Uitslag Condensloop
Datum: 31-3-2007 A.V. Lionitas te Leeuwarden
Uitslag Condensloop 31 maart 2007
Sponsor: Friesland Foods Leeuwarden
Opmerkingen over uitslag naar sytze.wetting@hetnet.nl
Meisjes t/m 14 jaar 2,8 km
Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts Bruto Netto Km/Uur
1 819 Denise Sinnema Leeuwarden 1995 5e 10:59 10:58 15,296
2 802 Ydwine van der Veen Goutum 1993 7e 11:18 11:18 14,867
3 803 Lisanne Jager Leeuwarden 1994 8e 11:23 11:23 14,758
4 865 Anniek de Jong Joure 1993 9e 11:24 11:23 14,737
5 852 Juliette Oden Sneek 1992 11e 11:32 11:32 14,566
6 851 Pieternel Oden Sneek 1994 12e 11:47 11:47 14,257
7 859 Fleur Baljet Oosthem 1995 13e 11:48 11:46 14,237
8 810 Elsa Mulder Leeuwarden 1993 15e 12:04 12:03 13,923
9 846 Corinne Veenstra Grou 1994 34e 13:31 13:31 12,429
10 845 Lianne Veenstra Grou 1993 36e 13:33 13:32 12,399
11 807 Ilse Ypma Leeuwarden 1993 37e 13:39 13:38 12,308
12 818 Baukje Zaaijer Leeuwarden 1993 38e 13:40 13:40 12,293
13 806 Sytske Nijp Grou 1996 45e 14:35 14:31 11,520
14 862 Annarens Zagema Damwoude 1992 46e 14:37 14:33 11,494
15 856 Maaike Sikkema Leeuwarden 1997 49e 14:49 14:45 11,339
16 822 Sophia van der Heide Leeuwarden 1999 59e 16:53 16:48 9,951
17 808 Marlies Bär Leeuwarden 1995 61e 18:07 18:01 9,273
Jongens t/m 14 jaar 2,8 km
Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts Bruto Netto Km/Uur
1 815 Menno Hunneman Oosterwolde Fr 1992 1e 9:45 9:43 17,231
2 813 Gerrit Wolbers Franeker 1994 2e 10:17 10:16 16,337
3 809 Patrick Sinnema Leeuwarden 1993 3e 10:24 10:24 16,154
4 817 Yoran Ruiter Hurdegaryp 1992 4e 10:31 10:31 15,975
5 835 Niels Reidsma v.v. Blauw Wit '34 1993 6e 11:17 11:15 14,889
6 863 Jan Moester Amsterdam 1993 10e 11:31 11:29 14,588
7 825 Remco Beers v.v. Blauw Wit '34 1993 14e 11:54 11:53 14,118
8 855 Pascal Sinnema Leeuwarden 1999 16e 12:05 12:04 13,903
9 866 Jasper Kaat Leeuwarden 1993 17e 12:08 12:06 13,846
10 805 Pieter Berend Tjeerdsma Dronrijp 1996 18e 12:14 12:13 13,733
11 833 Bjorn Jager v.v. Blauw Wit '34 1993 19e 12:21 12:19 13,603
12 831 Frank Wielinga v.v. Blauw Wit '34 1993 20e 12:26 12:24 13,512
13 829 Jauke van Nijen v.v. Blauw Wit '34 1993 21e 12:33 12:31 13,386
14 812 Lútsen van der Wal Leeuwarden 1996 22e 12:38 12:33 13,298
15 834 Roan Hein Joostema v.v. Blauw Wit '34 1993 23e 12:46 12:45 13,159
16 824 Pieter Bettenbroek v.v. Blauw Wit '34 1993 24e 12:47 12:47 13,142
17 826 Corné Hoekstra v.v. Blauw Wit '34 1993 25e 13:00 12:57 12,923
18 816 Ewoud Nutma Dokkum 1993 26e 13:07 13:03 12,808
19 849 Jordi Postma Leeuwarden 1998 27e 13:12 13:10 12,727
20 830 Sipke de Vries v.v. Blauw Wit '34 1993 28e 13:16 13:15 12,663
21 854 Djurre Tijsma Leeuwarden 1995 29e 13:17 13:17 12,647
22 823 Mike Wouda v.v. Blauw Wit '34 1993 30e 13:17 13:15 12,647
23 843 Dimitri Papageorgopolos v.v. Blauw Wit '34 1993 31e 13:21 13:17 12,584
24 840 Tomas Prins v.v. Blauw Wit '34 1993 32e 13:28 13:25 12,475
25 836 Bas Bergsma v.v. Blauw Wit '34 1993 33e 13:30 13:28 12,444
26 848 Bram Leon de Boer Leeuwarden 1996 35e 13:31 13:30 12,429
27 850 Teun Rutkens Leeuwarden 1994 39e 14:11 14:08 11,845
28 832 Milo van Faassen v.v. Blauw Wit '34 1993 40e 14:16 14:14 11,776
29 827 Hielke van der Leij v.v. Blauw Wit '34 1993 41e 14:21 14:18 11,707
30 814 Saïd Henstra Leeuwarden 1995 42e 14:22 14:18 11,694
31 801 Daniel Schut Leeuwarden 1995 43e 14:24 14:21 11,667
32 804 Jimi van Oosten Leeuwarden 1993 44e 14:31 14:27 11,573
33 821 Simon Wetting Leeuwarden 1997 47e 14:46 14:44 11,377
34 857 Emiel Neven Leeuwarden 1996 48e 14:48 14:47 11,351
35 842 Jeroen Hietkamp v.v. Blauw Wit '34 1993 50e 15:08 15:04 11,101
36 841 Hugo Admiraal v.v. Blauw Wit '34 1993 51e 15:10 15:06 11,077
37 864 Jens Boermans Sneek 1998 52e 15:11 15:09 11,065
38 839 Francois Houttuin v.v. Blauw Wit '34 1993 53e 15:11 15:08 11,065
39 820 Martijn de Vries Grou 1995 54e 15:22 15:21 10,933
40 828 Daniël Santhuizen v.v. Blauw Wit '34 1993 55e 15:51 15:49 10,599
41 838 Bart Wielinga v.v. Blauw Wit '34 1993 56e 15:57 15:54 10,533
42 837 Jelle Cruyssen v.v. Blauw Wit '34 1993 57e 15:58 15:55 10,522
43 860 Eelke Leemeijer Leeuwarden 1998 58e 16:31 16:24 10,172
44 861 Nick van de Kooi Leeuwarden 1997 60e 17:21 17:15 9,683
45 853 Leffert Jullens Leeuwarden 1998 62e 18:08 18:05 9,265
46 858 Stijn ten Have Leeuwarden 1999 63e 18:08 18:05 9,265
47 844 Jarno Holwerda Damwoude 1998 64e 18:13 18:10 9,222
Vrouwen 2,8 km
Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts Bruto Netto Km/Uur
1 931 Hennie Visser Damwoude 1990 8e 12:37 12:36 13,316
2 906 Sjoukje Nutma Dokkum 1989 9e 13:55 13:51 12,072
3 907 Lisanne Oegema Hurdegaryp 1990 10e 14:08 14:06 11,887
4 928 Annegien de Vries Leeuwarden 1985 11e 14:16 14:13 11,776
5 918 Martine Smink Leeuwarden 1979 13e 14:47 14:42 11,364
6 926 Lida Bremer Leeuwarden 1969 15e 16:44 16:43 10,040
7 915 Lise van Caspel Leeuwarden 1973 17e 16:54 16:51 9,941
8 908 Margriet Nauta Leeuwarden 1973 19e 17:03 16:58 9,853
9 916 Els Roosma Franeker 1956 22e 17:14 17:10 9,749
10 903 Afke Reitsma Bergsma Leeuwarden 1955 24e 17:26 17:21 9,637
11 904 Ellen van der Kooi Leeuwarden 1961 25e 17:26 17:19 9,637
12 925 Mettiena Leemeijer Leeuwarden 1958 26e 17:32 17:25 9,582
13 933 Berber Schroder Rinsumageest 1989 27e 17:46 17:41 9,456
14 909 Jelly Dantuma de Jong Leeuwarden 1951 28e 18:44 18:39 8,968
15 901 Margriet van Geelen Den Helder 1958 29e 18:52 18:48 8,905
16 927 Ellen Sienema Leeuwarden 1960 30e 19:45 19:42 8,506
17 932 Tjitske Anna Zwart Rinsumageest 1990 31e 19:52 19:47 8,456
Mannen 2,8 km
Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts Bruto Netto Km/Uur
1 911 Patrick Postma De Blesse 1992 1e 9:42 9:42 17,320
2 920 Marlon Jansen Leeuwarden 1991 2e 9:52 9:50 17,027
3 921 Redmar de Vries Leeuwarden 1991 3e 11:11 11:09 15,022
4 929 Marco Verkade Leeuwarden 1986 4e 11:14 11:11 14,955
5 922 Jeffrey Hoekstra Leeuwarden 1991 5e 11:35 11:34 14,504
6 924 Patrick Scheepstra Franeker 1991 6e 11:55 11:50 14,098
7 923 Raymond Wielenga Leeuwarden 1991 7e 12:15 12:12 13,714
8 912 Eelco Dekkers Leeuwarden 1976 12e 14:47 14:39 11,364
9 919 Piet Bruinsma Leeuwarden 1964 14e 15:04 14:56 11,150
10 914 Bauke van der Heide Leeuwarden 1966 16e 16:53 16:50 9,951
11 905 Alfred Knobbe Leeuwarden 1960 18e 17:01 16:53 9,873
12 902 Huub Rotert Sint Annaparochie 1957 20e 17:06 17:00 9,825
13 917 Joop Roosma Franeker 1953 21e 17:13 17:08 9,758
14 930 Johan Hoekstra Leeuwarden 1934 23e 17:22 17:16 9,674
Vrouwen 9,5 km
Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts Bruto Netto Km/Uur
1 706 Wilma van der Wal Joure 1976 30e 41:42 41:39 13,669
2 715 Dannielle van der Vijver Oudehaske 1972 36e 42:44 42:30 13,339
3 638 Frouke Feenstra Leeuwarden 1962 42e 43:01 42:56 13,251
4 530 Bettie Agricola Goingarijp 1967 43e 43:14 43:11 13,184
5 675 Freke Kloek Leeuwarden 1979 47e 43:26 43:22 13,124
6 54 Linda Werner Goutum 1974 52e 43:59 43:49 12,959
7 607 Marrit IJntema Dronrijp 1978 75e 45:45 45:36 12,459
8 433 Tineke van Berkum Echtenerbrug 1967 79e 46:15 46:12 12,324
9 656 Hester Groenveld Bolsward 1968 83e 46:26 46:17 12,276
10 680 Aafke van der Wal Leeuwarden 1960 89e 46:40 46:33 12,214
11 714 Alinda Kiel Wolvega 1981 91e 46:42 46:26 12,206
12 566 Gaby de Vos Leeuwarden 1971 95e 47:00 46:33 12,128
13 320 Geja Droogsma Leeuwarden 1975 104e 47:34 47:26 11,983
14 335 Piety Feenstra Leeuwarden 1966 105e 47:36 47:30 11,975
15 442 Lina Pol Leeuwarden 1950 111e 47:51 47:42 11,912
16 325 Liesbeth ten Hoeve Veenwouden 1972 112e 47:52 47:52 11,908
17 431 Jantine Tilstra Leeuwarden 1978 115e 48:02 47:41 11,867
18 463 Marjan Rodenhuis Leeuwarden 1977 121e 48:09 47:43 11,838
19 553 Nienke Wierdsma Heerenveen 1965 125e 48:41 48:32 11,708
20 628 Alie Sinnema Jelsum 1963 127e 48:46 48:29 11,688
21 601 Baukje van der Burg Cornjum 1961 128e 48:47 48:30 11,684
22 372 Minke van Dam Leeuwarden 1974 129e 48:48 48:28 11,680
23 340 Mettje Elzinga Hallum 1962 134e 48:56 48:51 11,649
24 560 Monique Pascha Leeuwarden 1969 138e 49:25 49:20 11,535
25 411 Jeannet Huitema Leeuwarden 1960 139e 49:28 49:24 11,523
26 629 Sandra van Hurck Arum 1972 142e 49:38 49:34 11,484
27 617 Trees van der Wal Leeuwarden 1964 143e 49:38 49:28 11,484
28 666 Esther Dizij Sneek 1966 149e 49:53 49:39 11,427
29 990 Cara van de Haar Leeuwarden 1956 150e 49:58 49:43 11,408
30 479 Marja v.d. Werf Zoer Joure 1963 157e 50:29 50:03 11,291
31 708 Ria van den Burg Sneek 1961 160e 50:43 50:29 11,239
32 493 Annemarieke van den Berge Leeuwarden 1959 161e 50:45 50:34 11,232
33 600 Nienke de Vries Leeuwarden 1960 166e 50:51 50:15 11,209
34 333 Lydia Kuperus Hallum 1973 173e 51:17 50:56 11,115
35 580 Lybrich Schakel Oranjewoud 1982 179e 51:37 51:31 11,043
36 709 Eppie de Haan Oudehorne 1974 182e 51:52 51:39 10,990
37 346 Jinke van Keulen Leeuwarden 1994 185e 52:09 51:38 10,930
38 436 Nadia Amah Apedo Leeuwarden 1985 187e 52:17 52:11 10,902
39 534 Hanny van der Bij Leeuwarden 1972 189e 52:19 51:48 10,895
40 539 Karin Woldringh Leeuwarden 1967 190e 52:23 52:11 10,881
41 707 Klaske van de Wal Menaldum 1958 191e 52:23 52:18 10,881
42 491 Fokje v.d.Meer Boersma Tytsjerk 1956 194e 52:35 52:17 10,840
43 305 Willie Muizer Leeuwarden 1954 195e 52:35 52:14 10,840
44 476 Hester Henstra Leeuwarden 1969 196e 52:39 52:28 10,826
45 426 Marijke Schilperoord Leeuwarden 1957 198e 52:56 52:12 10,768
46 343 Miriam van Keulen Leeuwarden 1964 199e 53:01 52:29 10,751
47 388 Froukje van Althuis Leeuwarden 1961 201e 53:08 52:25 10,728
48 592 Irene de Vries Leeuwarden 1966 203e 53:23 53:15 10,677
49 536 Trijntje Boersma Leeuwarden 1958 207e 53:37 53:28 10,631
50 562 Jildou Oosterhof Leeuwarden 1977 210e 53:42 53:32 10,615
51 480 Grytsje Oosterhof Gytsjerk 1981 211e 53:42 53:31 10,615
52 323 Bettie Bruijnzeel Lekkum 1962 212e 53:42 53:33 10,615
53 674 Annebien Duhen Leeuwarden 1969 215e 53:46 53:26 10,601
54 537 JP Sinnema Leeuwarden 1962 216e 53:48 53:40 10,595
55 399 Anneke Sijtsma Leeuwarden 1952 217e 53:49 53:44 10,592
56 416 Janny Grotenboer Bouwhuis Harlingen 1963 220e 53:54 53:49 10,575
57 356 Elvira Lubach Tzummarum 1965 222e 53:57 53:45 10,565
58 441 Els Bultsma Leeuwarden 1964 224e 53:59 53:19 10,559
59 492 Lenny Diepenmaat Leeuwarden 1972 225e 54:00 53:47 10,556
60 624 Jose Teitsma Stiens 1958 228e 54:07 53:49 10,533
61 329 Annie Roosjen Leeuwarden 1944 229e 54:08 53:39 10,530
62 342 Brigitte Feenstra Leeuwarden 1972 231e 54:17 53:37 10,500
63 499 Lia Haarman Dronrijp 1967 232e 54:18 53:39 10,497
64 672 Janny Postma Goutum 1967 233e 54:20 53:41 10,491
65 718 Tatiana Gamper Leeuwarden 1985 234e 54:20 54:09 10,491
66 616 Gerda Steneker Haskerdijken 1999 235e 54:21 54:08 10,488
67 673 Monique Schilstra Leeuwarden 1969 236e 54:25 54:08 10,475
68 484 Gisi Lukkes Schöb Weidum 1961 237e 54:31 54:06 10,456
69 549 Inge Kools Leeuwarden 1959 238e 54:32 54:01 10,452
70 587 Cilia Marra Dronrijp 1954 239e 54:45 54:18 10,411
71 564 Anca van der Heide Leeuwarden 1959 241e 54:48 54:28 10,401
72 481 Corine de Jong kramer Leeuwarden 1967 244e 55:04 54:46 10,351
73 460 Coby de Jong Pingjum 1963 248e 55:21 55:12 10,298
74 368 Welmoed van Seijen Leeuwarden 1976 250e 55:24 54:47 10,289
75 799 Aukje Koster Leeuwarden 1964 251e 55:26 55:03 10,283
76 503 Jeannette Clemens Wiuwert 1958 252e 55:30 54:54 10,270
77 301 Froukje Bijma Striesenou Leeuwarden 1975 253e 55:30 55:18 10,270
78 390 Marijke Kuypers Leeuwarden 1977 254e 55:31 54:53 10,267
79 504 José van Egmond Leeuwarden 1975 255e 55:33 54:51 10,261
80 597 Farah Rastad Weidum 1962 256e 55:33 54:52 10,261
81 306 Jolanda Muizer Leeuwarden 1976 259e 55:38 55:16 10,246
82 596 Nanja Versprille Burgum 1954 260e 55:43 55:04 10,230
83 407 Henriëtte Westra Leeuwarden 1965 261e 55:44 55:27 10,227
84 571 Sijtske Wagenaar Grou 1959 262e 55:49 55:33 10,212
85 577 Betty Stellingwerf Leeuwarden 1963 264e 55:53 55:44 10,200
86 357 Preusting de Haan Leeuwarden 1965 265e 55:55 55:44 10,194
87 313 Sietske Slob Leeuwarden 1960 267e 55:55 55:13 10,194
88 633 Antje Koopmans Leeuwarden 1957 268e 55:56 55:14 10,191
89 606 Hendrikje de Groot Leeuwarden 1968 270e 56:11 55:45 10,145
90 519 Manon Riemersma Gytsjerk 1969 273e 56:24 55:47 10,106
91 308 Conny Lokman Franeker 1955 278e 56:32 56:08 10,083
92 410 Anneke Zijlstra Leeuwarden 1960 279e 56:33 55:56 10,080
93 419 Els Bos Hurdegaryp 1968 281e 56:33 56:04 10,080
94 465 Tjitske van Lien Leeuwarden 1975 282e 56:33 55:52 10,080
95 382 Baukje Tjeerdsma Leeuwarden 1960 283e 56:34 56:11 10,077
96 462 Cora van Zwol Leeuwarden 1960 285e 56:34 56:13 10,077
97 475 Mettine van der Meulen Leeuwarden 1976 286e 56:35 55:57 10,074
98 594 Fyona Teensma Leeuwarden 1974 287e 56:36 56:13 10,071
99 555 Petra Vijver Franeker 1979 290e 56:37 55:55 10,068
100 567 Lipkje Hofman Dronrijp 1965 292e 56:42 56:24 10,053
101 665 Angelique Ringma Sneek 1966 293e 56:48 56:27 10,035
102 348 Heidi te Slaa Leeuwarden 1971 295e 56:51 56:35 10,026
103 387 Diana de Rouwe Leeuwarden 1972 298e 56:54 56:24 10,018
104 631 Lieneke Luijt Hurdegaryp 1951 299e 56:57 56:26 10,009
105 449 Betty Nagelhout Grou 1957 301e 56:58 56:31 10,006
106 545 Ike Kooistra Leeuwarden 1973 302e 57:03 56:31 9,991
107 531 Janneke Smitstra Harlingen 1966 304e 57:09 56:32 9,974
108 427 Janny Fennema Britsum 1965 306e 57:50 57:30 9,856
109 659 Spits Helena Leeuwarden 1970 309e 58:22 57:57 9,766
110 408 Tialda Zwart Hurdegaryp 1980 310e 58:23 57:54 9,763
111 604 Laura de Jong Leeuwarden 1960 311e 58:25 58:14 9,757
112 639 Froukje van Welie Leeuwarden 1954 312e 58:26 57:49 9,755
113 551 Nanette Kalisvaart Leeuwarden 1966 313e 58:29 58:02 9,746
114 509 Annet Stam Leeuwarden 1965 314e 58:29 58:05 9,746
115 326 Tiny de Jong Leeuwarden 1971 317e 58:43 58:13 9,708
116 375 Frederike Draaisma Leeuwarden 1973 318e 58:44 58:07 9,705
117 477 Femke Postma Leeuwarden 1964 319e 58:44 58:33 9,705
118 398 Lara Breuker Hurdegaryp 1968 322e 58:52 58:26 9,683
119 518 Gerie van der Galien Britsum 1968 323e 58:53 58:34 9,680
120 583 Jannie van der Wal Sneek 1953 324e 58:59 58:34 9,664
121 498 Sharon van Mensel Leeuwarden 1979 326e 59:08 58:35 9,639
122 614 Anneke Roorda Leeuwarden 1976 328e 59:12 58:35 9,628
123 573 Joukje Kaastra Aldtsjerk 1972 329e 59:15 58:57 9,620
124 351 Ineke Martijn Guicherit Dronrijp 1940 330e 59:20 58:39 9,607
125 568 Margriet van der Meer Dokkum 1966 331e 59:21 58:37 9,604
126 630 Marjan de Vries Leeuwarden 1964 332e 59:33 58:50 9,572
127 540 Erna Jansen Leeuwarden 1955 334e 59:43 59:29 9,545
128 434 Esther Houkes Leeuwarden 1978 335e 59:48 59:32 9,532
129 700 Froukje Goudberg Boksum 1965 336e 59:48 59:16 9,532
130 542 Frida Hettinga Leeuwarden 1982 337e 59:50 59:42 9,526
131 315 Ina Kleefstra Leeuwarden 1953 342e 59:54 59:16 9,516
132 369 Thea Ligthart Leeuwarden 1979 344e 1:00:00 59:26 9,500
133 570 Anja Zuidema Dokkum 1965 348e 1:00:49 1:00:05 9,372
134 547 Nynke Stallinga Leeuwarden 1973 349e 1:00:57 1:00:26 9,352
135 405 Margherita van Zurk Leeuwarden 1960 351e 1:01:16 1:00:58 9,304
136 654 Jannie Bruining Steen Leeuwarden 1963 355e 1:01:33 1:00:48 9,261
137 652 Fokkelien Terpstra Leeuwarden 1957 356e 1:01:34 1:00:49 9,258
138 392 Wia Koopmans Leeuwarden 1957 357e 1:01:41 1:01:00 9,241
139 446 Claudia van der Veen Bedum 1972 358e 1:01:48 1:01:24 9,223
140 385 Anita Dijkstra Leeuwarden 1979 360e 1:01:56 1:01:47 9,203
141 452 Sjoukje van der Velde Leeuwarden 1961 361e 1:01:56 1:01:18 9,203
142 355 Alice Beimers Sint Annaparochie 1960 362e 1:01:57 1:01:18 9,201
143 626 Hanna van Poppelen Leeuwarden 1961 363e 1:01:57 1:01:34 9,201
144 640 Jeanice van der Burgh Leeuwarden 1972 364e 1:02:04 1:01:40 9,184
145 682 Fokje Boers Leeuwarden 1968 365e 1:02:07 1:01:37 9,176
146 302 Veronique Heidema Leeuwarden 1968 367e 1:02:10 1:01:32 9,169
147 338 Ria van Dijk Leeuwarden 1962 369e 1:02:11 1:01:34 9,166
148 360 Bea Koerts Dronrijp 1962 372e 1:03:50 1:03:13 8,930
149 468 Jolanda Nijenhuis Minnertsga 1963 373e 1:04:00 1:03:31 8,906
150 696 Hetty Hafkamp Leeuwarden 1953 374e 1:04:22 1:03:41 8,856
151 688 Froukje Hietkamp Leeuwarden 1962 377e 1:05:58 1:05:15 8,641
152 395 Sonja Fokkens IJlst 1968 379e 1:06:13 1:05:33 8,608
153 362 Sylvia Bakker Leeuwarden 1964 380e 1:06:27 1:06:06 8,578
154 400 Bea Zwart Leeuwarden 1958 381e 1:06:45 1:06:20 8,539
155 585 Miriam Krekel Leeuwarden 1956 382e 1:08:27 1:08:14 8,327
156 359 Joca van der Meer Leeuwarden 1956 383e 1:08:29 1:07:48 8,323
157 322 Elske Posthuma Leeuwarden 1973 384e 1:08:51 1:08:13 8,279
158 670 Richtje Appelman de Groot Wirdum Fr 1946 385e 1:09:46 1:09:37 8,170
Mannen 9,5 km
Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts Bruto Netto Km/Uur
1 524 Stefan Postma De Blesse 1989 1e 32:59 32:58 17,281
2 993 Gerrit Visser Wouterswoude 1983 2e 33:35 33:34 16,973
3 991 Sjaco Kramer Drachten 1970 3e 34:06 34:05 16,716
4 490 Elmar Ruiter Hurdegaryp 1990 4e 34:53 34:51 16,340
5 618 Geart Sierd van der Zee Leeuwarden 1975 5e 34:55 34:53 16,325
6 319 Theo Borawitz Leeuwarden 1959 6e 36:26 36:25 15,645
7 796 Jappie Brandenburg Oudemirdum 1983 7e 36:49 36:47 15,482
8 296 Harry Schaafsma Leeuwarden 1968 8e 37:03 36:55 15,385
9 609 Jacob Oden Sneek 1960 9e 37:07 37:05 15,357
10 318 Folkert Huisma Drogeham 1981 10e 37:13 37:11 15,316
11 644 Teatse Tichelaar Harlingen 1955 11e 37:20 37:19 15,268
12 800 Duco Zijlstra Lekkum 1957 12e 37:43 37:43 15,113
13 432 Imie van Huijm Sneek 1977 13e 38:02 37:59 14,987
14 510 Jouke Jorritsma Drachten 1964 14e 38:20 38:18 14,870
15 723 Marco Dilber Leeuwarden 1976 15e 38:49 38:24 14,684
16 658 Andrew Guest Sneek 1963 16e 39:05 39:03 14,584
17 380 S.E. van der Wal Drachten 1970 17e 39:21 39:15 14,485
18 642 Freerk Bokma Scharnegoutum 1963 18e 39:39 39:36 14,376
19 579 David Degen Leeuwarden 1979 19e 40:15 39:59 14,161
20 742 Wim Oldhoff Leeuwarden 1959 20e 40:23 40:15 14,115
21 507 Hans Breuker Leeuwarden 1961 21e 40:25 40:19 14,103
22 517 Peter de Jong Leeuwarden 1957 22e 40:26 40:19 14,097
23 428 Ronald van Haastregt Goutum 1963 23e 40:37 40:00 14,034
24 541 Donald Koster Leeuwarden 1969 24e 40:45 40:38 13,988
25 417 Lammert Odinga Leeuwarden 1968 25e 41:05 40:19 13,874
26 716 Jaap Ypma Hartwerd 1950 26e 41:15 41:13 13,818
27 719 Appie Bles Reduzum 1963 27e 41:23 41:14 13,774
28 612 Arjen Bos Leeuwarden 1969 28e 41:36 41:27 13,702
29 646 Paul Neven Leeuwarden 1958 29e 41:38 41:14 13,691
30 988 Gerrit Jepma Drachten 1956 31e 41:43 41:37 13,664
31 404 Marco Pietersma Leeuwarden 1970 32e 42:00 41:44 13,571
32 454 Keesjan de Vries Leeuwarden 1955 33e 42:28 42:04 13,422
33 574 Jakob Mulder De Meern 1974 34e 42:31 42:23 13,407
34 538 Hielke Bijsma Leeuwarden 1956 35e 42:35 42:30 13,386
35 439 Winrik Weerstra Leeuwarden 1994 37e 42:45 42:41 13,333
36 520 Jelle Kracht Leeuwarden 1963 38e 42:47 42:44 13,323
37 413 Arnold Nijp Grou 1965 39e 42:51 42:43 13,302
38 533 Klaas Salverda Witmarsum 1971 40e 42:53 42:50 13,292
39 615 Eeuwe Drijfhout Leeuwarden 1972 41e 43:00 42:58 13,256
40 443 Alex Joustra Leeuwarden 1988 44e 43:15 43:07 13,179
41 550 Peter Boersen Leeuwarden 1964 45e 43:15 43:08 13,179
42 396 Juul Baller Groningen 1955 46e 43:18 43:13 13,164
43 317 Karel Kiers Leeuwarden 1978 48e 43:26 43:25 13,124
44 590 Bran de Boer Leeuwarden 1968 49e 43:38 43:28 13,063
45 535 Gaatse Westra Leeuwarden 1973 50e 43:43 43:29 13,039
46 650 Bart bij de Leij Gorredijk 1968 51e 43:50 43:36 13,004
47 339 Klaas Kempenaar Zwagerbosch 1962 53e 44:02 43:48 12,945
48 623 Ate Oosterhof Hurdegaryp 1974 54e 44:04 43:57 12,935
49 406 Johnny van Zurk Leeuwarden 1960 55e 44:05 43:52 12,930
50 636 Arjen Lettenga Leeuwarden 1959 56e 44:05 43:52 12,930
51 634 Koos Bultje Hurdegaryp 1962 57e 44:14 44:13 12,886
52 304 Jan ten Cate Den Helder 1961 58e 44:16 43:42 12,877
53 588 Jan Pieter van Oosten Wirdum Fr 1968 59e 44:17 43:51 12,872
54 999 Johan Knoester Oudehaske 1945 60e 44:31 44:16 12,804
55 979 Wiebe Kootstra Twijzelerheide 1973 61e 44:31 44:14 12,804
56 641 Robert van der Kaaden Mantgum 1972 62e 44:32 44:11 12,799
57 521 Fedde Mast Heerenveen 1940 63e 44:32 44:28 12,799
58 593 Peter de Vries Leeuwarden 1960 64e 44:36 44:31 12,780
59 620 Johan Vogelzang Sneek 1971 65e 44:45 44:22 12,737
60 512 Eddy Kuiper Leeuwarden 1970 66e 44:45 44:38 12,737
61 681 Geert Luinstra Leeuwarden 1966 67e 44:52 44:11 12,704
62 522 Hendrik Douma Leeuwarden 1957 68e 45:07 45:04 12,634
63 701 Allard Struiksma Boksum 1994 69e 45:18 44:45 12,583
64 471 Henk Stienstra Drachten 1966 70e 45:25 45:19 12,550
65 992 Henk Koet Buitenpost 1959 71e 45:31 45:13 12,523
66 668 Klaes Eringa Leeuwarden 1954 72e 45:36 45:33 12,500
67 643 Albert Boonstra Leeuwarden 1959 73e 45:39 45:24 12,486
68 324 Jaap Bruijnzeel Lekkum 1963 74e 45:44 45:08 12,464
69 473 Bouke van der Hem Groningen 1946 76e 45:57 45:51 12,405
70 546 Jacco Wijtsma Leeuwarden 1969 77e 45:59 45:30 12,396
71 422 Edo Eisma Goutum 1958 78e 46:13 45:57 12,333
72 527 Gerben Brouwer Sneek 1950 80e 46:17 46:04 12,315
73 456 Jan Kuil Rolde 1959 81e 46:20 46:04 12,302
74 649 André Jellema Leeuwarden 1969 82e 46:21 46:05 12,298
75 603 Berend Boom Leeuwarden 1953 84e 46:26 46:13 12,276
76 448 Jan Douma Menaldum 1965 85e 46:30 46:00 12,258
77 645 Jan Hooghiemstra Oentsjerk 1955 86e 46:34 46:27 12,241
78 679 Folkert Sonsma Leeuwarden 1961 87e 46:40 46:32 12,214
79 331 Peter van Erven Marssum 1953 88e 46:40 46:05 12,214
80 575 Roel Landman Leeuwarden 1950 90e 46:42 46:17 12,206
81 489 Jacob Schaap Leeuwarden 1950 92e 46:45 46:24 12,193
82 381 Van Woudenberg Ried 1981 93e 46:53 46:19 12,158
83 440 Rene Swart Leeuwarden 1970 94e 46:56 46:49 12,145
84 409 Jelle Bakker Jirnsum 1969 96e 47:03 46:49 12,115
85 692 Jasper Siebren Aldeboarn 1970 97e 47:07 46:55 12,098
86 704 Domien Mulder Joure 1960 98e 47:12 47:08 12,076
87 559 Gerke Boekema Franeker 1957 99e 47:14 46:44 12,068
88 671 Harrie Wetterhahn Leeuwarden 1967 100e 47:14 46:45 12,068
89 470 Jan van der Kooi Franeker 1958 101e 47:16 47:09 12,059
90 526 Arjen Vonk Leeuwarden 1968 102e 47:26 46:41 12,017
91 376 Jelke Visser Twijzelerheide 1951 103e 47:33 47:20 11,987
92 334 Piet Otter Oentsjerk 1954 106e 47:36 47:21 11,975
93 397 Rense Zwerver Leeuwarden 1952 107e 47:38 47:24 11,966
94 514 Remco Klinker Leeuwarden 1983 108e 47:39 46:59 11,962
95 506 Fokke Rinzema Leeuwarden 1945 109e 47:42 47:39 11,950
96 391 Ron ten Cate Leeuwarden 1959 110e 47:46 47:12 11,933
97 713 Klaas Buinenberg Irnsum 1971 113e 47:52 47:38 11,908
98 508 Theo Repkes Harlingen 1957 114e 47:57 47:52 11,887
99 371 Pier. v.d. Sluis Leeuwarden 1959 116e 48:04 48:00 11,859
100 445 Henk Betten Leeuwarden 1956 117e 48:04 47:33 11,859
101 702 Harm Andringa Leeuwarden 1972 118e 48:06 47:35 11,850
102 697 Finn Passchier Leeuwarden 1988 119e 48:06 47:51 11,850
103 453 Arjen Middel Leeuwarden 1974 120e 48:08 47:36 11,842
104 412 Otto Bruinsma Leeuwarden 1944 122e 48:20 48:12 11,793
105 684 Marten Jager Dronrijp 1970 123e 48:31 48:05 11,749
106 572 Sytze Kaastra Aldtsjerk 1970 124e 48:35 48:16 11,732
107 686 Martin Rijpstra Leeuwarden 1959 126e 48:44 48:28 11,696
108 795 Peter de Haan Leeuwarden 1967 130e 48:48 48:30 11,680
109 394 Kees Oosterbaan Leeuwarden 1955 131e 48:52 48:23 11,664
110 576 Martin Stellingwerf Leeuwarden 1958 132e 48:52 48:43 11,664
111 500 Alco de Jong Sint Annaparochie 1964 133e 48:55 48:45 11,652
112 548 Jeroen Wels Leeuwarden 1976 135e 48:56 48:23 11,649
113 635 Jacob Munneke Leeuwarden 1977 136e 49:15 48:55 11,574
114 425 Henk Germeraad Hallum 1968 137e 49:21 49:15 11,550
115 312 Peter Nijholt Leeuwarden 1964 140e 49:31 48:59 11,511
116 698 Albert Kuurstra Goutum 1941 141e 49:34 49:02 11,500
117 361 Jan Zwerver Dronrijp 1945 144e 49:39 49:14 11,480
118 435 Wilco Hiemstra Leeuwarden 1970 145e 49:47 49:25 11,450
119 330 Peter Bär Leeuwarden 1953 146e 49:47 49:24 11,450
120 693 Jan Bosman Leeuwarden 1956 147e 49:48 49:41 11,446
121 712 Partrick Vink Wergea 1967 148e 49:49 49:25 11,442
122 474 Erik de Graaf Veenwouden 1978 151e 49:59 49:47 11,404
123 420 Eric Pronk Leeuwarden 1966 152e 50:00 49:17 11,400
124 457 Roelof Mulder Rolde 1955 153e 50:05 49:50 11,381
125 383 Theunis Stienstra Menaldum 1957 154e 50:08 49:38 11,370
126 581 Armand Antonides Marssum 1990 155e 50:17 50:13 11,336
127 717 Rogier den Heijer Leeuwarden 1980 156e 50:26 50:17 11,302
128 303 Klaas Peereboom Heerenveen 1953 158e 50:39 49:55 11,254
129 472 Tjalling Kuipers Leeuwarden 1974 159e 50:42 50:37 11,243
130 651 Lex van Houte Leeuwarden 1954 162e 50:48 50:09 11,220
131 554 Willem Paauw Leeuwarden 1954 163e 50:48 50:25 11,220
132 661 Remco Paauw Groningen 1982 164e 50:48 50:25 11,220
133 459 Rijk van Elteren Leeuwarden 1934 165e 50:50 50:10 11,213
134 794 Simon Andringa Tietjerk 1946 167e 50:51 50:41 11,209
135 366 Harrie Noppers Hegebeintum 1952 168e 51:04 50:53 11,162
136 350 Han ten Cate Den Helder 1936 169e 51:10 50:31 11,140
137 488 Sjoek Nutma Dokkum 1962 170e 51:11 50:30 11,136
138 250 Martinus Korre Leeuwarden 1969 171e 51:15 50:55 11,122
139 363 Johan Mous Jirnsum 1960 172e 51:17 50:49 11,115
140 557 Gert Piet v.d. Bogert Hurdegaryp 1970 174e 51:23 50:42 11,093
141 502 Symen Bouma Stiens 1948 175e 51:25 51:02 11,086
142 386 Geert Jan Bosma Leeuwarden 1967 176e 51:25 50:46 11,086
143 336 Johan Kuipers Menaldum 1969 177e 51:33 51:09 11,057
144 516 Jan Keyzer Hempens 1952 178e 51:33 51:09 11,057
145 543 Waling de Valk Leeuwarden 1953 180e 51:38 51:16 11,039
146 401 Peter Velt Stiens 1958 181e 51:40 51:15 11,032
147 610 THEO SOEPBOERs Hurdegaryp 1963 183e 52:00 51:48 10,962
148 525 Frans Jorritsma Dronrijp 1969 184e 52:00 51:33 10,962
149 556 Reinier Bletterman Leeuwarden 1955 186e 52:10 51:45 10,927
150 660 Jan Herman ten Have Leeuwarden 1969 188e 52:18 51:46 10,899
151 586 Louis Caron Leeuwarden 1945 192e 52:25 52:06 10,874
152 347 Victor Dechesne Leeuwarden 1964 193e 52:32 52:16 10,850
153 622 Keimpe Wiersma Leeuwarden 1965 197e 52:54 52:15 10,775
154 494 Edwin Postma Goutum 1967 200e 53:02 52:23 10,748
155 563 Peter de Jager Leeuwarden 1965 202e 53:12 52:58 10,714
156 720 Jouke Andringa Oudehorne 1944 204e 53:33 52:25 10,644
157 316 Hedzer Kikstra Leeuwarden 1978 205e 53:34 53:06 10,641
158 451 Willem Bijlsma Weidum 1956 206e 53:36 53:11 10,634
159 307 Leen Akkermans Leeuwarden 1951 208e 53:38 52:57 10,628
160 487 Gerrit Bouma Hempens 1961 209e 53:41 53:23 10,618
161 393 Hendrik van der Veen Leeuwarden 1984 213e 53:43 52:58 10,611
162 613 Arie Roest Slappeterp 1953 214e 53:44 53:28 10,608
163 328 Meindert Roosjen Leeuwarden 1943 218e 53:50 53:22 10,588
164 389 Anne Jan Leegstra Leeuwarden 1962 219e 53:51 53:26 10,585
165 699 Piet Struiksma Boksum 1958 221e 53:56 53:24 10,569
166 345 Bauke van Keulen Leeuwarden 1993 223e 53:59 53:28 10,559
167 378 Foppe Huitema Snikzwaag 1936 226e 54:02 53:49 10,549
168 438 Fred Mijnheer Stiens 1949 227e 54:03 53:51 10,546
169 421 Herman Hoekstra Leeuwarden 1952 230e 54:09 53:51 10,526
170 648 Erwin Huitinga Sneek 1988 240e 54:46 54:24 10,408
171 711 Durk van der Veen Leeuwarden 1953 242e 54:51 54:10 10,392
172 565 Martien Pannekoek Leeuwarden 1962 243e 55:00 54:24 10,364
173 677 Karel Boomsma Goutum 1949 245e 55:11 54:37 10,329
174 403 Melle Tigchelaar Leeuwarden 1962 246e 55:19 54:43 10,304
175 621 Frits Bruinsma Easterlittens 1938 247e 55:21 54:34 10,298
176 591 Emiel Polder Leeuwarden 1987 249e 55:23 54:40 10,292
177 430 Anne van der Heide Drachten 1952 257e 55:37 55:23 10,249
178 429 Jan Elsinga Drachten 1962 258e 55:37 55:24 10,249
179 485 Klaas Houtstra Leeuwarden 1958 263e 55:53 55:42 10,200
180 358 Jos Preusting Leeuwarden 1958 266e 55:55 55:44 10,194
181 561 Eric Fennema Leeuwarden 1968 269e 55:56 55:28 10,191
182 314 Richard Hollander Franeker 1970 271e 56:13 55:39 10,139
183 497 Simon Wartena Leeuwarden 1944 272e 56:20 55:47 10,118
184 625 Brent de Vries Harlingen 1983 274e 56:30 55:56 10,088
185 482 Pieter Oosterhof Gytsjerk 1950 275e 56:30 56:19 10,088
186 528 Roelof de Vries Burgum 1974 276e 56:31 56:18 10,086
187 605 Simon de Jong Franeker 1949 277e 56:32 55:58 10,083
188 353 Jan Pieters Tytsjerk 1955 280e 56:33 56:05 10,080
189 722 Dominicus Mulder Leeuwarden 1977 284e 56:34 56:13 10,077
190 647 Theo Huitinga Sneek 1962 288e 56:36 56:17 10,071
191 653 Hans Schell Leeuwarden 1963 289e 56:37 56:04 10,068
192 667 Bertus Jaarsma Heerenveen 1968 291e 56:38 56:11 10,065
193 415 Richard Lilipaly Leeuwarden 1962 294e 56:50 56:33 10,029
194 552 Klaas Duits Sneek 1944 296e 56:52 56:37 10,023
195 582 Matthijs Verkuijl Sneek 1950 297e 56:53 56:46 10,021
196 450 Jan Bijlsma Grou 1954 300e 56:58 56:32 10,006
197 464 Cor de Rouwe Leeuwarden 1945 303e 57:05 56:35 9,985
198 599 Jouke van der Meer Leeuwarden 1996 305e 57:30 56:56 9,913
199 655 Johan van der Schoot Leeuwarden 1942 307e 57:58 57:25 9,833
200 598 Willem van der Meer Leeuwarden 1953 308e 57:59 57:24 9,830
201 678 Pieter Dijkstra Morra 1960 315e 58:31 58:12 9,741
202 584 Ton van der Mark Sneek 1957 316e 58:42 58:19 9,710
203 595 Gerwin van Oene Burgum 1971 320e 58:51 58:29 9,686
204 402 Elger Breuker Leeuwarden 1976 321e 58:52 58:26 9,683
205 501 Aswin van Woudenberg Leeuwarden 1977 325e 59:08 58:34 9,639
206 458 Marc van Gelder Leeuwarden 1968 327e 59:12 58:50 9,628
207 689 Hein Arendsen ´t Waar 1954 333e 59:43 59:28 9,545
208 657 Gerard Rietdijk Leeuwarden 1956 338e 59:50 59:32 9,526
209 619 Sjoerd Fopma Leeuwarden 1939 339e 59:52 59:25 9,521
210 377 Frans v.d. Werff Leeuwarden 1935 340e 59:52 59:33 9,521
211 332 Eddie Tuinier Leeuwarden 1956 341e 59:53 59:32 9,519
212 370 Mathieu Boomsma Leeuwarden 1976 343e 59:59 59:25 9,503
213 327 Patrick Dijkhuizen Sneek 1972 345e 1:00:17 59:50 9,455
214 505 Ed Bausch Leeuwarden 1952 346e 1:00:19 1:00:12 9,450
215 627 Adriaan Dost Leeuwarden 1947 347e 1:00:45 1:00:19 9,383
216 569 Jurgen van der Wal Leeuwarden 1971 350e 1:00:57 1:00:26 9,352
217 337 Appie Kuipers Leeuwarden 1936 352e 1:01:19 1:00:52 9,296
218 515 Jan van Slooten Leeuwarden 1933 353e 1:01:19 1:00:45 9,296
219 608 Huib van der Horst Tzummarum 1948 354e 1:01:20 1:00:53 9,293
220 483 Dirk van der Meer Burgum 1950 359e 1:01:54 1:01:31 9,208
221 611 Klaas Leen Leeuwarden 1955 366e 1:02:09 1:01:48 9,171
222 437 Klaas P. Sijtsma Stiens 1950 368e 1:02:10 1:01:57 9,169
223 486 Wiebren de Vries Hallum 1958 370e 1:03:44 1:03:38 8,944
224 529 Jan Pesie Leeuwarden 1950 371e 1:03:49 1:03:18 8,932
225 354 Jaap Wagenaar Tytsjerk 1948 375e 1:05:36 1:05:09 8,689
226 589 Johan Siemensma Leeuwarden 1954 376e 1:05:36 1:05:08 8,689
227 705 Gert Jan Moudeel Lemmer 1952 378e 1:06:11 1:05:57 8,612
228 352 Wijbren Visser Harlingen 1922 386e 1:30:16 1:30:15 6,315
Halve Marathon Vrouwen senioren
Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts Bruto Netto Km/Uur
1 97 Mariska Kramer Friesland 1974 7e 1:17:27 1:17:25 16,344
2 76 Jolanda Jansen Friesland 1978 61e 1:33:15 1:33:07 13,575
3 60 Yvonne Kassenberg Lionitas 1974 76e 1:36:16 1:36:13 13,150
4 257 Thea van der Meulen Friesland 1974 160e 1:47:38 1:47:20 11,761
Halve Marathon Vrouwen master 35+
Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts Bruto Netto Km/Uur
1 70 Petra Hasper De Sprinter 1963 37e 1:28:06 1:28:03 14,369
2 56 Inge Wulffele Lionitas 1966 44e 1:29:02 1:28:58 14,218
3 87 Wilma van Galen Start '78 1962 159e 1:47:24 1:47:11 11,787
Halve Marathon Vrouwen master 45+
Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts Bruto Netto Km/Uur
1 64 Inge van Schaick Lionitas 1961 41e 1:28:32 1:28:29 14,298
2 57 Jeannemiek Miltenburg Lionitas 1955 136e 1:43:46 1:43:43 12,199
3 59 Erica Verdegaal Lionitas 1960 156e 1:47:13 1:47:10 11,807
4 58 Marian van der Schaaf Friesland 1956 194e 1:51:30 1:51:08 11,353
5 289 Joke Cremer Friesland 1957 250e 2:12:56 2:12:26 9,523
Halve Marathon Vrouwen master 55+
Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts Bruto Netto Km/Uur
1 89 Van der wal Jeltsje Lionitas 1950 180e 1:50:14 1:50:07 11,484
2 81 Ria van der Schoot Lionitas 1941 193e 1:51:06 1:50:59 11,394
Halve Marathon Mannen senioren
Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts Bruto Netto Km/Uur
1 94 Remon van Lunzen Lionitas 1969 1e 1:09:35 1:09:34 18,192
2 1 Jeroen Koot the Hague Road Runne 1981 2e 1:14:00 1:14:00 17,106
3 93 Martin Ketellapper Lionitas 1973 3e 1:14:11 1:14:10 17,064
4 4 Stefan van der Pols NSL 1967 4e 1:14:22 1:14:21 17,022
5 10 Stefan van der Pal Lionitas 1980 6e 1:16:21 1:16:19 16,580
6 299 Tiedo Tinga Friesland 1973 8e 1:17:34 1:17:33 16,320
7 6 Saco Hemstra Friesland 1968 9e 1:17:42 1:17:40 16,292
8 2 Eelco Hoogeveen Friesland 1970 13e 1:20:52 1:20:50 15,654
9 11 Douwe Nauta Horror 1977 15e 1:21:04 1:21:02 15,615
10 12 Jan Albert Veenema Horror 1974 17e 1:21:14 1:21:11 15,583
11 297 Marcel Hoekstra Friesland 1967 19e 1:21:32 1:21:31 15,526
12 7 Klaas jan Elzinga Friesland 1967 23e 1:22:47 1:22:45 15,291
13 88 Martijn Dashorst AV '55 1972 25e 1:23:57 1:23:54 15,079
14 92 Willi jan Veltman Friesland 1975 26e 1:24:02 1:23:59 15,064
15 91 Elmar Otter Lionitas 1979 34e 1:26:48 1:26:46 14,584
16 13 Hielke Nienhuis Friesland 1969 56e 1:32:36 1:32:35 13,670
17 66 Jan Julius Buwalda AV '55 1981 57e 1:32:48 1:32:43 13,641
18 264 Klaas Jasper Friesland 1967 153e 1:46:08 1:46:00 11,927
Halve Marathon Mannen master 40+
Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts Bruto Netto Km/Uur
1 298 Kosta Poltavets AV '55 1962 5e 1:14:58 1:14:57 16,886
2 17 Jacob v/d Leij Lionitas 1958 10e 1:18:14 1:18:13 16,181
3 96 Heerke Postma Start '78 1960 12e 1:20:35 1:19:35 15,709
4 18 Johannes van der Veen Lionitas 1957 21e 1:21:45 1:21:44 15,485
5 86 Ritske Flootman Lionitas 1964 22e 1:22:27 1:22:25 15,353
6 85 Cor de Vries Lionitas 1966 24e 1:23:27 1:23:23 15,169
7 985 Roel de Jong AV '55 1959 27e 1:24:13 1:24:11 15,031
8 295 Henri Veldman Athlon Loopgroep Hee 1962 28e 1:24:23 1:24:22 15,002
9 82 Marcel Walstra Athlon Loopgroep Hee 1965 40e 1:28:19 1:27:28 14,333
10 19 Johan Meinsma Lionitas 1965 43e 1:28:40 1:28:36 14,277
11 68 Daan van der Geest Friesland 1962 50e 1:31:17 1:31:14 13,868
12 95 Bouwe van der Steeg GAC Hilversum 1961 51e 1:31:25 1:31:19 13,847
13 22 Kees Visser AV '55 1961 52e 1:31:37 1:31:31 13,817
14 287 Jaap Visser Friesland 1962 70e 1:35:00 1:34:48 13,325
15 25 Nico Jan Hoekstra Lionitas 1962 72e 1:35:26 1:35:19 13,265
16 15 Herman Wassens Lionitas 1960 82e 1:36:43 1:36:37 13,089
17 62 Erik Bakker Loopgroep PK 1962 93e 1:37:30 1:37:29 12,983
18 67 Ed van der Steeg Friesland 1959 99e 1:38:55 1:38:50 12,797
19 77 Klaas Jan Huizing Lionitas 1964 121e 1:41:11 1:40:55 12,511
20 69 Hein Holwerda Friesland 1965 125e 1:41:56 1:41:48 12,419
21 255 Erik van der Kam Goutum 1964 140e 1:43:52 1:43:26 12,188
22 20 Jan Dijkstra Friesland 1961 143e 1:44:12 1:42:27 12,149
23 24 Jappie v/d Veer Friesland 1959 150e 1:45:41 1:45:10 11,978
24 984 Hans Westra Friesland 1960 170e 1:48:55 1:47:27 11,622
25 21 Johan Beintema Friesland 1959 179e 1:50:09 1:49:43 11,492
26 14 Jeffery Robbers Friesland 1963 188e 1:50:35 1:50:14 11,447
27 267 J.M. Bron Leeuwarden 1959 223e 1:59:36 1:58:35 10,584
Halve Marathon Mannen master 50+
Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts Bruto Netto Km/Uur
1 72 Auke Postma Lionitas 1953 14e 1:21:00 1:20:59 15,628
2 293 Jan de Lange Start '78 1951 16e 1:21:12 1:21:11 15,590
3 79 Jasper Keizer Friesland 1957 18e 1:21:15 1:21:12 15,580
4 27 Otto de Boer Friesland 1955 30e 1:25:16 1:25:11 14,846
5 38 Koen Kiestra Lionitas 1950 33e 1:26:16 1:26:13 14,674
6 46 Hans van der Steen Lionitas 1955 36e 1:27:19 1:27:16 14,498
7 78 Cor Appelman Friesland 1952 37e 1:28:01 1:28:00 14,382
8 41 Johan van Noordenburg AV '55 1949 41e 1:28:23 1:28:19 14,323
9 73 Klaas Tanis Friesland 1948 44e 1:28:47 1:28:43 14,258
10 30 Dirk Muizer Friesland 1954 46e 1:29:05 1:29:03 14,210
11 45 André van der Werf Lionitas 1951 48e 1:30:54 1:30:48 13,926
12 63 Piet Boskma AV '55 1952 53e 1:31:37 1:31:31 13,817
13 43 Bonnema Laas Friesland 1956 61e 1:33:14 1:33:07 13,578
14 33 Cor van Sluis Friesland 1949 71e 1:35:12 1:35:09 13,297
15 32 Martin de Boer Lionitas 1952 76e 1:36:08 1:36:02 13,168
16 80 Ype Bosma Friesland 1948 78e 1:36:17 1:36:13 13,147
17 247 Benn Hoekman Impala 1952 79e 1:36:19 1:36:15 13,143
18 34 Peter Klaver Lionitas 1951 94e 1:37:35 1:37:30 12,972
19 26 Benny Bijlsma Lionitas 1951 116e 1:40:57 1:40:46 12,540
20 47 Jurjen Stellingwerf Friesland 1954 141e 1:43:56 1:43:41 12,180
21 249 Guus Dirksen Impala 1949 142e 1:44:04 1:43:59 12,164
22 292 Rommert Glazema Friesland 1954 171e 1:48:58 1:48:44 11,617
23 61 Arie Smedinga Friesland 1947 174e 1:49:22 1:49:11 11,575
24 36 Wijbe Visser Friesland 1950 175e 1:49:29 1:49:08 11,562
25 29 Femme de Bruin Friesland 1953 177e 1:50:00 1:49:40 11,508
26 42 Jildert Andringa Friesland 1954 178e 1:50:00 1:49:38 11,508
27 39 Jan Lindeboom Lionitas 1953 202e 1:54:40 1:54:35 11,040
28 31 Wybrand de Groot Friesland 1956 203e 1:54:57 1:54:37 11,012
29 75 Jan Iedema Friesland 1950 205e 1:55:07 1:54:45 10,996
30 28 Djurre van der Schaaf Friesland 1951 208e 1:55:21 1:55:03 10,974
31 268 Rias Zijlstra Joure 1948 220e 1:58:28 1:57:00 10,686
32 37 Jippe Bokma Friesland 1949 225e 2:00:36 2:00:14 10,497
33 35 Gerard Houbein Spartacus 1947 228e 2:01:47 1:56:27 10,395
34 44 Jan van Dijk Lionitas 1948 229e 2:02:30 2:02:23 10,334
35 40 Chris Fahner Lionitas 1955 234e 2:04:00 2:03:42 10,209
Halve Marathon Mannen master 60+
Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts Bruto Netto Km/Uur
1 53 Karst Anema Friesland 1946 29e 1:24:35 1:24:34 14,966
2 74 Keimpe Jager Friesland 1945 32e 1:26:08 1:26:06 14,697
3 52 Ko Streumer Impala 1940 81e 1:36:43 1:36:38 13,089
4 83 Sjaak van Helden Veteranen Nederland 1944 114e 1:40:46 1:40:42 12,562
5 48 Eerde Beulakker Lionitas 1944 128e 1:42:45 1:42:40 12,320
6 269 Sido Martens Friesland 1944 129e 1:42:57 1:42:51 12,296
7 49 Ele Boskma Friesland 1941 131e 1:43:21 1:43:17 12,248
8 90 Wim van Oosten Start '78 1941 159e 1:47:24 1:47:11 11,787
9 263 Gijs Honing Veteranen Nederland 1945 222e 1:59:05 1:58:43 10,630
10 51 Erich Edema LSV Invictus 1936 240e 2:06:04 2:06:00 10,041
11 248 Wim Eizenga Friesland 1941 243e 2:06:24 2:06:01 10,015
Halve Marathon Vrouwen recreanten
Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts Bruto Netto Km/Uur
1 245 Berdina Seinstra Leeuwarden 1968 104e 1:39:33 1:39:21 12,716
2 103 Hilda van der Veen Franeker 1961 126e 1:42:06 1:42:00 12,398
3 189 Liesbeth Plokhooij Bussum 1967 138e 1:43:47 1:43:32 12,197
4 213 Betty Osinga Leeuwarden 1961 145e 1:44:47 1:44:30 12,081
5 183 Sandra van Strien Burgum 1974 149e 1:45:26 1:45:10 12,006
6 210 Siska Ravensbergen Grou 1970 176e 1:49:44 1:49:34 11,536
7 157 Anke Peterson Leeuwarden 1950 187e 1:50:34 1:50:25 11,449
8 239 Elly Bijlsma Terband 1958 190e 1:50:47 1:50:41 11,427
9 117 Dieneke de Groot Leeuwarden 1959 197e 1:52:08 1:51:56 11,289
10 105 Astrid Menks Leeuwarden 1978 199e 1:52:58 1:52:39 11,206
11 102 Doreen I. de Jong Leeuwarden 1968 211e 1:56:00 1:55:51 10,913
12 207 Monique Tjeerdema Leeuwarden 1972 216e 1:57:13 1:56:48 10,799
13 158 Agnes van der Meulen Leeuwarden 1972 231e 2:03:06 2:02:56 10,283
14 149 Marlies Hepkema Leeuwarden 1961 236e 2:05:10 2:05:00 10,114
15 218 Monique Medema Leeuwarden 1970 237e 2:05:13 2:02:12 10,110
16 139 Aleida de Hoop Haarlem 1969 238e 2:05:19 2:04:54 10,101
17 147 Kristien Kappers Leeuwarden 1973 239e 2:05:44 2:05:27 10,068
18 196 Lucia Hollander Leeuwarden 1969 248e 2:07:51 2:07:34 9,901
19 254 Margriet Visser Leeuwarden 1965 249e 2:08:21 2:08:00 9,863
20 200 Griet Rijpstra Stiens 1955 250e 2:09:46 2:09:19 9,755
21 116 Margreet Jousma Leeuwarden 1961 252e 2:14:00 2:13:36 9,447
22 194 Greetje Bijlsma Leeuwarden 1951 253e 2:15:25 2:15:15 9,348
23 220 Lies de Vries groen Broek Fr 1953 254e 2:16:01 2:15:52 9,307
24 151 Anneke Prins Leeuwarden 1959 257e 2:21:45 2:16:16 8,930
25 190 Anke Roorda Baard 1972 258e 2:21:46 2:16:16 8,929
26 237 Shweta Boorsma Leeuwarden 1977 259e 2:33:58 2:33:33 8,222
Halve Marathon Mannen recreanten
Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts Bruto Netto Km/Uur
1 721 Harry Wiersma Marrum 1972 11e 1:19:55 1:19:54 15,840
2 130 Huub Bots Wergea 1967 20e 1:21:44 1:21:41 15,488
3 241 Jacob Wieland Heerenveen 1971 31e 1:25:50 1:25:45 14,748
4 212 Willie Kiewiet Mantgum 1957 35e 1:26:59 1:26:55 14,553
5 180 Fjodor van der Sluijs Balloo 1971 39e 1:28:08 1:28:05 14,363
6 232 Hans Tijsma Leeuwarden 1962 47e 1:29:16 1:29:09 14,181
7 291 Michael Schmidt Groningen 1966 49e 1:31:13 1:31:02 13,878
8 162 Jelle Miedema Willemsoord 1963 54e 1:32:27 1:32:15 13,693
9 150 Ivo van der Meer Leeuwarden 1975 55e 1:32:28 1:32:15 13,690
10 112 André Bär Leeuwarden 1963 58e 1:33:02 1:32:56 13,607
11 191 Ruurd Hans de Boer Oudemirdum 1969 59e 1:33:10 1:33:04 13,587
12 179 Frans van Vliet Diemen 1965 60e 1:33:11 1:33:00 13,585
13 227 Geert Tjeerdsma Jelsum 1989 63e 1:33:23 1:33:10 13,556
14 182 Arnout Slijkhuis Leeuwarden 1982 64e 1:33:25 1:33:21 13,551
15 146 Meint Lei Hempens 1960 65e 1:34:18 1:34:09 13,424
16 211 Dimitri Ravensbergen Grou 1968 66e 1:34:18 1:34:10 13,424
17 169 Bote Franciscus Yntema Grou 1967 67e 1:34:25 1:34:19 13,407
18 199 Bouwe Tichelaar Leeuwarden 1978 68e 1:34:26 1:34:18 13,405
19 202 Wouter Papenhove Leeuwarden 1982 69e 1:34:59 1:34:44 13,327
20 101 Henk van Eldik Leeuwarden 1960 73e 1:35:48 1:35:40 13,214
21 186 Andries Tolman Oldeholtpade 1954 74e 1:35:56 1:35:45 13,195
22 118 Theo de Vries Leeuwarden 1956 75e 1:36:02 1:35:50 13,182
23 178 Johannes Postma Leeuwarden 1973 80e 1:36:40 1:36:28 13,095
24 177 Henk Bos Oudwoude 1957 83e 1:36:46 1:36:28 13,082
25 286 Lutsen Wijma Oudega 1956 84e 1:36:50 1:36:31 13,073
26 224 Dirk Kuiken Oentsjerk 1973 85e 1:36:51 1:36:37 13,071
27 231 Hans Willems Leeuwarden 1951 86e 1:36:56 1:36:36 13,059
28 126 Alex van Zurk Leeuwarden 1962 87e 1:37:00 1:36:43 13,050
29 134 Albert Reitsema Mantgum 1962 88e 1:37:14 1:36:56 13,019
30 135 Geert Keizer Leeuwarden 1965 89e 1:37:17 1:37:03 13,012
31 221 Richard Kienstra Dronrijp 1970 90e 1:37:17 1:37:02 13,012
32 284 John Paul Kloosterman Leeuwarden 1974 91e 1:37:20 1:35:45 13,006
33 262 Wim Mulder Stiens 1954 92e 1:37:25 1:37:19 12,994
34 159 Pieter Joustra Leeuwarden 1955 95e 1:37:51 1:37:44 12,937
35 242 Peter Ruisch Lekkum 1973 96e 1:38:01 1:37:55 12,915
36 294 Mark Folbert Ternaard 1980 97e 1:38:25 1:38:22 12,862
37 251 Klaas de Graaf Leeuwarden 1971 98e 1:38:32 1:38:04 12,847
38 125 Reitse van der Bij Damwoude 1964 100e 1:39:02 1:38:44 12,782
39 215 Erik Zwanenburg Ryptsjerk 1973 101e 1:39:16 1:39:01 12,752
40 181 Albert Algera Hallum 1961 102e 1:39:18 1:39:09 12,748
41 285 Menno Cramer Leeuwarden 1967 103e 1:39:28 1:39:16 12,727
42 222 Pieter de Boer Leeuwarden 1982 105e 1:39:35 1:39:26 12,712
43 110 Johan Huitema Leeuwarden 1959 106e 1:39:38 1:39:26 12,705
44 119 Rudolf Das Leeuwarden 1962 107e 1:39:40 1:39:32 12,701
45 198 Paul Ijsselmuiden Leeuwarden 1959 108e 1:39:57 1:39:45 12,665
46 171 Hans de Jong Leeuwarden 1963 109e 1:40:01 1:39:48 12,657
47 120 Johan Zwerver Leeuwarden 1949 110e 1:40:15 1:40:10 12,627
48 246 Siebren Jasper Leeuwarden 1957 111e 1:40:24 1:40:12 12,608
49 266 Jelte Reitsma Ryptserk 1962 112e 1:40:34 1:40:27 12,587
50 192 Johnny Post Leeuwarden 1957 113e 1:40:35 1:40:23 12,585
51 252 Arjen Hoekstra Leeuwarden 1977 115e 1:40:52 1:40:23 12,550
52 223 Tjitte de Vries Oranjewoud 1968 117e 1:40:57 1:40:42 12,540
53 184 Bert Horlings Stiens 1959 118e 1:40:58 1:40:43 12,538
54 145 Simon Wiersma Leeuwarden 1970 119e 1:40:59 1:40:49 12,536
55 113 Jacob Tichelaar Harlingen 1959 120e 1:41:05 1:40:59 12,523
56 195 Klaas Zwart Snakkerburen 1956 122e 1:41:16 1:41:09 12,500
57 225 Anne de Vries Leeuwarden 1959 123e 1:41:40 1:41:17 12,451
58 240 Johan de Lange Munein 1947 124e 1:41:50 1:41:43 12,431
59 234 Marco Dijkstra Heerenveen 1983 127e 1:42:30 1:42:14 12,350
60 155 Feiko de Boer Leeuwarden 1961 130e 1:43:05 1:42:57 12,280
61 163 Henk van der Meijden Leeuwarden 1964 132e 1:43:26 1:43:17 12,239
62 173 Jan Zondag Leeuwarden 1949 133e 1:43:29 1:43:01 12,233
63 216 Reinier Nummerdor Leeuwarden 1957 134e 1:43:30 1:43:12 12,231
64 261 Jasper Mulder Joure 1990 135e 1:43:34 1:43:23 12,223
65 260 Mathijs Mulder Joure 1999 136e 1:43:34 1:43:23 12,223
66 107 Jan Panhuis Leeuwarden 1946 139e 1:43:52 1:43:35 12,188
67 197 Louis Bakker Ryptsjerk 1955 144e 1:44:36 1:44:21 12,102
68 129 Mark Stuijt Leeuwarden 1962 146e 1:45:05 1:44:43 12,046
69 140 Wieger van Keulen Leeuwarden 1959 147e 1:45:21 1:44:53 12,016
70 226 Benno Schippers Leeuwarden 1969 148e 1:45:24 1:45:00 12,010
71 235 Thijs Boersma Leeuwarden 1947 151e 1:45:48 1:45:28 11,965
72 170 Thierry van Groen Drachten 1978 152e 1:46:03 1:45:58 11,937
73 300 Sietze Hiemstra Drachten 1956 154e 1:46:11 1:46:07 11,922
74 204 Bert Jan van Brummelen Leeuwarden 1971 155e 1:46:43 1:46:32 11,862
75 154 Bouke Fennema Britsum 1962 156e 1:47:05 1:46:44 11,821
76 133 Jan van der Wal Stiens 1955 158e 1:47:18 1:46:57 11,798
77 176 Cornelis Halma Leeuwarden 1953 162e 1:47:56 1:47:34 11,728
78 115 Peter SIder Leeuwarden 1957 163e 1:47:56 1:47:42 11,728
79 209 Henri Meijering Spannum 1951 164e 1:48:06 1:47:48 11,710
80 217 Paul Doornenbal Oosterwolde Fr 1951 165e 1:48:06 1:47:50 11,710
81 127 Tjalling de Vries Leeuwarden 1959 166e 1:48:07 1:47:46 11,708
82 228 Peter Faber Workum 1957 167e 1:48:08 1:47:55 11,707
83 258 Durk Gros Damwoude 1958 168e 1:48:10 1:47:59 11,703
84 160 Jeroen Fey Leeuwarden 1970 169e 1:48:46 1:48:28 11,638
85 185 Piet Scholten Leeuwarden 1956 172e 1:49:11 1:48:57 11,594
86 172 Ritske Mud Leeuwarden 1956 173e 1:49:12 1:48:46 11,592
87 203 Oane Rinkema Oude Bildtzijl 1955 180e 1:50:11 1:49:44 11,489
88 142 Watze van der Meer Leeuwarden 1948 182e 1:50:19 1:50:01 11,475
89 230 Jaap Dijkstra Franeker 1946 183e 1:50:22 1:45:03 11,470
90 144 Harry Jaakke Jelsum 1961 184e 1:50:25 1:50:13 11,465
91 187 Willem Kalksma Leeuwarden 1957 185e 1:50:29 1:50:15 11,458
92 141 Tjebbe Pier de Vries Weidum 1958 186e 1:50:32 1:50:21 11,452
93 236 Hessel Boersma Boksum 1956 189e 1:50:35 1:50:16 11,447
94 206 Harm de Boer Drachten 1942 191e 1:50:55 1:50:40 11,413
95 175 Jan Boersma Goutum 1943 192e 1:51:01 1:50:55 11,403
96 201 Jacob Vriese Stiens 1962 193e 1:51:01 1:50:44 11,403
97 256 Peter Glim Hippolytushoef 1949 196e 1:51:44 1:51:30 11,329
98 114 Cees Kamminga Leeuwarden 1955 198e 1:52:51 1:52:25 11,217
99 136 Egbert Geertsma Groningen 1961 200e 1:54:14 1:54:02 11,082
100 156 Cor Kooistra Deinum 1965 201e 1:54:17 1:54:06 11,077
101 166 Klaas Bos Joure 1966 204e 1:55:05 1:54:45 11,000
102 121 Marco van IJs Leeuwarden 1971 206e 1:55:20 1:54:56 10,976
103 132 Johan Tamminga Jelsum 1951 207e 1:55:21 1:55:06 10,974
104 290 Martin den Heijer Heerenveen 1950 209e 1:55:30 1:55:26 10,960
105 253 Gerben Glas Leeuwarden 1947 210e 1:55:46 1:55:25 10,935
106 148 Olav Bosma Leeuwarden 1976 212e 1:56:26 1:56:09 10,872
107 265 Tieme ten Berge Leeuwarden 1960 213e 1:56:32 1:56:15 10,863
108 106 Ralph Krebbers Assen 1972 214e 1:56:37 1:56:17 10,855
109 233 Richard Weel Leeuwarden 1956 215e 1:57:01 1:56:50 10,818
110 219 Doede Damsma Leeuwarden 1954 217e 1:58:05 1:57:38 10,720
111 989 Bodo Ruben Boornbergum 1961 218e 1:58:16 1:52:44 10,704
112 124 Jos Dijcker Lekkum 1977 219e 1:58:22 1:58:02 10,695
113 152 Jacob Dijkstra Beetgumermolen 1959 221e 1:58:42 1:58:18 10,665
114 188 Focko Sinnema Nieuwebrug 1970 224e 2:00:04 1:59:53 10,543
115 128 Hendrik Hiemstra Franeker 1965 226e 2:00:44 1:55:23 10,485
116 174 Phuoc Lam Leeuwarden 1961 227e 2:01:08 2:00:46 10,450
117 167 Jasper Kruizinga Joure 1961 230e 2:02:49 2:02:30 10,307
118 165 Aaldert Prins Zeebrugge (België) 1966 232e 2:03:19 2:03:09 10,265
119 208 Jan Brinksma Oppenhuizen 1962 233e 2:03:29 2:03:10 10,251
120 283 Feike Politiek Leeuwarden 1966 235e 2:04:19 2:03:56 10,183
121 193 Atte Visser Leeuwarden 1955 241e 2:06:17 2:05:49 10,024
122 259 Gerrit Haanstra Joure 1958 242e 2:06:22 2:06:05 10,018
123 104 Marcel van IJs Goutum 1968 244e 2:06:25 2:06:01 10,014
124 168 Rob Kelder Leeuwarden 1973 245e 2:06:30 2:06:16 10,007
125 164 Gerrit Hottinga Sumar 1960 246e 2:07:49 2:07:32 9,904
126 238 Otto Huitema Nunspeet 1960 247e 2:07:50 2:07:33 9,903
127 244 Jaap Vos Leeuwarden 1960 255e 2:17:04 2:11:28 9,236
128 143 Gosse Witteveen Leeuwarden 1960 256e 2:17:06 2:11:31 9,233
Atrid Zijlstra heeft 6 km gelopen in 38.42 (bruto) en 38.33 (netto).
Sponsor: Friesland Foods Leeuwarden
Opmerkingen over uitslag naar sytze.wetting@hetnet.nl