarden 1972 105e 1:41:36 1:41:24 12,458
39 249 Douwe Walda Leeuwarden 1955 106e 1:41:38 1:41:29 12,454
40 71 Bert Jansen Leeuwarden 1956 108e 1:42:32 1:42:14 12,345
41 127 Theo de Vries Leeuwarden 1956 109e 1:42:39 1:42:27 12,331
42 24 Thierry van Groen Gorredijk 1978 110e 1:42:54 1:42:37 12,301
43 4 Wybo Nauta Goutum 1971 111e 1:43:07 1:42:58 12,275
44 34 Jildert Andringa Oentsjerk 1954 112e 1:43:39 1:43:29 12,212
45 239 Jacob Jan de Vries Tytsjerk 1975 114e 1:43:46 1:43:31 12,198
46 201 Peter de Jong Leeuwarden 1957 115e 1:44:02 1:43:52 12,167
47 242 Ate Oosterhof Hurdegaryp 1974 116e 1:44:39 1:44:25 12,095
48 140 Jasper Kruizinga Joure 1961 118e 1:45:23 1:45:00 12,011
49 82 Klaas Bos Joure 1966 119e 1:45:23 1:45:00 12,011
50 104 Johan Beintema Leeuwarden 1959 121e 1:45:27 1:45:02 12,003
51 76 Lex van Houte Leeuwarden 1954 122e 1:45:30 1:45:05 11,998
52 33 Wieger van Keulen Leeuwarden 1959 126e 1:45:45 1:45:20 11,969
53 73 R.J. Heida Wergea 1957 127e 1:45:47 1:45:26 11,966
54 84 Albert Dijkstra Wergea 1946 128e 1:45:55 1:45:34 11,951
55 215 Jorn Boringa Tytsjerk 1976 130e 1:46:34 1:46:10 11,878
56 224 Jeroen Meiberg Leeuwarden 1975 131e 1:46:34 1:46:11 11,878
57 83 Ytze de Boer Buitenpost 1963 133e 1:46:48 1:46:23 11,852
58 54 Patrick Vink Wergea 1967 134e 1:46:49 1:46:26 11,850
59 19 Fred Willekes Hurdegaryp 1948 135e 1:46:54 1:46:38 11,841
60 187 Pieter Joustra Leeuwarden 1955 136e 1:46:55 1:46:36 11,839
61 89 Jan van der Wal Stiens 1955 137e 1:46:58 1:46:48 11,833
62 105 Ed Coulter Leeuwarden 1966 138e 1:47:03 1:46:41 11,824
63 136 Kees Oosterbaan Leeuwarden 1955 140e 1:47:05 1:46:56 11,820
64 192 Louis Bakker Ryptsjerk 1955 141e 1:47:11 1:46:58 11,809
65 126 Jeroen Fey Leeuwarden 1970 142e 1:47:12 1:47:03 11,807
66 56 Jacco van der Vinne Arnhem 1971 143e 1:47:13 1:47:03 11,806
67 151 Durk Gros Damwoude 1958 144e 1:47:14 1:47:00 11,804
68 150 Jacob Vriese Stiens 1962 145e 1:47:17 1:47:04 11,798
69 79 Gerke Boekema Franeker 1957 149e 1:47:40 1:47:19 11,756
70 159 Donald Koster Leeuwarden 1969 150e 1:47:48 1:47:39 11,742
71 177 Alex van Zurk Leeuwarden 1962 152e 1:47:51 1:47:42 11,736
72 118 Johan Zwerver Leeuwarden 1949 153e 1:48:19 1:48:08 11,686
73 67 Sijbren v. Dijk Hitzum 1983 154e 1:48:23 1:48:00 11,679
74 94 Tjalling de Vries Leeuwarden 1959 155e 1:48:26 1:48:05 11,673
75 289 Tycko Olgers Leeuwarden 1977 157e 1:48:33 1:48:12 11,661
76 51 Gerard Houbein Franeker 1947 158e 1:48:42 1:48:22 11,645
77 30 Jan Boersma Goutum 1943 159e 1:49:03 1:48:49 11,607
78 7 Henk Betten Leeuwarden 1956 160e 1:49:06 1:48:41 11,602
79 99 Nick Deekens Leeuwarden 1954 161e 1:49:16 1:48:59 11,584
80 298 Tieme ter Berge Leeuwarden 1960 162e 1:49:17 1:49:02 11,582
81 180 Harry Pechler Leeuwarden 1960 164e 1:49:22 1:49:04 11,574
82 245 Cornelis S. Rijskamp Groningen 1945 167e 1:49:45 1:49:38 11,533
83 189 Janwillem de Vries Hallum 1972 168e 1:49:51 1:49:35 11,523
84 241 Jef Muhren Leeuwarden 1964 169e 1:49:54 1:49:48 11,517
85 213 Marco Fais 's-Gravenhage 1966 172e 1:50:37 1:50:12 11,443
86 128 Wim Eizenga Leeuwarden 1941 173e 1:50:42 1:50:33 11,434
87 194 Folkert Solle Kollum 1959 175e 1:50:56 1:50:50 11,410
88 238 Berend Boom Leeuwarden 1953 177e 1:51:07 1:50:49 11,391
89 14 Peter Visser Leeuwarden 1970 178e 1:51:16 1:51:00 11,376
90 218 Geert Boesjes Wergea 1961 180e 1:52:03 1:51:38 11,296
91 210 Acronius Hettinga Deinum 1952 182e 1:52:07 1:51:43 11,290
92 233 Febo Perdok Heerenveen 1951 183e 1:52:11 1:52:02 11,283
93 129 Peter Faber Workum 1957 184e 1:52:37 1:52:18 11,240
94 1076 Manfred Beuker Ureterp 1966 185e 1:52:38 1:52:12 11,238
95 208 Albert de Ruiter Leeuwarden 1971 187e 1:53:22 1:53:13 11,165
96 75 Bauke Keekstra Dokkum 1960 189e 1:54:17 1:53:54 11,076
97 32 Johan Tamminga Jelsum 1951 191e 1:54:54 1:54:32 11,016
98 5 Jan Panhuis Leeuwarden 1946 194e 1:55:52 1:55:38 10,924
99 247 Bauke de Jong Goutum 1955 195e 1:56:38 1:56:25 10,852
100 74 Ruud Glas Wirdum Fr 1963 196e 1:56:41 1:56:17 10,848
101 133 Henk Stienstra Drachten 1966 197e 1:56:50 1:56:35 10,834
102 162 Ronald Planting Leeuwarden 1954 198e 1:56:51 1:56:30 10,832
103 295 Feike Politiek Leeuwarden 1966 199e 1:56:58 1:56:30 10,822
104 291 Jurgen van der Wal Leeuwarden 1971 200e 1:57:09 1:56:49 10,805
105 80 Jan de Heer Loppersum 1949 201e 1:57:12 1:56:50 10,800
106 50 Watze van der Meer Leeuwarden 1948 202e 1:57:26 1:57:14 10,779
107 92 Lex Brijs Amsterdam 1957 204e 1:57:38 1:57:26 10,760
108 22 Wybrand de Groot Veenwouden 1956 205e 1:58:08 1:57:50 10,715
109 61 Sible van der Meer Wijtgaard 1949 208e 1:58:31 1:58:19 10,680
110 63 Gerben Glas Leeuwarden 1947 212e 1:59:22 1:58:54 10,604
111 176 Jan Hubers Goutum 1951 214e 1:59:46 1:59:41 10,569
112 206 Tjitte de Vries Oranjewoud 1968 219e 2:01:46 2:01:35 10,395
113 209 Cor Viëtor Gytsjerk 1951 220e 2:01:46 2:01:36 10,395
114 52 Cor Kloostra Mantgum 1963 225e 2:05:16 2:04:53 10,105
115 205 Benne Vellema Reitsum 1958 226e 2:05:59 2:05:45 10,047
116 237 Piet Sikkema Grou 1961 227e 2:06:00 2:05:41 10,046
117 219 Waling de Valk Leeuwarden 1953 230e 2:07:02 2:06:51 9,964
118 64 Jippe Bokma Leeuwarden 1949 233e 2:10:13 2:09:59 9,720
119 122 Reinder Sinnema Leeuwarden 1958 237e 2:21:58 2:21:31 8,916
120 199 Johan Siemensma Leeuwarden 1954 238e 2:33:41 2:33:24 8,236
Opmerkingen over uitslag naar sytze.wetting@hetnet.nl
Sponsor: Friesland Campina